TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Kobra 11 VIII. 13/14 [i] 10:20 Rozpútané peklo [i] 12:25 Rýchle Televízne noviny [i] 12:30 FARMA [i] 13:30 Rýchle Televízne noviny [i] 13:35 FARMA [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 19/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 3/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA [i] 21:30 MASTERCHEF [i] 22:40 Dva a pol chlapa VIII. 16/16 [i] 23:10 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 Dr. House I. 3/22 [i] 00:35 Milujem ťa viac [i] 02:25 Hrdinovia III. 9/25 [i] 03:05 Smallville VIII. 18/22 [i] 03:45 Kobra 11 VIII. 13/14 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Odpískané [i] 06:05 Ushuaia - expedície do prírody VI.: Nevšedná cesta južnou Afrikou - prvá časť [i] 07:00 Správy STV [i] 07:40 Góly - body - sekundy [i] 07:50 Práca pre teba [i] 08:00 Vojna kuchárov [i] 08:30 Duel [i] 09:00 5 proti 5 [i] 09:40 Úsmev, prosím! [i] 10:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI.: Skleník 12/22 [i] 11:00 Sila lásky IV. 154 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:20 Divoký anjel 251 [i] 15:05 Doktorka Quinnová:Epidémia [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 238 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nezabudni na mňa [i] 22:00 Reportéri [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:43 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Hlavný podozrivý: Posledný svedok,2.časť [i] 00:30 Nezabudni na mňa [i] 02:20 Hlavný podozrivý: Posledný svedok,2.časť [i] 04:00 Sila lásky IV. 154 [i] 04:50 Sila lásky V. 238 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 Práca pre teba [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Buena Vista Social Club [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Pastierov deň [i] 13:25 V zakázanom kráľovstve [i] 14:00 Autosalón [i] 14:30 Odpískané [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Národnostný magazín - mix: Český [i] 16:30 Fokus práca [i] 16:55 VAT [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Podmorský svet Chorvátska III.: Prevlaka [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:45 GEN.sk: Kamil Peteraj [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Ochorenia pohybového ústrojenstva [i] 20:55 Jeden deň: Čerstvé mäso [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Biutiful [i] 00:25 ArtSpektrum [i] 00:30 Umenie 2012 [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV "N" [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Vtierka Castle II. 17 [i] 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:55 Súdna sieň: Ty všetko a ja nič? [i] 09:00 Dom snov III. 27 [i] 10:00 Súdna sieň: Nezvládaš deti [i] 11:00 Pekelná kuchyňa II. 1/13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Môj otec hrdina [i] 15:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Zväčšenie prirodzenia [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Inkognito [i] 21:30 RECEPT NA BOHATSTVO [i] 23:00 Hoď svišťom II.: Čierna perla 4 [i] 23:45 HALÓ [i] 00:30 Výlet maturantov [i] 02:20 Mafstory: Darček z Bukurešti [i] 03:10 KRIMI 03:35 NOVINY TV JOJ 03:55 Výlet maturantov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Originály na cestách - Berlín 2 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 21 [i] 08:05 Matlock III. 9 [i] 09:15 Detektív Nash Bridges II. 14,15 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 12 [i] 12:10 M*A*S*H 182,183 [i] 13:25 Matlock III. 10 [i] 14:30 Takešiho hrad II. 76 [i] 15:00 Simpsonovci VIII. 6 [i] 15:30 Griffinovci IV. 7 [i] 16:00 Futurama IV. 12/12 [i] 16:25 Vytunuj mi fáro I. 13 [i] 17:00 Pekelná kuchyňa II. 1/13 [i] 18:00 Faktor strachu II. 18 [i] 18:55 Dom snov III. 27 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 23 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 11 [i] 22:15 Biele goliere I. 6 [i] 23:15 