TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:05 Kobra 11 IX. 6/16 [i] 10:05 Smrtiaci príliv [i] 12:00 HORÚCA KRV [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Mentalista II. 2/23 [i] 14:05 Rýchle Televízne noviny [i] 14:10 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 2/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 10/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 MODRÉ Z NEBA [i] 22:20 Nočné Televízne noviny [i] 22:55 Dr. House I. 10/22 [i] 23:50 Mentalista II. 2/23 [i] 00:50 Dva a pol chlapa VII. 2/22 [i] 01:10 Hrdinovia III. 15/25 [i] 01:55 Kobra 11 IX. 6/16 [i] 02:40 Smrtiaci príliv [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky V. 244 [i] 05:50 Dámsky klub "N" [i] 07:10 Správy STV [i] 07:50 Práca pre teba [i] 08:00 Vojna kuchárov [i] 08:30 Duel [i] 09:00 5 proti 5 [i] 09:45 Úsmev, prosím! [i] 10:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI.: Sebecká 19/22 [i] 11:00 Sila lásky IV. 161 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Taxík [i] 14:10 Divoký anjel 258 [i] 15:00 Doktorka Quinnová: Veľká americká medicínska show [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 245 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Parfum: Príbeh vraha [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Radosť zo života: Marián Kochanský [i] 23:20 Doktorka Quinnová: Veľká americká medicínska show [i] 00:10 O 5 minút 12 [i] 01:15 Parfum: Príbeh vraha [i] 03:35 Nočné správy [i] 03:45 Góly - body - sekundy [i] 04:00 Sila lásky IV. 161 [i] 04:50 Sila lásky V. 245 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Polícia [i] 06:50 Regionálny denník [i] 07:15 Komentáre [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibum [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Súčasné bývanie 7/20 [i] 11:05 Fokus zdravie [i] 11:35 Rusínsky magazín [i] 12:00 Správy - Hírek [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Elena Holéczyová [i] 13:15 Kde ešte podkovy prinášajú šťastie [i] 13:40 Epigenetika - ako výživa ovplyvňuje naše gény [i] 14:30 Doslova [i] 15:40 Energetika [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:30 Fokus - peniaze [i] 16:55 Senior klub [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Architektúra: Hrad v Pierrefonds [i] 18:30 Večerníček: No,počkaj! [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:45 Test magazín: Vstavané chladničky s mrazničkou [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Mária Dravecká [i] 20:00 Slovenské kino: Kam zmizla slovenská princezná [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Na križovatke SK+CZ: Vyšší princíp [i] 23:45 Profesionál [i] 00:00 VAT [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV "N" [i] 01:55 ArtSpektrum [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:55 Súdna sieň: Veľké tajomstvo [i] 08:55 Dom snov III. 34 [i] 09:55 Panelák: Angie na dne [i] 11:00 ÁNO, ŠÉFE USA II. 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Z dcéry mníška nebude! [i] 14:00 Panelák: Angie na dne [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 3 [i] 16:00 Kosti VI. 4 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Každý má svoju pravdu [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Plán hry [i] 22:50 Vtierka Castle III. 4 [i] 23:50 Kosti VI. 5 [i] 00:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 14 [i] 01:45 Mafstory: Prezident alebo boss? [i] 02:35 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 11 [i] 03:20 Vtierka Castle III. 4 [i] 04:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 4 [i] 04:45 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Malý pitaval z veľkého mesta: Kuchárka 9 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 35 [i] 08:05 Matlock III. 20/20 [i] 09:10 Detektív Nash Bridges III. 10,11 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 19 [i] 12:10 POD POVRCHOM 14 [i] 13:20 Faktor strachu III. 4 [i] 14:30 Ninja Factor I. 1/27 [i] 14:55 Simpsonovci VIII. 13 [i] 15:25 Griffinovci