TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Páni kluci [i] 06:35 Speed Racer [i] 08:55 Buď cool [i] 11:20 MASTERCHEF [i] 13:40 Veľký tato [i] 15:35 Policajná akadémia [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA - DUEL [i] 22:15 Partička [i] 23:00 Disturbia [i] 01:00 Obchodník so smrťou [i] 03:00 RocknRolla [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Sila lásky V. 242 [i] 06:05 Reportéri [i] 06:30 Správy STV [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Jurošík: Jurošík a palica von z vreca [i] 07:30 Včielka Maja: Veľké finále [i] 07:55 Garfield II.: Ako byť nechutný [i] 08:10 Fidlibum [i] 08:40 Superchyty [i] 09:10 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:40 Dom plný zvieratiek: Capí prešľap 7/26 [i] 10:10 Reči, to zvieratám svedčí [i] 10:50 Legendy popu: Lojzo [i] 13:05 Autosalón [i] 13:35 On Air [i] 13:55 Sokol a holubica 3/6 [i] 15:50 Hračka [i] 17:25 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 FACE OF THE YEAR [i] 23:15 Góly - body - sekundy [i] 23:25 Ukradni, čo môžeš! [i] 01:10 On Air [i] 01:35 Skutočný príbeh: Vodný chlapec [i] 03:15 Ukradni, čo môžeš! [i] 04:50 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:25 Komentáre [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend: Turistická inšpirácie [i] 09:00 Planéta mláďat: Zachráňme živočíšne druhy 3/5 [i] 09:50 Občan za dverami [i] 10:20 Kde ešte podkovy prinášajú šťastie [i] 10:40 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:10 Senior klub - magazín [i] 11:35 Kniha na ceste [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Kto sa bojí školy [i] 13:05 Mama to vie najlepšie [i] 13:35 Zajtra bude neskoro [i] 15:25 Kapura [i] 16:10 Farmárska revue [i] 16:25 Test magazín: Videokamery [i] 16:40 Na stope zločinu: Otvorený účet [i] 17:50 Na ceste II.: Na ceste po Senegale [i] 18:30 Večerníček: No,počkaj! [i] 18:40 Táraninky: Vlaky [i] 18:50 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Tomáš Leňo [i] 20:00 Maršál Žukov 1/2 [i] 20:50 Fotografi: MIRO ŠVOLÍK - CESTA DO STREDU SVETA [i] 21:20 Anjeli strážni: Anjeli strážni Kataríny Brychtovej [i] 21:45 Festivalové minúty z Divadelnej Nitry [i] 22:00 Stvorení pre lásku [i] 23:35 Československý filmový týždenník [i] 23:45 Profily: Roman Kaliský [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV "N" [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 Kutil Manny III. [i] 06:45 Rozprávková jazda [i] 07:10 Ninjago II. [i] 07:40 Beyblade Metal Fusion I. [i] 08:05 Bakugan [i] 08:30 Asterix dobýva Ameriku [i] 10:15 Let Fénixa [i] 12:35 X FACTOR USA 2012 [i] 14:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:30 RECEPT NA BOHATSTVO [i] 17:55 Najlepšie torty I. 4 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 21:45 X FACTOR USA 2012 [i] 23:55 Let Fénixa [i] 02:25 Ako sa vydať za milionára [i] 03:50 Dievča mojich snov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Malý pitaval z veľkého mesta: Vedúci partiovej predajne 7 [i] 06:05 Život na zámku: Primár 38 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:05 Matlock III. 14,15 [i] 10:15 Bachelor - Čakanie na lásku [i] 12:15 James Bond: Doktor No [i] 14:50 Matlock III. 16 [i] 15:55 Faktor strachu III. 1/34 [i] 17:00 Chalupári: Zaslúžilý všeumelec 5 [i] 18:10 VTIP ZA STOVKU [i] 19:15 Áno, šéfe V. [i] 20:20 Zviera 2 [i] 22:20 Majstrovský plán [i] 00:20 100 pušiek [i] 02:35 Zviera 2 [i] 04:15 Nepotrestaná vražda [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé 4/22 [i] 07:50 Advokáti VI. 4/23 [i] 08:40 Ztracený svět III.: Mozaika 19/22 [i] 09:30 Andromeda IV.: Harper - vymazat 5/22 [i] 10:25 Andromeda IV.: Blížící se vír 6/22 [i] 11:20 Pán času V. 11/13 [i] 12:20 Advokáti VI. 5/23 [i] 13:15 Podfukáři 5/6 [i] 14:20 Boj o čas IV. 8/13 [i] 15:15 Boj o čas IV. 9/13 [i] 16:10 Firma 12/22 [i] 17:05 Firma 13/22 [i] 18:00 JAG 11/22 [i] 19:00 JAG 12/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 23/24 [i] 21:55 Profil zločinu III. 5/12 [i] 23:00 CSI: New York VII. 21/22 [i] 00:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 8/13 [i] 00:55 Profil zločinu III. 5/12 [i] 01:55 JAG 11/22 [i] 02:45 JAG 12/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Omámený [i] 06:00 Jak se to dělá: Tahací harmoniky [i] 06:25 Jízda: Nahoře bez [i] 07:15 Pátá rychlost 5 [i] 07:45 Pátá rychlost 6 [i] 08:10 Megastavitelé: Londýnské olympijské vodní centrum - Velká Británie [i] 09:05 Nejlepších deset: Deset nejlepších vrtulníků [i] 09:55 Americké zbraně: Rodinné zbraně [i] 10:50 Americké zbraně: Odvaha a uznání [i] 11:40 Americké zbraně: Puška zraněného veterána [i] 12:35 Americké zbraně: Ruční dělo/růžová pistole [i] 13:30 Mimořádné projekty: Stavba moderního letiště v Mumbaji [i] 14:25 Rozebráno: Měď [i] 14:55 Rozebráno: Ochrana proti povětrnostním podmínkám [i] 15:20 Megastavitelé: Stavitelé ledového hotelu [i] 16:15 Jak se to dělá: Kaviár z chovu/přívodní potrubí/motorkářské bundy/lopady a rýče [i] 16:45 Vyrobeno v továrně: Skříňky ve školních šatnách/mražená pizza/plastické železniční pražce [i] 17:10 Extrémní výbuchy: Demolice v Louisville [i] 18:05 Černé nebe 12 [i] 19:00 Jak se to dělá 3 [i] 19:30 Jak se to dělá: Hasicí přístroje/Koblihy/Tlumiče nárazu [i] 20:00 Obchodníci 2 [i] 21:00 Králové aukcí: Růžový Cadillac [i] 21:30 Králové aukcí: Kniha Johna Hancocka [i] 22:00 Život na laně 4 [i] 23:00 Kdo uspěje?: Průzkumníci americké námořní pěchoty [i] 00:00 Hrůzné okamžiky 11 [i] 00:55 Králové aukcí: Růžový Cadillac [i] 01:25 Králové aukcí: Kniha Johna Hancocka [i] 01:50 Život na laně 4 [i] 02:50 Kdo uspěje?: Průzkumníci americké námořní pěchoty [i] 03:50 Jak se to dělá 4 [i] 04:15 Obchodníci 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VIII: Rok po Alexandrově smrti 21/22 [i] 06:00 O princezně, která nesměla na slunce [i] 06:35 Finley požární autíčko 11/39 [i] 06:55 Kostičky [i] 07:05 Pátrání světlušky Lucie [i] 07:20 Veritas - princ pravdy [i] 08:55 Setkání Addamsovy rodiny [i] 10:20 Zprávičky [i] 10:40 Svět ČT [i] 11:00 My všichni školou povinní: Podnájem 4/13 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hoby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zvon Lukáš [i] 14:00 Klíček ke štěstí [i] 14:35 Roztomilý člověk [i] 16:05 Úsměvy Viktora Preisse [i] 16:45 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Trapasy [i] 21:10 Hitparáda televizní zábavy [i] 22:05 Před svatbou ne! [i] 00:05 Losování Euromiliony 00:10 Fighter [i] 02:00 Zpátky se Sobotou [i] 02:55 Malá farma: Srpenská pouť [i] 03:15 Bydlení je hra [i] 03:40 