Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Dva a pol chlapa VI. 8/24 [i] 09:05 Kobra 11 VIII. 3/14 [i] 10:00 Ľadové ostrie 2: Cesta ku sláve [i] 12:00 Melrose Place: Nová generácia 16/18 [i] 12:50 V tieni zločinu I. 1/22 [i] 13:40 Rýchle Televízne noviny [i] 13:45 Mentalista I. 8/23 [i] 14:35 Rýchle Televízne noviny [i] 14:40 Priatelia VI. 18-19/25 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VI. 9/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IX. 17/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Zámena manželiek: Hysterik [i] 21:30 MASTERCHEF - VEĽKÉ SITO 1 - NOVÁ SHOW [i] 22:40 Dva a pol chlapa VIII. 14/16 [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 NCIS IX. 17/24 [i] 00:30 Mentalista I. 8/23 [i] 01:20 Dva a pol chlapa VI. 9/24 [i] 01:40 Hrdinovia III. 1/25 [i] 02:25 Smallville VIII. 9/22 [i] 03:05 Kobra 11 VIII. 3/14 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Dotknúť sa Denali [i] 05:50 Ushuaia - expedície do prírody VI.: Karibik - tam, kde sa potopila zem. 1. časť [i] 06:40 Svet v obrazoch [i] 07:10 Správy STV [i] 07:50 Góly - body - sekundy [i] 08:00 Práca pre teba [i] 08:10 Vojna kuchárov [i] 08:40 S Talianom v kuchyni: Viva Italia [i] 09:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI. 1/22 [i] 10:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI. 2/22 [i] 10:55 Sila lásky IV. 144 [i] 11:50 Práca pre teba [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:30 Helenine oči 14/18 [i] 14:20 Divoký anjel 242 [i] 15:05 Doktor z hôr: Lekárske tajomstvo 37/45 [i] 15:50 Práca pre teba [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sila lásky V. 228 [i] 17:15 Vojna kuchárov [i] 17:45 Duel [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy STV [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Cesta do New Yorku [i] 22:00 Reportéri [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:43 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Hlavný podozrivý: Chyby v hodnotení,2.časť [i] 00:30 Cesta do New Yorku [i] 02:20 Hlavný podozrivý: Chyby v hodnotení,2.časť [i] 03:55 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Práca pre teba [i] 08:55 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Zabudnuté ženy [i] 11:25 Po stopách židovskej kultúry v Kežmarku a okolí [i] 11:55 Slováci v Izraeli [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 ArtSpektrum [i] 13:20 Ver'sa mi ohláša... [i] 14:00 Potulky po Taiwane II. - Iný svet [i] 14:35 Odpískané [i] 15:00 Športové ozveny [i] 15:25 Magazín Ligy majstrov [i] 15:55 Národnostný magazín - mix: Mix [i] 16:25 Paralympiáda- magazín [i] 16:55 VAT [i] 17:20 Práca pre teba [i] 17:30 Regionálny denník [i] 17:55 Podmorský svet Chorvátska III.: Brač [i] 18:30 Večerníček: Príbehy z medovej stráne 2/7 [i] 18:40 GEN.sk: Rudolf Fila [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Celiakia [i] 20:55 Jeden deň: Voda [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Práca pre teba [i] 22:00 Medzi stenami [i] 00:05 ArtSpektrum [i] 00:15 Umenie 2012: Hudba [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV "N" [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Rodinné peklo [i] 08:55 Dom snov III. 17 [i] 09:55 Súdna sieň: Hra na role [i] 11:00 Pekelná kuchyňa I. 1/10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Znásilnil ma telocvikár [i] 15:00 Horúce pozdravy z Paríža [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Syfilis [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Príliš mnoho manažérok 5 [i] 21:30 RECEPT NA BOHATSTVO [i] 23:00 Hoď svišťom II.: Salón krásy 2 [i] 23:45 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 01:55 Mafstory: Vivat akadémia [i] 02:45 KRIMI 03:10 NOVINY TV JOJ 03:30 Znásilnil ma telocvikár [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Črepiny PLUS [i] 06:05 Moderné veštenie [i] 07:05 MacGyver 1/139 [i] 08:05 Sanitka 11/11 [i] 09:30 Smer juh 48,49 [i] 11:20 C.S.I.: Kriminálka New York II. 2 [i] 12:20 M*A*S*H 170,171 [i] 13:30 Matlock VIII. 14 [i] 14:35 Takešiho hrad II. 66 [i] 15:00 Simpsonovci VII. 21 [i] 15:30 Griffinovci III. 18 [i] 16:00 Futurama IV. 2 [i] 16:30 Vytunuj mi fáro I. 3 [i] 17:00 Pekelná kuchyňa I. 1/10 [i] 18:00 Faktor strachu II. 8 [i] 18:55 Dom snov III. 17 [i] 19:50 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 15 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 7 [i] 22:15 Biele goliere I. 4 [i] 23:15 Dexter