TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky - NOVÉ ČASTI [i] 09:25 Kobra 11 VIII. 4/14 [i] 10:25 Milujúci manžel [i] 12:10 Melrose Place: Nová generácia 17/18 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Zámena manželiek: Hysterik [i] 14:05 Rýchle Televízne noviny [i] 14:10 Mentalista I. 9/23 [i] 15:05 Priatelia VI. 20/25 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VI. 10/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS IX. 18/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 HORÚCA KRV - NOVÝ SERIÁL [i] 21:30 Moja dcéra nie je vrah [i] 23:35 Nočné Televízne noviny [i] 00:00 NCIS IX. 18/24 [i] 00:50 Mentalista I. 9/23 [i] 01:35 Dva a pol chlapa VI. 10/24 [i] 01:55 Hrdinovia III. 2/25 [i] 02:35 Smallville VIII. 10/22 [i] 03:15 Kobra 11 VIII. 4/14 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Sila lásky IV. 144 [i] 06:10 Sila lásky V. 228 [i] 07:00 Správy STV [i] 07:40 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Práca pre teba [i] 08:00 Postav dom, zasaď strom [i] 08:25 Duel [i] 09:00 5 proti 5 [i] 09:40 Úsmev, prosím! [i] 10:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI. 3/22 [i] 10:55 Sila lásky IV. 145 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Helenine oči 15/18 [i] 14:20 Divoký anjel 243 [i] 15:05 Doktor z hôr: Bez dychu 38/45 [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 229 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Doktor z hôr - Nové osudy 1/8 [i] 20:55 Otázka rešpektu 1/6 [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Johan Falk:GSI - špeciálna policajná jednotka [i] 00:30 Otázka rešpektu 1/6 [i] 02:05 Nočné správy [i] 02:15 Johan Falk:GSI - špeciálna policajná jednotka [i] 03:55 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Čiernoočko [i] 09:05 Práca pre teba [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:40 Podmorský svet Chorvátska III.: Brač [i] 11:10 Z mesta do mesta: Levoča [i] 11:40 Národnostný magazín - mix: Mix [i] 12:05 Správy - Hírek [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Slovenské pastierské umenie [i] 13:20 Medicína: Medicína - Celiakia [i] 14:20 Zásnuby [i] 15:35 Športové ozveny [i] 16:05 Ukrajinský magazín [i] 16:35 Paralympiáda- magazín [i] 17:00 Práca pre teba - magazín [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Súčasné bývanie 4/20 [i] 18:30 Večerníček: Príbehy z medovej stráne 3/7 [i] 18:40 Šport minulých liet: 1977-1978 [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Jozef Úradník [i] 20:00 Veda o rodovej identite [i] 21:00 Spektrum vedy: Spektrum vedy [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Doslova [i] 23:05 Polícia [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy STV "N" [i] 00:45 ArtSpektrum [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 7 [i] 05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Liga otcov [i] 08:50 Dom snov III. 18 [i] 09:50 Panelák: Maketa 1 [i] 11:00 Pekelná kuchyňa I. 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Súdna sieň: Syfilis [i] 14:00 Panelák: Maketa 1 [i] 15:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 15 [i] 16:10 Hoď svišťom II.: Salón krásy 2 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Pomsta na deťoch [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Burčiak 6 [i] 21:30 POD POVRCHOM 8 [i] 22:30 Kosti IV. 22 [i] 23:30 Vidiecka farma [i] 01:35 Mafstory: Zabili Prca! [i] 02:30 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 1/22 [i] 03:15 POD POVRCHOM: . [i] 04:00 Vidiecka farma [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Starý 75 [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 3 [i] 08:05 Matlock VIII. 14 [i] 09:15 Smer juh 50,51 [i] 11:05 C.S.I.: Kriminálka New York II. 3 [i] 12:05 M*A*S*H 172,173 [i] 13:25 Matlock VIII. 15 [i] 14:30 Takešiho hrad II. 67 [i] 15:00 Simpsonovci VII. 22 [i] 15:30 Griffinovci III. 19 [i] 16:00 Futurama IV. 3 [i] 16:25 Vytunuj mi fáro I. 4 [i] 17:00 Pekelná kuchyňa I. 2 [i] 18:00 Faktor strachu II. 9 [i] 18:55 Dom