TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:10 Kobra 11 IX. 3/16 [i] 10:10 Prasklina [i] 12:00 HORÚCA KRV [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Mentalista I. 23/23 [i] 14:00 Rýchle Televízne noviny [i] 14:05 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 23/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 7/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:30 MASTERCHEF [i] 22:40 AKČNÝ PIATOK: RocknRolla [i] 00:50 Tiene spravodlivosti [i] 02:35 Dr. House I. 7/22 [i] 03:20 Kobra 11 IX. 3/16 [i] 04:15 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Dámsky klub "N" [i] 07:00 Správy STV [i] 07:40 Góly - body - sekundy [i] 07:50 Práca pre teba [i] 08:00 Vojna kuchárov [i] 08:30 Duel [i] 09:00 5 proti 5 [i] 09:45 Úsmev, prosím! [i] 10:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI.: Balerína 16/22 [i] 11:00 Sila lásky IV. 158 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Nebíčko v papuľke [i] 14:15 Divoký anjel 255 [i] 15:00 Doktorka Quinnová:Zákon [i] 15:50 Práca pre teba [i] 15:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 242 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Lojzo [i] 22:10 Nočné správy [i] 22:20 Počasie [i] 22:25 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Darkyňa [i] 00:15 Doktorka Quinnová:Zákon [i] 01:00 Slovensko v obrazoch [i] 01:20 Svet v obrazoch [i] 01:50 Správy STV [i] 02:30 Góly - body - sekundy [i] 02:40 Darkyňa [i] 04:05 Potulky po Taiwane - Iný svet [i] 04:25 Sila lásky IV. 158 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Zelené raje III: Neprebádané súostrovie - Filipíny [i] 11:05 Fokus právo [i] 11:35 Rómsky magazín [i] 12:00 Správy - Hírek [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Melodické kontrasty [i] 13:15 My Európania: 17. storočie - Európa uzatvára mier [i] 14:05 Strom života [i] 14:25 Senior klub - magazín [i] 14:50 Orientácie [i] 15:30 Európska liga - zostrihy [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:30 Fokus - rodina [i] 16:55 Mama to vie najlepšie [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 18:00 Televíkend: Turistická inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: No,počkaj! [i] 18:45 Encyklopédia slov.obcí: Liptovský Ján [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Gizela Lipovská [i] 20:00 Planéta mláďat: Zachráňme živočíšne druhy 3/5 [i] 20:55 Família: Família - Nemáme čo stratiť, iba získať [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Kino na Dvojke: Gauneri [i] 23:40 BJD - zostrihy: BJD Chucho Valdés & The Afro-Cuban Messengers (Kuba) [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV "N" [i] 02:05 ArtSpektrum [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Porážka [i] 08:55 Dom snov III. 31 [i] 09:55 Panelák: Kopačky [i] 11:00 Pekelná kuchyňa II. 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Spermobanka [i] 14:00 Panelák: Kopačky [i] 15:00 Kosti VI. 2,3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Psychiater [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Pytačky [i] 21:30 X FACTOR USA 2012 [i] 23:30 Pátranie po Chráme slnka [i] 01:50 Veľký rešpekt [i] 03:10 Webmaster: Rytmus [i] 04:05 Hovory s minulosťou [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Starý 88 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 29 [i] 08:05 Matlock III. 13 [i] 09:15 Detektív Nash Bridges III. 4,5 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 16 [i] 12:10 POD POVRCHOM [i] 13:25 Matlock III. 14 [i] 14:30 Takešiho hrad II. 80 [i] 15:00 Simpsonovci VIII. 10 [i] 15:30 Griffinovci IV. 11 [i] 16:00 Kúzelníci z Waverly I. 4 [i] 16:25 Vytunuj mi fáro I. 17 [i] 17:00 Pekelná kuchyňa II. 5 [i] 18:00 Faktor strachu III. 1/34 [i] 18:55 Dom snov III. 31 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 VTIP ZA STOVKU [i] 21:20 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 22:45 Inkognito [i] 23:45 Chalupári: Zaslúžilý všeumelec 5 [i] 