TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky - NOVÉ ČASTI [i] 09:25 Kobra 11 VIII. 7/14 [i] 10:20 Posadnutá láskou [i] 12:10 HORÚCA KRV - NOVÝ SERIÁL [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 V tieni zločinu I. 4/22 [i] 14:05 Rýchle Televízne noviny [i] 14:10 Mentalista I. 12/23 [i] 15:05 Priatelia VI. 23/25 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VI. 13/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IX. 21/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Madagaskar 2: Útek do Afriky (HD) [i] 22:00 AKČNÝ PIATOK: Lovec policajtov [i] 00:10 AKČNÝ PIATOK: Zóna úniku [i] 01:50 Lovec policajtov [i] 03:30 Zóna úniku [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Sila lásky IV. 147 [i] 06:05 Sila lásky V. 231 [i] 06:50 Správy STV [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Práca pre teba [i] 07:55 Nebíčko v papuľke [i] 08:25 Duel [i] 08:55 5 proti 5 [i] 09:40 Úsmev, prosím! [i] 10:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI. 6/22 [i] 10:55 Sila lásky IV. 148 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Helenine oči 18/18 [i] 14:20 Divoký anjel 246 [i] 15:00 Doktor z hôr: Šťuka v rybníku 41/45 [i] 15:50 Práca pre teba [i] 15:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 232 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Karel Gott [i] 22:25 Nočné správy [i] 22:35 Počasie [i] 22:38 Góly - body - sekundy [i] 22:45 Miesto činu: Rukojemník za mrežami [i] 00:25 Doktor z hôr: Šťuka v rybníku 41/45 [i] 01:10 Dámsky klub "N" [i] 02:30 Miesto činu: Rukojemník za mrežami [i] 04:00 Sila lásky IV. 148 [i] 04:50 Sila lásky V. 232 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Zelené raje III: Ostrovy chutí - Fidži [i] 11:05 Z mesta do mesta: Trenčín [i] 11:35 Rómsky magazín [i] 12:00 Správy - Hírek [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Do zajtra čakaj [i] 13:30 My Európania: 15. storočie - Európa začína rozmýšľať [i] 14:20 Integruj! [i] 14:50 Senior klub - magazín [i] 15:15 Orientácie [i] 15:55 Tvárou v tvár [i] 16:25 Paralympiáda- magazín [i] 16:55 Mama to vie najlepšie [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Práca pre teba - žrebovanie [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: Príbehy z medovej stráne 6/7 [i] 18:45 Encyklopédia slov.obcí: Čičava [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Pavol Hudák [i] 20:00 Planéta mláďat: Materský inštinkt 1/5 [i] 21:00 Família: Família - Vitajte v Holandsku! [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Kino na Dvojke: Ôsmy deň [i] 23:55 BJD Raúl Midón Trio (USA) [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy STV "N" [i] 02:25 ArtSpektrum [i] 02:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Krik a bitka [i] 08:50 Dom snov III. 21 [i] 09:50 Panelák: Príliš mnoho manažérok 5 [i] 11:00 Pekelná kuchyňa I. 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Skoro ma zabila učiteľka [i] 14:00 Panelák: Príliš mnoho manažérok 5 [i] 15:00 Kosti IV. 23,24 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Kóma [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Život na vlásku 8 [i] 21:30 ŠPECIÁLNE EXTRÉMNE RODINY [i] 23:00 Živý terč [i] 01:10 Prekliaty dom [i] 02:55 Živý terč [i] 04:30 V osídlach vášne [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Starý 78 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 9 [i] 08:05 Matlock VIII. 17 [i] 09:15 Detektív Nash Bridges II. 2 [i] 11:05 C.S.I.: Kriminálka New York II. 6 [i] 12:05 POD POVRCHOM 9 [i] 13:25 Matlock VIII. 18 [i] 14:30 Takešiho hrad II. 70 [i] 15:00 Simpsonovci VII. 25/25 [i] 15:30 Griffinovci IV. 1/18 [i] 16:00 Futurama IV. 6 [i] 16:25 Vytunuj mi fáro I. 7 [i] 17:00 Pekelná kuchyňa I. 5 [i] 18:00 Faktor strachu II. 12 [i] 18:50 Dom snov III. 21 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 VTIP ZA STOVKU 4 [i] 21:15 Baby, sex a iné zvrhlosti [i] 23:10 Inkognito [i] 00:15 Chalupári: Operácia 3 [i] 01:15 Simpsonovci VII. 25/25 [i] 01:45 Griffinovci IV. 1/18 [i] 02:15 Nespravodlivo