Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Kobra 11 VIII. 9/14 [i] 10:20 Epicentrum [i] 12:25 V tieni zločinu I. 6/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Mentalista I. 14/23 [i] 14:15 Rýchle Televízne noviny [i] 14:20 FARMA - DEŇ PRVÝ [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 15/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS IX. 23/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA - DEŇ DRUHÝ [i] 21:35 HORÚCA KRV [i] 23:00 Nočné Televízne noviny [i] 23:30 NCIS IX. 23/24 [i] 00:20 Mentalista I. 14/23 [i] 01:10 Dva a pol chlapa VI. 15/24 [i] 01:30 Hrdinovia III. 6/25 [i] 02:10 Smallville VIII. 14/22 [i] 02:50 V tieni zločinu I. 6/22 [i] 03:30 Kobra 11 VIII. 9/14 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Sila lásky IV. 149 [i] 06:20 Sila lásky V. 233 [i] 07:05 Správy STV [i] 07:50 Góly - body - sekundy [i] 07:55 Práca pre teba [i] 08:05 Vojna kuchárov [i] 08:30 Duel [i] 09:05 5 proti 5 [i] 09:45 Úsmev, prosím! [i] 10:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI.: Zverinec 8/22 [i] 11:00 Sila lásky IV. 150 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Postav dom, zasaď strom [i] 14:10 Divoký anjel 248 [i] 15:00 Doktor z hôr: Šťastie a tiene 43/45 [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 234 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:50 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Doktor z hôr - Nové osudy: Rozhodnutie 2/8 [i] 20:55 Otázka rešpektu 2/6 [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Johan Falk: Bratia v zbrani [i] 00:30 Otázka rešpektu 2/6 [i] 02:05 Nočné správy [i] 02:15 Góly - body - sekundy [i] 02:20 Johan Falk: Bratia v zbrani [i] 03:55 Sila lásky IV. 150 [i] 04:45 Sila lásky V. 234 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Profesionál [i] 07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Medveď Mrmláč [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Podmorský svet Chorvátska III.: Šolta [i] 11:10 Národnostný magazín - mix: Nemecký [i] 11:35 Správy - Hírek [i] 11:45 Lesy Slovenska - Kríza v lesoch [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Báčiho hudobné nástroje [i] 13:15 Medicína: Medicína - Neurochirurgia [i] 14:15 Zaujímaví muži [i] 15:30 Športové ozveny [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:30 Fokus zdravie [i] 16:55 Práca pre teba - magazín [i] 17:15 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Súčasné bývanie 5/20 [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:45 Šport minulých liet: 1979-1980 [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Ján Gašpar [i] 20:00 Záhada Alzheimerovej choroby [i] 20:50 Spektrum vedy: Spektrum vedy [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty Cinematik [i] 22:00 Práca pre teba [i] 22:05 Doslova [i] 23:10 Polícia [i] 23:20 Autosalón [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Žiarlivá fešanda [i] 08:50 Dom snov III. 23 [i] 09:50 Panelák: Príliš mnoho manažérok [i] 11:00 Pekelná kuchyňa I. 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Čistota - peklo života [i] 14:00 Panelák: Príliš mnoho manažérok [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 19 [i] 16:00 Hoď svišťom II.: Salón krásy 2 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Zmrzlinár [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Stratil sa Harry [i] 21:30 POD POVRCHOM 10 [i] 22:30 Kosti IV. 25 [i] 23:30 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 01:00 Mafstory: Aliho manželka [i] 02:00 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 4 [i] 02:50 POD POVRCHOM 10 [i] 03:55 NOVINY TV JOJ 04:15 Kamufláž [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Starý 80 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 13 [i] 08:00 Matlock III. 1/20 [i] 09:05 Detektív Nash Bridges II. 6,7 [i] 11:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 8 [i] 12:00 M*A*S*H 178,179 [i] 13:10 Matlock III. 2 [i] 14:15 Takešiho hrad II. 72 [i] 14:45 Simpsonovci VIII. 2 [i] 15:15 Griffinovci IV. 3 [i] 15:45 Futurama IV. 8 [i] 