Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Scooby-Doo na ostrove Zombiov [i] 07:10 Madagaskar 2: Útek do Afriky (HD) [i] 08:45 Krok za krokom V. 1/24 [i] 09:10 Superman sa vracia [i] 12:20 MASTERCHEF - VEĽKÉ SITO 1 - NOVÁ SHOW [i] 13:40 Zorro: Tajomná tvár [i] 17:15 Rýchle Televízne noviny [i] 17:20 Vo štvorici po Slovensku [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Záložný plán [i] 22:35 Partička [i] 23:25 Okrsok 13: Ultimátum [i] 00:55 Red Bull 2012 - Sydney [i] 02:15 Superman sa vracia [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Reportéri [i] 06:05 Správy STV [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Jurošík: Jurošík a drotár Ondrej [i] 07:05 Včielka Maja: Lietajúci Alexander [i] 07:30 Traja medvedíci: Návrat supermuchy 25 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:25 Superchyty [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:25 Dom plný zvieratiek: Voľný ako vták 3/26 [i] 09:55 Reči, to zvieratám svedčí [i] 10:25 Na vysokej skale: Spievanka [i] 11:35 Zakázané uvoľnenie [i] 13:00 Autosalón [i] 13:30 On Air [i] 13:50 Sokol a holubica 1/6 [i] 15:40 Nezadaný podľa zmluvy [i] 17:30 Postav dom, zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba [i] 21:15 Slečna Drotová [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Nádherné dievčatá [i] 00:55 On Air [i] 01:15 Slečna Drotová [i] 02:45 Nezadaný podľa zmluvy [i] 04:25 Slovensko v obrazoch [i] 04:45 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:25 Komentáre [i] 07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 09:05 Planéta mláďat: Materský inštinkt 1/5 [i] 10:00 Púť mladých [i] 12:30 Encyklopédia slov.obcí: Čičava [i] 12:45 Mama to vie najlepšie [i] 13:10 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:45 Spomíname na Františka Dibarboru: Pštrosí večierok [i] 15:05 Kapurka špeciál [i] 15:35 Farmárska revue [i] 15:55 Test magazín: Test magazín [i] 16:05 Paralympiáda- magazín [i] 16:35 Na stope zločinu: Šanca [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po srdci Nového Južného Walesu [i] 18:30 Večerníček: Príbehy z medovej stráne 7/7 [i] 18:40 Táraninky: Rastliny [i] 18:50 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Národnostné správy [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Pavol Poremba [i] 20:00 Narodení v koncentračnom tábore [i] 20:50 Fotografi: VILIAM MALÍK [i] 21:15 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ľuboša Kostelného [i] 21:45 Festivalové minúty Cinematik [i] 21:50 Vlak života [i] 23:30 Československý filmový týždenník [i] 23:40 Umenie z archívu: Uskutočnené a neuskutočnené sny Štefana Svetka [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:50 Kutil Manny III. [i] 07:40 Aladin I. [i] 08:10 Rozprávková jazda [i] 08:35 Beyblade Metal Fusion I. [i] 09:05 Bakugan [i] 09:25 Kontakt [i] 12:35 ŠPECIÁLNE EXTRÉMNE RODINY [i] 14:00 Romanca [i] 16:35 RECEPT NA BOHATSTVO [i] 17:55 Najlepšie torty I. 2 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 FARMÁR HĽADÁ ŽENU [i] 22:00 Bruno [i] 23:50 Kontakt [i] 02:50 Časovaná bomba [i] 04:15 Bruno [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Starý 79 [i] 06:00 Malý pitaval z veľkého mesta: Benjamínovia 3 [i] 07:05 Moderné veštenie [i] 08:05 Matlock VIII. 18 [i] 09:00 Život na zámku: Zápal 34 [i] 10:10 SK PREMIÉRA: Bachelor - Čakanie na lásku [i] 12:10 Big Ben XIII. 4 [i] 14:20 Matlock VIII. 19,20 [i] 16:20 Faktor strachu II. 12 [i] 17:20 Chalupári: Operácia 3 [i] 18:20 VTIP ZA STOVKU 4 [i] 19:15 "Ano, šéfe !" IV. - Pohlreich v Chicagu [i] 20:20 Dobrý, zlý a čudný [i] 23:15 Zúčtovanie v zóne 51 [i] 01:20 Návrat siedmich statočných [i] 03:05 Zúčtovanie v zóne 51 [i] 04:40 Extrémne rodiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Obhájci 18/18 [i] 07:45 Advokáti V. 22/22 [i] 08:35 Ztracený svět III.: Finn 15/22 [i] 09:30 Andromeda III. 19/22 [i] 10:25 Andromeda III. 20/22 [i] 11:20 Pán času V. 7/13 [i] 12:15 Advokáti VI. 1/23 [i] 13:10 Podfukáři 1/6 [i] 14:15 Boj o čas III. 22/22 [i] 15:15 Boj o čas IV. 1/13 [i] 16:10 Firma 8/22 [i] 17:05 Firma 9/22 [i] 18:00 JAG 7/22 [i] 19:00 JAG 8/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 21/24 [i] 22:00 Profil zločinu III. 3/12 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 6/13 [i] 00:00 Dead Set 2/5 [i] 00:55 Profil zločinu III. 3/12 [i] 01:50 JAG 7/22 [i] 02:45 JAG 8/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 19 [i] 06:00 Jak se to dělá: Hasicí přístroje/Koblihy/Tlumiče nárazu [i] 06:25 Jízda: Fáro [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 07:45 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Megastavitelé: Vodní elektrárna na kanadské řece Toba [i] 09:05 Nejlepších deset: Nejlepších deset tanků [i] 09:55 Nespoutaná reakce: Oheň a led [i] 10:50 Nespoutaná reakce: Vzhůru do oblak [i] 11:40 Nespoutaná reakce: Rychlost [i] 12:35 Nespoutaná reakce 4 [i] 13:30 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 14:25 Rozebráno: Nástroje [i] 14:55 Rozebráno: Podlahové krytiny [i] 15:20 Megastavitelé: Tunel do minulosti [i] 16:15 Jak se to dělá: Průmyslová ocelová lana/živé stěny/velký formát [i] 16:45 Vyrobeno v továrně: Balóny/auta/dopisní obálky/píšťalky [i] 17:10 Extrémní výbuchy: Bermudy [i] 18:05 Černé nebe 10 [i] 19:00 Jak se to dělá 2 [i] 19:30 Jak se to dělá: Veslařské lodě/Nerezové dřezy/Kůže/Pedal-steel kytary [i] 20:00 Mistři piva 6 [i] 21:00 Nespoutaná reakce 6 [i] 22:00 Život na laně 2 [i] 23:00 Kdo uspěje?: Záchranářská jednotka amerického letectva [i] 00:00 Hrůzné okamžiky: Pumové útoky v Gruzii [i] 00:55 Nespoutaná reakce 6 [i] 01:50 Život na laně 2 [i] 02:50 Kdo uspěje?: Záchranářská jednotka amerického letectva [i] 03:50 Jak se to dělá 13 [i] 04:15 Mistři piva 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VIII: Polibky žabích princů 15/22 [i] 06:00 Malý televizní kabaret [i] 06:20 Finley požární autíčko 9/39 [i] 06:40 Kostičky [i] 06:50 Pátrání světlušky Lucie [i] 07:05 A je tu Lola! [i] 08:40 Kráska v růžovém [i] 10:15 Zprávičky [i] 10:35 Svět ČT [i] 10:55 My všichni školou povinní: Rovnýma nohama 2/13 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hoby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Motanice [i] 14:15 Rukavička [i] 16:00 Úsměvy Radka Brzobohatého [i] 16:40 Operace Corned Beef [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Trapasy [i] 21:05 Hitparáda televizní zábavy [i] 22:00 Tři mušketýři [i] 23:45 Losování Euromiliony 23:50 Krev mojí krve [i] 01:20 Film o seriálu Zdivočelá země IV. [i] 01:35 Zpátky se Sobotou [i] 02:30 Malá farma: Kanadská spojka [i] 02:50 Bydlení je hra [i] 