TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Kobra 11 VIII. 14/14 [i] 10:25 Twister sa vracia [i] 12:25 V tieni zločinu I. 8/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Mentalista I. 19/23 [i] 14:15 Rýchle Televízne noviny [i] 14:20 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 20/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 4/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:35 HORÚCA KRV [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 Dr. House I. 4/22 [i] 00:20 Mentalista I. 19/23 [i] 01:10 Dva a pol chlapa VI. 20/24 [i] 01:35 Hrdinovia III. 10/25 [i] 02:15 Smallville VIII. 19/22 [i] 02:55 V tieni zločinu I. 8/22 [i] 03:35 Kobra 11 VIII. 14/14 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Dámsky klub "N" [i] 07:00 Správy STV [i] 07:40 Góly - body - sekundy [i] 07:50 Práca pre teba [i] 08:00 Vojna kuchárov [i] 08:30 Duel [i] 09:00 5 proti 5 [i] 09:45 Úsmev, prosím! [i] 10:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI.: Unesená 13/22 [i] 11:00 Sila lásky IV. 155 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Postav dom, zasaď strom [i] 14:15 Divoký anjel 252 [i] 15:00 Doktorka Quinnová:Návšteva [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 239 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Doktor z hôr - Nové osudy: Ostrý rez 3/8 [i] 20:55 Otázka rešpektu 3/6 [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Johan Falk:Štátny záujem [i] 00:25 Otázka rešpektu 3/6 [i] 02:00 Nočné správy [i] 02:10 Góly - body - sekundy [i] 02:25 Johan Falk:Štátny záujem [i] 04:00 Sila lásky IV. 155 [i] 04:50 Sila lásky V. 239 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Medveď Mrmláč [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Podmorský svet Chorvátska III.: Prevlaka [i] 11:10 Fokus práca [i] 11:40 Národnostný magazín - mix: Český [i] 12:05 Správy - Hírek [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Terchovská muzika [i] 13:20 Medicína: Medicína - Ochorenia pohybového ústrojenstva [i] 14:20 Medveď [i] 15:30 Športové ozveny [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Súčasné bývanie 6/20 [i] 18:30 Večerníček: No,počkaj! [i] 18:40 Šport minulých liet: 1981-1982 [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Ladislav Tverďák [i] 20:00 Bábätká vo vode [i] 20:55 Spektrum vedy: Slovensko v Európe očami jeho obyvateľov [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Doslova [i] 23:05 Polícia [i] 23:15 Autosalón [i] 23:40 ArtSpektrum [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Môj sused „hovado“ [i] 08:50 Dom snov III. 28 [i] 09:50 Panelák: Záhadné zmiznutie [i] 11:00 Pekelná kuchyňa II. 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Zväčšenie prirodzenia [i] 14:00 Panelák: Záhadné zmiznutie [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 23 [i] 16:00 Hoď svišťom II.: Dôkaz lásky 3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Láska kvitne v každom veku [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Angie na dne [i] 21:30 POD POVRCHOM [i] 22:30 Kosti VI. 1/23 [i] 23:30 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 01:00 Mafstory: Banánove frajerky [i] 02:00 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 7 [i] 02:50 POD POVRCHOM [i] 03:35 NOVINY TV JOJ 03:55 Sexi internát [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Starý 85 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 23 [i] 08:05 Matlock III. 10 [i] 09:15 Detektív Nash Bridges II. 16,17 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 13 [i] 12:10 M*A*S*H 184,185 [i] 13:25 Matlock III. 11 [i] 14:30 Takešiho hrad II. 77 [i] 15:00 Simpsonovci VIII. 7 [i] 15:30 Griffinovci IV. 8 [i] 16:00 NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE: Kúzelníci z Waverly I. 1/21 [i] 16:25 Vytunuj mi fáro I. 14 [i] 17:00 Pekelná kuchyňa II. 2 [i] 