V.: - SK PREMIÉRA 1/12 [i] 00:20 Vytunuj mi fáro I. 3 [i] 00:50 Simpsonovci VII. 21 [i] 01:20 Nespravodlivo odsúdený 1/12 [i] 02:10 Biele goliere I. 4 [i] 02:50 Dexter V. 1/12 [i] 03:45 Cyranov ostrov 9 [i] 04:15 MacGyver 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět III.: Oko za oko 3/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 9/24 [i] 08:50 Advokáti V. 2/22 [i] 09:45 Drzá Jordan II. 4/22 [i] 10:40 Merlin IV. 13/13 [i] 11:35 Ztracený svět III.: Oko za oko 3/22 [i] 12:30 Advokáti V. 3/22 [i] 13:25 Posel ztracených duší 12/22 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba III. 9/24 [i] 15:15 Drzá Jordan II. 4/22 [i] 16:10 Pán šelem: Legenda pokračuje 1/22 [i] 17:05 Ztracený svět III.: Pravý duch 4/22 [i] 18:00 Posel ztracených duší 13/22 [i] 19:00 Drzá Jordan II. 5/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 10/24 [i] 21:00 CSI: New York VII. 16/22 [i] 22:00 Policajti na baterky [i] 23:45 Pohřešovaný 2/7 [i] 00:45 CSI: New York VII. 16/22 [i] 01:40 Policajti na baterky [i] 03:15 Pohřešovaný 2/7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Dvojí přežití: Ztroskotání [i] 06:00 Jak se to dělá: Vodováhy/Párky v rohlíku/Brusné zrno/Brusný papír [i] 06:25 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I 1 [i] 06:50 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I 2 [i] 07:15 Americký chopper: Mikyho speciál [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Filipíny [i] 09:05 Nejsmrtelnější úlovek: Lov krabů [i] 09:55 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 10:50 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i] 11:15 Jak se to dělá: Vodováhy/Párky v rohlíku/Brusné zrno/Brusný papír [i] 11:40 Mimořádné projekty: Tokijské Sky City [i] 12:35 Úpravy aut všech druhů: Válečný oř Garyho Dourdana [i] 13:30 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I 1 [i] 14:00 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I 2 [i] 14:25 Americký chopper: Chopper pro americkou Národní gardu - část 1 [i] 15:20 Bořiči mýtů: Spojenecká raketa [i] 16:15 Špinavé práce: Pěstitel brusinek [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední šňůra [i] 18:05 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 19:00 Jak se to dělá 10 [i] 19:30 Jak se to dělá: Bumerangy/Rožně na opékání/Pinballové stoly/Přerušovaná blesková světla [i] 20:00 Muž, žena a divočina: Odysea chorvatské jeskyně [i] 21:00 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 22:00 Superlidé: Vytrvalost [i] 23:00 Lidské tělo: dokonalý stroj: Zrak [i] 00:00 Dřevorubci v močálech: Sněhová pokrývka [i] 00:55 Muž, žena a divočina: Odysea chorvatské jeskyně [i] 01:50 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 02:50 Superlidé: Vytrvalost [i] 03:50 Lidské tělo: dokonalý stroj: Zrak [i] 04:45 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Dvanáct měsíčků [i] 08:55 Letohrátky: Komu zvoní gong - 1. část 42/52 [i] 09:20 Robinsonka [i] 10:40 Chalupáři: Svatba 11/11 [i] 11:30 Kluci v akci [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Banánové rybičky [i] 14:30 Televarieté [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 17:00 Uvolněte se, prosím [i] 17:45 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Můžeme dál? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Zdivočelá země IV 1/13 [i] 21:00 Na cestě po Puertu Escondidu [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:05 Tělo jako důkaz 1/13 [i] 22:50 Na stopě [i] 23:15 MI5 IV 8/10 [i] 00:05 Objektiv [i] 00:35 Toulavá kamera [i] 01:05 Chalupa je hra [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:45 Zahrada je hra [i] 03:10 Je to jen sen... [i] 03:35 Kavárnička dříve narozených [i] 04:20 U nás doma: Výhra 1/7 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 09:30 Aleje jako součást naší krajiny [i] 10:00 Kamera na cestách: Maroko [i] 10:50 Postřehy odjinud [i] 11:00 Vesnicopis [i] 11:20 Československo ve zvláštních službách 19/19 [i] 12:20 Uchem jehly [i] 12:45 Mostar United [i] 13:45 Film o filmu Tady hlídám já! [i] 14:00 Československý filmový týdeník 1962 901/2379 [i] 14:15 Ája Vrzáňová [i] 14:55 Kronika III. říše 1/4 [i] 15:45 Mýty a fakta historie: Pyramidy? 