TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Kobra 11 IX. 4/16 [i] 10:25 Vraždiace včely [i] 12:25 FARMA [i] 13:30 Rýchle Televízne noviny [i] 13:35 FARMA - DUEL [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 24/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 8/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:30 MASTERCHEF [i] 22:40 Dva a pol chlapa IX. 1/24 - PREMIÉROVÁ SÉRIA [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 Dr. House I. 8/22 [i] 00:35 Vraždiace včely [i] 02:20 Hrdinovia III. 13/25 [i] 03:05 Kobra 11 IX. 4/16 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Dámsky klub "N" [i] 07:00 Správy STV [i] 07:45 Góly - body - sekundy [i] 07:55 Práca pre teba [i] 08:05 Vojna kuchárov [i] 08:30 Duel [i] 09:05 5 proti 5 [i] 09:45 Úsmev, prosím! [i] 10:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI. 17/22 [i] 11:00 Sila lásky IV. 159 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:20 Divoký anjel 256 [i] 15:05 Doktorka Quinnová: Uzdravenie [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 243 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Božská Julia [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Nočné správy [i] 22:25 Počasie [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Hlavný podozrivý: Posledný prípad 1/2 [i] 00:15 Doktorka Quinnová: Uzdravenie [i] 01:00 Božská Julia [i] 02:40 Hlavný podozrivý: Posledný prípad 1/2 [i] 04:10 Sila lásky IV. 159 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:45 Práca pre teba [i] 08:50 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Sicko [i] 12:20 Fokus - rodina [i] 12:45 Živá panoráma [i] 13:10 Tvárou v tvár [i] 13:35 Národnostné správy [i] 13:50 Autosalón [i] 14:20 Odpískané [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Spev je môj život [i] 16:30 Fokus - práca [i] 16:55 VAT [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Svorka: Byť dravcom [i] 18:30 Večerníček: No,počkaj! [i] 18:40 Ovce.sk [i] 18:42 GEN.sk: Peter Dvorský [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Vredy predkolenia (bércové vredy) [i] 20:55 Jeden deň: Jeden deň - Motormánia [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty z Divadelnej Nitry [i] 22:00 Práca pre teba [i] 22:10 Zvuk hluku [i] 23:45 Umenie 2012: Vizuálne umenie [i] 00:15 On Air [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV "N" [i] 02:05 ArtSpektrum [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Naletela mu [i] 09:00 Dom snov III. 32 [i] 10:00 Súdna sieň: Psychiater [i] 11:00 ÁNO, ŠÉFE USA II. 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Vražedné vidiny - Danielin príbeh [i] 15:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Tesné slipy [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Telefonát [i] 21:30 Solomon Kane [i] 00:00 Bláznivá olympiáda [i] 02:00 Mafstory: Tajné Vianoce [i] 02:50 Črepiny [i] 03:20 KRIMI 03:45 Črepiny [i] 04:20 Bláznivá olympiáda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 31 [i] 08:05 Matlock III. 18 [i] 09:10 Detektív Nash Bridges III. 6,7 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 17 [i] 12:10 M*A*S*H 189,190 [i] 13:20 Faktor strachu III. 2 [i] 14:20 Takešiho hrad II. 81 [i] 14:50 Simpsonovci VIII. 11 [i] 15:20 Griffinovci IV. 12 [i] 15:50 Kúzelníci z Waverly 5 [i] 16:25 Vytunuj mi fáro I. 18 [i] 17:00 ÁNO, ŠÉFE USA II. 6 [i] 18:00 Profesionáli: Ferove manželky 13 [i] 18:50 Dom snov III. 32 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 2 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 13 [i] 22:00 Biele goliere I.: - SK PREMIÉRA 7 [i] 23:00 Dexter V.: - SK PREMIÉRA 4 [i] 00:00 Vytunuj mi fáro I. 18 [i] 00:35 Simpsonovci VIII. 11 [i] 01:05 Griffinovci IV. 12 [i] 01:30 Nitro Circus I. 3 [i] 02:00 Matlock I. 3 [i] 02:50 Biele goliere I.: - SK PREMIÉRA 7 [i] 03:30 Dexter V.: - SK PREMIÉRA 4 [i] 04:20 MacGyver 32 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět III.: Elixír 18/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 24/24 [i] 08:50 Advokáti V. 17/22 [i] 09:45 Drzá Jordan II. 19/22 [i] 10:40 Pán šelem: Chameleon 15/22 [i] 11:35 Ztracený svět III.: Elixír 18/22 [i] 12:30 Advokáti V. 18/22 [i] 13:25 Posel ztracených duší II. 5/22 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba III. 24/24 [i] 15:15 Drzá Jordan II. 19/22 [i] 16:10 Pán šelem: Smlouva s ďáblem 16/22 [i] 17:05 Ztracený svět III.: Mozaika 19/22 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 6/22 [i] 19:00 Drzá Jordan II. 20/22 [i] 20:00 CSI: New York VII. 1/22 [i] 21:00 CSI: New York VII. 22/22 [i] 22:00 Svět v ohrožení [i] 23:40 Pohřešovaný 5/7 [i] 00:35 CSI: New York VII. 22/22 [i] 01:30 Svět v ohrožení [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Dvojí přežití: Nedostatek vzduchu [i] 06:00 Jak se to dělá: Čepele bruslí z kalené oceli [i] 06:25 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro tým amerického fotbalu NY Giants [i] 08:10 Špinavé práce: Továrna na výrobu figurín [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední kolo [i] 09:55 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i] 10:50 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i] 11:15 Jak se to dělá: Čepele bruslí z kalené oceli [i] 11:40 Mimořádné projekty: Most přes řeku Cooper [i] 12:35 Úpravy aut všech druhů: Asanti Mercedes [i] 13:30 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro Darien Lake [i] 15:20 Bořiči mýtů: Vražedný vodní vír [i] 16:15 Špinavé práce: Vejce z drůbeží farmy [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Nové začátky [i] 18:05 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 19:00 Jak se to dělá 5 [i] 19:30 Jak se to dělá: Bronzové zvony/Dřevěné vrtule letadla/Uhelné brikety [i] 20:00 Muž, žena a divočina: Ztraceni na moři [i] 21:00 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 22:00 Superlidé 4 [i] 23:00 Lidské tělo: dokonalý stroj: Duševní schopnosti [i] 00:00 Dřevorubci v močálech: Pekelný týden [i] 00:55 Muž, žena a divočina: Ztraceni na moři [i] 01:50 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 02:50 Superlidé 4 [i] 03:50 Lidské tělo: dokonalý stroj: Duševní schopnosti [i] 04:45 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Dispečer: Dispečer a rozvod 7/9 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 5/52 [i] 09:30 Roztomilý člověk [i] 11:00 Kluci v akci [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:05 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Zdivočelá země IV 4/13 [i] 21:00 Na cestě po Rostovské oblasti [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Tělo jako důkaz: Všechno v rodině 4/13 [i] 22:50 Na stopě [i] 23:15 MI5 V 1/10 [i] 00:05 Objektiv [i] 00:35 Toulavá kamera [i] 01:05 Sváteční slovo šéfredaktora Radia Proglas Pavla Mikšů [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:20 Stopy, fakta, tajemství [i] 02:45 Banánové rybičky [i] 03:15 Kuchařská pohotovost [i] 03:40 Kaleidoskop [i] 04:05 Po stopách [i] 04:20 Dispečer: Dispečer a trumpeta 8/9 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Oltáře útěchy [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Klíč [i] 09:25 Mrtvice je rychlá. A Vy? [i] 09:35 Ze ZOO do ZOO [i] 10:00 Kamera na cestách: Polynésie, perla Pacifiku [i] 10:55 Postřehy odjinud [i] 11:00 Zázračné studánky: Na hranici uprostřed země [i] 11:25 Deník z New Yorku [i] 12:00 Náš venkov [i] 12:20 Křesťanský magazín [i] 12:45 Uchem jehly [i] 13:15 Pašeráci knih [i] 14:10 Československý filmový týdeník 1962 904/2379 [i] 14:25 Neznámí hrdinové [i] 14:50 Kronika III. říše 4/4 [i] 15:45 Mýty a fakta historie: Pyramidy? 