Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky - NOVÉ ČASTI [i] 09:25 Kobra 11 VIII. 6/14 [i] 10:25 Útek pred psychopatom [i] 12:20 Melrose Place: Nová generácia 18/18 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 V tieni zločinu I. 3/22 [i] 14:05 Rýchle Televízne noviny [i] 14:10 Mentalista I. 11/23 [i] 15:05 Priatelia VI. 22/25 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VI. 12/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IX. 20/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 HORÚCA KRV - NOVÝ SERIÁL [i] 21:30 Flynn Carsen: Kliatba Judášovho kalicha [i] 23:35 Nočné Televízne noviny [i] 00:00 NCIS IX. 20/24 [i] 00:50 Mentalista I. 11/23 [i] 01:35 Dva a pol chlapa VI. 12/24 [i] 01:55 Hrdinovia III. 4/25 [i] 02:35 Smallville VIII. 12/22 [i] 03:15 Kobra 11 VIII. 6/14 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Sila lásky IV. 146 [i] 06:10 Sila lásky V. 230 [i] 06:55 Správy STV [i] 07:40 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Práca pre teba [i] 08:00 Hurá do záhrady [i] 08:25 Duel [i] 09:00 5 proti 5 [i] 09:40 Úsmev, prosím! [i] 10:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI. 5/22 [i] 10:55 Sila lásky IV. 147 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Helenine oči 17/18 [i] 14:20 Divoký anjel 245 [i] 15:05 Doktor z hôr: Príležitosť robí zlodeja 40/45 [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 231 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Sokol a holubica 1/6 [i] 21:55 Prežiť! [i] 22:45 Nočné správy [i] 22:55 Počasie [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Helicops:Chameleón [i] 23:55 Doktor z hôr: Príležitosť robí zlodeja 40/45 [i] 00:40 Reportéri [i] 01:10 Prežiť! [i] 02:00 Nočné správy [i] 02:10 Góly - body - sekundy [i] 02:15 Helicops:Chameleón [i] 03:05 Helenine oči 17/18 [i] 03:50 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Nové Pištáčikove dobrodružstvá [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:35 Architektúra: Dom zo skla v Paríži [i] 11:05 Z mesta do mesta: Komárno [i] 11:30 Maďarský magazín [i] 12:00 Správy - Hírek [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Komu rastie lipa [i] 13:15 Svet z gauča - Grécko [i] 14:10 Polícia [i] 14:25 Profesionál [i] 14:35 Občan za dverami [i] 15:05 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:40 Vyšné Hágy 1941 - 2011 [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:25 Paralympiáda- magazín [i] 16:50 Integruj! [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Zelené raje III: Ostrovy chutí - Fidži [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Príbehy z medovej stráne 5/7 [i] 18:45 Slovenské unikáty: Senné - vtáčí raj [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Marta Součková [i] 20:00 My Európania: 15. storočie - Európa začína rozmýšľať [i] 20:50 Konzervy času: Citlivé témy [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:05 Večer pod lampou [i] 00:05 Spektrum vedy: Spektrum vedy [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV "N" [i] 02:00 ArtSpektrum [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Nové bývanie [i] 05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Chorobná žiarlivosť [i] 08:50 Dom snov III. 20 [i] 09:50 Panelák: Ako sa zbaviť Betky 4 [i] 11:00 Pekelná kuchyňa I. 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Súdna sieň: Smradľavý plot [i] 13:50 Panelák: Ako sa zbaviť Betky 4 [i] 14:55 Kuriér 3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Skoro ma zabila učiteľka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Kolaps 7 [i] 21:30 POD POVRCHOM: . 9 [i] 22:30 Kosti IV. 24 [i] 23:30 HALÓ [i] 00:15 Webmaster: Braňo Mojsej [i] 01:05 Mafstory: Pán prezident [i] 02:05 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 3 [i] 02:55 POD POVRCHOM: . [i] 03:45 KRIMI 04:10 Prepadnutie 2: Temné územie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Starý 77 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 7 [i] 08:05 Matlock VIII. 16 [i] 09:15 Smer juh 54 [i] 10:10 Detektív Nash Bridges II. 1/18 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 5 [i] 12:05 M*A*S*H 174,175 [i] 13:20 Matlock VIII. 17 [i] 14:30 Takešiho hrad II. 69 [i] 15:00 Simpsonovci VII. 24 [i] 15:30 Griffinovci