Dexter V.: - SK PREMIÉRA 3 [i] 00:15 Vytunuj mi fáro I. 13 [i] 00:45 Simpsonovci VIII. 6 [i] 01:10 Griffinovci IV. 7 [i] 01:40 Nespravodlivo odsúdený 11 [i] 02:25 Biele goliere I. 6 [i] 03:05 Dexter V.: - SK PREMIÉRA 3 [i] 03:50 Cyranov ostrov 19 [i] 04:20 MacGyver 22 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět III.: Přízrak 13/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 19/24 [i] 08:50 Advokáti V. 12/22 [i] 09:45 Drzá Jordan II. 14/22 [i] 10:40 Pán šelem: Nymphina hádanka 10/22 [i] 11:35 Ztracený svět III.: Přízrak 13/22 [i] 12:30 Advokáti V. 13/22 [i] 13:25 Posel ztracených duší 22/22 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba III. 19/24 [i] 15:15 Drzá Jordan II. 14/22 [i] 16:10 Pán šelem: Valhalla 11/22 [i] 17:05 Ztracený svět III.: Tajemství 14/22 [i] 18:00 Posel ztracených duší II. 1/22 [i] 19:00 Drzá Jordan II. 15/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 20/24 [i] 21:00 CSI: New York VII. 20/22 [i] 22:00 Bod zlomu [i] 00:20 Pohřešovaný 4/7 [i] 01:15 CSI: New York VII. 20/22 [i] 02:05 Bod zlomu [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Dvojí přežití: Nezdařilý výstup [i] 06:00 Jak se to dělá: Oštěpy [i] 06:25 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro korporaci Viega [i] 08:10 Špinavé práce: Hledání žraloků v Grónsku [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Tragický začátek [i] 09:55 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 10:50 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i] 11:15 Jak se to dělá: Oštěpy [i] 11:40 Mimořádné projekty: Tančící mrakodrap v Malmö [i] 12:35 Úpravy aut všech druhů: Shaquillac - Cadillac pro Shaquilla O'Neala [i] 13:30 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Lancia Delta Integrale - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro BSN [i] 15:20 Bořiči mýtů: Střely do vzduchu [i] 16:15 Špinavé práce: Tavič dehtu [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Nemilosrdné moře [i] 18:05 Nutné k přežití: Mexiko [i] 19:00 Jak se to dělá 11 [i] 19:30 Jak se to dělá: Vodováhy/Párky v rohlíku/Brusné zrno/Brusný papír [i] 20:00 Muž, žena a divočina: Opuštěné město Montserrat [i] 21:00 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 22:00 Superlidé 3 [i] 23:00 Lidské tělo: dokonalý stroj: Smysly [i] 00:00 Dřevorubci v močálech: Spor o pozemek [i] 00:55 Muž, žena a divočina: Opuštěné město Montserrat [i] 01:50 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 02:50 Superlidé 3 [i] 03:50 Lidské tělo: dokonalý stroj: Smysly [i] 04:45 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Maličko a neuzříte mě 52/52 [i] 09:25 Okouzlená [i] 11:00 Kluci v akci [i] 11:25 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:05 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Zdivočelá země IV 3/13 [i] 21:00 Na cestě po Viktorii [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Tělo jako důkaz: Pomocná ruka 3/13 [i] 22:50 Na stopě [i] 23:15 MI5 IV 10/10 [i] 00:05 Toulavá kamera [i] 00:35 Po stopách [i] 00:50 Stopy, fakta, tajemství [i] 01:20 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:20 Banánové rybičky [i] 02:50 Po stopách hvězd [i] 03:15 Hodinový manžel [i] 03:40 Tak neváhej a toč! [i] 04:00 Dispečer: Dispečer a děvčátko z kolonie 1/9 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 09:30 O penězích a lidech [i] 09:40 Ze ZOO do ZOO [i] 10:05 Kamera na cestách: Provence [i] 11:00 Postřehy odjinud [i] 11:05 Zázračné studánky: Tajemný [i] 11:30 František Kupka [i] 12:05 Náš venkov [i] 12:20 Křesťanský magazín [i] 12:45 Uchem jehly [i] 13:15 Plný signál [i] 14:10 Československý filmový týdeník 1962 903/2379 [i] 14:25 Neznámí hrdinové [i] 14:50 Kronika III. říše 3/4 [i] 15:45 Mýty a fakta historie: Pyramidy? 