Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky - NOVÉ ČASTI [i] 09:25 Kobra 11 VIII. 5/14 [i] 10:25 Cesta za zázrakom [i] 12:10 HORÚCA KRV - NOVÝ SERIÁL [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 V tieni zločinu I. 2/22 [i] 14:05 Rýchle Televízne noviny [i] 14:10 Mentalista I. 10/23 [i] 15:05 Priatelia VI. 21/25 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VI. 11/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IX. 19/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 MODRÉ Z NEBA [i] 22:20 Nočné Televízne noviny [i] 22:50 NCIS IX. 19/24 [i] 23:50 Mentalista I. 10/23 [i] 00:40 Dva a pol chlapa VI. 11/24 [i] 01:00 Hrdinovia III. 3/25 [i] 01:45 Smallville VIII. 11/22 [i] 02:25 V tieni zločinu I. 2/22 [i] 03:05 Kobra 11 VIII. 5/14 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Sila lásky IV. 145 [i] 06:10 Sila lásky V. 229 [i] 06:55 Správy STV [i] 07:40 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Práca pre teba [i] 07:55 Taxík [i] 08:25 Duel [i] 09:00 5 proti 5 [i] 09:40 Úsmev, prosím! [i] 10:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI. 4/22 [i] 11:00 Sila lásky IV. 146 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Helenine oči 16/18 [i] 14:20 Divoký anjel 244 [i] 15:05 Doktor z hôr: Čierny anjel 39/45 [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 230 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Chicago [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Radosť zo života: Karol Duchoň [i] 22:55 Doktor z hôr: Čierny anjel 39/45 [i] 23:40 O 5 minút 12 [i] 00:45 Chicago [i] 02:35 Helenine oči 16/18 [i] 03:20 Divoký anjel 244 [i] 04:00 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Polícia [i] 06:50 Regionálny denník [i] 07:15 Komentáre [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Fidlibum [i] 09:00 Práca pre teba [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Súčasné bývanie 4/20 [i] 11:05 Z mesta do mesta: Medzilaborce [i] 11:30 Ukrajinský magazín [i] 12:00 Správy - Hírek [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Zlaté ruky starej mamy [i] 13:20 Veda o rodovej identite [i] 14:20 Doslova [i] 15:30 Slovenské unikáty 1999: Slanický ostrov umenia [i] 15:40 Tempo [i] 15:50 Maďarský magazín [i] 16:25 Paralympiáda- magazín [i] 16:50 Senior klub - magazín [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Architektúra: Dom zo skla v Paríži [i] 18:30 Večerníček: Príbehy z medovej stráne 4/7 [i] 18:45 Test magazín: Test magazín [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Kamil Fischer [i] 20:00 Svet z gauča - Grécko [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Na križovatke SK+CZ: Ukradnutá hranica [i] 23:25 Profesionál [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:05 ArtSpektrum [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:50 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Včela medonosná [i] 08:50 Dom snov III. 19 [i] 09:55 Panelák: Na mizine 2 [i] 11:00 Pekelná kuchyňa I. 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Pomsta na deťoch [i] 14:00 Panelák: Na mizine 2 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 16 [i] 16:00 Kosti IV. 22 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Smradľavý plot [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Kuriér 3 [i] 22:30 Vtierka Castle III.: - NOVÉ ČASTI 1/24 [i] 23:30 Kosti IV. 23 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 8 [i] 01:35 Mafstory: Rafinéria [i] 02:25 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 2 [i] 03:10 Vtierka Castle III.: - NOVÉ ČASTI 1/24 [i] 03:50 KRIMI 04:15 NOVINY TV JOJ 04:40 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 17 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Starý 76 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 5 [i] 08:05 Matlock VIII. 15 [i] 09:15 Smer juh 52,53 [i] 11:05 C.S.I.: Kriminálka New York II. 4 [i] 12:05 POD POVRCHOM 8 [i] 13:20 Matlock VIII. 16 [i] 14:30 Takešiho hrad II. 68 [i] 15:00 Simpsonovci VII. 23 [i] 15:30 