III. 21/21 [i] 16:00 Futurama IV. 5 [i] 16:25 Vytunuj mi fáro I. 6 [i] 17:00 Pekelná kuchyňa I. 4 [i] 18:00 Faktor strachu II. 11 [i] 18:50 Dom snov III. 20 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 18 [i] 21:15 "Ano, šéfe !" IV. - Pohlreich v Chicagu [i] 22:15 SK PREMIÉRA: Amazing Race 3 [i] 23:15 Akty X V. 19 [i] 00:20 Vytunuj mi fáro I. 6 [i] 00:50 Simpsonovci VII. 24 [i] 01:20 Nespravodlivo odsúdený 4 [i] 02:10 SK PREMIÉRA: Amazing Race 3 [i] 02:55 Akty X V. 19 [i] 03:50 Cyranov ostrov 12 [i] 04:15 MacGyver 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět III.: Oheň na nebi 6/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 12/24 [i] 08:50 Advokáti V. 5/22 [i] 09:45 Drzá Jordan II. 7/22 [i] 10:40 Pán šelem: Ostrov 3/22 [i] 11:35 Ztracený svět III.: Oheň na nebi 6/22 [i] 12:30 Advokáti V. 6/22 [i] 13:25 Posel ztracených duší 15/22 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba III. 12/24 [i] 15:15 Drzá Jordan II. 7/22 [i] 16:10 Pán šelem: Nesporná pravda 4/22 [i] 17:05 Ztracený svět III.: Hora mrtvého muže 7/22 [i] 18:00 Posel ztracených duší 16/22 [i] 19:00 Drzá Jordan II. 8/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 13/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 17/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 18/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10/24 [i] 00:00 Pohřešovaný 3/7 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 17/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IV. 18/24 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 17 [i] 06:00 Jak se to dělá: Dřevěné sudy/Požární hydranty/Autosedadla/Obrazovky [i] 06:25 Rození obchodníci: BMW 325i - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: BMW 325i - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Michigenská motorka/Říkejte mi hrabě [i] 08:10 Špinavé práce: Špinavé práce v New Yorku [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Začíná nová lovná sezóna [i] 09:55 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 10:50 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i] 11:15 Jak se to dělá: Dřevěné sudy/Požární hydranty/Autosedadla/Obrazovky [i] 11:40 Mimořádné projekty: Most přes Beringův průliv [i] 12:35 Jízda: Krycí jméno: Sedmikráska [i] 13:30 Rození obchodníci: BMW 325i - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: BMW 325i - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Michiganská motorka/Jmenuji se Earl - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Mořská nemoc - co tě nezabije, to tě posílí [i] 16:15 Špinavé práce: Plovoucí továrna na ryby [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Kouř nad vodou [i] 18:05 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 19:00 Jak se to dělá 13 [i] 19:30 Jak se to dělá: Balené pokrmy pro letadla/Papírové pohárky/Trumpety [i] 20:00 Špinavé práce 1 [i] 21:00 Výrobci zbraní 10 [i] 22:00 Ďábelská jízda: Bratrstvo [i] 23:00 Vyváznout živý: Únos letu Pan Am č. 73 [i] 00:00 Americké zbraně: Diamantové výročí 1911/brokovnice Willy [i] 00:55 Špinavé práce 1 [i] 01:50 Výrobci zbraní 10 [i] 02:50 Ďábelská jízda: Bratrstvo [i] 03:50 Vyváznout živý: Únos letu Pan Am č. 73 [i] 04:45 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 U nás doma: Kronikář 3/7 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Vysvědčení s chlupem 45/52 [i] 09:20 McLeodovy dcery VIII: Můj princ přichází 14/22 [i] 10:05 Film o seriálu Vyprávěj [i] 10:20 Všechnopárty [i] 11:05 Pošta pro tebe [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Mamba show [i] 14:45 Televarieté [i] 15:55 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Zahrada pod lupou [i] 17:20 Auto Moto Revue [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:10 Okno do hřbitova [i] 21:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Tísňová linka [i] 22:50 Podfukáři VI 5/6 [i] 23:45 Bunkr smrti [i] 01:15 Stopy, fakta, tajemství [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:05 Sváteční slovo jezuity Miroslava Herolda [i] 02:10 Zajímavosti z regionů Brno [i] 02:35 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 03:00 Kavárnička dříve narozených [i] 03:50 Tak neváhej a toč! [i] 04:15 U nás doma: Ženich hraje na lesní roh 4/7 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Příběhy domů [i] 05:35 Teologové učedníci lásky Boží [i] 05:59 Dobré ráno Startovací dávka energie! Ranní show České televize [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Vesnicopis [i] 09:25 Mýty a fakta historie: Pyramidy? 