odsúdený 5 [i] 02:55 C.S.I.: Kriminálka New York II. 6 [i] 03:50 Cyranov ostrov 13 [i] 04:15 MacGyver 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět III.: Hora mrtvého muže 7/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 13/24 [i] 08:50 Advokáti V. 6/22 [i] 09:45 Drzá Jordan II. 8/22 [i] 10:40 Pán šelem: Nesporná pravda 4/22 [i] 11:35 Ztracený svět III.: Hora mrtvého muže 7/22 [i] 12:30 Advokáti V. 7/22 [i] 13:25 Posel ztracených duší 16/22 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba III. 13/24 [i] 15:15 Drzá Jordan II. 8/22 [i] 16:10 Pán šelem: Amazonky 5/22 [i] 17:05 Ztracený svět III.: Falešné vítězství 8/22 [i] 18:00 Posel ztracených duší 17/22 [i] 19:00 Drzá Jordan II. 9/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 14/24 [i] 21:00 xXx [i] 23:20 Profil zločinu III. 3/12 [i] 00:20 Cena za lidskost II. 11/13 [i] 01:15 xXx [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 18 [i] 06:00 Jak se to dělá: Nerezavějící ocel/Fotbalové helmy/Kaučukové figuríny/Laboratorní sklo [i] 06:25 Rození obchodníci: MGB GT - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: MGB GT - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Michiganská motorka/Jmenuji se Earl - část 2 [i] 08:10 Špinavé práce: Plovoucí továrna na ryby [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Kouř nad vodou [i] 09:55 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 10:50 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i] 11:15 Jak se to dělá: Nerezavějící ocel/Fotbalové helmy/Kaučukové figuríny/Laboratorní sklo [i] 11:40 Mimořádné projekty: Město v pyramidě [i] 12:35 Pátá rychlost 5 [i] 13:05 Pátá rychlost 6 [i] 13:30 Rození obchodníci: MGB GT - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: MGB GT - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Motorka pro Gander Mountain - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Luk z papíru [i] 16:15 Špinavé práce: Porodní bába mléčného skotu [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Člověk vs. Led [i] 18:05 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 19:00 Jak se to dělá 1 [i] 19:30 Jak se to dělá: Visací zámky/Strojky na vlasy/Dřeváky/Syntetická kůže/ [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Začíná sezona načerno páleného alkoholu [i] 21:00 Přežili svou smrt: Zmrzlý jako led [i] 22:00 Strašení: Probuzení [i] 23:00 Strašení: Nutkání [i] 00:00 Běsnění: Bouření davu [i] 00:55 Načerno pálený alkohol: Začíná sezona načerno páleného alkoholu [i] 01:50 Přežili svou smrt: Zmrzlý jako led [i] 02:50 Strašení: Probuzení [i] 03:50 Strašení: Nutkání [i] 04:45 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VIII: Můj princ přichází 14/22 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Jak se budí mumie 46/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VIII: Polibky žabích princů 15/22 [i] 10:10 Toulavá kamera vychutnává [i] 10:40 Na cestě po Vranovsku [i] 11:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Mamba show [i] 14:45 Televarieté [i] 16:00 Bydlení je hra [i] 16:30 AZ-kvíz Speciál [i] 17:00 Malá farma: Kanadská spojka [i] 17:25 Besipky [i] 17:30 Černé ovce [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Vyprávěj: Shledání 1/16 [i] 20:55 13. komnata Jana Petránka [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:05 Zpátky se Sobotou [i] 23:00 Kriminálka Paříž: Závrať 19/62 [i] 23:50 Město žen II: To co jste provedli 4/22 [i] 00:10 Co nám dělá dokonalá těla? 20/39 [i] 00:30 MI5 IV 8/10 [i] 01:25 AZ-kvíz Speciál [i] 01:55 Sama doma [i] 03:25 Kavárnička dříve narozených [i] 04:25 U nás doma: Na vlastní riziko 5/7 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:35 Příběhy domů [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Neobyčejné ženy: Maria Montessori [i] 09:50 Architektura: Andalusie: Alhambra 32/45 [i] 10:20 Rakev na přání [i] 11:15 Příběhy předmětů [i] 11:40 Barvy života [i] 12:35 Na plovárně s Pavlem Tigridem [i] 13:00 Jak se žije venkovským kantorům podle Hany Pinkavové [i] 13:15 Pohádka z