TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:10 Kobra 11 IX. 7/16 [i] 10:10 Smrtiaci dážď [i] 12:10 V tieni zločinu I. 10/22 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Mentalista II. 3-4/23 [i] 15:00 Priatelia VII. 9/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 3/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 11/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:35 HORÚCA KRV [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dr. House I. 11/22 [i] 00:20 Mentalista II. 3-4/23 [i] 01:55 Dva a pol chlapa VII. 3/22 [i] 02:15 Hrdinovia III. 16/25 [i] 02:55 Kobra 11 IX. 7/16 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Dámsky klub "N" [i] 07:00 Správy STV [i] 07:40 Góly - body - sekundy [i] 07:50 Práca pre teba [i] 08:00 Vojna kuchárov [i] 08:30 Duel [i] 09:00 5 proti 5 [i] 09:45 Úsmev, prosím! [i] 10:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI.: Láska 20/22 [i] 11:00 Sila lásky IV. 162 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Hurá do záhrady [i] 14:10 Divoký anjel 259 [i] 15:00 Doktorka Quinnová: Závadná voda [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 246 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Sokol a holubica 4/6 [i] 21:50 Prežiť!: Otcova smrteľná dilema [i] 22:40 Nočné správy [i] 22:50 Počasie [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Obvinení II.: Stephenov príbeh [i] 00:00 Doktorka Quinnová: Závadná voda [i] 00:45 Reportéri [i] 01:15 Prežiť!: Otcova smrteľná dilema [i] 02:05 Obvinení II.: Stephenov príbeh [i] 03:00 Správy STV [i] 03:45 Góly - body - sekundy [i] 03:50 Sila lásky IV. 162 [i] 04:40 Sila lásky V. 246 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Volám sa Tina [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Architektúra: Hrad v Pierrefonds [i] 11:10 Fokus - peniaze [i] 11:35 Maďarský magazín [i] 12:05 Správy - Hírek [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Od Prešova [i] 13:30 Slovenské kino: Kam zmizla slovenská princezná [i] 14:25 Polícia [i] 14:35 Profesionál [i] 14:50 Občan za dverami [i] 15:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 Kvarteto [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Rieky sveta: Okavango, rieka zvierat [i] 18:30 Večerníček: No,počkaj! [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:42 Halali [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Ivan Chalupecký [i] 20:00 My Európania: 18. storočie - Európa bojuje za slobodu [i] 20:50 Konzervy času: Štefánik sa vracia [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Večer pod lampou [i] 00:05 Spektrum vedy: Spektrum vedy [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 01:55 ArtSpektrum [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Nové bývanie [i] 05:55 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:55 Súdna sieň: Zrada [i] 08:55 Dom snov III. 35 [i] 09:55 Panelák: Kerka na pleci [i] 11:00 ÁNO, ŠÉFE USA II. 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Súdna sieň: Každý má svoju pravdu [i] 13:50 Panelák: Kerka na pleci [i] 14:50 Plán hry [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Patrí do polepšovne [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Marcel na ihlách [i] 21:30 POD POVRCHOM 15 [i] 22:30 Kosti VI. 6 [i] 23:30 HALÓ [i] 00:15 Webmaster [i] 01:05 Mafstory: Konzultant [i] 02:05 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 12 [i] 03:00 POD POVRCHOM 15 [i] 03:45 Aladin I. [i] 04:05 KRIMI 04:30 Iba obchod [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Malý pitaval z veľkého mesta: Majiteľ autoservisu 10 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 37 [i] 08:05 Matlock IV. 1/24 [i] 09:15 Detektív Nash Bridges III. 12,13 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 20 [i] 12:10 M*A*S*H 193,194 [i] 13:20 Faktor strachu III. 5 [i] 14:20 Ninja Factor