TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:05 Scooby-Doo a samurajov meč [i] 07:25 Súboj titanov [i] 09:40 Priatelia VII. 7-8/24 [i] 10:35 Policajná akadémia [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:25 Vražda v Bielom dome [i] 16:40 Rýchle Televízne noviny [i] 16:45 Ona je on! [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Proroctvo: Koniec sveta [i] 23:00 Smrtiaca zbraň [i] 00:55 Vražda v Bielom dome [i] 02:40 Proroctvo: Koniec sveta [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Reči, to zvieratám svedčí [i] 05:45 Autosalón [i] 06:15 Správy STV [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Jurošík: Jurošík a sedemmíľové čižmy [i] 07:15 Včielka Maja: Búrlivé popoludnie [i] 07:40 Garfield II.: Strašidelný dom [i] 07:55 Maškrtníček [i] 08:25 Góóól [i] 08:55 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:35 Dom plný zvieratiek: Duch 8/26 [i] 10:05 Ushuaia - expedície do prírody VI.: Nevšedná cesta južnou Afrikou - druhá časť [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Veľká cena F1 - Singapúr [i] 16:10 Na ceste po Pembe [i] 16:40 Pošta pre teba [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Baaria [i] 22:40 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Odpískané [i] 23:20 Hračka [i] 00:50 Baaria [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend: Turistická inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Videokamery [i] 09:50 Família: Família - Nemáme čo stratiť, iba získať [i] 10:20 Maršál Žukov 1/2 [i] 11:05 Múdra Gabriela [i] 12:15 Orientácie [i] 12:40 Slovo [i] 13:00 MS v cestnej cyklistike [i] 17:00 On Air [i] 17:20 Encyklopédia slov.obcí: Liptovský Ján [i] 17:40 Anjeli strážni: Anjeli strážni Kataríny Brychtovej [i] 18:10 Fotografi: MIRO ŠVOLÍK - CESTA DO STREDU SVETA [i] 18:30 Večerníček: No,počkaj! [i] 18:50 Táraninky: Jeseň [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Dokumentárny klub: Sicko [i] 21:55 A3UM: S malým rozpočtom [i] 22:25 Umenie 2012 [i] 22:50 Festivalové minúty z Divadelnej Nitry [i] 23:00 Noc v archíve: Čo sa malo a nezmazalo sa. [i] 00:05 Slovo [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Asterix dobýva Ameriku [i] 07:05 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 07:55 Ako sa vydať za milionára [i] 10:00 Najlepšie torty I. 4 [i] 11:00 Vtierka Castle II. 18,19 [i] 12:50 X FACTOR USA 2012 [i] 14:50 Pátranie po Chráme slnka [i] 17:00 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:30 Air Force One [i] 01:15 Tvárou v tvár nepriateľovi [i] 03:05 Obeť kanibala [i] 04:30 Tvárou v tvár nepriateľovi [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Malý pitaval z veľkého mesta: Muž s pančuchou 8 [i] 06:40 Moderné veštenie [i] 07:50 Matlock III. 16 [i] 08:50 Biele goliere I. 1/15 [i] 09:50 MacGyver 110,111 [i] 12:00 Knight Rider 39,40 [i] 14:15 Matlock III. 17,18 [i] 16:30 Šerif Ned Blessing [i] 18:30 Originály na cestách - Berlín 3 [i] 19:35 HALÓ [i] 20:20 100 pušiek [i] 22:35 Stratený [i] 01:00 Absurdné obvinenie [i] 02:45 V tieni strachu [i] 04:25 Legenda menom Bruce Lee: Oceľová päsť [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé 5/22 [i] 07:50 Advokáti VI. 5/23 [i] 08:40 Ztracený svět III.: Dědictví 20/22 [i] 09:30 Andromeda IV.: Svět se otáčí kolem ní 7/22 [i] 10:25 Andromeda IV.: Vůdce k osudu 8/22 [i] 11:15 Pán času V. 12/13 [i] 12:15 Advokáti VI. 6/23 [i] 13:10 Podfukáři 6/6 [i] 14:15 Boj o čas IV. 10/13 [i] 15:10 Boj o čas IV. 11/13 [i] 16:05 Deset důvodů, proč tě nenávidím 4/20 [i] 16:35 Drzá Jordan II. 22/22 [i] 17:30 Drzá Jordan III. 1/13 [i] 18:25 Vlčí mládě 8/12 [i] 19:20 Na lodi 10/13 [i] 21:00 Dobré ráno, Vietname [i] 23:20 CSI: New York VII. 22/22 [i] 00:20 Cena za lidskost II. 13/13 [i] 01:20 Dobré ráno, Vietname [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Králové aukcí: Růžový Cadillac [i] 05:35 Králové aukcí: Kniha Johna Hancocka [i] 06:00 Jak se to dělá: Obrovské ventily [i] 06:25 Jak to dělají? 4 [i] 06:50 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 07:15 Americký chopper: Motorka Gears of War [i] 08:10 Bořiči mýtů: Jízda na kapotě auta [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 52 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 53 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Central Market v Abú Dhabí [i] 10:50 Američtí dřevorubci: Dřevo v krvi [i] 11:40 Špinavé práce: Výroba boloňského salámu [i] 12:35 Mečouni - život na udici 7 [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Peníze na udici [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Doba velkých amerických zisků [i] 14:25 Králové aukcí: Vyhlášení nezávislosti/přívěsný vůz [i] 14:55 Králové aukcí: Deska na vyvolávání duchů/džíp Richarda Pettyho [i] 15:20 Jak se dělá sport 5 [i] 15:50 To taky zvládnu 13 [i] 16:15 S autem v divočině: Hory [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: (2. část) 16 [i] 18:05 Dvojí přežití: Nedostatek vzduchu [i] 19:00 Jak se to dělá 4 [i] 19:30 Jak se to dělá: Krejčovské panny/Lodní vrtule/Prošívané přikrývky/Ventily [i] 20:00 Divoký víkend Beara Gryllse: S Mirandou Hartovou [i] 21:00 Mistři přežití: Do pekla a zpět [i] 22:00 Říční příšery: Asijský zabiják [i] 23:00 Nebezpečné rybaření: Severovýchodní Austrálie [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Odneseni povodní [i] 00:55 Divoký víkend Beara Gryllse: S Mirandou Hartovou [i] 01:50 Mistři přežití: Do pekla a zpět [i] 02:50 Říční příšery: Asijský zabiják [i] 03:50 Jak se to dělá 5 [i] 04:15 Nejsmrtelnější úlovek: (2. část) 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Hurá na myši [i] 06:30 Tancuj, tancuj 10/26 [i] 06:45 Franklin [i] 07:05 Záhady starověkého Říma: Úkladní vrazi v Neronově paláci - 2. část 6/20 [i] 07:35 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Sváteční slovo šéfredaktora Radia Proglas Pavla Mikšů [i] 11:05 O zvířatech a lidech: Výpověď 12/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Nepovedený kouzelník [i] 14:05 Sňatky z rozumu: Osudy podnikatelských rodin 4/5 [i] 15:35 Případy detektiva Murdocha IV: Na skok do Buffala 3/13 [i] 16:25 Vinobraní [i] 18:00 Příběhy slavných - Karolína [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Sportka 20:00 Ztracená brána 3/3 [i] 21:15 168 hodin [i] 21:45 Hříšní lidé města brněnského: Sólokapr 1/4 [i] 22:55 Losování Sportky a Šance 23:00 Komisař Moulin [i] 00:25 Manéž Bolka Polívky [i] 01:40 Auto Moto Revue [i] 02:05 Zahrada pod lupou [i] 02:25 Hodinový manžel [i] 02:50 Kavárnička dříve narozených [i] 03:30 Tak neváhej a toč! [i] 03:55 Legendy taneční hudby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Otakar Batlička - Mýtus nebo skutečnost? [i] 06:00 Cesty víry: Monastýry králů a sester [i] 06:25 Klíč od domova [i] 06:35 Ushuaia: Francouzský dokumentární cyklus 15/26 [i] 