5/5 [i] 16:30 Ushuaia 16/26 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Karlova mise / Slavnostní průvod 24/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Vražda přes počítač 52/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Americké Německo [i] 20:50 Velký, větší, největší: Mezinárodní vesmírná stanice [i] 21:45 Velikáni filmu: Michelangelo Antonioni [i] 23:40 Mighty Boosh III: Tréma 6/6 [i] 00:10 Bunny a býk [i] 01:45 Khamoro 2012 [i] 03:05 Na stojáka [i] 03:30 Q [i] 03:55 Babylon [i] 04:25 Škvorečtí v Brně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2245 [i] 09:55 Smrtelná lavina [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata V 18 [i] 13:35 Dr. House II 14 [i] 14:35 Beze stopy: Půlnoční slunce 10 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Netvor 15 [i] 16:30 Přátelé V 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VIII: Výbuch [i] 18:25 Ulice 2246 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Velká sestra 7 [i] 21:45 Helena: Oko bere 18 [i] 22:10 Comeback: Koprovka 22 [i] 22:55 Noční Televizní noviny [i] 23:30 Mr. & Mrs. Bloom: Klíč od minulosti 11 [i] 00:15 Big game 3 [i] 01:10 Novashopping 01:20 Huff II 7 [i] 02:25 Nejžádanější 4 [i] 03:15 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Knight Rider IV: Vražedný stín 15 [i] 07:40 Kutil Tim V: Hry, plameny a automobily 26 [i] 08:25 M*A*S*H 15 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:10 Diagnóza vražda IV: X rovná se vražda 2/2 5 [i] 11:10 Big Ben II: Vražda vidlemi 4 [i] 13:10 Můj přítel Monk VII: Pan Monk a dáma odvedle 12 [i] 14:10 Vraždy v Kitzbühelu IV: Maximální profit 8 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Ukradená atomovka 16 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Sen jednoho léta [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Naleješ mi taky? 140 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:35 Partička [i] 23:15 Komando [i] 01:10 Myšlenky zločince I 10 [i] 02:00 Volejte Věštce [i] 03:45 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 V tieni [i] 05:40 Čistá láska 80-81/170 [i] 07:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 78/216 [i] 08:35 V siedmom nebi III. 5/22 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Bolesti slávnych I. 10/11 [i] 11:10 Sladké lži [i] 12:55 Druhý dych II.- NOVÉ ČASTI 4 [i] 14:15 O.C. California III. 15/25 [i] 15:05 Mladí, krásni, skazení 103/131 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 79/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 180/238 [i] 18:00 V siedmom nebi III. 6/22 [i] 18:55 Máš pravdu, miláčik II. 24/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II.- NOVÉ ČASTI 5 [i] 21:30 Larina voľba 80 [i] 22:25 Ezel 102/142 [i] 23:35 Ally McBealová II. 14/24 [i] 00:30 Sex v meste III. 11/18 [i] 01:05 Adela show [i] 01:45 Frasier [i] 02:05 Veštiareň [i] 03:10 Sex v meste III. 11/18 [i] 03:35 Máš pravdu, miláčik II. 24/24 [i] 04:00 L.O.V.E. [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Surikaty [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Velmi ženatý Malcolm [i] 13:50 Napiš si svou smrt [i] 15:40 Zajíček bez oušek [i] 17:40 Můj život idiota [i] 19:20 Jaro 1941 [i] 21:05 Pravidla vášně [i] 23:00 Výchovný tábor [i] 00:45 Halloween [i] 02:30 Hooligans [i] 04:00 Ztracená objetí [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Tenis [i] 13:45 Snooker [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:30 Snooker [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Snooker [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Fakta nebo fikce 1: Z hlubin/Domácí duch 3 [i] 06:20 Diagnóza vražda 8: Deja Vous 20 [i] 07:20 Dobrá manželka 1: Rána 15 [i] 08:20 Bratři a sestry 1: Láska jje složitá 15 [i] 09:20 Láska hory přenáší [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 9: Závany změny 5 [i]