Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Kobra 11 VIII. 8/14 [i] 10:20 Záložný plán [i] 12:25 V tieni zločinu I. 5/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Mentalista I. 13/23 [i] 14:20 Rýchle Televízne noviny [i] 14:25 FARMA - ZAČÍNAME [i] 15:00 Priatelia VII. 2/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 14/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS IX. 22/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 FARMA - DEŇ PRVÝ [i] 21:30 MASTERCHEF [i] 22:40 Dva a pol chlapa VIII. 15/16 [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 NCIS IX. 22/24 [i] 00:30 Okrsok 13: Ultimátum [i] 02:10 Hrdinovia III. 5/25 [i] 02:50 Smallville VIII. 13/22 [i] 03:30 Kobra 11 VIII. 8/14 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Ushuaia - expedície do prírody VI.: Karibik - tam, kde sa potopila zem. 2. časť [i] 06:30 Svet v obrazoch [i] 06:55 Správy STV [i] 07:40 Góly - body - sekundy [i] 07:50 Práca pre teba [i] 08:00 Vojna kuchárov [i] 08:30 Duel [i] 09:00 5 proti 5 [i] 09:45 Úsmev, prosím! [i] 10:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI.: Posttraumatická stresová porucha 7/22 [i] 11:00 Sila lásky IV. 149 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:20 Divoký anjel 247 [i] 15:05 Doktor z hôr: Investor 42/45 [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 233 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Malý kúsok neba [i] 21:55 Reportéri [i] 22:25 Nočné správy [i] 22:35 Počasie [i] 22:38 Góly - body - sekundy [i] 22:45 Hlavný podozrivý: Posledný svedok,1.časť [i] 00:25 Malý kúsok neba [i] 02:10 Nočné správy [i] 02:20 Hlavný podozrivý: Posledný svedok,1.časť [i] 04:00 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:55 Práca pre teba [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Prípad Pinochet [i] 12:20 Lesy Slovenska - Prečo hynú smreky? [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 13:00 Lubinskí varechári [i] 13:30 Národnostné správy [i] 13:35 Tvárou v tvár [i] 14:10 Autosalón [i] 14:35 Odpískané [i] 14:55 Športové ozveny [i] 15:35 Magazín Ligy majstrov [i] 16:00 Národnostný magazín - mix: Nemecký [i] 16:30 Volá Londýn [i] 17:00 VAT [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Podmorský svet Chorvátska III.: Šolta [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:45 GEN.sk: Lajoš Grendel [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Neurochirurgia [i] 20:55 Jeden deň: Je tu pošta ! [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Festivalové minúty Cinematik [i] 22:00 Práca pre teba [i] 22:05 Pa-ra-da [i] 23:40 Umenie 2012: Divadlo a tanec [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 08:00 Súdna sieň: Matka je vždy istá [i] 09:00 Dom snov III. 22 [i] 10:00 Súdna sieň: Kóma [i] 11:00 Pekelná kuchyňa I. 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Nebezpečná známosť [i] 14:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Čistota - peklo života [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Záhadné zmiznutie [i] 21:30 RECEPT NA BOHATSTVO [i] 23:00 Hoď svišťom II.: Dôkaz lásky 3 [i] 23:50 HALÓ [i] 00:30 Beznádej [i] 03:10 Mafstory: Obrúčky [i] 03:50 KRIMI 04:15 Nebezpečná známosť [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 11 [i] 08:00 Matlock VIII. 22/22 [i] 09:05 Detektív Nash Bridges II. 4,5 [i] 11:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 7 [i] 12:00 M*A*S*H 176,177 [i] 13:10 Matlock III. 1/20 [i] 14:15 Takešiho hrad II. 71 [i] 14:45 Simpsonovci VIII. 1/25 [i] 15:15 Griffinovci IV. 2 [i] 15:45 Futurama IV. 7 [i] 16:15 Vytunuj mi fáro I. 8 [i] 16:55 Pekelná kuchyňa I. 6 [i] 17:55 Faktor strachu II. 13 [i] 18:50 Dom snov III. 22 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 19 [i] 21:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 9 [i] 22:05 Biele goliere I. 5 [i] 23:05 Dexter V.: - SK PREMIÉRA 2 [i] 00:10 Vytunuj mi fáro I. 8 [i] 00:35 Simpsonovci VIII. 1/25 [i] 01:05 Nespravodlivo odsúdený 6 [i] 02:05 Biele goliere I. 5 [i] 03:05 Dexter V. 2 [i] 03:50 Cyranov ostrov 14 [i] 04:15 MacGyver 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět III.: Falešné vítězství 8/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 