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Československý filmový týdeník 1962 904/2379 [i] 08:50 Hledání ztraceného času: S kamerou po dolním Labi 6 [i] 09:05 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Zajímavosti a kuriozity 12/13 [i] 09:30 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 5/6 [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:55 Přidej se [i] 11:05 Nedej se [i] 11:20 Ochránce [i] 11:50 Chcete mě? [i] 12:05 Zadrž ten úsvit [i] 13:15 Zapni a jeď [i] 14:10 Tajemství na dně moří 4/6 [i] 15:05 Křesťanský magazín [i] 15:30 Uchem jehly [i] 15:55 Cesty víry: V Boží dlani [i] 16:25 Neznámí hrdinové [i] 16:50 Ze ZOO do ZOO [i] 17:20 Království divočiny: Kočkodani husarští [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Vzhůru na Měsíc - 1. část 35/39 [i] 18:10 Ovečka Shaun [i] 18:20 Včelka Mája: Zlatíčko 100/104 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Červený trpaslík: Rimmerosvět 35/52 [i] 19:30 Moje rodina III: Kukaččí hnízdo 13/13 [i] 20:05 Afgánistán, země míru a meče [i] 21:00 Černá zmije: Arcibiskup 3/6 [i] 21:35 Na plovárně... ohlédnutí za tím nejlepším [i] 22:30 Borgiové - moc a vášeň: Maur 3/9 [i] 23:20 Scientologie, pravda o lži [i] 01:00 Eden [i] 02:30 Na forbíně TM [i] 03:10 Folklorika [i] 03:35 Praha, město věží: Věže opevnění 3/16 [i] 03:50 Teleapatyka [i] 04:00 Medicína pro 21. století [i] 04:20 Wolfram - Robert Matula [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Novashopping 06:20 Pepek námořník [i] 06:40 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 5 [i] 06:55 Spiderman 1 [i] 07:20 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 20 [i] 07:50 Tučňáci z Madagaskaru II 8 [i] 08:20 Flash Gordon 13 [i] 09:05 Můj přítel Monk VIII 16 [i] 10:10 Diagnóza smrti [i] 12:10 Třetí skoba pro Kocoura [i] 13:30 Velká cena Singapuru [i] 16:05 Život v moři [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Hospoda: Fór 37 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ženy v pokušení [i] 22:50 Střepiny [i] 23:25 Zevlovat a prudit [i] 01:10 Novashopping 01:25 Městečko Eastwick 7 [i] 02:05 Babylon 5: Legenda o strážcích [i] 03:30 Volejte Novu [i] 04:35 V dobrém i zlém IV 17, 18 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Ninjago: Domov 2 [i] 07:40 Mistr Manny I: Zastavený čas; Osvětlení 14 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Hrdinové z Telemarku 9 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Zločiny v zahradách I: Sladká Angelika 4 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 M*A*S*H 14 [i] 12:15 Receptář prima nápadů [i] 13:15 Nedělní receptář extra 13:40 Hlava rodiny [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru VIII: Rapsodie z Midsomeru [i] 18:00 Když vaří táta [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:10 Air Force One [i] 00:45 Sběratelé kostí II: Vraždy podle knihy 15 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Tajemství 2. světové války: Hrdinové z Telemarku 9 [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 V tieni [i] 05:50 Komisár LaBréa: Smrť v Bastile [i] 07:40 Máša 39-40/60 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Columbov návrat 3/3 [i] 12:15 Summerland II. 11/13 [i] 13:00 Bolesti slávnych [i] 14:10 Bobule [i] 16:00 Sladké lži [i] 17:55 Rosamunde Pilcherová: Keď srdce puká [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 22:50 Skutočný príbeh: Nenávidíme vlastných rodičov 1-2/2 [i] 02:00 Columbov návrat 3/3 [i] 03:30 Ružové okuliare [i] 04:10 Smiechoty [i] 04:40 Bzzz!!! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Ultimate Avengers II: konečná pomsta II [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ostrov ztracených duší [i] 13:55 Griffin a Phoenixová [i] 15:55 RRRrrrr!!! [i] 17:40 Surikaty [i] 19:10 Já jsem ty a ty jsi já [i] 20:55 Ztracená objetí [i] 22:45 Hooligans [i] 00:25 Puls [i] 01:55 Mlha [i] 03:55 Zmražená pojistka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:00 Cyklistika [i] 17:15 Motorky [i] 17:45 Motorky [i] 18:30 Cestovní vozy [i] 19:00 Motorsport [i] 19:15 Snooker [i] 21:00 Cestovní vozy [i] 22:00 Cestovní vozy [i] 23:15 Formule [i] 00:15 Motorky [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Fakta nebo fikce 1: Nevítaná návštěva/Podivná podívaná 2 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 11: Kouzelníkův synovec 5 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 11: Dny bezvládí 6 [i] 10:00 Diagnóza vražda 8: Svobodní otcové 15 [i] 11:00 Diagnóza vražda 8: Při plném vědomí 16 [i] 12:00 Diagnóza vražda 8: Nebezpečný tanec 17 [i] 13:00 Diagnóza vražda 8: Staré čínské umění 18 [i] 14:00 Diagnóza vražda 8: Nedobrý skutek 19 [i] 15:00 Ace Ventura: Zvířecí detektiv [i] 17:00 Láska hory přenáší [i] 19:00 Rookie Blue 3: První den tvého dalšího života 1 [i] 20:00 Námořní hlídka 5: Zachránit Ryana 12 [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 2: Přátelská střelba 2 [i] 22:00 Milionový lékař 2: Medúze z očí do očí nepohlédneš 4 [i] 23:00 Rookie Blue 3: První den tvého dalšího života 1 [i] 00:00 Vraždy v Midsomeru 11: Zastřelen za úsvitu 2 [i] 02:00 Fakta nebo fikce 1: Nevítaná návštěva/Podivná podívaná 2 [i] 03:00 Námořní hlídka 5: Zachránit Ryana 12 [i] 04:00 Walker, Texas Ranger 9: Závany změny 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vražedných šedesát 6 [i] 06:35 Vražedných šedesát 7 [i] 07:10 Planeta mláďat II. 4 [i] 08:20 Sám v divočině 1 [i] 09:30 Jimmova sklizeň 3 [i] 10:40 Soukromý život 3 [i] 11:55 Sběrači III.: Vula a Lisa 6 [i] 12:55 Utajený šéf 14 [i] 13:55 Odvěká cesta lidstva 5 [i] 15:00 Jak vznikla Země 6 [i] 15:55 Jak vznikla Země 7 [i] 16:50 Válka v reklamě 2 [i] 17:55 Na chalupě den za dnem 5 [i] 18:55 Zvláštní jedlíci II. 1 [i] 20:05 Sběrači III.: Arline a Carolyn 13 [i] 21:00 Sport očima vědy II. 4 [i] 22:05 Louis Theroux: Nesmírná láska [i] 23:15 Vrať se tam, odkud jsi přišel 1 [i] 00:20 Jak vznikla Země 6 [i] 01:15 Jak vznikla Země 7 [i] 02:10 Sám v divočině 1 [i] 03:10 Ztracen v Amazonii [i] 04:05 Tenký led [i] 04:55 Na chalupě den za dnem 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Pohřben s úsměvem [i] 07:40 Štěstí je teplá deka [i] 08:25 Glee Live! 3D [i] 09:50 Zátah [i] 11:50 Newsroom 8 [i] 12:50 Zdrojový kód [i] 14:20 Šmoulové [i] 16:00 Zkus mě rozesmát [i] 17:55 Velká krize [i] 19:30 Před kamerou IX. 39 [i] 20:00 Prezidentské volby [i] 22:00 Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna [i] 00:10 Antikrist [i] 02:00 64. Emmy Awards [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Captain America: První Avenger [i] 08:00 Poznáš až to příjde? [i] 09:55 Neviditelný symbol [i] 11:30 Poznáš muže svých snů [i] 13:10 Jsem číslo čtyři [i] 15:00 Před očima [i] 16:25 Filmy a filmové hvězdy IV. 38 [i] 16:50 Rango [i] 18:35 Škola života [i] 20:15 Týden bez závazků