TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    20:30 Sestričky II. [i] 21:40 FARMA [i] 22:55 Horná Dolná [i] 00:10 Kobra 11 [i] 02:00 FARMA [i] 03:10 Arrow [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    20:30 S úsmevom po Slovensku [i] 21:20 Stará škola [i] 22:25 Ponorka: 6.časť 6/8 [i] 23:25 Ray Donovan IV: Texasan 8/12 [i] 00:20 Druhá šanca: Len vinní sa obhajujú [i] 01:05 Ponorka: 6.časť 6/8 [i] 02:05 Slovensko v obrazoch [i] 02:30 Ray Donovan IV: Texasan 8/12 [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    21:00 Sergio Leone - mimo zákon [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Večera s Havranom: Transformácia ekonomického systému. Úspech, alebo stagnácia? [i] 23:50 Fotografi: RÓBERT KOČAN [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy a komentáre [i] 01:30 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    20:35 ZA SKLOM III. 4 [i] 22:00 MINISTRI II. [i] 22:35 Myšlienky vraha V. 13,14 [i] 00:25 POLICAJTI V AKCII [i] 01:30 KRIMI 02:00 NOVINY TV JOJ 02:50 TOP STAR [i] 03:05 Profesionáli III. 9 [i] 03:45 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    20:25 Múmia [i] 23:00 Cesta za pomstou [i] 00:55 Život po ľuďoch II. 8 [i] 01:50 Z LA do Vegas 14 [i] 02:15 Profesionáli III. 9 [i] 02:50 Panelák 75 [i] 03:25 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    21:00 Dobrodružství kriminalistiky: Mechanoskopie [i] 21:50 Gejzír [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:25 Columbo: Vražda na videu [i] 23:35 Taggart: Studie vraždy [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Banánové rybičky [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Kratochvíle [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Bydlet jako... muzikant [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    20:55 Baťa, první globalista [i] 22:15 Zmařené naděje: Válka 8/8 [i] 23:10 Bumerang [i] 00:50 Dicte – kriminální reportérka 1/10 [i] 01:40 Po Hitlerovi 2/2 [i] 02:25 Sklo anebo střepy [i] 02:50 Abeceda komunistických zločinů: Bonzák [i] 03:05 Stopy, fakta, tajemství: "Che" v Praze [i] 03:35 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:00 Vozejčky aneb Julie na cestách [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:55 Postřehy odjinud: Slovinsko očima Jaroslava Skalického [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    20:30 Sila ženy II. 87 [i] 21:30 Neželaná nevesta 245 [i] 22:30 Vymenené životy 177-178 [i] 00:30 Odložený prípad [i] 02:00 Smotánka [i] 03:20 Adela show [i] 04:35 Odložený prípad [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox





Aktuálne správy










 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.