4/5 [i] 16:30 Ushuaia 15/26 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II 19/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Přesvědčivý důkaz 47/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kronika III. říše 4/4 [i] 20:55 Velký, větší, největší: Výletní loď Independence of the Seas [i] 21:50 Velikáni filmu: Ang Lee [i] 23:40 Mighty Boosh III: Párty 5/6 [i] 00:10 Politické kruhy [i] 01:55 The Ecstasy of Saint Theresa [i] 02:45 Na stojáka [i] 03:15 Q [i] 03:40 Babylon [i] 04:05 V zajetí železné opony [i] 04:20 Pod pokličkou [i] 04:40 Posezení s Janem Burianem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 V dobrém i zlém IV 10 [i] 05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2240 [i] 09:50 Mořský vlk 1/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata V 13 [i] 13:30 Dr. House II 9 [i] 14:30 Beze stopy 5 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Sekta 10 [i] 16:30 Přátelé V 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VIII: Čest rodiny [i] 18:25 Ulice 2241 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Nová úča 5 [i] 21:50 Helena: Otcové a dcery 17 [i] 22:15 Comeback: Scrabble trable 21 [i] 22:55 Noční Televizní noviny [i] 23:30 Mr. & Mrs. Bloom: Pro peníze 10 [i] 00:20 Big game 2 [i] 01:15 Novashopping 01:20 Huff II 6 [i] 02:25 Nejžádanější 3 [i] 03:20 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:35 Knight Rider IV: Bradla za mřížemi 10 [i] 07:35 Kutil Tim V: Od motoru k holiči 21 [i] 08:25 M*A*S*H 9 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda III: Levoruká vražda 18 [i] 11:05 Big Ben I: Hledá se tělo 11 [i] 13:05 Můj přítel Monk VII: Pan Monk řeší stý případ 7 [i] 14:05 Vraždy v Kitzbühelu IV: Smrtelný běh 3 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Porucha 11 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: A najednou to byla láska [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Zásnuby 138 [i] 21:30 Základka: Maminka 4 [i] 22:05 Partička [i] 22:45 Predátor 2 [i] 00:55 Myšlenky zločince I 8 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:35 Sběratelé kostí I: Dívka v lednici 8 [i] 04:20 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Čistá láska 70-71/170 [i] 07:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 73/216 [i] 08:20 V siedmom nebi II. 22/22 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Bolesti slávnych [i] 11:00 Napospas [i] 12:35 Sultán - VEĽKÉ FINÁLE 126/126 [i] 14:20 O.C. California III. 10/25 [i] 15:15 Mladí, krásni, skazení 98/131 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 74/216 [i] 17:05 Keď budeš moja 175/238 [i] 18:00 V siedmom nebi III. 1/22 [i] 18:55 Máš pravdu, miláčik II. 19/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Druhý dych II. - NOVÉ ČASTI 1 [i] 21:30 Larina voľba 77 [i] 22:25 Ezel 98/142 [i] 23:30 Ally McBealová II. 10/24 [i] 00:25 Sex v meste III. 7/18 [i] 00:55 Adela show [i] 01:35 Frasier IV. [i] 01:55 Veštiareň [i] 03:00 Sex v meste III. 7/18 [i] 03:25 Máš pravdu, miláčik II. 19/24 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Roman Polanski: Pravdivý příběh [i] 13:50 Povýšení [i] 15:25 Na plný plyn [i] 17:15 Dokonalá partie [i] 18:45 Ten kluk [i] 20:40 Vegas Baby [i] 22:15 Válka policajtů [i] 00:10 Paintball [i] 01:40 Dorian Grey [i] 03:35 Nepíchejte do Frankieho [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Jezdectví [i] 09:00 Snooker [i] 12:30 Veslování [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Snooker [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:15 Snooker [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Sladký život v New Yorku 1: Opatrně... kouše 5 [i] 06:20 Diagnóza vražda 8: Svobodní otcové 15 [i] 07:20 Dobrá manželka 1: Zachránce 10 [i] 08:20 Bratři a sestry 1: Světlo světel 10 [i] 09:20 Ledové snění [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Svatební zvony - 2.část 25 [i] 12:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 1.) 15 [i] 13:20 Diagnóza vražda 8: Vsaď svůj život 14 [i]