snov III. 18 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 16 [i] 21:15 SK PREMIÉRA: Tak sa vozia milionári 1,2/13 [i] 22:15 SK PREMIÉRA: Amazing Race 1/11 [i] 23:15 Akty X V. 17 [i] 00:15 Vytunuj mi fáro I. 4 [i] 00:45 Simpsonovci VII. 22 [i] 01:15 Nespravodlivo odsúdený 2 [i] 02:05 SK PREMIÉRA: Amazing Race 1/11 [i] 03:05 Akty X V. 17 [i] 03:50 Cyranov ostrov 10 [i] 04:15 MacGyver 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět III.: Pravý duch 4/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 10/24 [i] 08:50 Advokáti V. 3/22 [i] 09:45 Drzá Jordan II. 5/22 [i] 10:40 Pán šelem: Legenda pokračuje 1/22 [i] 11:35 Ztracený svět III.: Pravý duch 4/22 [i] 12:30 Advokáti V. 4/22 [i] 13:25 Posel ztracených duší 13/22 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba III. 10/24 [i] 15:15 Drzá Jordan II. 5/22 [i] 16:10 Pán šelem: Posedlost 2/22 [i] 17:05 Ztracený svět III.: Nůž 5/22 [i] 18:00 Posel ztracených duší 14/22 [i] 19:00 Drzá Jordan II. 6/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 11/24 [i] 21:00 Profil zločinu III. 3/12 [i] 22:00 Myšlenky zločince VII. 20/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 6/13 [i] 23:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 12/13 [i] 00:50 Profil zločinu III. 3/12 [i] 01:45 Myšlenky zločince VII. 20/24 [i] 02:30 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Opravna vraků 15 [i] 06:00 Jak se to dělá: Zmrzlinové výrobky/Dřevěné golfové hole/Křídla letadel [i] 06:25 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 2 [i] 07:15 Americký chopper: Chopper pro americkou Národní gardu - část 1 [i] 08:10 Špinavé práce: Pěstitel brusinek [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední šňůra [i] 09:55 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 10:50 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i] 11:15 Jak se to dělá: Zmrzlinové výrobky/Dřevěné golfové hole/Křídla letadel [i] 11:40 Mimořádné projekty: Transatlantický tunel [i] 12:35 Opravna vraků: Šílený dárce ledviny [i] 13:30 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 2 [i] 14:25 Americký chopper: Chopper pro americkou Národní gardu - část 2 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Mýty o vodce [i] 16:15 Špinavé práce: Kopáčem minerálního bahna [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Přátelé a rivalové [i] 18:05 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 19:00 Jak se to dělá 11 [i] 19:30 Jak se to dělá: Dřevěné misky/Řetězové pily/Tvarované bramborové lupínky [i] 20:00 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 21:00 Rychlokurz 9 [i] 21:30 Rychlokurz 10 [i] 22:00 S autem v divočině: Sopka [i] 23:00 Nebezpečné rybaření 1 [i] 00:00 Rybaření rukama s venkovany: Sumci jsou pekelně roztomilí [i] 00:55 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 01:50 Rychlokurz 9 [i] 02:20 Rychlokurz 10 [i] 02:50 S autem v divočině: Sopka [i] 03:50 Nebezpečné rybaření 1 [i] 04:45 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Komu zvoní gong - 2. část 43/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VIII 13/22 [i] 10:10 Vyprávěj - ohlédnutí [i] 10:50 Na cestě po Puertu Escondidu [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:05 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:00 Toulavá kamera vychutnává [i] 21:35 Komici na jedničku [i] 22:25 Hovory H ještě po dvaceti letech [i] 23:20 Věra - nevěra [i] 23:55 Losování Euromiliony 00:00 Californication IV: Soud 10/12 [i] 00:30 Film o seriálu Ententýky [i] 00:45 Chalupa je hra [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:20 Sváteční slovo jezuity Miroslava Herolda [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:20 Banánové rybičky [i] 02:45 Rekordy a kuriozity [i] 02:55 Zahrada je hra [i] 03:20 Kavárnička dříve narozených [i] 04:10 U nás doma: Případ Gertrudy del Galderone 2/7 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Posezení s Janem Burianem [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Můj otec George Voskovec [i] 09:55 Tajemství na dně moří: 2. světová válka 1/6 [i] 10:50 Zapomenuté výpravy [i] 11:15 Velký, větší, největší: Jaderná ponorka Pennsylvania [i] 12:05 Životu nebezpečný ráj padělků [i] 13:00 Zlato, zlato, zlato... [i] 14:00 Plácido Domingo: Mé největší role [i] 15:15 Restrepo [i] 16:00 Rakev na přání [i] 17:00 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Á, tady jsi, Perry / Robinsoni z 10/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Nejstarší motiv na světě 38/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kdyby nastal soudný den [i] 20:55 Přežít! [i] 21:50 POLOŠERO - ORGÁNY NA PRODEJ [i] 22:15 Chodníky slávy: Dustin Hoffman [i] 00:10 Paul McCartney: Back in the World [i] 00:55 Gorily mezi Prahou a Afrikou [i] 01:20 Neobyčejné ženy: Maria Montessori [i] 02:10 Jak se žije dobyvatelům pólů a hvězd podle Pavla Jandourka [i] 02:25 Život s handicapem: Dana a Petra aneb Tiché herečky 02:45 Evropa jedna báseň: Hermann Jan [i] 02:50 Evropa jedna báseň: Maria Grazia [i] 03:00 Evropa jedna báseň: José Antonio [i] 03:10 ...a tuhle znáte? 03:35 V zajetí železné opony [i] 03:50 Pod pokličkou [i] 04:10 Osudové okamžiky [i] 04:25 Posezení s Janem Burianem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2231 [i] 09:55 Druhá šance [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata V 4 [i] 13:30 Dr. House 22 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI III 9 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II: Zahrada mrtvých 1 [i] 16:30 Přátelé IV 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VIII: Smrtelná doložka [i] 18:25 Ulice 2232 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Slibem nezarmoutíš 353 [i] 21:50 Víkend: Dream team [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Skleník 12 [i] 00:10 Zvláštní poldové 6 [i] 01:00 Novashopping 01:10 Sue Thomas: Agentka FBI III 9 [i] 02:00 Áčko [i] 02:40 DO-RE-MI [i] 03:45 Powder Park 13 [i] 04:35 V dobrém i zlém III 13 [i] 04:55 Přátelé IV 20 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Knight Rider IV: Přízrak 1/2 1 [i] 07:50 Kutil Tim V: Předvánoční let 12 [i] 08:35 M*A*S*H 255 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Diagnóza vražda III: Vražda jako východisko 9 [i] 11:10 Big Ben I: Smrt v internátu 2 [i] 13:10 Můj přítel Monk VI: Pan Monk a jeho mistrovské dílo 14 [i] 14:05 Vraždy v Kitzbühelu II: Jízda smrti 6 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Černá vdova 2 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Čtyři roční období - Podzim [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:30 Nikdo není dokonalý [i] 22:50 Sběratelé kostí VI: Hledač pokladů 19 [i] 23:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Sniper 4 [i] 00:45 Anatomie lži II: Dobře mířená kulka 17 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Anatomie lži II: Dobře mířená kulka 17 [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Čistá láska 52-53/170 [i] 07:15 Macocha 111/120 [i] 08:00 Sudkyňa Hatchettová III. 122/130 [i] 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 64/216 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Jesse II. 9-10/20 [i] 11:15 Ezel 90/142 [i] 12:10 Sultán 120 [i] 13:05 Larina voľba 69 [i] 14:15 O.C. California III. 1/25 [i] 15:05 Mladí, krásni, skazení 89/131 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 65/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 166/238 [i] 18:00 V siedmom nebi II. 14/22 [i] 18:55 Máš pravdu, miláčik II. 10/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Sultán 121 [i] 21:30 Larina voľba 70 [i] 22:40 Ezel 91/142 [i] 23:40 Ally McBealová II. 3/24 [i] 00:35 Sex v meste II. 18/18 [i] 01:10 Adela show [i] 01:50 Frasier [i] 02:15 Veštiareň [i] 03:15 Sex v meste II. 18/18 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Hrdinové z říše Gaja [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Yesmeni [i] 13:45 Vztekle tvá [i] 15:50 Plnou parou vzad! [i] 17:30 Baxter [i] 19:10 Zachraňte Emily [i] 20:55 Cizinec u dveří