Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 HORÚCA KRV - NOVÝ SERIÁL [i] 09:30 Kobra 11 VIII. 2/14 [i] 10:30 Svet v ohrození [i] 12:10 Melrose Place: Nová generácia 14-15/18 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Mentalista I. 7/23 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia VI. 16-17/25 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VI. 8/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IX. 16/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 AKČNÝ PIATOK: Za mrežami [i] 22:50 AKČNÝ PIATOK: Aljaška v plameňoch [i] 00:50 Návrat na vrchol [i] 02:50 Rivers of Babylon [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Sila lásky IV. 142 [i] 06:05 Sila lásky V. 226 [i] 06:55 Správy STV [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Práca pre teba [i] 07:45 Traja medvedíci: Bojovník za spravodlivosť 22 [i] 08:15 Tajomný ostrov 44/44 [i] 08:45 Obchod so šťastím: Stratená dcéra 53 [i] 09:20 Obchod so šťastím: Nešťastie 54 [i] 09:55 Doktor z hôr: Nový život 35/45 [i] 10:40 S Talianom v kuchyni: Minestrone [i] 11:20 Sila lásky IV. 143 [i] 12:10 Takí sme boli: Jan Kraus [i] 13:15 Práca pre teba [i] 13:30 Divoký anjel 241 [i] 14:10 Helenine oči 13/18 [i] 15:00 Doktor z hôr: Sestrička bez mena 36/45 [i] 15:45 Práca pre teba [i] 15:50 Práca pre teba - žrebovanie [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 227 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:35 Helicops: Zlyhanie [i] 18:20 S Talianom v kuchyni: Viva Italia [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Galavečer ku Dňu ústavy [i] 21:10 TOP STAR Extra [i] 22:05 Nočné správy [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:20 Ďakujeme, že fajčíte [i] 00:00 Helicops: Zlyhanie [i] 00:50 Helenine oči 13/18 [i] 01:40 Divoký anjel 241 [i] 02:15 Doktor z hôr: Sestrička bez mena 36/45 [i] 03:05 Ďakujeme, že fajčíte [i] 04:35 Sila lásky IV. 143 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Mestá a tváre: Malacky [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Práca pre teba [i] 08:40 Zelené raje III: Nová nádej - Mozambik [i] 09:05 Leto s telkou: Čo rozprávala teta Srna [i] 09:15 Páni zo semafora [i] 09:30 Nebojte sa prvákov [i] 10:35 Variácie: Tabu a médiá [i] 11:15 Mojich sedem divov: Stanislav Dančiak [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:15 ArtSpektrum [i] 12:20 Film o filme : Dom [i] 12:40 Prekliaty služobník lásky [i] 14:15 Medicína: Medicína - Chronická leukémia [i] 15:10 Kvarteto [i] 15:50 Osloboditelia: Flotila [i] 16:40 Dáma [i] 17:40 Práca pre teba [i] 17:45 Práca pre teba - žrebovanie [i] 17:50 Čarovný svet animovaného filmu: Čas hľadania, čas nádejí [i] 18:05 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: Nápady kocúra Strakoša 5/6 [i] 18:45 Encyklopédia slov.obcí: Tibava [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Zuzana Ábelová [i] 20:00 Planéta mláďat: Materský inštinkt 1/5 [i] 20:55 Família: Família - Život v Ohrade [i] 21:30 Letné kino na Dvojke: Pozor na Harryho [i] 23:00 BJD Curtis Stigers (USA) [i] 00:05 Práca pre teba [i] 00:10 ArtSpektrum [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 05:45 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Slobodná mamička [i] 09:00 POD POVRCHOM 6,7 [i] 11:00 Dom snov II. 29 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Syn draka 1,2/2 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Na divočáka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Diabol nosí Pradu [i] 22:45 Šiesty deň [i] 01:20 Syn draka 1,2/2 [i] 04:15 Posledný zabijak [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 74 [i] 08:00 Matlock VIII. 13 [i] 09:00 Smer juh 46,47 [i] 11:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 1/24 [i] 11:55 M*A*S*H 168,169 [i] 12:55 POD POVRCHOM 5 [i] 13:55 Takešiho hrad II. 65 [i] 14:25 Simpsonovci VII. 19,20 [i] 15:25 Griffinovci III. 17 [i] 15:55 Futurama IV. 1/12 [i] 16:25 "Vytunuj mi fáro" I. 1/40 [i] 17:00 Dom snov II. 28 [i] 17:55 RISKUJ [i] 18:25 Sexi špinavé prachy [i] 20:20 VTIP ZA STOVKU 3 [i] 21:30 Inkognito [i] 22:30 Julie, rytierka de Maupin 1,2/2 [i] 02:10 Legenda menom Bruce Lee: Cesta za slávou [i] 03:40 Legenda menom Bruce Lee: Oceľová päsť [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět III.: Cestovatelé 2/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 