TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:20 Volanie severu [i] 07:45 Princ a Večernice [i] 09:20 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 10:50 Hriešne blbý tanec [i] 12:10 Kšefty s otcom [i] 14:15 Bláznivé prázdniny v tábore [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 Agent v sukni 2 [i] 17:55 Vo štvorici po Slovensku [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Čertova nevěsta (HD) [i] 22:35 Vo štvorici po Slovensku [i] 23:30 Prepadnutie v 13. okrsku [i] 01:25 Zachráňte vojaka Ryana [i] 04:00 Kobra 11 VIII. 2/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Sila lásky V. 227 [i] 06:15 Správy STV [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Včielka Maja: Bytosť z inej planéty [i] 07:25 Traja medvedíci: Súťaž vynálezcov 23 [i] 07:55 Fidlibum [i] 08:20 Superchyty [i] 08:50 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:25 Dom plný zvieratiek: Psie srdce 1/26 [i] 09:55 Reči, to zvieratám svedčí [i] 10:25 Rabaka [i] 12:00 Červené víno 3/3 [i] 13:20 On Air [i] 13:40 Hurá do záhrady [i] 14:10 Heidi [i] 15:40 Hľadanie Krajiny - Nekrajiny [i] 17:25 Postav dom, zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba - návraty [i] 21:15 Vlna [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Poctivé dievča [i] 00:50 On Air [i] 01:05 Vlna [i] 02:50 Poctivé dievča [i] 04:20 Miro Gavran [i] 04:35 Slovensko v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Planéta mláďat: Materský inštinkt 1/5 [i] 09:20 Stávka o Leokádiu [i] 10:10 Míľniky slovenského parlamentarizmu [i] 10:35 Vznik Slovenskej republiky [i] 11:35 Bratislavský hrad pre tretie tisícročie [i] 11:50 5 minút po dvanástej: Život/neživot [i] 12:50 Rozprávkový kráľ [i] 14:15 Kapura [i] 15:00 Farmárska revue [i] 15:15 História Slovenského futbalu 3/3 [i] 17:00 Zlatý Amos [i] 18:05 Nízke Tatry srdce Slovenska [i] 18:30 Večerníček: Nápady kocúra Strakoša 6/6 [i] 18:45 Náš vidiek [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 (Ne)celebrity: Ján Gbúr [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Cesty Slovenskom [i] 20:55 Anjeli strážni: Anjeli strážni Božidary Turzonovovej [i] 21:25 Letné kino na Dvojke: Celebrity [i] 23:15 Retro noviny [i] 23:30 Československý filmový týždenník [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 06:55 Kutil Manny III. [i] 07:50 Aladin I. [i] 08:15 Rozprávková jazda [i] 08:45 Beyblade Metal Fusion I. [i] 09:10 Bakugan [i] 09:40 Pasca na žraloka [i] 11:15 Vojna anjelov 1,2,3/3 [i] 16:30 RECEPT NA BOHATSTVO [i] 17:55 Najlepšie torty I. 1/14 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČOSKORO VO „FARMÁR HĽADÁ ŽENU“ UVIDÍTE [i] 20:20 Titanic 2 [i] 22:30 Kráľ Škorpión [i] 00:30 Vojna anjelov 1,2,3/3 [i] 04:55 Pasca na žraloka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Smer juh 47 [i] 06:00 Malý pitaval z veľkého mesta: Aranžér 1/15 [i] 07:00 Moderné veštenie [i] 08:00 Matlock VIII. 17 [i] 09:00 Život na zámku: Tvrdé hlavy 32 [i] 10:10 Diana: Kráľovná sŕdc [i] 12:00 Big Ben XIII 3 [i] 14:10 Matlock VIII. 18,19 [i] 16:20 Rodná zem [i] 18:25 VTIP ZA STOVKU 3 [i] 19:25 Posledné minúty 9 [i] 20:20 Priamy zásah [i] 22:15 Sladký život na Ibize [i] 00:10 Pre hrsť dolárov [i] 02:30 Matlock VIII. (19 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Obhájci 16/18 [i] 07:55 Advokáti V. 20/22 [i] 08:50 Ztracený svět III.: Přízrak 13/22 [i] 09:45 Andromeda III. 15/22 [i] 10:40 Andromeda III. 16/22 [i] 11:35 Pán času V. 5/13 [i] 12:30 Advokáti V. 21/22 [i] 13:25 Obhájci 17/18 [i] 14:20 Boj o čas III. 18/22 [i] 15:15 Boj o čas III. 19/22 [i] 16:10 Firma 6/22 [i] 17:05 Firma 7/22 [i] 18:00 JAG 5/22 [i] 19:00 JAG 6/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 20/24 [i] 22:00 Profil zločinu III. 2/12 [i] 23:10 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 5/13 [i] 00:10 Dead Set 1/5 [i] 01:05 Profil zločinu III. 2/12 [i] 02:05 JAG 5/22 [i] 02:55 JAG 6/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 14 [i] 06:00 Jak se to dělá: Magnety/Vařená šunka/Postříbřené čajové konvice/Figuríny pro testy autohavárií [i] 06:25 Jízda: Krycí jméno: Sedmikráska [i] 07:15 Pátá rychlost 9 [i] 07:45 Pátá rychlost 10 [i] 08:10 Megastavitelé: Stadion na světové úrovni - Jižní Afrika [i] 09:05 Nejlepších deset: Nejlepších deset bitevních letounů [i] 09:55 Impozantní letadla: Orbis [i] 10:50 Impozantní letadla: Martin Mars [i] 11:40 Impozantní letadla: Hercules LC-130 Skibird [i] 12:35 Impozantní letadla: Antonov 124 [i] 13:30 Mimořádné projekty: Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu [i] 14:25 Rozebráno: Zdi, konstrukce, spoje [i] 14:55 Rozebráno: Bezpečnostní výstroj [i] 15:20 Megastavitelé: Závod o včasné dokončení [i] 16:15 Jak se to dělá: Vzorované skleněné panely / cestovní kontejnery / fázová animace [i] 16:45 Vyrobeno v továrně 40 [i] 17:10 Extrémní výbuchy: Glasgow [i] 18:05 Černé nebe 9 [i] 19:00 Jak se to dělá 8 [i] 19:30 Jak se to dělá: Obojživelná vozidla/putter/modely lodí/barevné voskovky [i] 20:00 Mistři piva: Starověké pivo [i] 21:00 Nespoutaná reakce: Těžké versus lehké [i] 22:00 Život na laně 1 [i] 23:00 Kdo uspěje?: Škola lehké pěchoty [i] 00:00 Hrůzné okamžiky: Zamotaný parašutista [i] 00:55 Nespoutaná reakce: Těžké versus lehké [i] 01:50 Život na laně 1 [i] 02:50 Kdo uspěje?: Škola lehké pěchoty [i] 03:50 Jak se to dělá 11 [i] 04:15 Mistři piva: Starověké pivo [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VIII: Milovat a nechat zemřít 12/22 [i] 05:45 Etiketa [i] 06:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 06:50 O holčičce se strakatým pejskem [i] 07:00 Malá mořská víla [i] 08:20 Princezna Lillifee [i] 09:30 Slepičí úlet [i] 10:55 My všichni školou povinní: První zvonění 1/13 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Auto Moto Styl [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:25 Bratři [i] 14:50 Robinsonka [i] 16:05 Úsměvy Miloše Kopeckého [i] 16:50 Jumanji [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Trapasy [i] 21:10 Můžeme dál? [i] 21:50 Sisi 2/2 [i] 23:30 Losování Euromiliony 23:35 Vrána [i] 01:10 Film o seriálu Zdivočelá země IV. [i] 01:25 Auto Moto Styl [i] 01:50 Sváteční slovo spisovatele, publicisty a výtvarníka Václava Vokolka [i] 01:55 Kuchařská pohotovost [i] 02:20 Na návštěvě v rodném městě [i] 03:25 Setkání v Brně [i] 03:55 Trpká chuť slávy [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:40 Příběh olomouckého orloje [i] 06:00 Jak se žije na brněnském nádraží podle Vladimíra Morávka [i] 06:15 Noc, kdy zemřela Diana [i] 07:05 Restrepo [i] 07:50 Stop [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Aleje jako součást naší krajiny [i] 09:05 Silva Gabreta [i] 09:35 Vesnicopis [i] 09:55 ...a tuhle znáte? [i] 10:20 Děti 50. let [i] 10:45 Cesta za otcem - Eva Langrová [i] 11:15 Architektura: Andalusie: Alhambra 32/45 [i] 11:40 Ája Vrzáňová [i] 12:20 Tchyně [i] 13:35 Doják [i] 14:30 Laurel a Hardy: Pan Smith [i] 14:40 Životu nebezpečný ráj padělků [i] 15:40 Kamera na cestách: Maroko [i] 16:35 Zázračná planeta: Jižní Pacifik 1/6 [i] 17:25 Ranč U Zelené sedmy: Jak jsme závodili 32/42 [i] 17:55 Sůva z nudlí [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Ve stínu bohyně matky země [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Pyramidy? 2/5 [i] 20:45 Sen o Paříži v Praze [i] 21:40 Pán prstenů [i] 23:50 Červený trpaslík: Legie 32/52 [i] 00:20 Mighty Boosh III: Cesta do nitra punku 2/6 [i] 00:50 Paul McCartney: Back in the World [i] 01:35 Fotbal je Bůh [i] 02:25 Babylon [i] 02:55 Tulipány v Severních Čechách [i] 03:25 Životu nebezpečný ráj padělků [i] 04:20 Čtení na dobrou noc [i] 04:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 04:55 Zuzana Navarová, Iván Gutiérrez & Koa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Přátelé IV 18 [i] 05:25 Novashopping 06:05 Skippy 29 [i] 06:30 Pepek námořník [i] 06:50 Co nového Scooby-Doo? III 2 [i] 07:15 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 13 [i] 07:40 Tučňáci z Madagaskaru II 1 [i] 08:05 Čarodějka Tara 14 [i] 08:35 Hannah Montana navěky IV 14, 15 [i] 09:30 Hairspray [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:25 Ecce homo Homolka [i] 14:15 Zapomenutý ostrov [i] 16:15 Bota jménem Melichar [i] 17:30 Léto s kovbojem [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Shrek: Zvonec a konec [i] 22:15 Ghost Rider [i] 00:30 Horká noc, hořké ráno [i] 02:15 Novashopping 02:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:50 Áčko [i] 04:50 V dobrém i zlém III 9,10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Hero Factory: My stavíme hrdiny: Von Nebula 4 [i] 07:25 Mistr Manny I: Frantík zachraňuje; Narozeniny 7 [i] 07:55 Hračkování [i] 08:25 Autosalon [i] 09:40 Columbo: Smrt nabízí pomocnou ruku [i] 11:20 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 13:40 Casanova [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Smrt přichází v noci [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Můj život v ruinách [i] 22:10 Bournův mýtus [i] 00:20 Jednotka příliš rychlého nasazení [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Závrať naruby [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Slávici na ulici [i] 05:35 Láska z výťahu [i] 07:25 Úbohá Nasťa 42/80 [i] 08:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 123/129 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Columbo VI. 4/4 [i] 12:05 Summerland II. 4/13 [i] 12:55 Bolesti slávnych [i] 14:00 Zápisník jednej lásky [i] 16:15 Dve matky môjho muža [i] 18:05 Rosamunde Pilcherová: Kvety v daždi [i] 20:00 Inga Lindströmová: Tajomný dom [i] 21:55 Predčítač [i] 00:15 Úplné bezvetrie 2 [i] 01:50 Columbo VI. 4/4 [i] 03:00 Ružové okuliare [i] 03:45 Smiechoty [i] 04:35 Bzzz!!! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Nicota [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Hrdinové z říše Gaja [i] 13:45 Ruce pryč od Mississippi [i] 15:35 Dívka s perlou [i] 17:20 Pád do ticha [i] 19:15 Plnou parou vzad! [i] 20:55 Holka k nakousnutí [i] 22:30 Noc patří nám [i] 00:35 Deník nymfomanky [i] 02:15 Krvavé stopy [i] 03:50 Naboso [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 10:00 Rally [i] 10:55 Business Class [i] 11:00 Tenis [i] 13:00 Rally [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vánoční zásilka [i] 08:00 Vánoční anděl [i] 10:00 Rookie Blue 2: Možná to tak bylo 2 [i] 11:00 Rookie Blue 2: Za úplňku 3 [i] 12:00 Rookie Blue 2: Srdce a jiskry 4 [i] 13:00 Rookie Blue 2: Chycený při činu 5 [i] 14:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a jeho fanynka 1 [i] 15:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a raper 2 [i] 16:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a nudista 3 [i] 17:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a špatná přítelkyně 4 [i] 18:00 Můj přítel Monk 6: Pan Monk pomáhá s výchovou 5 [i] 19:00 Médium 7: Dohazovačka 2 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Pobřeží 20 [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Filmy velkých pláten: Junior [i] 23:00 Lhář Lhář [i] 01:00 Dvojník [i] 03:00 Médium 6: Allison Rolenová se vdala 16 [i] 04:00 Květinářka [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Objevy starověku 4 [i] 06:00 Muzeum života 5 [i] 07:10 Vraky snů 18 [i] 07:40 Vraky snů 19 [i] 08:15 Odkrytý Egypt 6 [i] 09:20 Budapešť nadivoko [i] 10:00 Vražedných 60 1 [i] 10:35 Planeta mláďat II. 1 [i] 11:45 Velké přírodní události 1 [i] 12:50 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Severní Karolina 5 [i] 14:00 Hostina se smrtí 7 [i] 15:00 Vesmír IV. 23 [i] 15:55 Discovery speciál: Lov na kometu [i] 16:55 Hughova kampaň za ryby 4 [i] 17:55 Na chalupě den za dnem 1 [i] 18:55 Zvláštní jedlíci 4 [i] 20:05 Sběrači III.: Theresa a Karen 9 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 13 [i] 21:55 Vládce moří [i] 23:00 Smrtící válečníci III.: NKSOF vs. Vojenská policie 7 [i] 23:55 Forenzní faktor 3 [i] 00:50 Podfuky a podrazy 1 [i] 01:50 Divoký západ 1 [i] 02:50 Velké přírodní události 1 [i] 03:55 Hughova kampaň za ryby 4 [i] 04:55 Jak žijí Jonesovi [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Každý druhý týden (a půlka prázdnin) [i] 07:35 Útěk ze Sibiře [i] 09:45 Máma mezi Marťany [i] 11:15 Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka [i] 13:05 Zátah [i] 15:10 Méďa Béďa [i] 16:30 Captain America: První Avenger [i] 18:35 Glee Live! 3D [i] 20:00 Šmoulové [i] 21:45 Zdrojový kód [i] 23:15 Děti kukuřice [i] 00:45 Bláznivá střela - Amerika v ohrožení [i] 02:05 Revanš