TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:50 Opičiak Dodo [i] 07:10 Trampoty s opicou [i] 09:00 Krok za krokom V. 2-3/24 [i] 09:50 Zorro: Tajomná tvár [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:15 Lepšie neskoro ako nikdy [i] 16:55 Rýchle Televízne noviny [i] 17:00 Ľadové ostrie 3: Splnený sen [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 96 hodín [i] 22:30 FARMA - ZAČÍNAME [i] 23:05 Nájomný zabijak [i] 00:50 96 hodín [i] 02:20 Nájomný zabijak [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Reči, to zvieratám svedčí [i] 05:40 Autosalón [i] 06:05 Správy STV [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Jurošík: Jurošík a tátošík [i] 07:10 Včielka Maja: Mušia princezná [i] 07:35 Traja medvedíci: Útek 26 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:30 Góóól [i] 09:05 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:45 Dom plný zvieratiek: Stanovanie s ovečkami 4/26 [i] 10:15 Ushuaia - expedície do prírody VI.: Karibik - tam, kde sa potopila zem. 2. časť [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Veľká cena F1 - Taliansko [i] 16:10 Na ceste po Malte [i] 16:40 Pošta pre teba [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pomôže celé Slovensko [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Odpískané [i] 23:00 Priateľstvo naveky [i] 00:35 Nádherné dievčatá [i] 02:20 Lord Norton a sluha James [i] 02:35 Priateľstvo naveky [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapurka špeciál [i] 09:05 Farmárska revue [i] 09:25 Test magazín: Test magazín [i] 09:35 Noc v archíve: Pre deti a mládež [i] 10:40 Família: Família - Vitajte v Holandsku! [i] 11:05 Handrigula [i] 12:15 On Air [i] 12:35 Narodení v koncentračnom tábore [i] 13:20 Orientácie [i] 13:45 Slovo [i] 13:50 Zlý záber [i] 15:00 Folklórny festival Východná - zostrihy: Málo nás, málo nás, poďte všetci medzi nás... [i] 15:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ľuboša Kostelného [i] 16:20 Paralympiáda- magazín [i] 16:50 Drotár [i] 18:05 Fotografi: VILIAM MALÍK [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Čo rozprávala teta Srna [i] 18:50 Táraninky: Mesto [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Dokumentárny klub: Prípad Pinochet [i] 21:50 Umenie 2012: Divadlo a tanec [i] 22:15 Festivalové minúty Cinematik [i] 22:20 GEN.sk: Ondrej Lenárd [i] 22:35 Noc v archíve: Ani zrno nazmar! [i] 23:35 Slovo [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Kolíska [i] 07:20 KRIMI 07:50 Romanca [i] 10:20 Najlepšie torty I. 2 [i] 11:20 Vtierka Castle II. 14,15 [i] 13:10 Kráľovstvo prsteňa 1,2/2 [i] 17:00 TOP STAR JE SPÄŤ! [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:30 D-Tox [i] 00:45 Temná voda [i] 02:45 Kráľovstvo prsteňa 1,2/2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Malý pitaval z veľkého mesta: Včelár 4 [i] 06:45 Moderné veštenie [i] 07:45 Matlock VIII. 20 [i] 08:50 Život na zámku: Proti všetkým 35 [i] 10:00 MacGyver 106,107 [i] 12:10 Knight Rider 35,36 [i] 14:30 Matlock VIII. 21,22/22 [i] 16:40 Dobrý, zlý a čudný [i] 19:35 HALÓ [i] 20:20 Návrat siedmich statočných [i] 22:15 Baby, sex a iné zvrhlosti [i] 00:20 Sľub večnej lásky [i] 02:05 Bludný kruh [i] 03:35 McBride: Ako buldog [i] 04:55 Devínsky masaker [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Někdo to rád hloupé 1/22 [i] 