Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:10 Kobra 11 IX. 1/16 [i] 10:10 Úder tornáda [i] 12:00 HORÚCA KRV [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Mentalista I. 20/23 [i] 14:00 Rýchle Televízne noviny [i] 14:05 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 21/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 5/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 MODRÉ Z NEBA [i] 22:20 Nočné Televízne noviny [i] 22:55 Dr. House I. 5/22 [i] 23:50 Mentalista I. 20/23 [i] 00:40 Dva a pol chlapa VI. 21/24 [i] 01:05 Hrdinovia III. 11/25 [i] 01:50 Smallville VIII. 20-21/22 [i] 03:10 Kobra 11 IX. 1/16 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Dámsky klub "N" [i] 07:00 Správy STV [i] 07:45 Góly - body - sekundy [i] 07:50 Práca pre teba [i] 08:05 Vojna kuchárov [i] 08:30 Duel [i] 09:05 5 proti 5 [i] 09:45 Úsmev, prosím! [i] 10:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI.: Premeny 14/22 [i] 11:00 Sila lásky IV. 156 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Taxík [i] 14:15 Divoký anjel 253 [i] 15:00 Doktorka Quinnová:Zajatec [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 240 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Liga majstrov [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:25 Doktorka Quinnová:Zajatec [i] 01:15 O 5 minút 12 [i] 02:20 Miláčik [i] 04:05 Sila lásky IV. 156 [i] 04:50 Sila lásky V. 240 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Polícia [i] 06:50 Regionálny denník [i] 07:15 Komentáre [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Súčasné bývanie 6/20 [i] 11:05 Fokus zdravie [i] 11:35 Ukrajinský magazín [i] 12:00 Správy - Hírek [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:30 Bábätká vo vode [i] 13:25 Maďarský magazín [i] 14:00 MS v cestnej cyklistike [i] 17:10 Senior klub - magazín [i] 17:40 Regionálny denník [i] 18:05 Architektúra: Sídlisko Familistére v Guise [i] 18:30 Večerníček: No,počkaj! [i] 18:50 Test magazín: Videokamery [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Monika Tančáková [i] 20:00 Slovenské kino: Duch v stroji [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Na križovatke SK+CZ: Zbabělec [i] 23:40 Profesionál [i] 23:55 VAT [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 01:10 Práca pre teba [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 01:55 ArtSpektrum [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 07:55 Súdna sieň: Zničím ťa! [i] 08:55 Dom snov III. 29 [i] 09:55 Panelák: Stratil sa Harry [i] 11:00 Pekelná kuchyňa II. 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Láska kvitne v každom veku [i] 14:00 Panelák: Stratil sa Harry [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 24 [i] 16:00 Kosti VI. 1/23 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Kladivárka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Starí frajeri [i] 22:30 Vtierka Castle III.: - NOVÉ ČASTI 3 [i] 23:30 Kosti VI. 2 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 12 [i] 01:25 Mafstory: Satelit [i] 02:20 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 8 [i] 03:05 Vtierka Castle III.: - NOVÉ ČASTI 3 [i] 03:45 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 25/25 [i] 04:25 ČREPINY [i] 04:55 Nové bývanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Starý 86 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 25 [i] 08:05 Matlock III. 11 [i] 09:15 Detektív Nash Bridges II. 18/18 [i] 10:10 Detektív Nash Bridges III. 1/22 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 14 [i] 12:10 POD POVRCHOM [i] 13:25 Matlock III. 12 [i] 14:30 Takešiho hrad II. 78 [i] 15:00 Simpsonovci VIII. 8 [i] 15:30 Griffinovci IV. 9 [i] 16:00 Kúzelníci z Waverly I. 2 [i] 16:25 Vytunuj mi fáro I. 15 [i] 17:00 Pekelná kuchyňa II. 3 [i] 18:00 Faktor strachu II. 20 [i] 18:55 Dom snov III. 29 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 25/25 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 12 [i] 22:15 Amazing Race 8 [i] 23:15 Akty X VI. 3 [i] 00:10 Vytunuj mi fáro I. 15 [i] 00:40 Simpsonovci VIII. 8 [i] 01:10 