I. 2 [i] 14:50 Simpsonovci VIII. 14 [i] 15:20 Griffinovci IV. 15 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly 8 [i] 16:25 Vytunuj mi fáro I. 21 [i] 17:00 ÁNO, ŠÉFE USA II. 9 [i] 18:00 Profesionáli: Kanárik a špargľa 16 [i] 18:50 Dom snov III. 35 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 5 [i] 21:10 Áno, šéfe! V. [i] 22:10 Amazing Race 1/12 [i] 23:10 Akty X VI. 7 [i] 00:10 Vytunuj mi fáro I. 21 [i] 00:40 Simpsonovci VIII. 14 [i] 01:10 Griffinovci IV. 15 [i] 01:40 Nitro Circus I. 6 [i] 02:05 Matlock I. 6 [i] 02:55 Amazing Race 1/12 [i] 03:40 Črepiny PLUS [i] 04:15 MacGyver 38 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět III.: Uvězněni 21/22 [i] 07:55 Posel ztracených duší II. 8/22 [i] 08:50 Advokáti V. 20/22 [i] 09:45 Drzá Jordan II. 22/22 [i] 10:40 Pán šelem: Hořící les 18/22 [i] 11:35 Ztracený svět III.: Uvězněni 21/22 [i] 12:30 Advokáti V. 21/22 [i] 13:25 Posel ztracených duší II. 8/22 [i] 14:20 CSI: New York VII. 4/22 [i] 15:15 Drzá Jordan II. 22/22 [i] 16:10 Pán šelem: Zlatý Fénix 19/22 [i] 17:05 Ztracený svět III.: Srdce bouře 22/22 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 9/22 [i] 19:00 Drzá Jordan III. 1/13 [i] 20:00 CSI: New York VII. 5/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 23/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 24/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13/24 [i] 00:00 Pohřešovaný 6/7 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 23/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IV. 24/24 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA II. 13/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Chip a AJ si vymění práci [i] 06:00 Jak se to dělá 1 [i] 06:25 Rození obchodníci: Jensen Interceptor [i] 07:15 Americký chopper: Motorka Mercedes - AMG [i] 08:10 Špinavé práce: Larví farma [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Překročit hranici [i] 09:55 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 10:50 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i] 11:15 Jak se to dělá 1 [i] 11:40 Mimořádné projekty: Exkavátory [i] 12:35 Jízda: Nahoře bez [i] 13:30 Rození obchodníci: Jensen Interceptor [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro Strike Ten Entertainment [i] 15:20 Bořiči mýtů: Drtivý basový reproduktor [i] 16:15 Špinavé práce: Ozdobné tykve [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Strasti zelenáčů [i] 18:05 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 19:00 Jak se to dělá 8 [i] 19:30 Jak se to dělá: Zmrzlinové poháry/Karavany/Krém na boty/Kleště [i] 20:00 Špinavé práce 4 [i] 21:00 Výrobci zbraní 13 [i] 22:00 Ďábelská jízda: Zlá krev [i] 23:00 Vyváznout živý: Nepokoje v alabamské věznici [i] 00:00 Americké zbraně: Winchestrovka Yellow Boy/poděkování hasičům [i] 00:55 Špinavé práce 4 [i] 01:50 Výrobci zbraní 13 [i] 02:50 Ďábelská jízda: Zlá krev [i] 03:50 Vyváznout živý: Nepokoje v alabamské věznici [i] 04:45 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Příběhy slavných - Karolína [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 8/52 [i] 09:30 Sever a Jih 1/12 [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:05 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Zahrada pod lupou [i] 17:20 Auto Moto Styl [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:00 Okno do hřbitova [i] 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 Tísňová linka [i] 22:45 Podfukáři VII 2/6 [i] 23:40 Sirotčinec [i] 01:20 Stopy, fakta, tajemství [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Zajímavosti z regionů Brno [i] 02:40 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 03:05 Po stopách [i] 03:20 Bydlení je hra [i] 03:50 Kuchařská pohotovost [i] 04:15 Přezůvky s sebou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Příběhy předmětů [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Folklorika [i] 09:30 Zázračné studánky: Na hranici uprostřed země [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Pyramidy? 