18:00 Faktor strachu II. 19 [i] 18:55 Dom snov III. 28 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 24 [i] 21:15 Tak sa vozia milionári 5,6 [i] 22:15 Amazing Race [i] 23:15 Akty X VI. 2 [i] 00:15 Vytunuj mi fáro I. 14 [i] 00:45 Simpsonovci VIII. 7 [i] 01:15 Nespravodlivo odsúdený 12 [i] 02:05 Amazing Race [i] 03:05 Akty X VI. 2 [i] 03:50 Cyranov ostrov 20 [i] 04:15 MacGyver 24 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět III.: Tajemství 14/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 20/24 [i] 08:50 Advokáti V. 13/22 [i] 09:45 Drzá Jordan II. 15/22 [i] 10:40 Pán šelem: Valhalla 11/22 [i] 11:35 Ztracený svět III.: Tajemství 14/22 [i] 12:30 Advokáti V. 14/22 [i] 13:25 Posel ztracených duší II. 1/22 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba III. 20/24 [i] 15:15 Drzá Jordan II. 15/22 [i] 16:10 Pán šelem: Trhač 12/22 [i] 17:05 Ztracený svět III.: Finn 15/22 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 2/22 [i] 19:00 Drzá Jordan II. 16/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 21/24 [i] 21:00 Profil zločinu III. 5/12 [i] 22:05 Myšlenky zločince VII. 22/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 8/13 [i] 23:55 Řeka 1/8 [i] 00:50 Profil zločinu III. 5/12 [i] 01:50 Myšlenky zločince VII. 22/24 [i] 02:35 Řeka 1/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 25 [i] 06:00 Jak se to dělá: Technické sklo [i] 06:25 Rození obchodníci: Range Rover - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Range Rover - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro BSN [i] 08:10 Špinavé práce: Tavič dehtu [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Nemilosrdné moře [i] 09:55 Nutné k přežití: Mexiko [i] 10:50 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i] 11:15 Jak se to dělá: Technické sklo [i] 11:40 Mimořádné projekty: Protizáplavová zdymadla v Benátkách [i] 12:35 Opravna vraků: Bel Air party [i] 13:30 Rození obchodníci: Range Rover - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Range Rover - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro výrobce jeřábů Manitowoc Crane [i] 15:20 Bořiči mýtů: Znovu otevřené mýty [i] 16:15 Špinavé práce: Výrobce brambůrek [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Bolest a odměna [i] 18:05 Nutné k přežití: Island [i] 19:00 Jak se to dělá 12 [i] 19:30 Jak se to dělá: Zmrzlinové výrobky/Dřevěné golfové hole/Křídla letadel [i] 20:00 Bořiči mýtů: Pohánějte si svou plachtu [i] 21:00 100 nejlepších vychytávek Stephena Frye 1 [i] 22:00 S autem v divočině: Hory [i] 23:00 Nebezpečné rybaření 3 [i] 00:00 Rybaření rukama s venkovany: Seznam se s mým malým kamarádem [i] 00:55 Bořiči mýtů: Pohánějte si svou plachtu [i] 01:50 100 nejlepších vychytávek Stephena Frye 1 [i] 02:50 S autem v divočině: Hory [i] 03:50 Nebezpečné rybaření 3 [i] 04:45 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 101 dalmatinů 1/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VIII: Jako pára nad hrncem 19/22 [i] 10:05 Film o seriálu Ententýky [i] 10:20 13. komnata Jany Nagyové [i] 10:50 Na cestě po Viktorii [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:05 Toulavá kamera vychutnává [i] 21:35 Komici na jedničku [i] 22:30 Návštěvní den Miloslava Šimka a [i] 23:20 Návštěvní den Miloslava Šimka a [i] 00:10 Losování Euromiliony 00:15 Californication IV ...a spravedlnost pro všechny 12/12 [i] 00:45 Tísňová linka [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Malá farma: Nedopasky s Julií [i] 02:40 Banánové rybičky [i] 03:10 Hodinový manžel [i] 03:30 Zahrada je hra [i] 04:00 Dispečer: Dispečer a vládce rodiny 2/9 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Hranice bez hranic: Jedno město na Olze 2/16 [i] 05:45 Stop [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ochránce [i] 09:30 Příběhy předmětů [i] 09:55 Tajemství na dně moří: Ztroskotané lodě francouzské 3/6 [i] 10:50 Chcete je? [i] 10:55 Černá zmije: Vous královny španělské 2/6 [i] 11:30 Velký, větší, největší: Výletní loď Independence of the Seas [i] 12:20 Vesmír: Mars 2/31 [i] 13:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 13:50 USS Macon - obr v oblacích [i] 14:45 Film o seriálu Ententýky [i] 15:00 Kristova léta, dámy... [i] 16:00 Pašeráci knih [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Co to dělá? / Atlantida 20/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Oběť krásy 48/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Riskantní mise speciálních jednotek 1/4 [i] 20:55 Přežít! [i] 21:45 Pološero - Kšefty s obrazy [i] 22:15 Chodníky slávy: Bruce Willis [i] 00:00 Roy Hargrove Quintet 2 [i] 01:00 Divadlo žije! [i] 01:25 Kultura.cz [i] 01:50 Kultura.cz Brno [i] 02:20 Intolerance [i] 02:45 O vědě a vědcích [i] 03:10 Evropa dnes [i] 03:35 Chcete je? [i] 03:40 V zajetí železné opony [i] 03:55 Pod pokličkou [i] 04:15 Cena za energii [i] 04:30 Posezení s Janem Burianem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2241 [i] 09:55 Ledové snění [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata V 14 [i] 13:35 Dr. House II 10 [i] 14:35 Beze stopy 6 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Žena na obtíž 11 [i] 16:30 Přátelé V 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VIII: Jarní prázdniny [i] 18:25 Ulice 2242 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Prodaný ženich 357 [i] 21:50 Víkend: Otevřená náruč [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Proměny 14 [i] 00:05 Nikita 2 [i] 01:00 Novashopping 01:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:05 Babicovy dobroty: Houby [i] 02:40 Áčko [i] 03:45 Powder Park II 8 [i] 04:35 V dobrém i zlém IV 11 [i] 04:55 Přátelé V 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:35 Knight Rider IV: Knightova píseň 11 [i] 07:35 Kutil Tim V: Nejdelší den 22 [i] 08:25 M*A*S*H 10 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda IV: Vražda v trojúhelníku 1 [i] 11:05 Big Ben I: Ruka ruku myje 12 [i] 13:05 Můj přítel Monk VII: Pan Monk je zhypnotizován 8 [i] 14:05 Vraždy v Kitzbühelu IV: Krvavý sníh 4 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Pozorovatelna 12 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Křídla naděje [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:40 Obchoďák: Musíme věřit 5 [i] 22:55 Sběratelé kostí VI: Znamení v tichu 21 [i] 23:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Oddanost 6 [i] 00:50 Anatomie lži II: Krysař 19 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Anatomie lži II: Krysař 19 [i] 04:15 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Slávici na ulici [i] 05:30 Čistá láska 72-73/170 [i] 07:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 74/216 [i] 08:35 V siedmom nebi III. 1/22 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Jesse II. 18-19/20 [i] 11:10 Ezel 98/142 [i] 12:05 Larina voľba 77 [i] 12:55 Druhý dych II. - NOVÉ ČASTI 1 [i] 14:15 O.C. California III. 11/25 [i] 15:05 Mladí, krásni, skazení 99/131 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 75/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 176/238 [i] 18:00 V siedmom nebi III. 2/22 [i] 18:55 Máš pravdu, miláčik II. 20/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. - NOVÉ ČASTI 2 [i] 21:30 Larina voľba 78 [i] 22:25 Ezel 99/142 [i] 23:25 Ally McBealová II. 11/24 [i] 00:20 Sex v meste III. 8/18 [i] 00:50 Adela show [i] 01:30 Frasier [i] 01:55 Veštiareň [i] 02:55 Sex v meste III. 8/18 [i] 03:25 Máš pravdu, miláčik II. 20/24 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Vosy útočí [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dokonalá partie [i] 13:35 Ten kluk [i] 15:35 Zelený drak [i] 17:35 Ztraceni v lásce [i] 19:05 Modrý démon [i] 20:40 Únos