TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 O zatoulané princezně [i] 07:30 Kull dobyvateľ [i] 09:15 Príbeh žraloka [i] 10:50 MASTERCHEF [i] 13:05 Kučeravá Sue [i] 15:15 Mesto anjelov [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA - DUEL [i] 22:10 Partička [i] 23:00 Machete [i] 01:05 Nico - viac než zákon [i] 02:40 Oko medveďa [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Sila lásky V. 237 [i] 06:00 Reportéri [i] 06:25 Správy STV [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Jurošík: Jurošík a čert [i] 07:25 Včielka Maja: Nevítaná návšteva [i] 07:50 Garfield: Šťastný modrý vtáčik [i] 08:05 Fidlibumove rozprávky [i] 08:35 Superchyty [i] 09:00 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:30 Dom plný zvieratiek: Zaklínač hadov 5/26 [i] 10:00 Reči, to zvieratám svedčí [i] 10:30 Sv. omša na sviatok Sedembolestnej Panny Márie - Patrónky Slovenska [i] 12:20 Na vysokej skale: Zbojnícka nevesta [i] 13:20 Autosalón [i] 13:45 On Air [i] 14:10 Sokol a holubica 2/6 [i] 15:50 Náhradník [i] 17:30 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Čas žeriavov [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Člen poroty [i] 00:35 On Air [i] 01:00 Čas žeriavov [i] 02:30 Člen poroty [i] 04:10 Góly - body - sekundy [i] 04:25 Slovensko v obrazoch [i] 04:50 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Komentáre [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 09:00 Planéta mláďat: Keď zasiahnu ľudia 2/5 [i] 09:55 Občan za dverami [i] 10:20 Dunajské zákutia: V ramenách starej rieky [i] 10:40 Cesta [i] 11:10 Senior klub [i] 11:35 Sedembolestná [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Kto sa bojí školy [i] 13:05 Pútnické miesto Marianka [i] 13:30 Film o filme : Dom [i] 13:50 Tenis Davis Cup [i] 17:10 Doktor Bencúr [i] 18:05 Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:40 Táraninky: ZOO [i] 18:50 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: MUDr.Peter Krcho [i] 20:00 Domov ďaleko od domova [i] 21:25 Fotografi: IGOR GROSSMAN [i] 21:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Pavla Bršlíka [i] 22:20 Umberto D. [i] 23:45 Retro noviny [i] 00:00 Československý filmový týždenník [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Kutil Manny III. [i] 07:10 Aladin I. [i] 07:35 Rozprávková jazda [i] 08:05 Beyblade Metal Fusion I. [i] 08:30 Bakugan [i] 08:50 Dážďovky hľadajú SuperStar [i] 10:30 X FACTOR USA 2012 [i] 12:40 Kámo, kde mám fáro? [i] 14:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:30 RECEPT NA BOHATSTVO [i] 18:00 Najlepšie torty I. 3 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 21:45 X FACTOR USA 2012 [i] 23:55 Kámo, kde mám fáro? [i] 01:40 Cela [i] 03:35 Sebaobrana [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Starý 84 [i] 06:00 Malý pitaval z veľkého mesta: Cyklista 5 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 07:55 Matlock III. 5 [i] 08:50 Život na zámku: Svokra 36 [i] 10:00 SK PREMIÉRA: Bachelor - Čakanie na lásku [i] 12:00 Big Ben XIII. 5/5 [i] 14:00 Matlock III. 6,7 [i] 16:00 Faktor strachu II. 17 [i] 17:10 Chalupári: Sokovia 4 [i] 18:00 VTIP ZA STOVKU [i] 19:10 Áno, šéfe! V. - Zdeněk Pohlreich [i] 20:20 "Copak je to za vojáka" [i] 22:05 PREMIÉRA [i] 22:30 Edison [i] 00:40 Sedem statočných v sedle [i] 02:40 Edison [i] 04:15 Bachelor - Čakanie na lásku [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé 2/22 [i] 07:50 Advokáti VI. 2/23 [i] 08:40 Ztracený svět III.: Náhradníci 17/22 [i] 09:30 Andromeda IV.: Odpovědi na nikdy nepoložené otázky 1/22 [i] 10:25 Andromeda IV.: Kousky Osmy 2/22 [i] 11:20 Pán času V. 9/13 [i] 12:20 Advokáti VI. 3/23 [i] 13:15 Podfukáři 3/6 [i] 14:20 Boj o čas IV. 4/13 [i] 15:15 Boj o čas IV. 5/13 [i] 16:10 Firma 10/22 [i] 17:05 Firma 11/22 [i] 18:00 JAG 9/22 [i] 19:00 JAG 10/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 22/24 [i] 22:00 Profil zločinu III. 4/12 [i] 23:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 7/13 [i] 00:00 Dead Set 3/5 [i] 01:00 Profil zločinu III. 4/12 [i] 02:00 JAG 9/22 [i] 02:50 JAG 10/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 24 [i] 06:00 Jak se to dělá: Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky [i] 06:25 Jízda: Heavy