2/5 [i] 10:15 Noc, kdy zemřela Diana [i] 11:05 Můj otec George Voskovec [i] 11:55 Europa Jagellonica [i] 12:30 Praha, město věží: Od celku k detailu 1/16 [i] 12:45 ...a tuhle znáte? [i] 13:15 O vědě a vědcích [i] 13:40 Cesty víry: Klášter na ostrově [i] 14:05 Intolerance [i] 14:35 Střední škola ledová [i] 16:00 Teleapatyka [i] 16:10 Diagnóza [i] 16:25 Mrtvice je rychlá. A Vy? [i] 16:30 Klíč [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II 12/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Pečlivě naplánované znásilnění 40/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Moje 20. století [i] 21:05 Na forbíně TM [i] 21:50 Kanadská soda [i] 22:10 Řím 1/12 [i] 23:05 Terra musica [i] 23:55 Pravá krev III: Noc plná slunce 8/12 [i] 00:50 POLOŠERO - ORGÁNY NA PRODEJ [i] 01:20 Slet bubeníků [i] 02:20 Kvarteto [i] 02:50 Celebration Jazz [i] 03:45 Příběh insignií [i] 04:00 V zajetí železné opony [i] 04:15 Jak jsem namaloval Stalina [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:55 Posezení s Janem Burianem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2233 [i] 09:55 I.Q. [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata V 6 [i] 13:30 Dr. House II 2 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI III 11 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Antiteze 3 [i] 16:30 Přátelé IV 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VIII: Delko na straně obhajoby [i] 18:25 Ulice 2234 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Jistota je jistota 354 [i] 21:50 Kriminálka Miami IX: Náhlá smrt 2 [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Střelec [i] 01:15 Novashopping 01:25 Zvláštní poldové 8 [i] 02:15 Sue Thomas: Agentka FBI III 11 [i] 03:45 Powder Park II 2 [i] 04:35 V dobrém i zlém III 15 [i] 04:55 Přátelé IV 22 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Knight Rider IV: Únos 3 [i] 07:40 Kutil Tim V: O dva ročníky výš 14 [i] 08:25 M*A*S*H 2 [i] 09:15 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda III: Vražda na vraždu 11 [i] 11:05 Big Ben I: Mezi přáteli 4 [i] 13:05 Můj přítel Monk VI: Pan Monk je na útěku 2/2 16 [i] 14:05 Vraždy v Kitzbühelu III: Skateboard 2 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Zvláštní zásilka 4 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Čtyři roční období - Jaro [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:30 Nikdo není dokonalý [i] 22:50 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I 1 [i] 23:50 Anatomie lži III: Skvělá partie 10 [i] 00:50 Zákon a pořádek: Los Angeles: Carthay Circle 10 [i] 01:40 TOP STAR magazín [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Čistá láska 56-57/170 [i] 07:15 Macocha 113/120 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 124/130 [i] 08:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 66/216 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Jesse II. 12/20 [i] 10:50 Ezel 92/142 [i] 11:55 Vyšší záujem [i] 14:10 O.C. California III. 3/25 [i] 15:00 Mladí, krásni, skazení 91/131 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 67/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 168/238 [i] 18:00 V siedmom nebi II. 16/22 [i] 18:55 Máš pravdu, miláčik II. 12/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Sultán 122 [i] 21:30 Larina voľba 71 [i] 22:30 Ezel 93/142 [i] 23:35 Ally McBealová II. 5/24 [i] 00:25 Sex v meste III. 2/18 [i] 00:55 Adela show [i] 01:40 Frasier [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:05 Sex v meste III. 2/18 [i] 03:30 Máš pravdu, miláčik II. 12/24 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Dívka s perlou [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Blbec v Americe [i] 13:50 Hrozba z nebe [i] 15:40 V neděli večer [i] 17:35 Kamioňák [i] 19:25 Město v ohrožení [i] 21:05 Temné stíny [i] 22:40 Pravidla vášně [i] 00:35 Bojiště Země: Sága roku 3000 [i] 02:25 Noční můra [i] 03:50 Kšeftaři [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport