TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tom a Jerry [i] 07:25 Andre [i] 09:10 Agent v sukni 2 [i] 11:00 Za mrežami [i] 13:05 Bane kráľa Šalamúna [i] 15:05 Legenda o Jurajovi a drakovi [i] 16:45 Rýchle Televízne noviny [i] 16:50 Ľadové ostrie 2: Cesta ku sláve [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Sherlock Holmes (HD) [i] 22:50 Likvidátor [i] 01:00 Aljaška v plameňoch [i] 02:40 Boj o dôveru [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Svet v obrazoch [i] 05:25 Reči, to zvieratám svedčí [i] 05:55 Správy STV [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Jurošík: Jurošík a zakliata princezná [i] 06:55 Jurošík: Jurošík a mátoha [i] 07:05 Včielka Maja: Puk a Terka [i] 07:30 Traja medvedíci: Ako sa Trič a Trač pohádali 24 [i] 07:55 Maškrtníček [i] 08:25 Góóól [i] 08:55 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:35 Dom plný zvieratiek: Poník v núdzi 2/26 [i] 10:05 Ushuaia - expedície do prírody VI.: Karibik - tam, kde sa potopila zem. 1. časť [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Veľká cena F1 - Belgicko [i] 16:10 Úsmev, prosím! [i] 16:45 Pošta pre teba - návraty [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Príhovor ministra školstva SR [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Anglický pacient [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Odpískané [i] 23:25 Hľadanie Krajiny - Nekrajiny [i] 01:00 Anglický pacient [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Encyklopédia slov.obcí: Tibava [i] 09:50 Eucharistický kongres v Dubline [i] 10:50 Cesty Slovenskom [i] 11:45 Najkrajší kvet [i] 12:40 On Air [i] 12:55 Orientácie [i] 13:25 Slovo [i] 13:40 Jánošíkove dni v Terchovej - PRECHÁDZKY PO KRAJI [i] 15:00 Športy na Slovensku [i] 16:05 Família: Família - Život v Ohrade [i] 16:35 Anjeli strážni: Anjeli strážni Božidary Turzonovovej [i] 17:05 Sudca vo vlastnej pasci [i] 18:05 Kniha na ceste [i] 18:30 Večerníček: Príbehy z medovej stráne 1/7 [i] 18:50 Táraninky: Obloha [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Príhovor ministra školstva SR [i] 19:43 ArtSpektrum [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Dokumentárny klub: Zabudnuté ženy [i] 20:50 Dedičstvo otcov: Katarínka 2.časť [i] 21:25 Noc v archíve: Pre deti a mládež [i] 22:25 Noc v archíve - letný špeciál: Letný špeciál - Pre mládež [i] 23:15 Retro noviny [i] 23:35 Slovo [i] 23:39 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 Späť v hre [i] 07:55 Môj štvornohý priateľ Ace [i] 10:00 Najlepšie torty I. 1/14 [i] 11:00 Titanic 2 [i] 13:00 Cililing a stratený poklad [i] 14:30 Späť v hre [i] 16:15 Kráľ Škorpión [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČOSKORO V „ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT“ UVIDÍTE [i] 20:20 Horúce pozdravy z Paríža [i] 22:40 Kráľ Škorpión 2: Návrat kráľa [i] 01:00 Salton Sea [i] 03:00 Môj štvornohý priateľ Ace [i] 04:35 Kráľ Škorpión 2: Návrat kráľa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Malý pitaval z veľkého mesta: Milenec 2 [i] 06:30 Moderné veštenie [i] 07:25 Matlock VIII. 18 [i] 08:25 Život na zámku: Nástup 33 [i] 09:40 MacGyver 104,105 [i] 11:40 Knight Rider 33,34 [i] 13:50 Sanitka 10,11/11 [i] 16:25 Pre hrsť dolárov [i] 18:25 Originály na cestách - Berlín 1/6 [i] 19:25 Posledné minúty 10 [i] 20:20 NOVÁ SHOW NA PLUSKE: Bachelor - Čakanie na lásku 1/11 [i] 22:10 D'Artagnan a traja mušktieri 1,2/2 [i] 02:05 Recept na vraždu [i] 03:30 McBride: Padlý anjel [i] 04:50 Originály na cestách - Berlín 1/6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Obhájci 17/18 [i] 07:50 Advokáti V. 21/22 [i] 08:40 Ztracený svět III.: Tajemství 14/22 [i] 09:35 Andromeda III. 17/22 [i] 10:30 Andromeda III. 18/22 [i] 11:25 Pán času V. 6/13 [i] 12:25 Advokáti V. 22/22 [i] 13:20 Obhájci 18/18 [i] 14:15 Boj o čas III. 20/22 [i] 15:10 Boj o čas III. 21/22 [i] 16:05 Deset důvodů, proč tě nenávidím 1/20 [i] 16:40 Drzá Jordan II. 16/22 [i] 17:35 Drzá Jordan II. 17/22 [i] 18:30 Vlčí mládě 5/12 [i] 19:25 Na lodi 7/13 [i] 21:00 Král rybář [i] 23:45 CSI: New York VII. 15/22 [i] 00:45 Cena za lidskost II. 10/13 [i] 01:40 Král rybář [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:05 Nespoutaná reakce: Těžké versus lehké [i] 06:00 Jak se to dělá: Zakružovací kameny/Ledničky/Hliníkové basebalové pálky [i] 06:25 Jak to dělají? 1 [i] 06:50 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i] 07:15 Americký chopper: Vyrovnání [i] 08:10 Bořiči mýtů: Auto v dešti [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 46 [i] 09:30 Zničeno ve vteřině 47 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Stadion v Melbourne [i] 10:50 Rození obchodníci: Porsche 914 [i] 11:40 Špinavé práce: Výrobce pergamenu [i] 12:35 Mečouni - život na udici: S takovými kamarády [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Las Vegas [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Viva Las Vegas [i] 14:25 Králové aukcí: Sekera na stínání hlav/klasický automat na Coca-Colu [i] 14:55 Králové aukcí: Kytara Johnnyho Cashe/rychlý kobereček [i] 15:20 Jak se dělá sport 2 [i] 15:50 To taky zvládnu 10 [i] 16:15 Impozantní letadla: Martin Mars [i] 17:10 Nejsmrtelnější úlovek 14 [i] 18:05 Dvojí přežití: Ztroskotání [i] 19:00 Jak se to dělá 9 [i] 19:30 Jak se to dělá: Plné obruče/Tvarohový koláč/Pádlo pro kánoe/Glóbusy [i] 20:00 Impozantní letadla: Antonov 124 [i] 21:00 Zbraně, které změnily svět: AK-47 [i] 22:00 Říční příšery: Američtí zabijáci [i] 23:00 Nebezpečné rybaření: Vancouver [i] 00:00 Téměř jsem to nepřežil: Únik z Amazonie [i] 00:55 Impozantní letadla: Antonov 124 [i] 01:50 Zbraně, které změnily svět: AK-47 [i] 02:50 Říční příšery: Američtí zabijáci [i] 03:50 Jak se to dělá 12 [i] 04:15 Nejsmrtelnější úlovek 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Příběhy slavných - Jiří Zahajský [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Finley požární autíčko 8/39 [i] 06:45 Franklin [i] 07:05 Záhady starověkého Říma: Piráti z Pompejí 3/20 [i] 07:35 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Sváteční slovo jezuity Miroslava Herolda [i] 11:05 O zvířatech a lidech: Krize 9/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O moudré Sorfarině [i] 14:15 Sňatky z rozumu: Osudy podnikatelských rodin 1/5 [i] 15:50 Bylo nás pět: Cesta do Indie a zpět 6/6 [i] 16:50 Smrt v sedle [i] 18:15 Film o seriálu Ententýky [i] 18:30 Na cestě po Vranovsku [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Sportka 20:00 Chalupáři: Svatba 11/11 [i] 20:50 Vyprávěj - ohlédnutí [i] 21:30 Hříšní lidé Města pražského: Hra 11 [i] 22:30 Komisař Moulin [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 Podfukáři