Griffinovci IV. 9 [i] 01:35 Matlock - Pilot 1 [i] 03:05 Akty X VI. 3 [i] 03:50 Cyranov ostrov 21 [i] 04:15 MacGyver 26 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět III.: Finn 15/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 21/24 [i] 08:50 Advokáti V. 14/22 [i] 09:45 Drzá Jordan II. 16/22 [i] 10:40 Pán šelem: Trhač 12/22 [i] 11:35 Ztracený svět III.: Finn 15/22 [i] 12:30 Advokáti V. 15/22 [i] 13:25 Posel ztracených duší II. 2/22 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba III. 21/24 [i] 15:15 Drzá Jordan II. 16/22 [i] 16:10 Pán šelem: Minotaurus 13/22 [i] 17:05 Ztracený svět III.: Podezření 16/22 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 3/22 [i] 19:00 Drzá Jordan II. 17/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 22/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 23/24 [i] 21:55 CSI: New York VII. 21/22 [i] 22:55 CSI: New York VII. 22/22 [i] 23:55 Myšlenky zločince VII. 23/24 [i] 00:50 CSI: New York VII. 21/22 [i] 01:45 CSI: New York VII. 22/22 [i] 02:30 Posel ztracených duší II. 3/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 26 [i] 06:00 Jak se to dělá: Filmové kamery [i] 06:25 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Porsche 911 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro výrobce jeřábů Manitowoc Crane [i] 08:10 Špinavé práce: Výrobce brambůrek [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Bolest a odměna [i] 09:55 Nutné k přežití: Island [i] 10:50 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 11:15 Jak se to dělá: Filmové kamery [i] 11:40 Mimořádné projekty: Kontejnerové lodi [i] 12:35 Kustomizér 5 [i] 13:30 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Porsche 911 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Přehlídka ukázkových motorek [i] 15:20 Bořiči mýtů: Ovládání mysli [i] 16:15 Špinavé práce: Kastrace beranů [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Podvést smrt [i] 18:05 Nutné k přežití: Skotsko [i] 19:00 Jak se to dělá 13 [i] 19:30 Jak se to dělá: Automobilové čerpací pumpy/Kriketové pálky/Automaty rozměňující mince [i] 20:00 Megastavitelé: Stavitelé ledového hotelu [i] 21:00 Lety po divoké Aljašce: Nové letadlo nad Aljaškou [i] 22:00 Cesta kolem světa 80 způsoby 3 [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 00:00 Penn a Teller lžou: Piraňa vás nezabije [i] 00:55 Megastavitelé: Stavitelé ledového hotelu [i] 01:50 Lety po divoké Aljašce: Nové letadlo nad Aljaškou [i] 02:50 Cesta kolem světa 80 způsoby 3 [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 04:45 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VIII: Jako pára nad hrncem 19/22 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 2/52 [i] 09:25 Komici na jedničku [i] 10:15 Návštěvní den Miloslava Šimka a [i] 11:05 Návštěvní den Miloslava Šimka a [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:05 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Sportka 20:00 Ententýky: Nikdo mě nemá rád 3/15 [i] 21:00 Pošta pro tebe [i] 21:55 Stopy, fakta, tajemství [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha IV: Komando 2/13 [i] 23:10 Bratři a sestry II: Nebezpečné známosti 11/16 [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 Povodeň [i] 01:35 Na stopě [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:25 Týden v regionech Brno [i] 02:50 Týden v regionech Ostrava [i] 03:15 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i] 03:25 Banánové rybičky [i] 03:55 Dispečer: Dispečer a automobil 3/9 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Příběhy domů [i] 05:25 Putování za vínem: Nový Zéland II. [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ushuaia 15/26 [i] 09:30 Království divočiny: Sloni indičtí [i] 09:55 Kde já se tady beru? [i] 10:50 Přežít! [i] 11:40 Krásný ztráty [i] 12:10 Chcete mě? [i] 12:25 Josef Hlávka [i] 13:10 Na forbíně TM [i] 13:50 Babylon [i] 14:15 Hranice bez hranic: Jedno město na Olze 2/16 [i] 14:45 Architektura: Sugimoto: Dům v srdci Kjóta 34/45 [i] 15:15 Kosmopolis [i] 15:40 Evropa dnes [i] 16:05 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 4/6 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Vánoční prázdniny Phinease a 21/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Zemřeš se smíchem 49/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Polynésie, perla Pacifiku [i] 21:00 Intolerance [i] 21:30 Krásný ztráty [i] 22:00 Na stojáka [i] 22:25 Polygamie [i] 23:55 Film point [i] 00:25 Vesmír: Mars: Americký dokumentární cyklus 2/31 [i] 01:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 01:50 Moje rodina III: Jen žádný tyjátr! 