Metal [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 07:45 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Megastavitelé: Most který zachrání Hočiminovo město [i] 09:05 Nejlepších deset: Deset nejlepších ponorek [i] 09:55 Bořiči mýtů: Newtonova houpačka [i] 10:50 Bořiči mýtů: Chůze v přímce [i] 11:40 Bořiči mýtů: Motorky a bazuky [i] 12:35 Bořiči mýtů: Létající gilotina [i] 13:30 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 14:25 Rozebráno: Zajištění domů [i] 14:55 Rozebráno: Voda [i] 15:20 Megastavitelé: Most odolný proti zemětřesení [i] 16:15 Jak se to dělá: Čokoládové mince/podlahové topení/šlapací auta/latexové meče [i] 16:45 Vyrobeno v továrně: Pivo/hrnce/cihly/baseballové rukavice [i] 17:10 Extrémní výbuchy: Sbohem budově Foxberg [i] 18:05 Černé nebe 11 [i] 19:00 Jak se to dělá 9 [i] 19:30 Jak se to dělá: Magnety/Vařená šunka/Postříbřené čajové konvice/Figuríny pro testy autohavárií [i] 20:00 Obchodníci 1 [i] 21:00 Králové aukcí: Souprava na upíry [i] 21:30 Králové aukcí: Ruční dělo [i] 22:00 Život na laně 3 [i] 23:00 Kdo uspěje?: Potápěči zvláštních jednotek [i] 00:00 Hrůzné okamžiky 10 [i] 00:55 Králové aukcí: Souprava na upíry [i] 01:25 Králové aukcí: Ruční dělo [i] 01:50 Život na laně 3 [i] 02:50 Kdo uspěje?: Potápěči zvláštních jednotek [i] 03:50 Jak se to dělá 2 [i] 04:15 Obchodníci 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VIII: Na každém kroku 18/22 [i] 06:00 Finley požární autíčko 10/39 [i] 06:20 Kostičky [i] 06:30 Pátrání světlušky Lucie [i] 06:45 Brendan a tajemství Kellsu [i] 08:00 Ohnivý oceán [i] 10:15 Zprávičky [i] 10:30 Svět ČT [i] 10:50 My všichni školou povinní: Výbuch 3/13 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hoby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O Háderunovi a víle Elóře [i] 14:25 Okouzlená [i] 16:00 Úsměvy Ivana Trojana [i] 16:40 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Trapasy [i] 21:15 Hitparáda televizní zábavy [i] 22:05 Pošetilost mocných [i] 23:55 Losování Euromiliony 00:00 Přežij! [i] 01:30 Zpátky se Sobotou [i] 02:25 Malá farma: Nedopasky s Julií [i] 02:50 Bydlení je hra [i] 03:15 Sváteční slovo faráře Bogdana Stepieńa [i] 03:20 Kuchařská pohotovost [i] 03:45 Kaleidoskop [i] 04:10 Přezůvky s sebou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Šachovnice [i] 05:30 Ze ZOO do ZOO [i] 06:00 USS Macon - obr v oblacích [i] 06:55 Tobrúk 1941 [i] 07:35 Vaše moře, naše moře [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Náš venkov [i] 08:50 Folklorní magazín [i] 09:20 Ta naša kapela [i] 09:45 Hranice bez hranic: Jedno město na Olze 2/16 [i] 10:15 Kultura.cz [i] 10:40 Divadlo žije! [i] 11:10 Babylon [i] 11:40 Architektura: Sugimoto: Dům v srdci Kjóta 34/45 [i] 12:05 Já, spravedlnost [i] 13:30 Jaroslav Foglar [i] 14:10 Zázračné studánky: Tajemný [i] 14:35 Artmix [i] 15:30 Kamera na cestách: Provence [i] 16:25 Zázračná planeta: Jižní Pacifik 3/6 [i] 17:15 Ranč U Zelené sedmy: Jak jsme se stali závisláky 34/42 [i] 17:45 Kdo hledá, najde [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Moje rodina III: Jen žádný tyjátr! 10/13 [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Pyramidy? 4/5 [i] 20:50 Když kámen promluví [i] 22:05 Oáza [i] 23:25 Fandíme divadlu! [i] 23:35 Život kočky [i] 00:40 Červený trpaslík: Polymorf II - Emocuc 34/52 [i] 01:10 Mighty Boosh III: Podivuhodný příběh lišáka Smažky 4/6 [i] 01:40 Armadillo [i] 03:20 Na divokém severu [i] 04:15 Chcete je? [i] 04:20 Zápisník zmizelého [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:55 Skippy 31 [i] 06:25 Pepek námořník [i] 06:40 Co nového Scooby-Doo? III 4 [i] 07:05 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 17 [i] 07:30 Tučňáci z Madagaskaru II 5 [i] 08:00 Čarodějka Tara 16 [i] 08:30 Grilování s Vodouchem: Narozeniny 2 [i] 09:05 Bravo Girls: Bojovat až do konce [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Homolka a Tobolka [i] 14:25 Zpátky na zem [i] 16:15 Noc na Karlštejně [i] 18:05 Babicovy dobroty [i] 18:45 Hospoda: Zloděj 34 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Tajemná komnata [i] 23:45 Resident Evil: Zánik [i] 01:35 Novashopping 01:40 Motiv 2: Odplata [i] 03:15 Kolotoč [i] 03:40 DO-RE-MI [i] 04:45 V dobrém i zlém IV 8, 9 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Hero Factory: My stavíme hrdiny: Útěk 1/2 8 [i] 07:45 Mistr Manny I: Jak prodávat boty; Nový soused 11 [i] 08:15 Hračkování [i] 08:50 Autosalon [i] 10:05 Columbo: Past [i] 11:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:45 Lady XXL [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru VIII: Šestý smysl [i] 18:00 Reportéři na vaší straně [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Marley a já [i] 22:30 Nemilosrdná spravedlnost [i] 00:25 Já, mé druhé já a Irena [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Na streche [i] 05:50 SEDEM s r.o. [i] 06:45 Úbohá Nasťa 44/80 [i] 07:35 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 125/129 [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Columbo VII. 4/4 [i] 11:50 Summerland II. 8/13 [i] 12:40 Bolesti slávnych [i] 13:45 Anjel z Montgomery [i] 15:45 Svätá rodina 1-2/2 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: S láskou v srdci [i] 21:55 Inga Lindströmová: Navždy Vickerby [i] 23:45 Babel [i] 02:10 Columbo VII. 4/4 [i] 03:45 Ružové okuliare [i] 04:30 Smiechoty [i] 04:55 Bzzz!!! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Opice [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 13:40 Nezapomenutelné dětství [i] 15:30 Jak nezískat Pulitzera [i] 17:10 Vosy útočí [i] 18:45 Král Galů [i] 20:55 Samec [i] 22:25 Film o filmu: Czech Made Man [i] 23:05 Pekelná jízda [i] 00:40 Milenka [i] 02:05 Americký zločin [i] 03:40 Kde je Fred? [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:30 Watts [i] 09:40 Technology of Champions [i] 09:45 Plochá dráha [i] 10:45 Plochá dráha [i] 11:45 Formule [i] 13:00 Watts [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Plochá dráha [i] 16:00 Plochá dráha [i] 17:00 Vytrvalostní závody [i] 21:00 Jezdectví [i] 22:30 Jezdectví [i] 22:45 Rally [i] 23:15 Box [i] 00:15 Box [i] 01:15 Box [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v New Yorku 1: Týden módy 3 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 10: Podoba nevinosti 6 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 10: Gilotina 7 [i] 10:00 Rookie Blue 2: Ty nejlepší plány 10 [i] 11:00 Rookie Blue 2: Malověrný 11 [i] 12:00 Rookie Blue 2: Okamžitě 12 [i] 13:00 Rookie Blue 2: Boží milost 13 [i] 14:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk vstupuje do sekty 11 [i] 15:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk jde do banky 12 [i] 16:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a tři Julie 13 [i] 17:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho mistrovské dílo 14 [i] 18:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 1.) 15 [i] 19:00 Milionový lékař 2: Rodinu si nevybíráš 3 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Přicházím tě zabít 22 [i] 21:00 Mrazivý faktor [i] 23:00 Večer pro dámy [i] 01:00 Dědictví strachu [i] 03:00 Ledové snění [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Objevy starověku 14 [i] 06:00 Největší metropole světa 1 [i] 07:10 Vraky snů 22 [i] 07:45 Vraky snů 23 [i] 08:20 Odkrytý Egypt 8 [i] 09:25 Vražedných šedesát 4 [i] 10:00 Vražedných šedesát 5 [i] 10:35 Planeta mláďat II. 3 [i] 11:45 Velké přírodní události 3 [i] 12:50 Nejpřísnější rodiče světa IV. 7 [i] 14:00 Odvěká cesta lidstva 2 [i] 15:05 Když se Země zatřese: Spálená Země 7 [i] 16:05 Jak vznikla Země 1 [i] 16:55 Po proudu Yukonu [i] 18:00 Na chalupě den za dnem 3 [i] 19:00 Zvláštní jedlíci 6 [i] 20:05 Sběrači III.: Allen a Julie 11 [i] 21:00 Sport očima vědy II. 2 [i] 22:05 Louis Theroux: Megavězení v Miami 1 [i] 23:15 Smrtící válečníci III.: Johanka z Arku vs. Vilém Dobyvatel 9 [i] 00:10 Forenzní faktor 5 [i] 01:05 Podfuky a podrazy 3 [i] 02:05 Divoký západ 3 [i] 03:00 Velké přírodní události 3 [i] 03:55 Po proudu Yukonu [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Zóna soumraku [i] 07:35 Filmy a filmové hvězdy IV. 37 [i] 08:05 Síla country [i] 10:00 Kouzlo domova [i] 11:50 Holka s prknem [i] 13:25 Letos nepeču [i] 14:50 Láska a jiné kratochvíle [i] 16:35 Rio [i] 18:10 Perfect Days - I ženy mají své dny [i] 20:00 Win Win [i] 21:45 127 hodin [i] 23:20 Obřad [i] 01:10 Rychlejší [i] 02:45 Poslední panic [i] 04:15 Noc hrůzy