TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:15 Kobra 11 IX. 5/16 [i] 10:15 Ona je on! [i] 12:20 V tieni zločinu I. 9/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Mentalista II. 1/23 [i] 14:15 Rýchle Televízne noviny [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VII. 1/22 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 9/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:35 HORÚCA KRV [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:25 Dr. House I. 9/22 [i] 00:20 Mentalista II. 1/23 [i] 01:10 Dva a pol chlapa VII. 1/22 [i] 01:35 Hrdinovia III. 14/25 [i] 02:20 V tieni zločinu I. 9/22 [i] 03:00 Kobra 11 IX. 5/16 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky V. 243 [i] 05:50 Dámsky klub "N" [i] 07:10 Správy STV [i] 07:55 Práca pre teba [i] 08:05 Vojna kuchárov [i] 08:30 Duel [i] 09:05 5 proti 5 [i] 09:45 Úsmev, prosím! [i] 10:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI.: Batožina 18/22 [i] 11:00 Sila lásky IV. 160 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Postav dom, zasaď strom [i] 14:15 Divoký anjel 257 [i] 15:00 Doktorka Quinnová: Kovbojova uspávanka [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 244 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Doktor z hôr - Nové osudy: Hádky a karanténa 4/8 [i] 20:55 Otázka rešpektu 4/6 [i] 22:25 Nočné správy [i] 22:35 Počasie [i] 22:40 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Johan Falk: Leo Gaut [i] 00:20 Doktor z hôr - Nové osudy: Hádky a karanténa 4/8 [i] 01:05 Otázka rešpektu 4/6 [i] 02:40 Johan Falk: Leo Gaut [i] 04:10 Sila lásky IV. 160 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Medveď Mrmláč [i] 08:55 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:35 Svorka: Byť dravcom [i] 11:00 Fokus - práca [i] 11:30 Spev je môj život [i] 11:55 Správy - Hírek [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Túžila som vyniknúť [i] 13:20 Medicína: Medicína - Vredy predkolenia (bércové vredy) [i] 14:20 Dve frašky [i] 15:30 Športové ozveny [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Súčasné bývanie 7/20 [i] 18:30 Večerníček: No,počkaj! [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:42 Šport minulých liet: 1983-1984 [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Zuzana Pončáková [i] 20:00 Epigenetika - ako výživa ovplyvňuje naše gény [i] 20:50 Spektrum vedy: Spektrum vedy [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty z Divadelnej Nitry [i] 22:00 Doslova [i] 23:05 Polícia [i] 23:15 Autosalón [i] 23:35 Práca pre teba [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Boj o holý život [i] 08:55 Dom snov III. 33 [i] 09:55 Panelák: Inkognito [i] 11:00 ÁNO, ŠÉFE USA II. 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Tesné slipy [i] 14:00 Panelák: Inkognito [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 2 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 13 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Z dcéry mníška nebude! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Záchod [i] 21:30 POD POVRCHOM 14 [i] 22:30 Kosti VI. 4 [i] 23:30 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 01:00 Mafstory: Silvester [i] 02:00 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 10 [i] 03:00 POD POVRCHOM 14 [i] 03:40 Aladin I. [i] 04:05 KRIMI 04:30 Odpusť mi! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Starý 90 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 33 [i] 08:05 Matlock III. 19 [i] 09:10 Detektív Nash Bridges III. 8,9 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 18 [i] 12:10 M*A*S*H 191,192 [i] 13:20 Faktor strachu III. 3 [i] 14:20 Takešiho hrad II. 82/82 [i] 14:50 Simpsonovci VIII. 12 [i] 15:20 Griffinovci IV. 13 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly 6 [i] 16:25 Vytunuj mi fáro I. 19 [i] 17:00 ÁNO, ŠÉFE USA II. 7 [i] 18:00 Profesionáli: Narodeniny 14 [i] 18:50 Dom snov III. 33 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 3 [i] 21:10 Tak sa vozia milionári 7,8 [i] 22:00 Amazing Race 10 [i] 23:00 Akty X VI. 5 [i] 00:00 Vytunuj mi fáro I. 19 [i] 00:35 Simpsonovci VIII. 12 [i] 01:05 Griffinovci IV. 13 [i] 01:35 Nitro Circus I. 4 [i] 02:05 Matlock I. 4 [i] 02:50 Amazing Race 10 [i] 03:35 Akty X VI. 5 [i] 04:20 MacGyver 34 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět III.: Mozaika 19/22 [i] 07:55 Posel ztracených duší II. 6/22 [i] 08:50 Advokáti V. 18/22 [i] 09:45 Drzá Jordan II. 20/22 [i] 10:40 Pán šelem: Smlouva s ďáblem 16/22 [i] 11:35 Ztracený svět III.: Mozaika 19/22 [i] 12:30 Advokáti V. 19/22 [i] 13:25 Posel ztracených duší II. 6/22 [i] 14:20 CSI: New York VII. 1/22 [i] 15:15 Drzá Jordan II. 20/22 [i] 16:10 Pán šelem: Slzy moře 17/22 [i] 17:05 Ztracený svět III.: Dědictví 20/22 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 7/22 [i] 19:00 Drzá Jordan II. 21/22 [i] 20:00 CSI: New York VII. 2/22 [i] 21:00 Profil zločinu III. 6/12 [i] 22:10 Myšlenky zločince VII. 23/24 [i] 23:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 9/13 [i] 00:00 Řeka 2/8 [i] 00:55 Profil zločinu III. 6/12 [i] 02:00 Myšlenky zločince VII. 23/24 [i] 02:45 Řeka 2/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Veteš v kufru [i] 06:00 Jak se to dělá: Indukční varné plotny [i] 06:25 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Darien Lake [i] 08:10 Špinavé práce: Vejce z drůbeží farmy [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Nové začátky [i] 09:55 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 10:50 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i] 11:15 Jak se to dělá: Indukční varné plotny [i] 11:40 Mimořádné projekty: Viadukt Milau [i] 12:35 Opravna vraků 5 [i] 13:30 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro výrobce letadel Sikorsky [i] 15:20 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 1 [i] 16:15 Špinavé práce: Výrobce pergamenu [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Uvíznutí v bouři [i] 18:05 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 19:00 Jak se to dělá 6 [i] 19:30 Jak se to dělá: Zavírací nože/Stožáry elektrických transformátorů/Výrobky z mastku [i] 20:00 Bořiči mýtů: Parádní torpéda [i] 21:00 100 nejlepších vychytávek Stephena Frye 2 [i] 22:00 S autem v divočině: Poušť [i] 23:00 Nebezpečné rybaření 4 [i] 00:00 Rybaření rukama s venkovany: Holky z Kansasu to umí líp [i] 00:55 Bořiči mýtů: Parádní torpéda [i] 01:50 100 nejlepších vychytávek Stephena Frye 2 [i] 02:50 S autem v divočině: Poušť [i] 03:50 Nebezpečné rybaření 4 [i] 04:45 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 6/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VIII: Dlouhá cesta 22/22 [i] 10:05 13. komnata Lenky Nové [i] 10:35 Film o filmu Cesta z města [i] 10:50 Na cestě po Rostovské oblasti [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:05 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:00 Toulavá kamera vychutnává Slovensko [i] 21:35 Komici na jedničku [i] 22:25 Zlaté dno [i] 23:55 Losování Euromiliony 00:00 Californication V: Z JFK na LAX 1/12 [i] 00:30 Tísňová linka [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:20 Malá farma: Srpenská pouť [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:15 Kuchařská pohotovost [i] 02:40 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:15 Honzík [i] 04:10 Dispečer: Dispečer a konec kapely 9/9 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Styl [i] 05:25 Hranice bez hranic: Na soutoku Odry a Olzy 3/16 [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ochránce [i] 09:30 Příběhy předmětů [i] 10:00 Tajemství na dně moří 4/6 [i] 10:55 Chcete je? [i] 11:00 Černá zmije: Arcibiskup 3/6 [i] 11:35 Velký, větší, největší: Mezinárodní vesmírná stanice [i] 12:25 Vesmír: Konec planety Země 3/31 [i] 13:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:55 Riskantní mise speciálních jednotek 1/4 [i] 14:50 Do života [i] 15:50 Cela smrti [i] 16:40 Film o seriálu Ententýky [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II 25/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Kariéra především 53/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Riskantní mise speciálních jednotek 2/4 [i] 21:00 Přežít! [i] 21:50 Pološero - Celibát [i] 22:20 Chodníky slávy: Steve McQueen [i] 00:05 James Carter Quintet [i] 01:00 Divadlo žije! [i] 01:25 Kultura.cz [i] 01:50 Kultura.cz Ostrava [i] 02:20 Intolerance [i] 02:45 O vědě a vědcích [i] 03:10 Evropa dnes [i] 03:35 Chcete je? [i] 03:40 Kabinet Múz [i] 04:20 Crescendo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2246 [i] 09:55 Květinářka [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata V 19 [i] 13:35 Dr. House II 15 [i] 14:35 Beze stopy 11 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Cuba Libre 16 [i] 16:30 Přátelé V 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VIII: Všichni padnou [i] 18:25 Ulice 2247 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zelené světlo 359 [i] 21:50 Víkend: Dvě tváře [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Olovo 15 [i] 00:05 Nikita 3 [i] 00:55 Novashopping 01:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:05 Babicovy dobroty: Afghánistán [i] 02:40 Áčko [i] 03:45 Powder Park II 12 [i] 04:35 V dobrém i zlém IV 19 [i] 04:55 Přátelé V 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Knight Rider IV: Záchrana špiona 16 [i] 07:40 Kutil Tim VI: Na vodě 1 [i] 08:25 M*A*S*H 16 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:10 Diagnóza vražda IV: Modelová vražda 6 [i] 11:10 Big Ben II: Smrt o masopustu 5 [i] 13:10 Můj přítel Monk VII: Pan Monk rozhoduje zápasy play off 13 [i] 14:10 Vraždy v Kitzbühelu IV: Mrtvý z ledu 9 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Je to osobní 17 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Až na konec světa [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Obchoďák: Líná lež 7 [i] 22:55 Sběratelé kostí VI: Díra v srdci 22 [i] 23:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Jane 7 [i] 00:50 Anatomie lži II: Odhalený 20 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:35 Sběratelé kostí I: Žena z letiště 10 [i] 04:20 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Slávici na ulici [i] 05:45 Čistá láska 82-83/170 [i] 07:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 79/216 [i] 08:45 V siedmom nebi III. 6/22 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Správna Susan I. 5/22 [i] 11:00 Ezel 102/142 [i] 12:00 Larina voľba 80 [i] 12:55 Druhý dych II.- NOVÉ ČASTI 5 [i] 14:10 O.C. California III. 16/25 [i] 15:00 Mladí, krásni, skazení 104/131 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 80/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 181/238 [i] 17:55 V siedmom nebi III. 7/22 [i] 18:55 Dharma a Greg I. 1/23 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. - NOVÉ ČASTI 6 [i] 21:30 Larina voľba 81 [i] 22:30 Ezel 103/142 [i] 23:35 Ally McBealová II. 15/24 [i] 00:30 Sex v meste III. 12/18 [i] 01:05 Adela show [i] 01:40 Frasier [i] 02:05 Veštiareň [i] 03:05 Sex v meste III. 12/18 [i] 03:30 Dharma a Greg I. 1/23 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Létající třída [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Můj život idiota