2/5 [i] 16:30 Ushuaia 13/26 [i] 17:00 Diktát [i] 17:15 Planeta YÓ [i] 18:20 Kouzelná školka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Dáme si kvíz / V myčce 9/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Na programu tragédie 37/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kronika III. říše 2/4 [i] 20:55 Velký, větší, největší: Jaderná ponorka Pennsylvania [i] 21:50 Velikáni filmu: Nikita Michalkov [i] 00:10 Mighty Boosh III: Síla krimpu 3/6 [i] 00:40 Sklapni a zastřel mě [i] 02:05 ČT Live - Žalman & spol. [i] 03:05 Cesty víry: Klášter na ostrově [i] 03:30 Zapomenuté výpravy [i] 03:55 Babylon [i] 04:20 V zajetí železné opony [i] 04:35 Pod pokličkou [i] 04:55 Příběhy domů [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice: Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. 2230 [i] 09:55 Tajemný poklad Troje 1/2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Gilmorova děvčata V 3 [i] 13:30 Dr. House 21 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI III 8 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Ukradené miliony 22 [i] 16:30 Přátelé IV 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VIII: Souhra náhod [i] 18:25 Ulice 2231 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: Dva nula pro Adama 1 [i] 21:45 Helena: Sestřička 15 [i] 22:10 Comeback: Mrtvý muž 19 [i] 22:55 Noční Televizní noviny [i] 23:30 Mr. & Mrs. Bloom: Nehoda 8 [i] 00:15 Huff II 4 [i] 01:20 Novashopping 01:30 Žhavé kočky 13 [i] 02:00 Nejžádanější 1 [i] 02:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Knight Rider III: Návštěva cirkusu 21 [i] 07:50 Kutil Tim V: Když přijede matka 11 [i] 08:35 M*A*S*H 254 [i] 09:20 Prostřeno! [i] 10:10 Diagnóza vražda III: Mylně diagnostikovaná vražda 8 [i] 11:10 Big Ben I 1 [i] 13:10 Můj přítel Monk VI: Pan Monk a tři Julie 13 [i] 14:05 Vraždy v Kitzbühelu II: Idol 5 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba L. A. II: Dvojí hra 1 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Čtyři roční období - Léto [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Cesty domů: Anděl strážný 134 [i] 21:30 Základka: Proslov 2 [i] 22:05 Partička [i] 22:45 Lovec žraloků [i] 00:45 Myšlenky zločince I 4 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Sběratelé kostí I: Muž v medvědovi 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Čistá láska 50-51/170 [i] 07:10 Macocha 110/120 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 121/130 [i] 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 63/216 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Rosnička [i] 12:10 Larina voľba 67-68 [i] 14:10 O.C. California II. 24/24 [i] 15:00 Mladí, krásni, skazení 88/131 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 64/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 165/238 [i] 18:00 V siedmom nebi II. 13/22 [i] 18:55 Máš pravdu, miláčik II. 9/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Sultán 120 [i] 21:30 Larina voľba 69 [i] 22:25 Ezel 90/142 [i] 23:25 Ally McBealová II. 2/24 [i] 00:20 Sex v meste II. 17/18 [i] 00:45 Adela show [i] 01:25 Frasier [i] 02:10 Veštiareň [i] 03:10 Sex v meste II. 17/18 [i] 03:35 Máš pravdu, miláčik II. 9/24 [i] 04:00 L.O.V.E. [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Ruce pryč od Mississippi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Jak vykrást banku [i] 13:35 Policajtka [i] 15:30 Bobule [i] 17:10 Yesmeni [i] 18:45 Vztekle tvá [i] 20:45 Moje matka je na holky [i] 22:30 Nepřítel [i] 00:40 REC [i] 01:55 Pokrevní bratři [i] 03:40 Panenství na obtíž [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:30 Motorsport [i] 09:45 Tenis [i] 13:25 Business Class [i] 13:30 Extrémní sporty [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Námořní hlídka 5: Mrtvé moře 9 [i] 06:20 Diagnóza vražda 8: Eskamotáž 3 [i] 07:20 Diagnóza vražda 8: Z důvodu nepříčetnosti 4 [i] 08:20 Diagnóza vražda 8: Detektiv v roli pacienta 5 [i] 09:20 Květinářka [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 8: Thunderhawk 15 [i] 12:20 Pohotovost 4: Díra v srdci 22 [i] 13:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk pomáhá s výchovou 5 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 8: Opožděná spravedlnost 16 [i] 15:20 Seriálové odpoledne: Sledujte příběhy od samého začátku: Dobrá manželka 1: Nový začátek 1 [i] 16:20 Bratři a sestry 1: Patriarchát 1 [i] 17:20 Vraždy v Midsomeru 10: Dny bezvládí 1 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a zakopaný poklad 6 [i] 20:20 Rookie Blue 2: Bez příkazu 6 [i] 21:20 Akční filmy v pondělí večer: Poslední Mohykán [i] 23:30 Americké válečné lodě [i] 01:30 Médium 6: Mizející čas 20