07:50 Advokáti VI. 1/23 [i] 08:40 Ztracený svět III.: Podezření 16/22 [i] 09:30 Andromeda III. 21/22 [i] 10:25 Andromeda III. 22/22 [i] 11:20 Pán času V. 8/13 [i] 12:15 Advokáti VI. 2/23 [i] 13:10 Podfukáři 2/6 [i] 14:15 Boj o čas IV. 2/13 [i] 15:15 Boj o čas IV. 3/13 [i] 16:10 Deset důvodů, proč tě nenávidím 2/20 [i] 16:40 Drzá Jordan II. 18/22 [i] 17:35 Drzá Jordan II. 19/22 [i] 18:30 Vlčí mládě 6/12 [i] 19:25 Na lodi 8/13 [i] 21:00 Pán a Paní Smithovi [i] 23:20 CSI: New York VII. 17/22 [i] 00:20 Cena za lidskost II. 11/13 [i] 01:15 Pán a Paní Smithovi [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Nespoutaná reakce 6 [i] 06:00 Jak se to dělá: Krejčovské panny/Lodní vrtule/Prošívané přikrývky/Ventily [i] 06:25 Jak to dělají? 2 [i] 06:50 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i] 07:15 Americký chopper: Návrat černé vdovy [i] 08:10 Bořiči mýtů: Houpačka [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 48 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 49 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Most Bay Bridge v San Francisku [i] 10:50 Rození obchodníci: G-Wagen [i] 11:40 Špinavé práce: Larví farma [i] 12:35 Mečouni - život na udici: Fiasko [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Tetovací přístroj [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Zvláštní aukce pro ranní ptáčata [i] 14:25 Králové aukcí: Poznámky Lindbergha/starožitné hračky [i] 14:55 Králové aukcí: Scvrklá hlava/dopis od MLK [i] 15:20 Jak se dělá sport 3 [i] 15:50 To taky zvládnu 11 [i] 16:15 S autem v divočině: Sopka [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek 15 [i] 18:05 Dvojí přežití: Panika v džungli [i] 19:00 Jak se to dělá 3 [i] 19:30 Jak se to dělá: Meče/Mostní čluny/Stojací hodiny/Pojistky [i] 20:00 Impozantní letadla: Airbus A380 [i] 21:00 Zbraně, které změnily svět: RPG [i] 22:00 Říční příšery: Ruský vrah [i] 23:00 Nebezpečné rybaření: Aljaška [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Ztracen ve sněhu [i] 00:55 Impozantní letadla: Airbus A380 [i] 01:50 Zbraně, které změnily svět: RPG [i] 02:50 Říční příšery: Ruský vrah [i] 03:50 Jak se to dělá 1 [i] 04:15 Nejsmrtelnější úlovek 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 U nás doma: Nález 6/7 [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Hurá na myši [i] 06:30 Tancuj, tancuj 8/26 [i] 06:45 Franklin [i] 07:05 Záhady starověkého Říma: Piráti z Pompejí - 2. část 4/20 [i] 07:35 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Sváteční slovo faráře Bogdana Stepieńa [i] 11:05 O zvířatech a lidech: Vánoce 10/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kdo hledá, najde [i] 14:05 Sňatky z rozumu: Osudy podnikatelských rodin 2/5 [i] 15:45 Případy detektiva Murdocha IV 1/13 [i] 16:35 Noční jezdci [i] 18:00 Příběhy slavných [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Sportka 20:00 Ztracená brána 1/3 [i] 21:10 168 hodin [i] 21:40 Hříšní lidé Města pražského: Špion přijede v sedm 12 [i] 22:25 Losování Sportky a Šance 22:30 Komisař Moulin [i] 23:55 Manéž Bolka Polívky [i] 01:25 Auto Moto Revue [i] 01:50 Zahrada pod lupou [i] 02:10 Zahrada je hra [i] 02:35 Rekordy a kuriozity [i] 02:45 Angelika [i] 03:05 Tak neváhej a toč! [i] 03:25 Bolkoviny [i] 04:05 Sólo [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:35 London 11 v