5/5 [i] 10:35 Putování za vínem: Rheinhessen, Falc [i] 11:05 Přidej se [i] 11:15 Nedej se [i] 11:35 Praha, město věží: Věže od hradu po Strahov 4/16 [i] 11:50 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 12:20 Ze ZOO do ZOO [i] 12:50 Chcete je? [i] 12:55 O vědě a vědcích [i] 13:20 Na pomoc životu - znamení kůže [i] 13:40 Teleapatyka [i] 13:50 Intolerance [i] 14:15 Otec nevěst [i] 16:05 Mezi demokracií a diktaturou [i] 16:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Ještěr našeptávač / Robotí rodeo 27/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Trezor pana Kandinského 55/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Samoty Zikmunda Reacha [i] 21:00 Na forbíně TM [i] 21:40 Kanadská soda [i] 22:05 Řím 4/12 [i] 23:00 Třistatřicettři [i] 23:50 Pravá krev III: Čerstvá krev 11/12 [i] 00:40 Pološero - Celibát [i] 01:05 James Carter Quintet [i] 02:00 Moje rodina III: Kukaččí hnízdo 13/13 [i] 02:30 Kvarteto [i] 02:55 Uchem jehly [i] 03:20 Náš venkov [i] 03:35 Zlatí bratři [i] 04:15 Crescendo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2248 [i] 09:55 Žabí princ v New Yorku [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata V 21 [i] 13:30 Dr. House II 17 [i] 14:30 Beze stopy 13 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Legie 18 [i] 16:30 Přátelé V 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Rudé vlasy a stříbrná páska 2 [i] 18:25 Ulice 2249 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Až do dna 360 [i] 21:50 Kriminálka Miami IX: Samotář v Miami 5 [i] 22:50 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Minority Report [i] 02:15 Novashopping 02:25 Kriminálka Las Vegas X: Rána jistoty [i] 03:05 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 04:15 Mladý Van Helsing 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Knight Rider IV: Žhář 18 [i] 07:45 Kutil Tim VI: Každé manželství potřebuje údržbu 3 [i] 08:30 M*A*S*H 18 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Diagnóza vražda IV: Vražedný výbuch 8 [i] 11:10 Big Ben II: Smrt o Valpuržině noci 7 [i] 13:10 Můj přítel Monk VII: Pan Monk a kouzelník 15 [i] 14:10 Vraždy v Kitzbühelu IV: Mrtvý v pohřebním ústavu 11 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Vnitřní nepřítel 19 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Padající hvězda [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Obchoďák: Poslední varování 8 [i] 22:55 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Tvrdě vydřené peníze 4 [i] 23:55 Anatomie lži III: Vražedný program 13 [i] 00:50 Zákon a pořádek: Los Angeles: Van Nuys 13 [i] 01:45 TOP STAR magazín [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Čistá láska 86-87/170 [i] 07:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 81/216 [i] 08:45 V siedmom nebi III. 8/22 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Správna Susan I. 7-8/22 [i] 11:25 Ezel 104/142 [i] 12:25 Na linke je vrah [i] 14:15 O.C. California III. 18/25 [i] 15:05 Mladí, krásni, skazení 106/131 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 82/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 183/238 [i] 17:55 V siedmom nebi III. 9/22 [i] 18:55 Dharma a Greg I. 3/23 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II.- NOVÉ ČASTI 7 [i] 21:30 Larina voľba 82 [i] 22:30 Ezel 105/142 [i] 23:35 Ally McBealová II. 17/24 [i] 00:30 Sex v meste III. 14/18 [i] 01:00 Adela show [i] 01:40 Frasier [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:05 Sex v meste III. 14/18 [i] 03:30 Dharma a Greg I. 3/23 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Melodie mého srdce [i] 08:55 Teleshopping 12:05 I.Q.: Génius [i] 13:50 Dům z písku a mlhy [i] 16:05 Schůzka s Drew