00:55 Simpsonovci VIII. 10 [i] 01:20 Nitro Circus I. 2 [i] 01:50 Matlock I. 2 [i] 02:40 C.S.I.: Kriminálka New York II. 16 [i] 03:25 MacGyver 30 [i] 04:15 Starý 89 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět III.: Náhradníci 17/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 23/24 [i] 08:50 Advokáti V. 16/22 [i] 09:45 Drzá Jordan II. 18/22 [i] 10:40 Pán šelem: Strážce 14/22 [i] 11:35 Ztracený svět III.: Náhradníci 17/22 [i] 12:30 Advokáti V. 17/22 [i] 13:25 Posel ztracených duší II. 4/22 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba III. 23/24 [i] 15:15 Drzá Jordan II. 18/22 [i] 16:10 Pán šelem: Chameleon 15/22 [i] 17:05 Ztracený svět III.: Elixír 18/22 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 5/22 [i] 19:00 Drzá Jordan II. 19/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 24/24 [i] 21:00 Insomnie [i] 23:15 Profil zločinu III. 5/12 [i] 00:20 Cena za lidskost II. 13/13 [i] 01:15 Insomnie [i] 03:15 Cena za lidskost II. 13/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků: Maminčin miláček [i] 06:00 Jak se to dělá: Motorky Hot Rod [i] 06:25 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Dryvit Systems [i] 08:10 Špinavé práce: Lovec pijavic [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Spása v Beringově moři [i] 09:55 Nutné k přežití: Sahara 1 - část 1 [i] 10:50 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i] 11:15 Jak se to dělá: Motorky Hot Rod [i] 11:40 Mimořádné projekty: Most přes Oaklandský záliv [i] 12:35 Pátá rychlost 9 [i] 13:05 Pátá rychlost 10 [i] 13:30 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro tým amerického fotbalu NY Giants [i] 15:20 Bořiči mýtů: Parní dělo [i] 16:15 Špinavé práce: Továrna na výrobu figurín [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední kolo [i] 18:05 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i] 19:00 Jak se to dělá 2 [i] 19:30 Jak se to dělá: Nerezavějící ocel/Fotbalové helmy/Kaučukové figuríny/Laboratorní sklo [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Za dveřmi zákon [i] 21:00 Vystopuj mě, když to dokážeš [i] 22:00 Strašení: Kde číhá zlo [i] 23:00 Strašení: Očarovaná [i] 00:00 Běsnění: Agresivní řidiči 2 [i] 00:55 Načerno pálený alkohol: Za dveřmi zákon [i] 01:50 Vystopuj mě, když to dokážeš [i] 02:50 Strašení: Kde číhá zlo [i] 03:50 Strašení: Očarovaná [i] 04:45 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VIII: Show musí jít dál 20/22 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 4/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VIII: Rok po Alexandrově smrti 21/22 [i] 10:05 Objektiv [i] 10:35 Toulavá kamera vychutnává [i] 11:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Mamba show [i] 14:40 Televarieté [i] 16:00 Bydlení je hra [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:00 Malá farma: Srpenská pouť [i] 17:25 Besipky [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Vyprávěj: Jugoslávie 3/16 [i] 20:55 13. komnata Lenky Nové [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Zpátky se Sobotou [i] 23:00 Kriminálka Paříž: Cesta ke hvězdám 21/62 [i] 23:50 Město žen II: Ty nevíš, jaký to je 6/22 [i] 00:15 Co nám dělá dokonalá těla? 22/39 [i] 00:35 MI5 IV 10/10 [i] 01:30 AZ-kvíz Speciál [i] 02:05 Sama doma [i] 03:35 To se ti povedlo, tatínku [i] 04:15 Dispečer: Dispečer a maškarní ples 5/9 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 The Magic Violin [i] 05:25 Jak se žije v bunkrech podle Věry [i] 05:40 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura: Sugimoto: Dům v srdci Kjóta 34/45 [i] 09:55 Pašeráci knih [i] 10:50 Příběhy předmětů [i] 11:20 Barvy života [i] 12:15 Chcete mě? [i] 12:30 Louže [i] 12:55 Na plovárně s Janou Hlaváčovou a [i] 13:15 Jak se žije kouzelníkům podle [i] 13:30 Království divočiny: Sloni indičtí [i] 14:00 Tajemství na dně moří: Ztroskotané lodě francouzské 3/6 [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Velký, větší, největší: Výletní loď Independence of the Seas [i] 16:30 Asijské bojovnice [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Byl jsem robot středního věku / 23/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Dvojí hra 51/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Jižní Pacifik 4/6 [i] 20:55 Vesmír: Konec planety Země 3/31 [i] 21:40 Velikáni filmu: Ang Lee [i] 23:40 Khamoro 2012 [i] 01:00 Q [i] 01:25 Na stojáka [i] 01:50 Medúza 02:25 Přežít! [i] 03:15 Design pro život: Cyklus BBC 4/6 [i] 04:10 Klíč [i] 04:35 V zajetí železné opony [i] 04:50 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2244 [i] 09:55 Má láska s Jakubem [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata V 17 [i] 13:35 Dr. House II 13 [i] 14:35 Beze stopy 9 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Pojistný podvod 14 [i] 16:30 Přátelé V 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VIII: Nejdražší maminka [i] 18:25 Ulice 2245 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef 4 [i] 22:25 Já, legenda [i] 00:20 Schůzka s cizincem [i] 02:05 Novashopping 02:10 DO-RE-MI [i] 03:40 Powder Park II 11 [i] 04:30 V dobrém i zlém IV 14 [i] 04:50 Přátelé V 9 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:35 Knight Rider IV: Z lesů 14 [i] 07:35 Kutil Tim V: Bezpečnost především 25 [i] 08:25 M*A*S*H 13 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda IV: X rovná se vražda 1/2 4 [i] 11:05 Big Ben II: Smrt na psychiatrii 3 [i] 13:05 Můj přítel Monk VII: Pan Monk na vozíčku 11 [i] 14:05 Vraždy v Kitzbühelu IV: Motorkáři 7 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Cínoví vojáčci 15 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Dokud jsi tady [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zrcadlo tvého života - Hana Zagorová [i] 21:15 Ano, šéfe! [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:25 Let číslo 93 [i] 01:35 Hra na schovávanou [i] 03:30 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Čistá láska 78-79/170 [i] 07:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 77/216 [i] 08:15 V siedmom nebi III. 4/22 [i] 09:05 Veštiareň [i] 10:05 Správna Susan I. 3-4/22 [i] 10:50 Ezel 101/142 [i] 11:50 Larina voľba 79 [i] 12:45 Druhý dych II. - NOVÉ ČASTI 3 [i] 14:10 O.C. California III. 14/25 [i] 15:00 Mladí, krásni, skazení 102/131 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 78/216 [i] 16:50 Keď budeš moja 179/238 [i] 17:50 V siedmom nebi III. 5/22 [i] 18:45 Máš pravdu, miláčik II. 23/24 [i] 19:15 Frasier [i] 19:50 Smotánka [i] 20:15 Druhý dych II. - NOVÉ ČASTI 4 [i] 21:30 THE VOICE 2012 [i] 00:15 Mary Reillyová [i] 02:05 Frasier IV. 23/24 [i] 02:25 Máš pravdu, miláčik II. 23/24 [i] 02:50 L.O.V.E. [i] 03:25 Na streche [i] 04:05 Adela show [i] 04:40 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Kouzelníci [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zákon přitažlivosti [i] 13:40 Lars a jeho vážná známost [i] 15:40 Sonny Liston: těžká váha [i] 17:30 Velmi ženatý Malcolm [i] 19:10 Napiš si svou smrt [i] 20:55 Sexy mrtvola [i] 22:25 Špatným směrem [i] 00:25 Halloween [i] 02:10 Smrt čeká všude [i] 04:20 Sexy mrtvola [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 12:45 Snooker [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Cyklistika [i] 18:00 Snooker [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:00 Silové sporty [i] 21:00 Box [i] 23:00 Bowling [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v New Yorku 1: Zapomenuté záběry 9 [i] 06:20 Diagnóza vražda 8: Nedobrý skutek 19 [i] 07:20 Dobrá manželka 1: Ahoj 14 [i] 08:20 Bratři a sestry 1: Valentinský masakr 14 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 11: Dny bezvládí 6 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 9: Anděl pomsty 4 [i] 12:20 Můj přítel Monk 1: Pan Monk a psychotronička 2 [i] 13:20 Kauzy podle Kate 1: Offside 3 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 9: Závany změny 5