VI 4/6 [i] 00:55 Manéž Bolka Polívky [i] 02:05 Kuchařská pohotovost [i] 02:30 Přezůvky s sebou [i] 03:20 Banánové rybičky [i] 03:45 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:05 Období digitální [i] 04:45 Lenka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Osobnost na Dvojce [i] 06:00 Putování za Mojžíšem [i] 06:10 Cesty víry: Nevyzpytatelné křivky života [i] 06:35 Putování za vínem: Nový Zéland I. [i] 07:05 Soukromé století [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Československý filmový týdeník 1962 901/2379 [i] 08:50 Hledání ztraceného času: S kamerou po dolním Labi 3 [i] 09:10 Svět očima Hanzelky a Zikmunda 10/13 [i] 09:35 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 2/6 [i] 10:25 Laurel a Hardy: Běsnící blechy [i] 10:40 Království divočiny: Splešťule tagame [i] 11:10 Šamani odcházejí [i] 12:05 Přiznání jedné dívky [i] 13:20 Eliška Junková [i] 13:55 Zapomenuté výpravy [i] 14:20 Tajemství na dně moří: 2. světová válka 1/6 [i] 15:15 Plácido Domingo: Mé největší role [i] 16:30 Cesty víry: Klášter na ostrově [i] 16:55 Uchem jehly [i] 17:25 Gorily mezi Prahou a Afrikou [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Cesta k slunečnímu chrámu - 2. část 32/39 [i] 18:15 Včelka Mája: Šťastnou cestu 97/104 [i] 18:35 Ovečka Shaun [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Jak se žije dobyvatelům pólů a hvězd podle Pavla Jandourka [i] 19:15 Život s handicapem: Dana a Petra aneb Tiché herečky [i] 19:30 Červený trpaslík: Legie 32/52 [i] 20:00 Můj otec George Voskovec [i] 20:55 Neobyčejné ženy: Maria Montessori [i] 21:50 Na plovárně s Pavlem Tigridem [i] 22:15 Filmový klub: Claude Chabrol [i] 00:00 Pravá krev III: Tvrdý dopad 7/12 [i] 00:45 Oddělené světy [i] 02:35 Sen o Paříži v Praze [i] 03:30 Bílá místa [i] 04:05 ČT Live - Tři sestry [i] 04:55 Kam se poděla (národní) babička? [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:15 Pepek námořník [i] 06:30 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 2 [i] 06:45 Senzační Spiderman 24 [i] 07:10 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 14 [i] 07:40 Tučňáci z Madagaskaru II 2 [i] 08:10 Flash Gordon 10 [i] 08:55 Můj přítel Monk VIII 13 [i] 09:55 Černá punčocha [i] 11:45 Metráček [i] 13:30 Velká cena Belgie [i] 16:00 Zničeno ve vteřině [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Jak se budí princezny [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Gympl s (r)učením omezeným: A to je teprve začátek! [i] 22:10 Střepiny [i] 22:40 Kamarádova holka [i] 01:00 Městečko Eastwick 4 [i] 01:40 Novashopping 01:45 Populace 436 [i] 03:15 Volejte Novu [i] 03:45 Áčko [i] 04:35 V dobrém i zlém III 11, 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Hero Factory: My stavíme hrdiny: Zkouška ohněm 5 [i] 07:45 Mistr Manny I: Ťuk šroubovákem; Starší sestra 8 [i] 08:15 Tajemství 2. světové války: Pravda o Rommelovi 6 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Zločiny v zahradách I 1 [i] 11:00 Partie [i] 12:00 Receptář prima nápadů [i] 13:00 S Italem v kuchyni [i] 13:45 Honba za diamantem [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Mrtvý ve vodě [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Austrálie [i] 23:25 Pomsta [i] 01:50 Sběratelé kostí II: Muž v cele 12 [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:25 Tajemství 2. světové války: Pravda o Rommelovi 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 V tieni [i] 05:25 Predčítač [i] 07:45 Máša 33-34/60 [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Columbo VII. 1/4 [i] 11:55 Summerland II. 5/13 [i] 12:45 Bolesti slávnych [i] 13:50 Rosnička [i] 15:40 Snívala som o Afrike [i] 17:50 Inga Lindströmová: Tajomný dom [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 23:00 Skutočný príbeh:Tieň smrti 1-2/2 [i] 02:10 Columbo VII. 1/4 [i] 03:20 Ružové okuliare [i] 04:05 Smiechoty [i] 04:30 Bzzz!!! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Až do dna [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pejskové milionáři [i] 13:45 Napříč časem [i] 15:35 Bobule [i] 17:15 V neděli večer [i] 19:10 Spadl z oblaků [i] 20:55 Bojiště Země: Sága roku 3000 [i] 22:55 Pokrevní bratři [i] 00:45 Parasomnie [i] 02:25 Noc patří nám [i] 04:25 Holka k nakousnutí [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 09:00 Formule [i] 09:30 Formule [i] 10:00 Rally [i] 11:00 Cyklistika [i] 11:45 Cestovní vozy [i] 12:30 Rally [i] 13:00 Rally [i] 14:00 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vánoce s velkým V [i] 08:00 Naše první Vánoce [i] 10:00 Diagnóza vražda 7: Z minulosti část 2. 24 [i] 11:00 Diagnóza vražda 8: Příliš dokonalý plán 1 [i] 12:00 Diagnóza vražda 8: Slepý blafuje 2 [i] 13:00 Diagnóza vražda 8: Eskamotáž 3 [i] 14:00 Diagnóza vražda 8: Z důvodu nepříčetnosti 4 [i] 15:00 Junior [i] 17:00 Lhář Lhář [i] 19:00 Transplantační jednotka 1: Zvrat osudu 9 [i] 20:00 Námořní hlídka 5: Mrtvé moře 9 [i] 21:00 Skandál 1: Prudký pád 5 [i] 22:00 Skandál 1: Stopa 6 [i] 23:00 Dvojník [i] 01:00 Květinářka [i] 03:00 Médium 6: Krevní skupina A 17 [i] 04:00 Transplantační jednotka 1: Zvrat osudu 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Budapešť nadivoko [i] 06:40 Vražedných 60 1 [i] 07:15 Planeta mláďat II. 1 [i] 08:25 Ztracená města starověku 1 [i] 09:30 Jak žít se ženou 3 [i] 10:40 Jak žít se ženou 4 [i] 11:55 Sběrači III.: Tami a George 3 [i] 12:55 Utajený šéf 11 [i] 13:50 Odvěká cesta lidstva 2 [i] 14:55 Když se Země zatřese: Meteor zrodu i zániku 1 [i] 15:55 Když se Země zatřese: Hrozba z vesmíru 2 [i] 16:55 Hughova kampaň za ryby 5 [i] 17:55 Na chalupě den za dnem 2 [i] 18:55 Zvláštní jedlíci 5 [i] 20:05 Sběrači III.: Mary Lynn a Ingrid 10 [i] 21:00 Sport očima vědy II. 1 [i] 22:05 Louis Theroux : Megavězení v Miami 1 [i] 23:15 Smrtící válečníci III.: Napoleon vs. Washington 8 [i] 00:10 Univerzum:Celkový obraz [i] 01:10 Univerzum: Z hlubokých údolí na vrcholky hor [i] 02:15 Ztracená města starověku 1 [i] 03:15 Hostina se smrtí 5 [i] 04:05 Hostina se smrtí 6 [i] 04:55 Na chalupě den za dnem 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy IV. 35 [i] 06:00 Je tady někdo? [i] 07:35 Jezero zapomnění [i] 09:40 Šmoulové [i] 11:25 Newsroom 5 [i] 12:25 Nezastavitelný [i] 14:05 Vlk [i] 15:40 Život po životě [i] 17:45 Rango [i] 19:30 Před kamerou IX. 36 [i] 20:00 Šéfové na zabití [i] 21:40 Noc hrůzy [i] 23:25 Seznamte se, Monica Velour [i] 01:05 Sucker Punch [i] 02:55 Jackass 3.5 [i] 04:20 Šéfové na zabití [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Fotři jsou lotři [i] 07:35 Filmy a filmové hvězdy IV. 35 [i] 08:05 Dr. Dolittle 5 [i] 09:30 Let's Dance 3D [i] 11:15 Harry Potter a Relikvie smrti - část 1.