TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Kobra 11 VIII. 11/14 [i] 10:20 Boj s časom [i] 12:10 V tieni zločinu I. 7/22 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Mentalista I. 16-17/23 [i] 15:00 Priatelia VII. 3/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 17/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Dr. House I. 1/22 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA - DEŇ TRETÍ [i] 21:35 HORÚCA KRV [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 Dr. House I. 1/22 [i] 00:25 Mentalista I. 16/23 [i] 01:10 Dva a pol chlapa VI. 17/24 [i] 01:30 Hrdinovia III. 8/25 [i] 02:10 Smallville VIII. 17/22 [i] 02:50 V tieni zločinu I. 7/22 [i] 03:30 Kobra 11 VIII. 11/14 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Dámsky klub "N" [i] 07:00 Správy STV [i] 07:45 Góly - body - sekundy [i] 07:55 Práca pre teba [i] 08:05 Vojna kuchárov [i] 08:35 Duel [i] 09:05 5 proti 5 [i] 09:45 Úsmev, prosím! [i] 10:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI.: Porno 10/22 [i] 11:05 Sila lásky IV. 152 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Hurá do záhrady [i] 14:15 Divoký anjel 250 [i] 15:00 Doktor z hôr: Na úteku 45/45 [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 236 [i] 17:20 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Sokol a holubica 2/6 [i] 21:50 Prežiť!: Katastrofa v oceáne [i] 22:40 Nočné správy [i] 22:50 Počasie [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Helicops:Studňa mladosti [i] 23:50 Doktor z hôr: Na úteku 45/45 [i] 00:40 Reportéri [i] 01:05 Prežiť!: Katastrofa v oceáne [i] 01:55 Helicops:Studňa mladosti [i] 02:40 Správy STV [i] 03:25 Divoký anjel 250 [i] 04:00 Sila lásky IV. 152 [i] 04:50 Sila lásky V. 236 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Nové Pištáčikove dobrodružstvá: Hračky z papiera [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:45 Architektúra: Športový štadión Charléty [i] 11:10 Fokus - peniaze [i] 11:40 Maďarský magazín [i] 12:05 Správy - Hírek [i] 12:15 Lesy Slovenska - Lesy v chránených územiach [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Ujo Ševc spod Choča [i] 13:30 Slovenské kino: Jánošík [i] 14:25 Polícia [i] 14:40 Profesionál [i] 14:50 Občan za dverami [i] 15:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:30 Fokus právo [i] 16:55 Separé [i] 17:25 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Zelené raje III: Fauna a piesok - Namíbia [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:40 Halali [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Ružena Anďalová [i] 20:00 My Európania: 16. storočie - Európa vynašla kapitalizmus [i] 20:50 Konzervy času: Osmičkári [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:05 Spektrum vedy: Spektrum vedy [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 02:00 ArtSpektrum [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Nové bývanie [i] 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Hajtra [i] 08:50 Dom snov III. 25 [i] 09:50 Panelák: Kolaps [i] 11:00 Pekelná kuchyňa I. 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 Súdna sieň: Urobil si mi decko [i] 13:45 Panelák: Kolaps [i] 14:45 Čarodejov učeň [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Tyran [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Monča dôverníčkou [i] 21:30 POD POVRCHOM 11 [i] 22:30 Kosti IV. 26/26 [i] 23:30 HALÓ [i] 00:10 Webmaster: Maťo Ďurinda [i] 01:15 Mafstory: Nadine a Lešek [i] 02:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 6 [i] 03:05 POD POVRCHOM [i] 03:50 NOVINY TV JOJ 04:15 Špeciálne komando "Z" [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Starý 82 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 17 [i] 08:00 Matlock III. 3 [i] 09:05 Detektív Nash Bridges II. 10,11 [i] 11:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 10 [i] 12:00 M*A*S*H 180,181 [i] 13:10 Matlock III. 4 [i] 14:15 Takešiho hrad II. 74 [i] 14:45 Simpsonovci VIII. 4 [i] 15:15 Griffinovci IV. 5 [i] 15:45 Futurama IV. 10 [i] 16:15 Vytunuj