IV. 14 [i] 15:55 Kúzelníci z Waverly 7 [i] 16:25 Vytunuj mi fáro I. 20 [i] 17:00 ÁNO, ŠÉFE USA II. 8 [i] 18:00 Profesionáli: Kalamita 15 [i] 18:50 Dom snov III. 34 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 4 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 14 [i] 22:00 Amazing Race 11/11 [i] 23:00 Akty X VI. 6 [i] 00:00 Vytunuj mi fáro I. 20 [i] 00:35 Simpsonovci VIII. 13 [i] 01:00 Griffinovci IV. 14 [i] 01:30 Nitro Circus I. 5 [i] 02:00 Matlock I. 5 [i] 02:50 Amazing Race 11/11 [i] 03:35 Akty X VI. 6 [i] 04:15 MacGyver 36 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět III.: Dědictví 20/22 [i] 07:55 Posel ztracených duší II. 7/22 [i] 08:50 Advokáti V. 19/22 [i] 09:45 Drzá Jordan II. 21/22 [i] 10:40 Pán šelem: Slzy moře 17/22 [i] 11:35 Ztracený svět III.: Dědictví 20/22 [i] 12:30 Advokáti V. 20/22 [i] 13:25 Posel ztracených duší II. 7/22 [i] 14:20 CSI: New York VII. 2/22 [i] 15:15 Drzá Jordan II. 21/22 [i] 16:10 Pán šelem: Hořící les 18/22 [i] 17:05 Ztracený svět III.: Uvězněni 21/22 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 8/22 [i] 19:00 Drzá Jordan II. 22/22 [i] 20:00 CSI: New York VII. 4/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 24/24 [i] 22:00 CSI: New York VIII. 1/18 [i] 23:00 CSI: New York VIII. 2/18 [i] 00:00 Myšlenky zločince VII. 24/24 [i] 00:55 CSI: New York VIII. 1/18 [i] 01:50 CSI: New York VIII. 2/18 [i] 02:40 Posel ztracených duší II. 8/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Chip a Chris se hádají [i] 06:00 Jak se to dělá: Basebalové rukavice [i] 06:25 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro výrobce letadel Sikorsky [i] 08:10 Špinavé práce: Výrobce pergamenu [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Uvíznutí v bouři [i] 09:55 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 10:50 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i] 11:15 Jak se to dělá: Basebalové rukavice [i] 11:40 Mimořádné projekty: Těžební ropné plošiny [i] 12:35 Kluci z autobazaru: Policejní anton [i] 13:05 Kluci z autobazaru: Červený Mustang [i] 13:30 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka Mercedes - AMG [i] 15:20 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 2 [i] 16:15 Špinavé práce: Larví farma [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Překročit hranici [i] 18:05 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 19:00 Jak se to dělá 7 [i] 19:30 Jak se to dělá: Ocelové barely pro lodní přepravu/Policejní píšťalky/Miniaturní vlakové vozy [i] 20:00 V zákulisí evropského mistrovství 1 [i] 21:00 Lety po divoké Aljašce: Jedna létající rodina [i] 22:00 Cesta kolem světa 80 způsoby 4 [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 00:00 Penn a Teller lžou: Sejf lze otevřít kapalným dusíkem [i] 00:55 V zákulisí evropského mistrovství 1 [i] 01:50 Lety po divoké Aljašce: Jedna létající rodina [i] 02:50 Cesta kolem světa 80 způsoby 4 [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 04:45 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VIII: Dlouhá cesta 22/22 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 7/52 [i] 09:30 Komici na jedničku [i] 10:25 Zlaté dno [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:05 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Besipky [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Sportka 20:00 Ententýky: Krásná zvláštním způsobem 4/15 [i] 21:00 Pošta pro tebe [i] 21:55 Stopy, fakta, tajemství [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha IV: Na skok do Buffala 3/13 [i] 23:15 Bratři a sestry II: Kompromisy 12/16 [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 88 minut [i] 01:45 Na stopě [i] 02:10 AZ-kvíz [i] 02:30 Týden v regionech Brno [i] 03:00 Týden v regionech Ostrava [i] 03:25 Sváteční slovo šéfredaktora Radia Proglas Pavla Mikšů [i] 03:30 Po stopách [i] 03:45 Banánové rybičky [i] 04:15 Kuchařská pohotovost [i] 04:40 Móda - Extravagance - Manýry [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Byla vojna byla [i] 05:25 Putování za vínem: Porýní, Nahe, Ahr [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ushuaia 16/26 [i] 09:30 Království divočiny: Kočkodani husarští [i] 10:00 Afgánistán, země míru a meče [i] 10:55 Přežít! [i] 11:45 GEN: Josef Koudelka pohledem [i] 12:00 Krásný ztráty [i] 12:30 Chcete mě? [i] 12:45 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Zajímavosti a kuriozity 12/13 [i] 13:10 Na forbíně TM [i] 13:50 Babylon [i] 14:15 Hranice bez hranic: Na soutoku Odry a Olzy 3/16 [i] 14:45 Architektura 35/45 [i] 15:10 Asijské bojovnice [i] 15:40 Kvarteto [i] 16:05 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 5/6 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Falešní Phineas a Ferb / Na stopě 26/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Překvapivé odhalení 54/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Nikaragua [i] 21:00 Intolerance [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:00 Na stojáka [i] 22:25 Spiknutí v Escorialu [i] 00:35 Battle [i] 01:00 Vesmír: Konec planety Země: Americký dokumentární cyklus 3/31 [i] 01:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:25 Moje rodina III: Pomsta 12/13 [i] 02:55 Ochránce [i] 03:25 Neznámí hrdinové [i] 03:50 Křesťanský magazín [i] 04:15 Koloseum... [i] 04:55 Recitál Jaroslava Hutky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2247 [i] 09:50 Flek [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata V 20 [i] 13:35 Dr. House II 16 [i] 14:30 Beze stopy 12 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Filantrop 17 [i] 16:30 Přátelé V 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Vražda golfovou holí 1 [i] 18:25 Ulice 2248 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Školní lásky 8 [i] 21:45 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Fotbal za mřížemi [i] 01:15 Novashopping 01:25 Kriminálka Las Vegas X: Ztracené dívky [i] 02:15 Koření: Všechny vůně světa [i] 02:55 Střepiny [i] 03:45 Powder Park II 13 [i] 04:35 V dobrém i zlém IV 20 [i] 04:55 Přátelé V 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Knight Rider IV: Pekelný závod 17 [i] 07:40 Kutil Tim VI: Obavy z budoucnosti 2 [i] 08:25 M*A*S*H 17 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:10 Diagnóza vražda IV: Vražda může být vražda 7 [i] 11:10 Big Ben II: Vražda na Jelení hoře 6 [i] 13:10 Můj přítel Monk VII: Pan Monk a tyran 14 [i] 14:10 Vraždy v Kitzbühelu IV: Vražedná rallye 10 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Malý princ 18 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Ráj snů [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Vlastní zákony 141 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:35 Castle na zabití IV: Romeo a Julie po čínsku 4 [i] 23:35 Sběratelé kostí IV: Kostra na kříži 21 [i] 00:30 Myšlenky zločince I 11 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:25 Sběratelé kostí I: Žena v autě 11 [i] 04:10 Když vaří táta [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Čistá láska 84-85/170 [i] 07:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 80/216 [i] 08:50 V siedmom nebi III. 7/22 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Správna Susan I. 6/22 [i] 11:00 Ezel 103/142 [i] 12:00 Larina voľba 81 [i] 12:55 Druhý dych II. - NOVÉ ČASTI 6 [i] 14:10 O.C. California III. 17/25 [i] 15:00 Mladí, krásni, skazení 105/131 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 81/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 182/238 [i] 17:50 V siedmom nebi III. 8/22 [i] 18:45 Dharma a Greg I. 2/23 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Na linke je vrah [i] 22:05 Ezel 104/142 [i] 23:15 Ally McBealová II. 16/24 [i] 00:10 Sex v meste III. 13/18 [i] 00:40 Adela show [i] 01:20 Frasier [i] 02:05 Veštiareň [i] 03:05 Sex v meste III. 13/18 [i] 03:30 Dharma a Greg I. 2/23 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Ostrov ztracených duší [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Švihák ajťák