03:20 Jsou určité hranice [i] 04:50 Tak neváhej a toč! [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Příběhy domů [i] 05:25 Aleje jako součást naší krajiny [i] 06:00 Pět let na Marsu [i] 06:50 Kdyby nastal soudný den [i] 07:45 Život s handicapem: Dana aneb [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Náš venkov [i] 08:50 Folklorika [i] 09:20 Za vesnickými muzikanty [i] 09:45 Hranice bez hranic: Trojmezí na východě 1/16 [i] 10:15 Kultura.cz [i] 10:40 Divadlo žije! [i] 11:10 Babylon [i] 11:40 Architektura: Andrea Palladio: Vila Barbaro 33/45 [i] 12:05 Maratón [i] 13:50 Zázračné studánky: V kraji menhirů a kolébky našich dějin [i] 14:10 Terra musica [i] 15:05 Kamera na cestách: Mauricius a [i] 16:00 Zázračná planeta: Jižní Pacifik 2/6 [i] 16:55 Film o seriálu Vyprávěj [i] 17:05 Ranč U Zelené sedmy 33/42 [i] 17:35 O moudré Sorfarině [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Medúza [i] 19:30 Moje rodina III: Ubožák 8/13 [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Pyramidy? 3/5 [i] 20:50 Dvořákova Praha 2012 [i] 22:10 Iluzionista [i] 23:25 Červený trpaslík: Pistolníci z Apokalypsy 33/52 [i] 23:55 Mighty Boosh III: Síla krimpu 3/6 [i] 00:25 Pani Helene [i] 01:30 Lumírova garáž [i] 01:55 Ve stínu bohyně matky země [i] 02:50 Po dlouhé noci den [i] 03:45 Porazily jsme Hitlera aji Stalina [i] 04:10 V zajetí železné opony [i] 04:25 Pod pokličkou [i] 04:45 Ředitel zeměkoule [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Přátelé IV 23 [i] 05:25 Novashopping 06:05 Skippy 30 [i] 06:30 Pepek námořník [i] 06:45 Co nového Scooby-Doo? III 3 [i] 07:10 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 15 [i] 07:40 Tučňáci z Madagaskaru II 3 [i] 08:05 Čarodějka Tara 15 [i] 08:35 Grilování s Vodouchem: Za málo peněz hodně muziky 1 [i] 09:10 Bravo Girls: Všechno nebo nic [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Hogo fogo Homolka [i] 14:15 Šéfe, jsem v tom! [i] 16:10 Jen ho nechte, ať se bojí [i] 18:05 Babicovy dobroty [i] 18:45 Hospoda: Záskok 32 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Kámen mudrců [i] 23:25 Swordfish: Operace Hacker [i] 01:25 Novashopping 01:35 Návnada 2: Svádění [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:45 V dobrém i zlém III 17, 18 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Hero Factory: My stavíme hrdiny: Zpustlá planeta 1/2 6 [i] 07:25 Mistr Manny I: Superchlapík; Jak se dorozumět 9 [i] 07:55 Hračkování [i] 08:30 Autosalon [i] 09:45 Columbo: Vražda podle knihy [i] 11:20 Pod dozorem [i] 13:15 Zná ji jako svý boty [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Orchis Fatalis [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Milý Johne [i] 22:20 Bourneovo ultimátum [i] 00:35 Let 93 [i] 02:15 Volejte Věštce [i] 04:00 Dutch aneb Bláznivá cesta [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 V tieni [i] 05:50 Victoria´s Secret Fashion Show 2011 [i] 06:55 Úbohá Nasťa 43/80 [i] 07:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 124/129 [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Columbo VII. 2/4 [i] 12:00 Summerland II. 6/13 [i] 12:45 Bolesti slávnych [i] 13:50 V tieni podozrenia [i] 15:45 Posadnutá láskou [i] 17:30 V mene cti [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Z vášnivej lásky [i] 21:55 Afrika, moja