14/24 [i] 08:50 Advokáti V. 7/22 [i] 09:45 Drzá Jordan II. 9/22 [i] 10:40 Pán šelem: Amazonky 5/22 [i] 11:35 Ztracený svět III.: Falešné vítězství 8/22 [i] 12:30 Advokáti V. 8/22 [i] 13:25 Posel ztracených duší 17/22 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba III. 14/24 [i] 15:15 Drzá Jordan II. 9/22 [i] 16:10 Pán šelem: Démonka Curupira 6/22 [i] 17:05 Ztracený svět III.: Volání čarodějnic 9/22 [i] 18:00 Posel ztracených duší 18/22 [i] 19:00 Drzá Jordan II. 10/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 15/24 [i] 21:00 CSI: New York VII. 18/22 [i] 22:00 Beznaděj [i] 00:35 Pohřešovaný 3/7 [i] 01:30 CSI: New York VII. 18/22 [i] 02:25 Beznaděj [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Dvojí přežití: Panika v džungli [i] 06:00 Jak se to dělá: Bronzové zvony/Dřevěné vrtule letadla/Uhelné brikety [i] 06:25 Rození obchodníci: Od brouka po bugatku - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Od brouka po bugatku - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Gander Mountain - část 1 [i] 08:10 Špinavé práce: Porodní bába mléčného skotu [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Člověk vs. Led [i] 09:55 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 10:50 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i] 11:15 Jak se to dělá: Bronzové zvony/Dřevěné vrtule letadla/Uhelné brikety [i] 11:40 Mimořádné projekty: Alpské tunely [i] 12:35 Úpravy aut všech druhů: Obyvatelný nákladní vůz [i] 13:30 Rození obchodníci: Od brouka po bugatku - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Od brouka po bugatku - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro Gander Mountain - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Pomačkané letadlo [i] 16:15 Špinavé práce: Mazačem vzdušné tramvaje [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: U konce se silami [i] 18:05 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 19:00 Jak se to dělá 4 [i] 19:30 Jak se to dělá: Nárazníky/Světelné gely/Filtry pro fotoaparáty/Makety poháněné párou [i] 20:00 Muž, žena a divočina: Kalifornská poušť ve vysoké nadmořské výšce [i] 21:00 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 22:00 Superlidé: Dovednost [i] 23:00 Lidské tělo: dokonalý stroj: Síla [i] 00:00 Dřevorubci v močálech: Silniční válečníci [i] 00:55 Muž, žena a divočina: Kalifornská poušť ve vysoké nadmořské výšce [i] 01:50 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 02:50 Superlidé: Dovednost [i] 03:50 Lidské tělo: dokonalý stroj: Síla [i] 04:45 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 U nás doma: Černá stavba 7/7 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Hvedači ztvaceného pokvadu 47/52 [i] 09:25 Rukavička [i] 11:10 Film o seriálu Zdivočelá země IV. [i] 11:30 168 hodin [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:05 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Všechnopárty [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Zdivočelá země IV 2/13 [i] 21:00 Na cestě po Izmiru [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Tělo jako důkaz: Netlačit na pilu 2/13 [i] 22:50 Na stopě [i] 23:15 MI5 IV 9/10 [i] 00:05 Film o seriálu Ententýky [i] 00:20 Kluci v akci [i] 00:45 Toulavá kamera [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Stopy, fakta, tajemství [i] 02:40 Vykladač snů [i] 03:20 Banánové rybičky [i] 03:50 Doktor a bubeník [i] 04:10 Zkušební doba [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Historie skoro detektivní [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Klíč [i] 09:25 Ze ZOO do ZOO [i] 09:55 Kamera na cestách: Mauricius a Rodrigues [i] 10:45 Postřehy odjinud [i] 10:50 Zázračné studánky: V kraji menhirů a kolébky našich dějin [i] 11:10 Pět let na Marsu [i] 12:05 Náš venkov [i] 12:20 Křesťanský magazín [i] 12:45 Uchem jehly [i] 13:15 Rakev na přání [i] 14:10 Československý filmový týdeník 1962 902/2379 [i] 14:25 Neznámí hrdinové [i] 14:50 Kronika III. říše 2/4 [i] 15:45 Mýty a fakta historie: Pyramidy? 3/5 [i] 16:30 Ushuaia 14/26 [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Kvantové hrátky Phinease a Ferba 14/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Úhel pohledu 42/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kronika III. říše 3/4 [i] 20:55 Velký, větší, největší: Přehrada [i] 21:50 Velikáni filmu: Peter Weir [i] 23:40 Mighty Boosh III: Podivuhodný příběh lišáka Smažky 4/6 [i] 00:10 Withnail a já [i] 01:55 ČT Live - bratři Ebenové [i] 02:55 Na stojáka [i] 03:20 Q [i] 03:45 Babylon [i] 04:15 Slávek Volavý [i] 04:35 Pozvánka do Dex klubu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2235 [i] 09:55 Běsnící peklo [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata V 8 [i] 13:30 Dr. House II 4 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI III 13 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Kočár z Číny 5 [i] 16:30 Přátelé IV 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VIII: Přeťat vedví [i] 18:25 Ulice 2236 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Píseň pro Elišku 3 [i] 21:45 Helena: Dům plný dospělých 16 [i] 22:10 Comeback: Berňák 20 [i] 22:55 Noční Televizní noviny [i] 23:30 Mr. & Mrs. Bloom: Ztráta paměti 9 [i] 00:15 Big Game 1 [i] 01:15 Novashopping 01:20 Huff II 5 [i] 02:25 Nejžádanější 2 [i] 03:20 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Knight Rider IV: Pohřebiště 5 [i] 07:50 Kutil Tim V: Vasektomie 16 [i] 08:35 M*A*S*H 4 [i] 09:25 Prostřeno! [i] 10:15 Diagnóza vražda III: 35milimetrová vražda 13 [i] 11:15 Big Ben I: Smrt v pivovaru 6 [i] 13:15 Můj přítel Monk VII: Pan Monk a génius 2 [i] 14:15 Vraždy v Kitzbühelu III: Pád 4 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Mrtvý bod 6 [i] 16:10 Rosamunde Pilcher: Cornwallská romance [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Dobře, odejdu! 136 [i] 21:30 Základka: Kauza Oktábes 3 [i] 22:05 Partička [i] 22:45 Predátor [i] 00:55 Myšlenky zločince I 6 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Sběratelé kostí I: Mumie ve zdi 6 [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Čistá láska 60-61/170 [i] 07:15 Macocha 115/120 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 126/130 [i] 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 68/216 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Kriminálka Istanbul [i] 12:10 Larina voľba 72-73 [i] 14:15 O.C. California III. 5/25 [i] 15:05 Mladí, krásni, skazení 93/131 [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 69/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 170/238 [i] 18:00 V siedmom nebi II. 18/22 [i] 18:55 Máš pravdu, miláčik II. 14/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Sultán 123 [i] 21:30 Larina voľba 74 [i] 22:30 Ezel 94/142 [i] 23:35 Ally McBealová II. 6/24 [i] 00:30 Sex v meste III. 3/18 [i] 00:55 Adela show [i] 01:40 Frasier [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:05 Sex v meste III. 3/18 [i] 03:30 Máš pravdu, miláčik II. 14/24 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Míša - vodní příšerka [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Špión(i) [i] 13:50 Sk8aři [i] 15:30 2 Bobule [i] 17:15 Elixír lásky aneb Kate a Ollie [i] 18:45 Grace už není [i] 20:20 Alpha Dog [i] 22:25 Film o filmu: Czech Made Man [i] 22:55 Zlá karma [i] 00:30 Peklo [i] 02:05 Triáda [i] 03:45 Horší než smrt [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:15 Motorky [i] 10:00 Motorky [i] 10:45 Motorsport [i] 10:55 Technology of Champions [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Cyklistika [i] 12:45 Cyklistika [i] 13:45 Tenis [i] 15:30 Fotbal [i] 16:15 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 18:30 Tenis [i] 18:55 Business Class [i] 19:00 Tenis [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Silové sporty [i] 23:30 Tenis [i] 01:00 Watts [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Sladký život v New Yorku 1: Ten, kdo škádlí 7 [i] 06:20 Diagnóza vražda 8: Hra na Boha 10 [i] 07:20 Dobrá manželka 1: Nehoda 5 [i] 08:20 Bratři a sestry 1: Noční schůzka 5 [i] 09:20 Z jiného úhlu [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Generálův návrat 20 [i] 12:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a muž, který postřelil Santa Clause 10 [i] 13:20 Diagnóza vražda 8: Zpověď 9 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 8: Zúčtování v Casa Diablo - 1.část 21 [i] 15:20 Dobrá manželka 1: Manželská práva 6