TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Scooby Doo, kde si?! I. [i] 06:20 Scooby-Doo a kráľ škriatkov [i] 07:40 Kučeravá Sue [i] 09:35 Priatelia VII. 4-5/24 [i] 10:30 Magická posadnutosť [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:15 Rozpútané peklo [i] 16:35 Rýchle Televízne noviny [i] 16:40 Milujem ťa viac [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 2012 (HD) [i] 23:45 Swordfish: Operácia Haker [i] 01:25 2012 (HD) [i] 03:50 Smotánka [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Reči, to zvieratám svedčí [i] 05:45 Autosalón [i] 06:10 Správy STV [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Jurošík: Jurošík a dvaja zemepáni [i] 07:15 Včielka Maja: Príchod lúpežných mravcov [i] 07:40 Garfield: Čo sa skrýva v Eddim Gourmandovi.. [i] 07:55 Maškrtníček [i] 08:20 Góóól [i] 08:55 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:35 Dom plný zvieratiek: Slon 6/26 [i] 10:05 Ushuaia - expedície do prírody VI.: Nevšedná cesta južnou Afrikou - prvá časť [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová: V nultom bode [i] 14:40 Film pre pamätníkov:Cigáni idú do neba [i] 16:15 Na ceste po Sacatepéqueze [i] 16:45 Pošta pre teba [i] 17:50 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Svätý Filip Neri 1/2 [i] 22:00 Svätý Filip Neri 2/2 [i] 23:55 Góly - body - sekundy [i] 00:05 Odpískané [i] 00:25 Agatha Christie: Slečna Marpleová: V nultom bode [i] 02:00 Svätý Filip Neri 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Halali [i] 07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Farmárska revue [i] 08:55 Test magazín: Test magazín [i] 09:10 Família: Família - " ... vecné bremeno " [i] 09:35 On Air [i] 10:00 Služby Božie z Revúcej [i] 11:45 V zakázanom kráľovstve [i] 12:15 Zlaté klasy [i] 13:15 Orientácie [i] 13:40 Slovo [i] 13:50 Tenis Davis Cup [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:45 Táraninky: Dopravné značky [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Dokumentárny klub: Buena Vista Social Club [i] 21:40 Umenie 2012 [i] 22:10 Jozef Bednárik jubiluje: Faust a Margaréta [i] 00:45 Retro noviny [i] 01:00 Slovo [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:55 Správy STV "N" [i] 02:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Dážďovky hľadajú SuperStar [i] 06:25 Útek do nebezpečenstva [i] 08:10 Kde si? [i] 10:00 Najlepšie torty I. 3 [i] 11:00 Vtierka Castle II. 16,17 [i] 13:00 X FACTOR USA 2012 [i] 15:00 Môj otec hrdina [i] 17:00 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:30 Chalan na hranie [i] 00:45 Kokaín [i] 03:00 ČREPINY [i] 03:30 Posledná lúpež [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:00 Malý pitaval z veľkého mesta: Jupiter 6 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 Matlock III. 7 [i] 09:00 Život na zámku: Obdobie dažďov 37 [i] 10:10 MacGyver 108,109 [i] 12:25 Knight Rider 37,38 [i] 14:35 Matlock III. 8,9 [i] 16:50 "Copak je to za vojáka" [i] 18:35 Originály na cestách - Berlín 2 [i] 19:35 HALÓ [i] 20:20 Sedem statočných v sedle [i] 22:30 Posledný voz [i] 00:30 Kto zabil deti z Atlanty? [i] 02:35 Zabudnuté tajomstvá [i] 04:00 McBride: Návrat domov [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé 3/22 [i] 07:50 Advokáti VI. 3/23 [i] 08:40 Ztracený svět III.: Elixír 18/22 [i] 09:35 Andromeda IV.: Probuzení tyranova vynálezu 3/22 [i] 10:30 Andromeda IV.: Dvojnásobek, nebo nic 4/22 [i] 11:25 Pán času V. 10/13 [i] 12:25 Advokáti VI. 4/23 [i] 13:20 Podfukáři 4/6 [i] 14:25 Boj o čas IV. 6/13 [i] 15:20 Boj o čas IV. 7/13 [i] 16:15 Deset důvodů, proč tě nenávidím 3/20 [i] 16:45 Drzá Jordan II. 20/22 [i] 17:40 Drzá Jordan II. 21/22 [i] 18:35 Vlčí mládě 7/12 [i] 19:30 Na lodi 9/13 [i] 21:00 Vítejte v džungli [i] 23:10 CSI: New York VII. 19/22 [i] 00:05 Cena za lidskost II. 12/13 [i] 01:00 Vítejte v džungli [i] 02:55 Vlčí mládě 7/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Králové aukcí: Souprava na upíry [i] 05:35 Králové aukcí: Ruční dělo [i] 06:00 Jak se to dělá: Tužky/Recyklace kovů/Káva [i] 06:25 Jak to dělají? 3 [i] 06:50 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i] 07:15 Americký chopper: Snižování počtů [i] 08:10 Bořiči mýtů: Aljaška - speciál 2 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 50 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 51 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Gotthardský úpatní tunel [i] 10:50 Rození obchodníci: Jag XK8 [i] 11:40 Špinavé práce: Ozdobné tykve [i] 12:35 Mečouni - život na udici 6 [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Vítězná bitva [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Závoďák [i] 14:25 Králové aukcí: Napoleonovo zrcadlo/skautský plakát z první světové války [i] 14:55 Králové aukcí: Hra pinball Happy Days/zeď hanby [i] 15:20 Jak se dělá sport 4 [i] 15:50 To taky zvládnu 12 [i] 16:15 S autem v divočině: Deštný prales [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek 16 [i] 18:05 Dvojí přežití: Nezdařilý výstup [i] 19:00 Jak se to dělá 10 [i] 19:30 Jak se to dělá: Zakružovací kameny/Ledničky/Hliníkové basebalové pálky [i] 20:00 Impozantní letadla: C5-M Super Galaxy [i] 21:00 Mistři přežití: Základy přežití [i] 22:00 Říční příšery: Útok v Mongolsku [i] 23:00 Nebezpečné rybaření: Nový Zéland [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Přežil jsem útok žraloka [i] 00:55 Impozantní letadla: C5-M Super Galaxy [i] 01:50 Mistři přežití: Základy přežití [i] 02:50 Říční příšery: Útok v Mongolsku [i] 03:50 Jak se to dělá 3 [i] 04:15 Nejsmrtelnější úlovek 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Neviditelné nebezpečí [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Hurá na myši [i] 06:30 Tancuj, tancuj 9/26 [i] 06:40 Franklin [i] 07:05 Záhady starověkého Říma: Úkladní vrazi v Neronově paláci 5/20 [i] 07:35 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i] 11:05 O zvířatech a lidech: Špatné zprávy 11/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O chudém královstvíčku [i] 14:10 Sňatky z rozumu: Osudy podnikatelských rodin 3/5 [i] 15:45 Případy detektiva Murdocha IV: Komando 2/13 [i] 16:35 Pozor, vizita! [i] 18:00 Příběhy slavných - Saša Rašilov [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Sportka 20:00 Ztracená brána 2/3 [i] 21:10 168 hodin [i] 21:40 Hříšní lidé Města pražského: Svědomí 13 [i] 22:35 Losování Sportky a Šance 22:40 Komisař Moulin [i] 00:10 Manéž Bolka Polívky [i] 01:25 Auto Moto Styl [i] 01:45 Zahrada pod lupou [i] 02:10 Ruleta humoru [i] 02:45 Kuchařská pohotovost [i] 03:10 Kaleidoskop [i] 03:35 Přezůvky s sebou [i] 04:15 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:40 Okénko od pí Olgy Scheinpflugové [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Ladislav Kozderka [i] 06:00 Cesty víry: Spolu [i] 06:25 Ushuaia: Francouzský dokumentární cyklus 14/26 [i] 06:55 Závratě [i] 07:05 Barvy života [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Československý filmový týdeník 1962 903/2379 [i] 08:50 Hledání ztraceného času: S kamerou po dolním Labi 5 [i] 09:05 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 4/6 [i] 10:00 Bohoslužba ze Strání [i] 11:10 Kultura.cz [i] 11:35 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:45 Nedej se [i] 12:05 Ochránce [i] 12:30 Chcete mě? [i] 12:45 Mimo rámec [i] 13:00 Jednou nohou v pekle [i] 14:15 Tajemství na dně moří: Ztroskotané lodě francouzské 3/6 [i] 15:10 Křesťanský magazín [i] 15:35 Uchem jehly [i] 16:00 Cesty víry: Monastýry králů a sester [i] 16:30 Neznámí hrdinové [i] 16:55 Ze ZOO do ZOO [i] 17:25 Království divočiny: Sloni indičtí [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Šperky operní divy - 2. část 34/39 [i] 18:15 Ovečka Shaun [i] 18:20 Včelka Mája: Velký vynález 99/104 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Červený trpaslík: Polymorf II - Emocuc 34/52 [i] 19:30 Moje rodina III: Víkend v tahu 11/13 [i] 20:05 Kde já se tady beru? [i] 21:00 Černá zmije: Vous královny španělské 2/6 [i] 21:35 Na plovárně s Janou Hlaváčovou a [i] 22:00 Borgiové - moc a vášeň: Zabiják 2/9 [i] 22:50 Fandíme divadlu! [i] 22:55 Rozhovory před popravou [i] 23:50 Podzimní zahrady [i] 01:45 Na forbíně TM [i] 02:25 Folklorní magazín [i] 02:50 Praha, město věží: Z čeho jsou věže 2/16 [i] 03:10 Teleapatyka [i] 03:15 Na pomoc životu - znamení kůže [i] 03:35 Návrat kancléře [i] 04:05 Recitál Ivy Bittové [i] 04:35 Univerzita padesátiletá [i] 04:55 Hrabě Zinzendorf - síla přesvědčení [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:10 Pepek námořník [i] 06:30 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 4 [i] 06:40 Senzační Spiderman 26 [i] 07:10 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 18 [i] 07:35 Tučňáci z Madagaskaru II 6 [i] 08:05 Flash Gordon 12 [i] 08:55 Můj přítel Monk VIII 15 [i] 09:50 Řetěz [i] 11:50 Kačenka a zase ta strašidla [i] 13:45 Moto GP - Velká cena San Marina [i] 15:05 Nekecej a pádluj [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Hospoda: Hra 35 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Účastníci zájezdu [i] 23:00 Střepiny [i] 23:30 Strážní andělé [i] 01:40 Novashopping 01:50 Městečko Eastwick 6 [i] 02:30 Lež má krátké nohy [i] 04:00 Volejte Novu [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Hero Factory: My stavíme hrdiny: Útěk 2/2 9 [i] 07:40 Mistr Manny I: Pátý květen; Nejlepší opravář 12 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Živá torpéda 8 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Zločiny v zahradách I: Květomluva 3 [i] 11:00 Partie [i] 12:05 Receptář prima nápadů [i] 13:15 Nedělní receptář extra 13:40 Pan Božský [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru VIII: Tajemný sklep [i] 18:00 Když vaří táta [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:10 Pravdivé lži [i] 01:00 Sběratelé kostí II: Muž v domě 14 [i] 01:55 Volejte Věštce [i] 03:40 Tajemství 2. světové války: Živá torpéda 8 [i] 04:35 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Dokonalý pár [i] 07:30 Máša 37-38/60 [i] 09:10 Veštiareň [i] 10:10 Columbov návrat 1/3 [i] 12:05 Summerland II. 9/13 [i] 12:55 Bolesti slávnych [i] 14:00 Mesto anjelov [i] 16:05 Inga Lindströmová: Navždy Vickerby [i] 18:00 Sultán - VEĽKÉ FINÁLE [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 23:00 Skutočný príbeh: Kam oko nedovidí - Príbeh [i] 00:45 Opatrovateľka [i] 02:05 Columbov návrat 1/3 [i] 03:35 Ružové okuliare [i] 04:15 Smiechoty [i] 04:45 Bzzz!!! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Povýšení [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kouzelníci [i] 14:00 Zelený drak [i] 16:05 Na plný plyn [i] 17:55 Orbit [i] 19:35 Sonny Liston: těžká váha [i] 21:25 Nepíchejte do Frankieho [i] 23:05 Dorian Grey [i] 01:05 Druhý život [i] 02:40 Pekelná jízda [i] 04:10 Samec [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rally [i] 09:00 Plochá dráha [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Veslování [i] 12:15 Watts [i] 13:00 Formule [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:00 Veslování [i] 18:30 Watts [i] 19:30 Cyklistika [i] 21:00 Box [i] 22:30 Rally [i] 22:55 Technology of Champions [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Veslování [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Sladký život v New Yorku 1: Společenská manželka 4 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 10: Kýčovitá vražda 8 [i] 07:50 Vraždy v Midsomeru 11: Krvavá svatba 1 [i] 09:45 Diagnóza vražda 8: Hra na Boha 10 [i] 10:45 Diagnóza vražda 8: Méně než nula 11 [i] 11:45 Diagnóza vražda 8: Tátovy hříchy - část 1 12 [i] 12:45 Diagnóza vražda 8: Tátovy hříchy - část 2 13 [i] 13:45 Diagnóza vražda 8: Vsaď svůj život 14 [i] 14:45 Robin Hood: Král zbojníků [i] 17:15 Transplantační jednotka 1: Něco získáš, něco ztratíš 11 [i] 18:10 Transplantační jednotka 1: Anamnéza 12 [i] 19:05 Transplantační jednotka 1: Nejvyšší status 13 [i] 20:00 Námořní hlídka 5: Ráno poté 11 [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 2: Soucit 1 [i] 22:00 Milionový lékař 2: Rodinu si nevybíráš 3 [i] 23:00 Mrazivý faktor [i] 01:00 Večer pro dámy [i] 03:00 Transplantační jednotka 1: Něco získáš, něco ztratíš 11 [i] 04:00 Transplantační jednotka 1: Anamnéza 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Jimmova sklizeň 2 [i] 06:00 Vražedných šedesát 4 [i] 06:35 Vražedných šedesát 5 [i] 07:10 Planeta mláďat II. 3 [i] 08:20 Ztracená města starověku 3 [i] 09:30 Jimmova sklizeň 2 [i] 10:40 Soukromý život 2 [i] 11:55 Sběrači III.: Robin a Ken 5 [i] 12:55 Utajený šéf 13 [i] 13:55 Odvěká cesta lidstva 4 [i] 15:00 Jak vznikla Země 2 [i] 15:55 Jak vznikla Země 3 [i] 16:50 Válka v reklamě 1 [i] 17:55 Na chalupě den za dnem 4 [i] 18:55 Zvláštní jedlíci 7 [i] 20:05 Sběrači III.: Jim a Susan 12 [i] 21:00 Sport očima vědy II. 3 [i] 22:05 Louis Theroux: Místo pro pedofily [i] 23:15 Smrtící válečníci III.: Upíři vs. Zombie 10 [i] 00:10 Jak vznikla Země 2 [i] 01:05 Jak vznikla Země 3 [i] 02:00 Ztracená města starověku 3 [i] 03:05 Projekt Asgard: Nejlepší britský horolezec 1 [i] 04:00 Projekt Asgard: Nejlepší britský horolezec 2 [i] 04:55 Na chalupě den za dnem 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Pouto mlčení [i] 07:30 Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn [i] 09:15 Angličan, který vylezl na kopec a slezl z hory [i] 10:50 Newsroom 7 [i] 11:45 Varieté [i] 13:40 Útěk ze Sibiře [i] 15:50 Tři mušketýři [i] 17:40 Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka [i] 19:30 Před kamerou IX. 38 [i] 20:00 X-Men: První třída [i] 22:10 Intimní past [i] 23:40 Sanctum [i] 01:25 Červená Karkulka [i] 03:05 Děti kukuřice [i] 04:30 Vrah přes inzerát