láska [i] 23:45 Veľmi nebezpečné zvádzanie [i] 01:15 Columbo VII. 2/4 [i] 02:50 Bolesti slávnych [i] 03:30 Ružové okuliare [i] 04:10 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Hrozba z nebe [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Míša - vodní příšerka [i] 13:45 Pán zlodějů [i] 15:35 Svět zítřka [i] 17:20 Moliere [i] 19:25 Poslední čas na lásku [i] 21:05 Kick-Ass [i] 23:05 Smrtící úder [i] 00:45 Vše o orgasmu [i] 02:10 2001 maniaků [i] 03:40 Škola svádění [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 12:15 Fotbal [i] 14:30 Fotbal [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 00:00 Tenis [i] 01:45 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v New Yorku 1: Opatrně... kouše 5 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 10: Dny bezvládí 1 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 10: Poslední vůle 2 [i] 10:00 Rookie Blue 2: Bez příkazu 6 [i] 11:00 Rookie Blue 2: Ten, co unikl 7 [i] 12:00 Rookie Blue 2: Monstrum 8 [i] 13:00 Rookie Blue 2: Bratrství 9 [i] 14:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a zakopaný poklad 6 [i] 15:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a odvážlivec 7 [i] 16:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a nesprávný člověk 8 [i] 17:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a muž, který postřelil Santa Clause 10 [i] 18:00 Milionový lékař 2: Nešikovné maso musí pryč 1 [i] 19:00 Milionový lékař 2: Příčinou bolení hlavy bývá bolavé srdce 2 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Uvnitř gangu 21 [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Americký prezident [i] 23:20 Vraždy v Midsomeru 10: Kapela 4 [i] 01:20 Prostě Peck [i] 03:00 Formule! [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Objevy starověku 9 [i] 06:00 Muzeum života 6 [i] 07:15 Vraky snů 20 [i] 07:45 Vraky snů 21 [i] 08:20 Odkrytý Egypt 7 [i] 09:25 Vražedných šedesát 2 [i] 10:00 Vražedných šedesát 3 [i] 10:35 Planeta mláďat II. 2 [i] 11:45 Velké přírodní události 2 [i] 12:50 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Turecko 6 [i] 14:00 Odvěká cesta lidstva 1 [i] 15:00 Když se Země zatřese: Úder hyperkánu 3 [i] 15:55 Když se Země zatřese: Probuzení Pacifického ohnivého kruhu 4 [i] 16:55 Hughova kampaň za ryby 5 [i] 17:55 Na chalupě den za dnem 2 [i] 18:55 Zvláštní jedlíci 5 [i] 20:05 Sběrači III.: Mary Lynn a Ingrid 10 [i] 21:00 Sport očima vědy II. 1 [i] 22:05 On The Spot: Reportéři v akci: Toraja [i] 23:05 Smrtící válečníci III.: Napoleon vs. Washington 8 [i] 00:00 Forenzní faktor 4 [i] 01:00 Podfuky a podrazy 2 [i] 02:00 Divoký západ 2 [i] 03:00 Velké přírodní události 2 [i] 03:55 Hughova kampaň za ryby 5 [i] 04:55 Jimmova sklizeň 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 StreetDance 3D [i] 07:35 Jedině ona [i] 09:15 Pan Bobr [i] 10:45 Bubliňák [i] 12:10 Inkognito [i] 13:40 Medvídek Pú [i] 14:45 Kluk mojí holky [i] 16:10 Megamysl [i] 17:45 Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna [i] 20:00 Moje krásná učitelka [i] 21:40 Šéfové na zabití [i] 23:15 Týden bez závazků [i] 01:00 Spolubydlící [i] 02:30 Tlouštík Rino [i] 04:05 Antikrist [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:25 Filmy a filmové hvězdy IV. 36 [i] 06:00 Superhvězda Superman [i] 07:15 Jsem číslo čtyři