Griffinovci III. 20 [i] 16:00 Futurama IV. 4 [i] 16:25 Vytunuj mi fáro I. 5 [i] 17:00 Pekelná kuchyňa I. 3 [i] 18:00 Faktor strachu II. 10 [i] 18:50 Dom snov III. 19 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 17 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 8 [i] 22:15 SK PREMIÉRA: Amazing Race 2 [i] 23:15 Akty X V. 18 [i] 00:15 Vytunuj mi fáro I. 5 [i] 00:45 Simpsonovci VII. 23 [i] 01:15 Nespravodlivo odsúdený 3 [i] 02:05 SK PREMIÉRA: Amazing Race 2 [i] 03:05 Akty X V. 18 [i] 03:50 Cyranov ostrov 11 [i] 04:15 MacGyver 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět III.: Nůž 5/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 11/24 [i] 08:50 Advokáti V. 4/22 [i] 09:45 Drzá Jordan II. 6/22 [i] 10:40 Pán šelem: Posedlost 2/22 [i] 11:35 Ztracený svět III.: Nůž 5/22 [i] 12:30 Advokáti V. 5/22 [i] 13:25 Posel ztracených duší 14/22 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba III. 11/24 [i] 15:15 Drzá Jordan II. 6/22 [i] 16:10 Pán šelem: Ostrov 3/22 [i] 17:05 Ztracený svět III.: Oheň na nebi 6/22 [i] 18:00 Posel ztracených duší 15/22 [i] 19:00 Drzá Jordan II. 7/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 12/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 21/24 [i] 22:00 CSI: New York VII. 17/22 [i] 23:00 CSI: New York VII. 18/22 [i] 00:00 Myšlenky zločince VII. 21/24 [i] 00:55 CSI: New York VII. 17/22 [i] 01:50 CSI: New York VII. 18/22 [i] 02:35 Posel ztracených duší 15/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 16 [i] 06:00 Jak se to dělá: Automobilové čerpací pumpy/Kriketové pálky/Automaty rozměňující mince [i] 06:25 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Chopper pro americkou Národní gardu - část 2 [i] 08:10 Špinavé práce: Kopáčem minerálního bahna [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Přátelé a rivalové [i] 09:55 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 10:50 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i] 11:15 Jak se to dělá: Automobilové čerpací pumpy/Kriketové pálky/Automaty rozměňující mince [i] 11:40 Mimořádné projekty: Americká metra [i] 12:35 Kustomizér 3 [i] 13:30 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Michigenská motorka/Říkejte mi hrabě [i] 15:20 Bořiči mýtů: Amputace pracovní botou s ocelovou výztuží [i] 16:15 Špinavé práce: Špinavé práce v New Yorku [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Začíná nová lovná sezóna [i] 18:05 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 19:00 Jak se to dělá 12 [i] 19:30 Jak se to dělá: Drátěná vlna/Tvarované svíce/Automaty na mince [i] 20:00 Megastavitelé: Tunel do minulosti [i] 21:00 Lety po divoké Aljašce: Dorty v letadle [i] 22:00 Cesta kolem světa 80 způsoby 1 [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 00:00 Penn a Teller lžou: Hlava s vlasy může zvednou Mustanga [i] 00:55 Megastavitelé: Tunel do minulosti [i] 01:50 Lety po divoké Aljašce: Dorty v letadle [i] 02:50 Cesta kolem světa 80 způsoby 1 [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 04:45 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 McLeodovy dcery VIII: Psí život 13/22 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Kanóni u kanónu 44/52 [i] 09:30 Komici na jedničku [i] 10:25 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 11:20 Věra - nevěra [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:05 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Sportka 20:00 Ententýky: Zapomeňte na sex 1/15 [i] 21:00 Pošta pro tebe [i] 21:55 Stopy, fakta, tajemství [i] 22:25 Zastřený hlas [i] 23:55 Bratři a sestry II: Posvátný svazek manželský! 9/16 [i] 00:40 Losování Sportky a Šance 00:45 Bez slitování [i] 02:25 Na stopě [i] 02:50 AZ-kvíz [i] 03:10 Banánové rybičky [i] 03:45 Týden v regionech Brno [i] 04:10 Týden v regionech Ostrava [i] 04:35 Sváteční slovo jezuity Miroslava Herolda [i] 04:40 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Příběhy domů [i] 05:20 Paměť měst Východní Čechy [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Ushuaia 13/26 [i] 09:30 Království divočiny: Splešťule tagame [i] 10:00 Přežít! [i] 10:50 Po dlouhé noci den [i] 11:45 Děti 50. let [i] 12:10 Cesta za otcem - Eva Langrová [i] 12:40 Svět očima Hanzelky a Zikmunda 10/13 [i] 13:05 Babylon [i] 13:30 Postřehy odjinud [i] 13:40 Architektura: Andalusie: Alhambra 32/45 [i] 14:05 Kvarteto [i] 14:30 Ve stínu bohyně matky země [i] 15:30 Šamani odcházejí [i] 16:25 Europa Jagellonica [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Na schovávanou / Potápíme se 11/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Rošáda 39/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Mauricius a [i] 20:55 Intolerance [i] 21:25 Krásný ztráty [i] 21:55 Na stojáka [i] 22:20 Dvanáct 12 [i] 00:55 Film point [i] 01:20 Svět očima Hanzelky a Zikmunda 10/13 [i] 01:45 Koncert ze Schönbrunnu [i] 03:20 Laurel a Hardy: Na pile [i] 03:40 V zajetí železné opony [i] 03:55 Pod pokličkou [i] 04:15 České srdce [i] 04:40 Posezení s Janem Burianem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2232 [i] 09:55 Tajemný poklad Troje 2/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata V 5 [i] 13:30 Dr. House II 1 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI III 10 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Bystrý hoch 2 [i] 16:30 Přátelé IV 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VIII: Sečteno, podtrženo [i] 18:25 Ulice 2233 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Majčina volba 2 [i] 21:50 Chlapci a chlapi: Prověrky 11 [i] 23:10 Noční Televizní noviny [i] 23:45 Kořist [i] 01:30 Novashopping 01:40 Zvláštní poldové 7 [i] 02:25 Sue Thomas: Agentka FBI III 10 [i] 03:45 Powder Park II 1 [i] 04:35 V dobrém i zlém III 14 [i] 04:55 Přátelé IV 21 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:35 Knight Rider IV: Přízrak 2/2 2 [i] 07:35 Kutil Tim V: Rodinu nikdy nezaměstnávat 13 [i] 08:20 M*A*S*H 1 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Diagnóza vražda III: Život na ulici může skončit i vraždou 10 [i] 11:05 Big Ben I: Palermo je blízko 3 [i] 13:05 Můj přítel Monk VI: Pan Monk je na útěku 1/2 15 [i] 14:05 Vraždy v Kitzbühelu III: Barvy smrti 1 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Hranice 3 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Čtyři roční období - Zima [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: To si nezasloužím 135 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:35 Castle na zabití IV: Návrat 1 [i] 23:35 Sběratelé kostí IV: Doktor v tygřím výběhu 18 [i] 00:30 Myšlenky zločince I 5 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Sběratelé kostí I: Kluk ve křoví 5 [i] 04:00 Česko na talíři [i] 04:35 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    07:10 Macocha 112/120 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 123/130 [i] 08:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 65/216 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Jesse II. 11/20 [i] 10:50 Ezel 91/142 [i] 11:45 Sultán 121 [i] 12:50 Larina voľba 70 [i] 14:10 O.C. California III. 2/25 [i] 15:00 Mladí, krásni, skazení 90/131 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 66/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 167/238 [i] 17:50 V siedmom nebi II. 15/22 [i] 18:45 Máš pravdu, miláčik II. 11/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Vyšší záujem [i] 22:20 Ezel 92/142 [i] 23:35 Ally McBealová II. 4/24 [i] 00:25 Sex v meste III. 1/18 [i] 01:00 Adela show [i] 01:40 Frasier [i] 02:05 Veštiareň [i] 03:05 Sex v meste III. 1/18 [i] 03:35 Máš pravdu, miláčik II. 11/24 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Pejskové milionáři [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Baxter [i] 13:50 Zachraňte Emily [i] 15:40 Pád do ticha [i] 17:35 Blbec v Americe [i] 19:20 Hrozba z nebe [i] 21:05 Kšeftaři [i] 22:40 Noční můra [i] 00:10 Parasomnie [i] 01:55 Dohoda [i] 03:40 Cizinec u dveří [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:55 Business Class [i]