16:15 Vytunuj mi fáro I. 9 [i] 16:55 Pekelná kuchyňa I. 7 [i] 17:55 Faktor strachu II. 14 [i] 18:50 Dom snov III. 23 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 20 [i] 21:05 Tak sa vozia milionári 3,4 [i] 22:05 Amazing Race 4 [i] 23:05 Akty X V. 20 [i] 00:05 Vytunuj mi fáro I. 9 [i] 00:45 Simpsonovci VIII. 2 [i] 01:10 Nespravodlivo odsúdený 7 [i] 02:20 Amazing Race 4 [i] 03:05 Akty X V. 20 [i] 03:50 Cyranov ostrov 15 [i] 04:15 MacGyver 14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět III.: Volání čarodějnic 9/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 15/24 [i] 08:50 Advokáti V. 8/22 [i] 09:45 Drzá Jordan II. 10/22 [i] 10:40 Pán šelem: Démonka Curupira 6/22 [i] 11:35 Ztracený svět III.: Volání čarodějnic 9/22 [i] 12:30 Advokáti V. 9/22 [i] 13:25 Posel ztracených duší 18/22 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba III. 15/24 [i] 15:15 Drzá Jordan II. 10/22 [i] 16:10 Pán šelem: Umpatra 7/22 [i] 17:05 Ztracený svět III.: Bratři ve zbrani 10/22 [i] 18:00 Posel ztracených duší 19/22 [i] 19:00 Drzá Jordan II. 11/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 16/24 [i] 21:00 Profil zločinu III. 4/12 [i] 22:10 Myšlenky zločince VII. 21/24 [i] 23:10 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 7/13 [i] 00:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 13/13 [i] 01:15 Profil zločinu III. 4/12 [i] 02:20 Myšlenky zločince VII. 21/24 [i] 03:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 13/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 20 [i] 06:00 Jak se to dělá: Zavírací nože/Stožáry elektrických transformátorů/Výrobky z mastku [i] 06:25 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Gander Mountain - část 2 [i] 08:10 Špinavé práce: Mazačem vzdušné tramvaje [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: U konce se silami [i] 09:55 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 10:50 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i] 11:15 Jak se to dělá: Zavírací nože/Stožáry elektrických transformátorů/Výrobky z mastku [i] 11:40 Mimořádné projekty: Holandské mořské hráze [i] 12:35 Opravna vraků: Kojot a Road Runner kabriolet [i] 13:30 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Mazda MX5 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorky pro Craftsman a DieHard - 1. část [i] 15:20 Bořiči mýtů: Archimedovy paprsky smrti [i] 16:15 Špinavé práce: Krocaní inseminátor [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Ostrovy Pribilof [i] 18:05 Nutné k přežití: Africká savana [i] 19:00 Jak se to dělá 5 [i] 19:30 Jak se to dělá: Deštníky/Přívěsné lodní motory/Stříbrné příbory/Svinovací měřicí pásmo [i] 20:00 Bořiči mýtů: Problémy s bublinami [i] 21:00 Rychlokurz 11 [i] 21:30 Rychlokurz 12 [i] 22:00 S autem v divočině: Deštný prales [i] 23:00 Nebezpečné rybaření 2 [i] 00:00 Rybaření rukama s venkovany: Ale prosím tě, ty jedna rybářská primadono! [i] 00:55 Bořiči mýtů: Problémy s bublinami [i] 01:50 Rychlokurz 11 [i] 02:20 Rychlokurz 12 [i] 02:50 S autem v divočině: Deštný prales [i] 03:50 Nebezpečné rybaření 2 [i] 04:45 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Hledání ztraceného helikopníku 48/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VIII: Veselá vdova 16/22 [i] 10:10 Film o seriálu Vyprávěj [i] 10:20 13. komnata Jana Petránka [i] 10:50 Na cestě po Izmiru [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:05 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:05 Toulavá kamera vychutnává [i] 21:40 Komici na jedničku [i] 22:30 Sobota [i] 00:00 Losování Euromiliony 00:05 Californication IV: Poslední večeře 11/12 [i] 00:35 Tísňová linka [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:15 Po stopách [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:20 Malá farma: Kanadská spojka [i] 02:40 Banánové rybičky [i] 03:10 Kaleidoskop [i] 03:35 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:00 Exponát smrti [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Hranice bez hranic: Trojmezí na východě 1/16 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ochránce [i] 09:30 Příběhy předmětů [i] 10:00 Tajemství na dně moří: Ztracená města 2/6 [i] 10:55 Chcete je? [i] 11:00 Černá zmije: Věštba 1/6 [i] 11:35 Velký, větší, největší: Přehrada [i] 12:25 Vesmír: Slunce 1/31 [i] 13:10 Vaše moře, naše moře [i] 13:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:15 Kdyby nastal soudný den [i] 15:05 Moje 20. století [i] 16:05 Plný signál [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Hudební hitparáda Phinease a 15/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Ukradené srdce 43/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Tajné služby a 11. září [i] 21:00 Přežít! [i] 21:50 Pološero - Tajemná místa [i] 22:20 Chodníky slávy: Dustin Hoffman [i] 00:35 James Taylor [i] 01:30 Divadlo žije! [i] 01:55 Kultura.cz [i] 02:20 Kultura.cz Ostrava [i] 02:45 Intolerance [i] 03:15 O vědě a vědcích [i] 03:35 Kvarteto [i] 04:05 Chcete je? [i] 04:10 Čtení na dobrou noc O svobodě [i] 04:20 Po stopách izraelských králů [i] 04:45 Kouzelná dvířka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2236 [i] 09:55 Popelky [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata V 9 [i] 13:35 Dr. House II 5 [i] 14:35 Beze stopy 1 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Zlovolnost 6 [i] 16:30 Přátelé V 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VIII: Bouře [i] 18:25 Ulice 2237 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Šikanisty nesnáším 355 [i] 21:50 Víkend: Kdo se bojí, nesmí do města [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Unesená 13 [i] 00:05 Nikita 1 [i] 01:00 Novashopping 01:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:05 Babicovy dobroty [i] 02:40 Áčko [i] 03:45 Powder Park II 4 [i] 04:35 V dobrém i zlém IV 3 [i] 04:55 Přátelé V 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Knight Rider IV: Motorkáři 6 [i] 07:50 Kutil Tim V: Strach z létání 17 [i] 08:35 M*A*S*H 5 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda III: Obchod s vraždou 14 [i] 11:15 Big Ben I: Smrt překupníka 7 [i] 13:15 Můj přítel Monk VII: Pan Monk dostává loterijní horečku 3 [i] 14:15 Vraždy v Kitzbühelu III: Past 5 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Neznámý 7 [i] 16:10 Rosamunde Pilcher: Nad oblaky [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:30 Obchoďák: Koňak nebo whisky 3 [i] 22:45 Sběratelé kostí VI: Pinocchio v truhlíku 20 [i] 23:45 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Hle, oheň 5 [i] 00:45 Anatomie lži II: Ilegální zápas 18 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:30 Anatomie lži II: Ilegální zápas 18 [i] 04:15 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 V tieni [i] 05:30 Čistá láska 62-63/170 [i] 07:20 Macocha 116/120 [i] 08:10 Sudkyňa Hatchettová III. 127/130 [i] 08:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 69/216 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Jesse II. 14/20 [i] 11:05 Ezel 94/142 [i] 12:05 Sultán 123 [i] 13:05 Larina voľba 74 [i] 14:15 O.C. California III. 6/25 [i] 15:05 Mladí, krásni, skazení 94/131 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 70/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 171/238 [i] 17:55 V siedmom nebi II. 19/22 [i] 18:55 Máš pravdu, miláčik II. 15/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Sultán 124 [i] 21:30 Larina voľba 75 [i] 22:35 Ezel 95/142 [i] 23:40 Ally McBealová II. 7/24 [i] 00:30 Sex v meste III. 4/18 [i] 01:05 Adela show [i] 01:45 Frasier [i] 02:05 Veštiareň [i] 03:10 Sex v meste III. 4/18 [i] 03:35 Máš pravdu, miláčik II. 15/24 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Tajemství Dračí hory [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Elixír lásky aneb Kate a Ollie [i] 13:35 Grace už není [i] 15:15 Děkan Spanley [i] 17:05 Domácnost naruby [i] 18:45 Krajina střelců [i] 21:10 Nemesis [i] 22:50 Bílí zabijáci [i] 00:30 Vše o orgasmu [i] 01:55 Zlá karma [i] 03:20 Alpha Dog [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 10:00 Tenis [i] 10:30 Cyklistika [i] 11:30 Watts [i]