kamene [i] 13:45 Tajemství na dně moří: 2. světová válka 1/6 [i] 14:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:25 Velký, větší, největší: Jaderná ponorka Pennsylvania [i] 16:15 Zeměloď pluje [i] 16:45 Film o seriálu Ententýky [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Dost bylo králíků / V lázních 13/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Milovníci zvířat 41/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Jižní Pacifik 2/6 [i] 20:55 Vesmír: Slunce 1/31 [i] 21:40 Velikáni filmu: Nikita Michalkov [i] 23:40 ČT Live - bratři Ebenové [i] 00:35 Q [i] 01:05 Na stojáka [i] 01:30 Laurel a Hardy: Na pile [i] 01:50 Přežít! [i] 02:40 ...danajský dar? [i] 03:20 Klíč [i] 03:50 Postřehy odjinud [i] 03:55 V zajetí železné opony [i] 04:10 Pod pokličkou [i] 04:30 Posezení s Janem Burianem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2234 [i] 09:55 Dva machři mezi nebem a peklem [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata V 7 [i] 13:30 Dr. House II 3 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI III 12 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Nejlepší obrana 4 [i] 16:30 Přátelé IV 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VIII: Vzplanutí hvězdy [i] 18:25 Ulice 2235 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef: Bootcamp 2 [i] 22:25 Kámoš k pohledání [i] 00:35 Psychopat ze San Franciska [i] 02:25 Novashopping 02:30 DO-RE-MI [i] 03:55 Powder Park II 3 [i] 04:40 V dobrém i zlém III 16 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:35 Knight Rider IV: Hluboký spánek 4 [i] 07:35 Kutil Tim V: Díky za vzpomínky 15 [i] 08:20 M*A*S*H 3 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda III: Vražda v temnotě 12 [i] 11:05 Big Ben I: Smrt u oltáře 5 [i] 13:05 Můj přítel Monk VII: Pan Monk kupuje dům 1 [i] 14:05 Vraždy v Kitzbühelu III: Smrt a la carte 3 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Andílci 5 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Rodný statek [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zrcadlo tvého života - Lucie Bílá [i] 21:15 Ano, šéfe! [i] 22:20 Show Jana Krause [i] 23:25 Pod povrchem [i] 01:50 Země mrtvých [i] 03:30 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Čistá láska 58-59/170 [i] 07:15 Macocha 114/120 [i] 08:00 Sudkyňa Hatchettová III. 125/130 [i] 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 67/216 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Jesse II. 13/20 [i] 10:55 Ezel 93/142 [i] 11:50 Sultán 122 [i] 12:50 Larina voľba 71 [i] 14:00 O.C. California III. 4/25 [i] 14:55 Mladí, krásni, skazení 92/131 [i] 15:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 68/216 [i] 16:50 Keď budeš moja 169/238 [i] 17:50 V siedmom nebi II. 17/22 [i] 18:50 Máš pravdu, miláčik II. 13/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Larina voľba 72-73 [i] 22:10 Láska z pasáže [i] 23:35 V mene cti [i] 01:50 Frasier [i] 02:35 Máš pravdu, miláčik II. 13/24 [i] 03:00 L.O.V.E. [i] 03:35 Na streche [i] 04:15 SEDEM s r.o. [i] 04:55 Slávici na ulici [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Napříč časem [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kamioňák [i] 14:00 Město v ohrožení [i] 15:45 Spadl z oblaků [i] 17:35 Špión(i) [i] 19:20 Sk8aři [i] 20:55 Škola svádění [i] 22:45 2001 maniaků [i] 00:20 Jeskyně smrti [i] 02:05 Pravidla vášně [i] 03:55 Temné stíny [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v New Yorku 1: Společenská manželka 4 [i] 06:20 Diagnóza vražda 8: Zpověď 9 [i] 07:20 Dobrá manželka 1: Zařízeno 4 [i] 08:20 Bratři a sestry 1: Rodinný portrét 4 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 10: Smrt a prach 5 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Vojáci nenávisti 19 [i] 12:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk nemůže v noci spát 9 [i] 13:20 Rookie Blue 2: Bratrství 9 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 8: Generálův návrat 20 [i] 15:20 Dobrá manželka 1: Nehoda 5 [i] 16:20 Bratři a sestry 1: Noční schůzka 5