10/13 [i] 02:20 Ochránce [i] 02:50 Neznámí hrdinové [i] 03:15 Křesťanský magazín [i] 03:40 Mimo rámec [i] 03:55 Pod pokličkou [i] 04:20 Posezení s Janem Burianem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2242 [i] 09:50 Mořský vlk 2/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata V 15 [i] 13:35 Dr. House II 11 [i] 14:35 Beze stopy 7 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Rodinný hotel 12 [i] 16:30 Přátelé V 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VIII: Duch [i] 18:25 Ulice 2243 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Divná holka 6 [i] 21:45 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Ve stínu pravdy [i] 01:25 Novashopping 01:35 Kriminálka Miami VIII: Šťastnou cestu [i] 02:25 Koření: Všechny vůně světa [i] 03:05 Střepiny [i] 03:45 Powder Park II 9 [i] 04:35 V dobrém i zlém IV 12 [i] 04:55 Přátelé V 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:35 Knight Rider IV: Vůně růží 12 [i] 07:35 Kutil Tim V: Opus pana Wilsona 23 [i] 08:25 M*A*S*H 11 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda IV: Vražda může být nakažlivá 2 [i] 11:05 Big Ben II: Smrt v krajkách 1 [i] 13:05 Můj přítel Monk VII: Pan Monk a zázrak 9 [i] 14:05 Vraždy v Kitzbühelu IV: Smrtelný trojúhelník 5 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Archanděl 13 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Pírka ve větru [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Záchrana 139 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:35 Castle na zabití IV: Hlavní je hlava 3 [i] 23:35 Sběratelé kostí IV: Popelka v krabici 20 [i] 00:30 Myšlenky zločince I 9 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Sběratelé kostí I: Muž v protiatomovém krytu 9 [i] 04:00 Když vaří táta [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Slávici na ulici [i] 05:35 Čistá láska 74-75/170 [i] 07:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 75/216 [i] 08:40 V siedmom nebi III. 2/22 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Jesse II. 20/20 [i] 10:55 Ezel 99/142 [i] 11:50 Larina voľba 78 [i] 12:40 Druhý dych II. - NOVÉ ČASTI 2 [i] 13:55 O.C. California III. 12/25 [i] 14:50 Mladí, krásni, skazení 100/131 [i] 15:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 76/216 [i] 16:45 Keď budeš moja 177/238 [i] 17:45 V siedmom nebi III. 3/22 [i] 18:45 Máš pravdu, miláčik II. 21/24 [i] 19:10 Frasier [i] 20:15 Malý svedok [i] 22:05 Ezel 100/142 [i] 23:10 Ally McBealová II. 12/24 [i] 00:00 Sex v meste III. 9/18 [i] 00:35 Adela show [i] 01:10 Frasier [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 Sex v meste III. 9/18 [i] 03:30 Máš pravdu, miláčik II. 21/24 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Nezapomenutelné dětství [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ztraceni v lásce [i] 13:35 Modrý démon [i] 15:15 Král Galů [i] 17:25 Iluze lásky [i] 19:05 Dvojník [i] 21:00 Péčko pro začátečníky [i] 22:35 Czech Made Man [i] 00:05 Druhý život [i] 01:45 I Love You Phillip Morris [i] 03:25 Únos [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:30 Snooker [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:00 Snooker [i] 19:55 Experience [i] 20:00 Wednesday Selection [i] 20:05 Jezdectví [i] 21:35 Jezdectví [i] 21:40 Golf [i] 22:40 Golf [i] 23:10 Golf [i] 23:15 Jachting [i] 23:45 Jachting [i] 23:50 Alexia's Selection [i] 23:55 Wednesday Selection [i] 00:05 Business Class [i] 00:10 Business Class [i] 00:15 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání