TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky [i] 09:15 Kobra 11 VIII. 12/14 [i] 10:10 Ohnivá rieka [i] 12:10 HORÚCA KRV [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Mentalista I. 18/23 [i] 14:10 Rýchle Televízne noviny [i] 14:15 FARMA - DEŇ TRETÍ [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 18/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 2/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA - DEŇ ŠTVRTÝ [i] 21:30 MASTERCHEF [i] 22:45 AKČNÝ PIATOK: Nico - viac než zákon [i] 00:45 Elitná jednotka [i] 02:25 Ohnivá rieka [i] 03:50 Dr. House I. 2/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Dámsky klub "N" [i] 07:00 Správy STV [i] 07:45 Góly - body - sekundy [i] 07:50 Práca pre teba [i] 08:05 Vojna kuchárov [i] 08:30 Duel [i] 09:05 5 proti 5 [i] 09:45 Úsmev, prosím! [i] 10:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI.: Cudzinka 11/22 [i] 11:05 Sila lásky IV. 153 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Nebíčko v papuľke [i] 14:10 Doktorka Quinnová [i] 15:50 Práca pre teba [i] 15:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 237 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Lucie Bílá [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Miesto činu: Nikdy viac na slobode [i] 00:35 Doktorka Quinnová [i] 02:05 Slovensko v obrazoch [i] 02:25 Svet v obrazoch [i] 02:50 Miesto činu: Nikdy viac na slobode [i] 04:20 Sila lásky IV. 153 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Zelené raje III: Fauna a piesok - Namíbia [i] 11:05 Fokus právo [i] 11:35 Rómsky magazín [i] 12:00 Správy - Hírek [i] 12:10 Lesy Slovenska - Význam hospodárenia v lesoch [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Čaro melódií [i] 13:30 My Európania: 16. storočie - Európa vynašla kapitalizmus [i] 14:20 Separé [i] 14:50 Tenis Davis Cup [i] 16:50 Práca pre teba - žrebovanie [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Tina van der Holland [i] 20:00 Planéta mláďat: Keď zasiahnu ľudia 2/5 [i] 20:55 Família: Família - " ... vecné bremeno " [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Kino na Dvojke: Gosford park [i] 00:15 Práca pre teba [i] 00:20 BJD - zostrihy: BJD Earth, Wind & Fire Experience feat. Al McKay (USA) [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 02:05 Správy STV "N" [i] 02:45 ArtSpektrum [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Kto je tu sviňa? [i] 08:50 Dom snov III. 26 [i] 09:50 Panelák: Život na vlásku [i] 11:00 Pekelná kuchyňa I. 10/10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Tyran [i] 14:00 Panelák: Život na vlásku [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 22 [i] 16:00 Kosti IV. 26/26 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Nezvládaš deti [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Kopačky [i] 21:30 X FACTOR USA 2012 [i] 23:40 Cela [i] 01:50 Grindstone Road [i] 03:20 Penthouse [i] 04:45 Sebaobrana [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Starý 83 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 19 [i] 08:00 Matlock III. 4 [i] 09:05 Detektív Nash Bridges II. 12,13 [i] 11:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 11 [i] 12:00 POD POVRCHOM 11 [i] 13:10 Matlock III. 5 [i] 14:15 Takešiho hrad II. 75 [i] 14:45 Simpsonovci VIII. 5 [i] 15:15 Griffinovci IV. 6 [i] 15:45 Futurama IV. 11 [i] 16:15 Vytunuj mi fáro I. 12 [i] 16:55 Pekelná kuchyňa I. 10/10 [i] 17:55 Faktor strachu II. 17 [i] 18:50 Dom snov III. 26 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 VTIP ZA STOVKU 5 [i] 21:05 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 22:30 Inkognito [i] 23:30 Chalupári: Sokovia 4 [i] 00:30 Simpsonovci VIII. 5 [i] 01:00 Nespravodlivo odsúdený 10 [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 11 [i] 03:00 Detektív Nash Bridges II. 13 [i] 03:45 Cyranov ostrov 18 [i] 04:15 MacGyver 20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět III.: Konec hry 12/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 18/24 [i] 08:50 Advokáti V. 11/22 [i] 09:45 Drzá Jordan II. 13/22 [i] 10:40 Pán šelem: Kruh života 9/22 [i] 11:35 Ztracený svět III.: Konec hry 12/22 [i] 12:30 Advokáti V. 12/22 [i] 13:25 Posel ztracených duší 21/22 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba III. 18/24 [i] 15:15 Drzá Jordan II. 13/22 [i] 16:10 Pán šelem: Nymphina hádanka 10/22 [i] 17:05 Ztracený svět III.: Přízrak 13/22 [i] 18:00 Posel ztracených duší 22/22 [i] 19:00 Drzá Jordan II. 14/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 19/24 [i] 21:00 Tváří v tvář [i] 23:45 Profil zločinu III. 4/12 [i] 00:55 Cena za lidskost II. 12/13 [i] 01:50 Tváří v tvář [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 23 [i] 06:00 Jak se to dělá: Dalekohledy/prskavky/gumové holínky/kotoučové pily [i] 06:25 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Klipsch [i] 08:10 Špinavé práce: Technikem na větrné farmě [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Výtěžek z úlovku [i] 09:55 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 10:50 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i] 11:15 Jak se to dělá: Dalekohledy/prskavky/gumové holínky/kotoučové pily [i] 11:40 Mimořádné projekty: Bostonské metro [i] 12:35 Pátá rychlost 7 [i] 13:05 Pátá rychlost 8 [i] 13:30 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Volkswagen typ 25 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro korporaci Viega [i] 15:20 Bořiči mýtů: Mobilní telefony v letadlech [i] 16:15 Špinavé práce: Hledání žraloků v Grónsku [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Tragický začátek [i] 18:05 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 19:00 Jak se to dělá 8 [i] 19:30 Jak se to dělá: Automatické převodovky/Miniaturní stříbrné nádobí/Horkovzdušné balóny [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Není návratu [i] 21:00 Přežili svou smrt: Tělesné trauma [i] 22:00 Strašení: Byt [i] 23:00 Strašení: Duchové mrtvých [i] 00:00 Běsnění: Agresivní řidiči [i] 00:55 Načerno pálený alkohol: Není návratu [i] 01:50 Přežili svou smrt: Tělesné trauma [i] 02:50 Strašení: Byt [i] 03:50 Strašení: Duchové mrtvých [i] 04:45 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VIII: Skokan 17/22 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Před osudem neutečeš 51/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VIII: Na každém kroku 18/22 [i] 10:10 Objektiv [i] 10:40 Toulavá kamera vychutnává Slovensko [i] 11:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Mamba show [i] 14:45 Televarieté [i] 16:00 Bydlení je hra [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:00 Malá farma: Nedopasky s Julií [i] 17:25 Besipky [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Mimořádná [i] 20:00 Vyprávěj: Miss 2/16 [i] 20:55 13. komnata Jany Nagyové [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:05 Zpátky se Sobotou [i] 23:00 Kriminálka Paříž: Jasnovidec 20/62 [i] 23:50 Mimořádné Losování Sportky a Šance 23:55 Město žen II: Co mě drží na nohou 5/22 [i] 00:20 Co nám dělá dokonalá těla? 21/39 [i] 00:40 MI5 IV 9/10 [i] 01:35 AZ-kvíz Speciál [i] 02:05 Sama doma [i] 03:35 Kuchařská pohotovost [i] 04:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:25 Domov [i] 04:45 Po stopách hvězd [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Náš člověk na Seychellách [i] 05:20 Setkávání [i] 05:25 Jak se žije venkovským kantorům podle Hany Pinkavové [i] 05:40 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 09:10 Nedej se [i] 09:30 Architektura: Andrea Palladio: Vila Barbaro 33/45 [i] 10:00 Plný signál [i] 10:55 Příběhy předmětů [i] 11:20 Barvy života [i] 12:15 Chcete mě? [i] 12:30 Na plovárně s Randy Breckerem [i] 12:55 Jak se žije v bunkrech podle Věry Chytilové [i] 13:10 Romantický poutník. Veltrusy a Krásný Dvůr [i] 13:30 Království divočiny: Bobři [i] 13:55 Tajemství na dně moří: Ztracená města 2/6 [i] 14:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Velký, větší, největší: Přehrada [i] 16:30 Kosmopolis [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Kodex šikany / Pátrání po Mary 18/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Hippokratova přísaha 46/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Jižní Pacifik 3/6 [i] 20:55 Vesmír: Mars 2/31 [i] 21:40 Velikáni filmu: Peter Weir [i] 23:30 Fandíme divadlu! [i] 23:40 The Ecstasy of Saint Theresa [i] 00:30 Q [i] 01:00 Na stojáka [i] 01:25 Medúza 02:00 Přežít! [i] 02:50 Design pro život: Cyklus BBC 3/6 [i] 03:40 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 04:05 Postřehy odjinud [i] 04:10 Setkání s rusalkami [i] 04:20 Brno - město uprostřed Evropy [i] 04:40 Ave Maria Gratia [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2239 [i] 09:55 Šťastný Luke [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata V 12 [i] 13:35 Dr. House II 8 [i] 14:30 Beze stopy 4 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Hanba 9 [i] 16:30 Přátelé V 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VIII: Rána sekyrou [i] 18:25 Ulice 2240 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef 3 [i] 22:25 Hlídač [i] 00:20 Hranice zlomu [i] 02:35 Novashopping 02:40 Áčko [i] 03:45 Powder Park II 7 [i] 04:35 V dobrém i zlém IV 7 [i] 04:55 Přátelé V 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Knight Rider IV: Nebezpečná jízda 9 [i] 07:50 Kutil Tim V: Když šéf neumí prohrávat 20 [i] 08:35 M*A*S*H 8 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda III: Vražda F 17 [i] 11:15 Big Ben I: Smrt v křoví 10 [i] 13:15 Můj přítel Monk VII: Pan Monk se zamiluje 6 [i] 14:15 Vraždy v Kitzbühelu IV: Nevěsta a smrt 2/2 2 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Vykoupení 10 [i] 16:10 Rosamunde Pilcher: Láska jejího života [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zrcadlo tvého života - Dominik Hašek [i] 21:15 Ano, šéfe! [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:25 Pulp Fiction: Historky z podsvětí [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Čistá láska 68-69/170 [i] 07:10 Macocha 119-120/120 [i] 09:10 Sudkyňa Hatchettová III. 130/130 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Jesse II. 17/20 [i] 10:55 Ezel 97/142 [i] 11:50 Sultán 125 [i] 12:55 Larina voľba 76 [i] 14:05 O.C. California III. 9/25 [i] 14:55 Mladí, krásni, skazení 97/131 [i] 15:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 73/216 [i] 16:45 Keď budeš moja 174/238 [i] 17:50 V siedmom nebi II. 22/22 [i] 18:45 Máš pravdu, miláčik II. 18/24 [i] 19:10 Frasier [i] 19:50 Smotánka [i] 20:15 Sultán - VEĽKÉ FINÁLE [i] 22:00 THE VOICE Christina Aguilera, Adam Levine, CeeLo a Blake Shelton hľadajú najlepší hlas USA. 2012 00:35 Majestic [i] 03:10 Veľmi nebezpečné zvádzanie [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Poslední čas na lásku [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pinocchio 3000 [i] 13:35 Opice [i] 15:20 Carmen: Divoká vášeň [i] 17:25 Roman Polanski: Pravdivý příběh [i] 19:10 Povýšení [i] 20:45 Kde je Fred? [i] 22:45 Americký zločin [i] 00:30 Intimní tajemství [i] 02:00 Nejslabší! Máte rakev! [i] 03:30 Babel [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:45 Plochá dráha [i] 10:45 Plochá dráha [i] 11:45 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:15 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 16:00 Plochá dráha [i] 17:00 Parkur [i] 17:30 Parkur [i] 18:00 Dřevorubecké sporty [i] 18:30 Dřevorubecké sporty [i] 19:00 Bowling [i] 20:00 Silové sporty [i] 21:00 Box [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Watts [i] 00:15 Plochá dráha [i] 01:15 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v New Yorku 1: Hemptns 2 [i] 06:20 Diagnóza vražda 8: Vsaď svůj život 14 [i] 07:20 Dobrá manželka 1: Trojka 9 [i] 08:20 Bratři a sestry 1: Chyby se stávají, část 2 9 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 11: Krvavá svatba 1 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Svatební zvony - 1.část 24 [i] 12:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho mistrovské dílo 14 [i] 13:20 Rookie Blue 2: Boží milost 13 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 8: Svatební zvony - 2.část 25 [i] 15:20 Dobrá manželka 1: Zachránce 10 [i] 16:20 Bratři a sestry 1: Světlo světel 10 [i] 17:20 Ledové snění [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 1.) 15 [i] 20:20 Psanci Ameriky [i] 22:20 Milionový lékař 2: Rodinu si nevybíráš 3 [i] 23:20 Havaj 5-0 1: Uvnitř gangu 21