mi fáro I. 11 [i] 16:55 Pekelná kuchyňa I. 9 [i] 17:55 Faktor strachu II. 16 [i] 18:50 Dom snov III. 25 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 22 [i] 21:05 SK PREMIÉRA: Áno, šéfe! V. - Zdeněk Pohlreich [i] 22:15 Amazing Race 6 [i] 23:15 Akty X VI. 1/22 [i] 00:15 Vytunuj mi fáro I. 11 [i] 00:45 Simpsonovci VIII. 4 [i] 01:15 Nespravodlivo odsúdený 9 [i] 02:20 Amazing Race 6 [i] 03:05 Akty X VI. 1/22 [i] 03:50 Cyranov ostrov 17 [i] 04:15 MacGyver 18 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět III.: Doba ledová 11/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 17/24 [i] 08:50 Advokáti V. 10/22 [i] 09:45 Drzá Jordan II. 12/22 [i] 10:40 Pán šelem: Poslední jednorožci 8/22 [i] 11:35 Ztracený svět III.: Doba ledová 11/22 [i] 12:30 Advokáti V. 11/22 [i] 13:25 Posel ztracených duší 20/22 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba III. 17/24 [i] 15:15 Drzá Jordan II. 12/22 [i] 16:10 Pán šelem: Kruh života 9/22 [i] 17:05 Ztracený svět III.: Konec hry 12/22 [i] 18:00 Posel ztracených duší 21/22 [i] 19:00 Drzá Jordan II. 13/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 18/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 19/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 20/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11/24 [i] 00:00 Pohřešovaný 4/7 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 19/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IV. 20/24 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 22 [i] 06:00 Jak se to dělá: Zmrzlinové poháry/Karavany/Krém na boty/Kleště [i] 06:25 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorky pro Craftsman a DieHard - 2. část [i] 08:10 Špinavé práce: Záchranná akce pod ledem [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Závod s ledem [i] 09:55 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 10:50 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i] 11:15 Jak se to dělá: Zmrzlinové poháry/Karavany/Krém na boty/Kleště [i] 11:40 Mimořádné projekty: Rozšíření Panamského kanálu [i] 12:35 Jízda: Fáro [i] 13:30 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Porsche 928 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro Klipsch [i] 15:20 Bořiči mýtů: Létající Franklinův drak [i] 16:15 Špinavé práce: Technikem na větrné farmě [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Výtěžek z úlovku [i] 18:05 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 19:00 Jak se to dělá 7 [i] 19:30 Jak se to dělá: Slanina/Rozmetače sněhu/Luxusní auta [i] 20:00 Špinavé práce 2 [i] 21:00 Výrobci zbraní 11 [i] 22:00 Ďábelská jízda: Zpětné získání motocyklu Vega [i] 23:00 Vyváznout živý: Katastrofa v dole Quecreek [i] 00:00 Americké zbraně: Dělové koule/vysněný Ruger pro olympionika [i] 00:55 Špinavé práce 2 [i] 01:50 Výrobci zbraní 11 [i] 02:50 Ďábelská jízda: Zpětné získání motocyklu Vega [i] 03:50 Vyváznout živý: Katastrofa v dole Quecreek [i] 04:45 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Příběhy slavných [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Zuřivý pišišvor 50/52 [i] 09:20 McLeodovy dcery VIII: Skokan 17/22 [i] 10:05 Film o seriálu Ententýky [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:05 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Mamba show [i] 14:45 Televarieté [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Zahrada pod lupou [i] 17:20 Auto Moto Styl [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:00 Okno do hřbitova [i] 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 Tísňová linka [i] 22:45 Podfukáři VI 6/6 [i] 23:40 Pilot [i] 01:30 Stopy, fakta, tajemství [i] 02:00 AZ-kvíz [i] 02:25 Sváteční slovo faráře Bogdana Stepieńa [i] 02:30 Zajímavosti z regionů Brno [i] 02:55 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 03:20 Bydlení je hra [i] 03:45 Kaleidoskop [i] 04:10 Historie dirigenta Kaliny [i] 04:30 Kolotoč melodií [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Itálie - střed světa na Garganu [i] 05:30 Příběhy předmětů [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Folklorika [i] 09:30 Zázračné studánky: V kraji menhirů a kolébky našich dějin [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Pyramidy? 3/5 [i] 10:35 Putování za vínem: Nový Zéland II. [i] 11:05 Praha, město věží: Z čeho jsou věže 2/16 [i] 11:25 Za vesnickými muzikanty [i] 11:50 Ze ZOO do ZOO [i] 12:15 O vědě a vědcích [i] 12:40 Chcete je? [i] 12:45 Cesty víry: Spolu [i] 13:10 Intolerance [i] 13:40 Mrtvá a živá [i] 15:45 Život s handicapem: Dana aneb [i] 16:00 Mrtvice je rychlá. A Vy? [i] 16:05 Teleapatyka [i] 16:15 Na pomoc životu - znamení kůže [i] 16:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II 17/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Vrah bere všechno 45/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kristova léta, dámy... [i] 21:05 Na forbíně TM [i] 21:45 Kanadská soda [i] 22:10 Řím 2/12 [i] 23:00 Artmix [i] 23:55 Fandíme divadlu! [i] 00:00 Pravá krev III: Všechno je zlomené 9/12 [i] 01:00 Pološero - Tajemná místa [i] 01:25 James Taylor [i] 02:20 Moje rodina III: Autoerotika 9/13 [i] 02:50 Evropa dnes [i] 03:15 Uchem jehly [i] 03:40 Náš venkov [i] 03:55 Druhá tráva Roberta Křesťana [i] 04:20 Kdo byl Přemysl Pitter? [i] 04:45 Tančící skály [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2238 [i] 09:55 Má matka špiónka [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata V 11 [i] 13:35 Dr. House II 7 [i] 14:35 Beze stopy 3 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Cesta k Bohu 8 [i] 16:30 Přátelé V 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VIII: Manžetový knoflíček [i] 18:25 Ulice 2239 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Šlechetný zachránce 356 [i] 21:50 Kriminálka Miami IX: Nevidím zlo 3 [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Peklo [i] 01:15 Novashopping 01:25 Zvláštní poldové 10 [i] 02:10 Na vlastní oči: aneb Co byste jinak nikdy neviděli. [i] 02:55 Áčko [i] 03:45 Powder Park II 6 [i] 04:35 V dobrém i zlém IV 6 [i] 04:55 Přátelé V 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Knight Rider IV: Všechno nejlepší k narozeninám 8 [i] 07:50 Kutil Tim V: Když Tim vydává signály 19 [i] 08:35 M*A*S*H 7 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda III: Vražda pro knihu 16 [i] 11:15 Big Ben I: Selská svatba 9 [i] 13:15 Můj přítel Monk VII: Pan Monk je pod vodou 5 [i] 14:15 Vraždy v Kitzbühelu IV: Nevěsta a smrt 1/2 1 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Rozhřešení 9 [i] 16:10 Rosamunde Pilcher: Kde začala láska [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:30 Obchoďák: Lechtivá 4 [i] 22:45 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Návrat Bostonského škrtiče 2 [i] 23:45 Anatomie lži III: Záchranářka 11 [i] 00:40 Zákon a pořádek: Los Angeles: Plummer Park 11 [i] 01:30 TOP STAR magazín [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 V tieni [i] 05:30 Čistá láska 66-67/170 [i] 07:20 Macocha 118/120 [i] 08:10 Sudkyňa Hatchettová III. 129/130 [i] 08:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 71/216 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Jesse II. 16/20 [i] 11:05 Ezel 96/142 [i] 12:10 Bolestné odlúčenie [i] 14:05 O.C. California III. 8/25 [i] 14:55 Mladí, krásni, skazení 96/131 [i] 15:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 72/216 [i] 16:50 Keď budeš moja 173/238 [i] 17:55 V siedmom nebi II. 21/22 [i] 18:50 Máš pravdu, miláčik II. 17/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Sultán 125 [i] 21:30 Larina voľba 76 [i] 22:30 Ezel 97/142 [i] 23:35 Ally McBealová II. 9/24 [i] 00:30 Sex v meste III. 6/18 [i] 00:55 Adela show [i] 01:35 Frasier [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 Sex v meste III. 6/18 [i] 03:20 Máš pravdu, miláčik II. 17/24 [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:15 Na streche [i] 04:55 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Rande naslepo [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Deník slečny Evy Smallwoodové [i] 13:50 Ohnivá smršt´