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i] 03:50 Legendy taneční hudby [i] 04:55 Dispečer: Dispečer a slabikář 6/9 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Příběhy domů [i] 05:30 Ze ZOO do ZOO [i] 06:00 Zapni a jeď [i] 06:50 Riskantní mise speciálních jednotek: Americký dokumentární cyklus 1/4 [i] 07:45 Film o seriálu Zdivočelá země IV. [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Náš venkov [i] 08:50 Folklorika [i] 09:15 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 09:45 Hranice bez hranic: Na soutoku Odry a Olzy 3/16 [i] 10:10 Kultura.cz [i] 10:40 Divadlo žije! [i] 11:10 Babylon [i] 11:35 Architektura 35/45 [i] 12:05 Velká cesta [i] 13:45 Samuraj [i] 14:50 Zázračné studánky: Na hranici uprostřed země [i] 15:10 Kamera na cestách: Polynésie, perla Pacifiku [i] 16:05 Zázračná planeta: Jižní Pacifik 4/6 [i] 16:55 Film o seriálu Ententýky [i] 17:10 Ranč U Zelené sedmy: Jak jsme se vzbouřili 35/42 [i] 17:40 O chudém královstvíčku [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Moje rodina III: Pomsta 12/13 [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Pyramidy? 5/5 [i] 20:50 Gershwin Gala [i] 22:25 Dům z písku a mlhy [i] 00:30 Červený trpaslík: Rimmerosvět 35/52 [i] 01:00 Mighty Boosh III: Párty 5/6 [i] 01:25 Rozhovory před popravou [i] 02:20 Kde já se tady beru? [i] 03:15 Chcete je? [i] 03:20 Lebka [i] 03:45 V zajetí železné opony [i] 04:00 Pod pokličkou [i] 04:20 Návštěva u paní Tussaudové [i] 04:35 Idioti na plavbě kolem světa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:50 Skippy 32 [i] 06:15 Pepek námořník [i] 06:35 Co nového Scooby-Doo? III 5 [i] 07:00 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 19 [i] 07:25 Tučňáci z Madagaskaru II 7 [i] 07:55 Čarodějka Tara 17 [i] 08:25 Grilování s Vodouchem: Chlapi sobě 3 [i] 09:10 Dívčí parta [i] 10:55 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:25 Tři chlapi v chalupě [i] 14:15 Scooby-Doo: Začátek [i] 16:05 Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách [i] 18:10 Babicovy dobroty: Afghánistán [i] 18:45 Hospoda: Umělec 36 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Vězeň z Azkabanu [i] 23:15 Terminátor [i] 01:20 Novashopping 01:35 Na pokraji smrti 2 [i] 03:00 Áčko [i] 03:40 DO-RE-MI [i] 04:55 V dobrém i zlém IV 15, 16 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Ninjago: Vzpoura hadů 1 [i] 07:25 Mistr Manny I: Pravé Vánoce 13 [i] 07:55 Hračkování [i] 08:30 Autosalon [i] 09:50 Columbo: Zločinný steh [i] 11:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:45 Rebelka [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru VIII: Rodinná firma [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Láska na druhý pohled [i] 22:25 Strach nad Hongkongem [i] 00:55 Serenity [i] 03:05 Volejte Věštce [i] 04:50 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Slepá nespravodlivosť [i] 07:25 Úbohá Nasťa 45/80 [i] 08:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 126/129 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Columbov návrat 2/3 [i] 12:25 Summerland II. 10/13 [i] 13:15 Bolesti slávnych [i] 14:20 Druhá šanca [i] 16:10 Komisár LaBréa: Smrť v Bastile [i] 18:00 Alpská klinika: Túžby srdca [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Keď srdce puká [i] 21:55 Bobule [i] 23:50 Monštrum [i] 01:40 Columbov návrat 2/3 [i] 03:10 Ružové okuliare [i] 03:55 Smiechoty [i] 04:25 Bzzz!!! [i] 04:50 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:40 Ultimate Avengers: konečná pomsta [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Létající třída [i] 14:05 Melodie mého srdce [i] 16:05 Schůzka s Drew [i] 17:45 Osudové selhání [i] 19:40 Zajíček bez oušek [i] 21:40 Zmražená pojistka [i] 23:30 Mlha [i] 01:35 Špatným směrem [i] 03:35 Bitva o Hill 60 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Fotbal [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:15 Cyklistika [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Snooker [i] 21:00 Jezdectví [i] 22:30 Skoky na lyžích [i] 23:15 Cestovní vozy [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Rychlá kola/Super skok 1 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 11: Smrt na pokračování 3 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 11: Život v Midsomeru 4 [i] 10:00 Kauzy podle Kate 1: Firma - 1 101 [i] 11:00 Kauzy podle Kate 1: Firma - 2 102 [i] 12:00 Kauzy podle Kate 1: Neocenitelný 2 [i] 13:00 Kauzy podle Kate 1: Offside 3 [i] 14:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 2.) 16 [i] 15:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk se seznamuje s kandidátem 1 [i] 16:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk se seznamuje s kandidátem 1 [i] 17:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a psychotronička 2 [i] 18:00 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a obr Dale 3 [i] 19:00 Milionový lékař 2: Medúze z očí do očí nepohlédneš 4 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Bezpečný dům 23 [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Falešná hra [i] 23:00 Spravedlnost v krvi 2: Soucit 1 [i] 00:00 Ace Ventura: Zvířecí detektiv [i] 02:00 Láska hory přenáší [i] 04:00 Fakta nebo fikce 1: Rychlá kola/Super skok 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Budování říše 8 [i] 06:00 Největší metropole světa 2 [i] 07:10 Vraky snů 24 [i] 07:40 Vraky snů 25 [i] 08:10 Mravenci vědí všechno 9 [i] 08:25 Zmizelé světy 1 [i] 09:25 Vražedných šedesát 6 [i] 10:00 Vražedných šedesát 7 [i] 10:35 Planeta mláďat II. 4 [i] 11:45 Velké přírodní události 4 [i] 12:50 Nejpřísnější rodiče světa IV. 8 [i] 14:00 Odvěká cesta lidstva 3 [i] 15:05 Jak vznikla Země 4 [i] 16:00 Jak vznikla Země 5 [i] 16:55 Válka v reklamě 1 [i] 18:00 Na chalupě den za dnem 4 [i] 19:00 Zvláštní jedlíci 7 [i] 20:05 Sběrači III.: Jim a Susan 12 [i] 21:00 Sport očima vědy II. 3 [i] 22:05 Louis Theroux: Megavězení v Miami 1 [i] 23:15 On The Spot: Reportéři v akci: Toraja [i] 00:15 Smrtící válečníci III.: Upíři vs. Zombie 10 [i] 01:10 Forenzní faktor 6 [i] 02:05 Podfuky a podrazy II. 1 [i] 03:00 Velké přírodní události 4 [i] 03:55 Divokost Severního moře [i] 04:55 Jimmova sklizeň 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Evita [i] 08:10 Otec neznámý [i] 09:50 Kouč [i] 11:15 Život po životě [i] 13:20 Tom a Jerry: Čaroděj ze země Oz [i] 14:20 Notting Hill [i] 16:20 Expres na západ [i] 17:50 X-Men: První třída [i] 20:00 Svět podle Mallory [i] 21:50 Benga v záloze [i] 23:35 Skrýš [i] 01:25 Sejmout zabijáka [i] 03:05 Critters 2