sobotu dopoledne [i] 06:00 Cesty víry: Klášter na ostrově [i] 06:25 Ushuaia 13/26 [i] 06:55 Barvy života [i] 07:45 Laurel a Hardy: Pan Smith [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Československý filmový týdeník 1962 902/2379 [i] 08:50 Hledání ztraceného času: S kamerou po dolním Labi 4 [i] 09:05 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Přátelství, nepřátelství a tolerance 11/13 [i] 09:30 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 3/6 [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:55 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:05 Nedej se [i] 11:20 Ochránce [i] 11:55 Chcete mě? [i] 12:10 Návnada [i] 13:30 Vaše moře, naše moře [i] 13:55 Tajemství na dně moří: Ztracená města 2/6 [i] 14:50 Křesťanský magazín [i] 15:15 Uchem jehly [i] 15:40 Cesty víry: Spolu [i] 16:10 Neznámí hrdinové [i] 16:40 Film o seriálu Ententýky [i] 16:55 Ze ZOO do ZOO [i] 17:20 Království divočiny: Bobři [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Šperky operní divy - 1. část 33/39 [i] 18:15 Ovečka Shaun [i] 18:20 Včelka Mája: Jak Vilík zachraňoval louku 98/104 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Červený trpaslík: Pistolníci z Apokalypsy 33/52 [i] 19:30 Moje rodina III: Autoerotika 9/13 [i] 20:05 Na divokém severu [i] 21:00 Černá zmije: Věštba 1/6 [i] 21:35 Na plovárně s Randy Breckerem [i] 22:00 Borgiové - moc a vášeň: Otrávený kalich 1/9 [i] 22:50 Armadillo [i] 00:30 Milenci luny [i] 02:10 Na forbíně TM [i] 02:50 Folklorika [i] 03:15 Praha, město věží: Od celku k detailu 1/16 [i] 03:35 Teleapatyka [i] 03:40 Diagnóza [i] 04:00 Cizinec mezi svými [i] 04:25 V zajetí železné opony [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:10 Pepek námořník [i] 06:25 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 3 [i] 06:40 Senzační Spiderman 25 [i] 07:05 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 16 [i] 07:35 Tučňáci z Madagaskaru II 4 [i] 08:05 Flash Gordon 11 [i] 08:50 Můj přítel Monk VIII 14 [i] 09:45 Smrt talentovaného ševce [i] 11:40 Kačenka a strašidla [i] 13:30 Velká cena Itálie [i] 16:00 11. září - Když spadly věže [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Hospoda: Láska je láska 33 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kawasakiho růže [i] 22:35 Střepiny [i] 23:10 Tropická bouře [i] 01:15 Novashopping 01:25 Městečko Eastwick 5 [i] 02:05 Život je stres [i] 03:35 Volejte Novu [i] 04:35 V dobrém i zlém IV 1, 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:10 Hero Factory: My stavíme hrdiny: Zpustlá planeta 2/2 7 [i] 07:40 Mistr Manny I: Velký kamarád; Nářadí na prodej 10 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Tajemství Enigmy 7 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Zločiny v zahradách I: Tak zhynou všichni nepřátelé 2 [i] 11:00 Partie [i] 12:05 Receptář prima nápadů [i] 13:20 Nedělní receptář extra 13:45 Honba za klenotem Nilu [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Bantling Boy [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:10 Armageddon [i] 01:15 Sběratelé kostí II: Dívka v krokodýlovi 13 [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Tajemství 2. světové války: Tajemství Enigmy 7 [i] 04:50 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Bzzz!!! [i] 05:30 SEDEM s r.o. [i] 06:10 V tieni podozrenia [i] 08:05 Máša 35-36/60 [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Columbo VII. 3/4 [i] 12:15 Summerland II. 7/13 [i] 13:05 Bolesti slávnych [i] 14:10 Afrika, moja láska [i] 16:00 Kriminálka Istanbul [i] 17:55 Rosamunde Pilcherová: Z vášnivej lásky [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 23:15 Skutočný príbeh: Neznámy vedľa mňa [i] 01:00 V poslednej chvíli [i] 02:25 Columbo VII. 3/4 [i] 03:35 Ružové okuliare [i] 04:20 Smiechoty [i] 04:45 Bzzz!!! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Město v ohrožení [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Tajemství Dračí hory [i] 13:30 Rande naslepo [i] 15:20 2 Bobule [i] 17:05 Carmen: Divoká vášeň [i] 19:10 Děkan Spanley [i] 21:00 Horší než smrt [i] 22:35 Triáda [i] 00:20 Paintball [i] 01:50 Smrtící úder [i] 03:25 Kick-Ass [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Formule [i] 09:00 Formule [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:15 Tenis [i] 12:00 Motorky [i] 13:00 Motorky [i] 14:15 Fotbal [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Motorky [i] 18:30 Motorsport [i] 18:45 Fotbal [i] 19:45 Tenis [i] 20:45 Tenis [i] 21:45 Watts [i] 22:00 Tenis [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Sladký život v New Yorku 1: Dámská jízda 6 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 10: Vraždy v Midsomeru: Skláři 3 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 10: Smrt a prach 5 [i] 10:00 Diagnóza vražda 8: Detektiv v roli pacienta 5 [i] 11:00 Diagnóza vražda 8: Na houpačce 6 [i] 12:00 Diagnóza vražda 8: Skleník 7 [i] 13:00 Diagnóza vražda 8: Krvavé molo 8 [i] 14:00 Diagnóza vražda 8: Zpověď 9 [i] 15:00 Formule! [i] 17:15 Drakoleb [i] 19:00 Transplantační jednotka 1: Ohlídám každý tvůj nádech 10 [i] 20:00 Námořní hlídka 5: Kořist 10 [i] 21:00 Skandál 1: Grant: Vše pro lid 7 [i] 22:00 Milionový lékař 2: Nešikovné maso musí pryč 1 [i] 23:00 Milionový lékař 2: Příčinou bolení hlavy bývá bolavé srdce 2 [i] 00:00 Americký prezident [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru 10: Kapela 4 [i] 04:10 Transplantační jednotka 1: Ohlídám každý tvůj nádech 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vražedných šedesát 2 [i] 06:35 Vražedných šedesát 3 [i] 07:10 Planeta mláďat II. 2 [i] 08:20 Ztracená města starověku 2 [i] 09:30 Jimmova sklizeň 1 [i] 10:40 Soukromý život 1 [i] 11:55 Sběrači III.: Adella a Teri 4 [i] 12:55 Utajený šéf 12 [i] 13:50 Odvěká cesta lidstva 3 [i] 14:50 Když se Země zatřese: Jak byl stvořen Západ 5 [i] 15:55 Když se Země zatřese: Hrozba Slunce 6 [i] 16:55 Po proudu Yukonu [i] 18:00 Na chalupě den za dnem 3 [i] 19:00 Zvláštní jedlíci 6 [i] 20:05 Sběrači III.: Allen a Julie 11 [i] 21:00 Sport očima vědy II. 2 [i] 22:05 Louis Theroux: Megavězení v Miami 1 [i] 23:15 Smrtící válečníci III.: Johanka z Arku vs. Vilém Dobyvatel 9 [i] 00:10 On The Spot: Reportéři v akci: Toraja [i] 01:10 On The Spot: Reportéři v akci: Ukřižování [i] 02:10 Ztracená města starověku 2 [i] 03:05 Hostina se smrtí 7 [i] 03:55 Ondinésie [i] 04:55 Na chalupě den za dnem 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Mistři hip hopu [i] 07:30 Moje krásná učitelka [i] 09:10 Tom a Jerry: Čaroděj ze země Oz [i] 10:10 Cizinec [i] 11:55 Newsroom 6 [i] 12:55 Lidice [i] 15:00 Netvor [i] 16:25 Pouť [i] 18:30 Tom a Jerry: Čaroděj ze země Oz