8/24 [i] 08:50 Advokáti V. 1/22 [i] 09:45 Drzá Jordan II. 3/22 [i] 10:40 Merlin IV. 12/13 [i] 11:35 Ztracený svět III.: Cestovatelé 2/22 [i] 12:30 Advokáti V. 2/22 [i] 13:25 Posel ztracených duší 11/22 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba III. 8/24 [i] 15:15 Drzá Jordan II. 3/22 [i] 16:10 Ztracený svět III.: Oko za oko 3/22 [i] 17:05 Merlin IV. 13/13 [i] 18:00 Posel ztracených duší 12/22 [i] 19:00 Drzá Jordan II. 4/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 9/24 [i] 21:00 Skála [i] 23:45 Profil zločinu III. 2/12 [i] 00:50 Cena za lidskost II. 10/10 [i] 01:45 Skála [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 13 [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce: Jeskynní biolog [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Téměř na kolenou [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Thajsko [i] 09:05 Bořiči mýtů: Legenda o telefonním seznamu [i] 10:00 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 6 [i] 10:55 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 11:50 Rození obchodníci: Saab 9-3 [i] 12:45 Pátá rychlost 3 [i] 13:15 Pátá rychlost 4 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka Gears of War [i] 14:35 Špinavé práce: Čistič bójí [i] 15:30 Bořiči mýtů: Odporné skryté pravdy [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Lov krabů [i] 17:20 Nebezpečné rybaření: Filipíny [i] 18:15 Říční příšery: Tvor, který mrzačí [i] 19:10 Jak se to dělá: Visací zámky/Strojky na vlasy/Dřeváky/Syntetická kůže/ [i] 19:40 Jak to dělají?: Zápalky/chróm [i] 20:05 Zvědavost: Jak zanikne náš svět? [i] 21:00 Dřevorubci v močálech: Válka náklaďáků [i] 21:55 Zbraně, které změnily svět 5 [i] 22:50 Strašení: Prokletí [i] 23:45 Strašení: Ozvěny ze záhrobí [i] 00:40 Zvědavost: Jak zanikne náš svět? [i] 01:40 Dřevorubci v močálech: Válka náklaďáků [i] 02:40 Zbraně, které změnily svět 5 [i] 03:40 Strašení: Prokletí [i] 04:35 Jak se to dělá: Visací zámky/Strojky na vlasy/Dřeváky/Syntetická kůže/ [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VIII: Nahoře a dole 11/22 [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 ASHA: Kybernetoví učitelé 17/26 [i] 08:45 Velryba Decimálka [i] 09:00 Letohrátky: Stateční kapitáni 41/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VIII: Milovat a nechat zemřít 12/22 [i] 10:10 Až bude padat hvězda [i] 11:25 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Televarieté [i] 13:55 13. komnata Květy Fialové [i] 14:25 Ať žijí rytíři!: V sevření hada 7/7 [i] 15:20 O Ptáku Ohniváku [i] 16:10 AZ-kvíz [i] 16:35 Chalupa je hra [i] 16:55 Ohlédnutí za seriálem Zdivočelá země I - III [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Tajemství staré bambitky [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:10 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:05 Kriminálka Paříž: Stín pochybnosti 18/62 [i] 23:55 Město žen II: Divný zvuky 3/22 [i] 00:20 Co nám dělá dokonalá těla? 18,19/39 [i] 01:00 Na stopě [i] 01:25 AZ-kvíz [i] 01:50 Kuchařská pohotovost [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:40 Přezůvky s sebou [i] 03:35 Balíček [i] 03:55 Sólo pro mou ženu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 František Kupka [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Architektura 31/45 [i] 09:35 Mostar United [i] 10:30 Neobyčejné ženy: Agatha Christie [i] 11:25 Babylon [i] 11:55 Putování starými cestami [i] 12:25 Soukromé století [i] 13:20 Příběh insignií [i] 13:35 Na plovárně s Janem Wienerem [i] 14:00 Laurel a Hardy: Ano, Nanynko [i] 14:10 Piráti 21. století [i] 15:05 Ushuaia 12/26 [i] 15:30 Království divočiny: Splešťule tagame [i] 16:00 Jak se žije na brněnském nádraží podle Vladimíra Morávka [i] 16:15 Život s handicapem: Adam aneb [i] 16:25 Komu šplouchá na maják: Příběhy sourozenců Kocourkových 3/3 [i] 17:00 Fredy a Zlatovláska [i] 17:55 Příušnice [i] 18:00 Hodina zpěvu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Tadeáš a Thór / Letadlo, letadlo 8/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Poslední kapka 36/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Jižní Pacifik 1/6 [i] 20:55 Velikáni filmu: Vittorio De Sica [i] 22:35 Mighty Boosh III: Cesta do nitra punku 2/6 [i] 23:05 ČT Live - Tři sestry [i] 00:00 Prezidentovi v patách aneb [i] 00:55 Putování za vínem: Nový Zéland I. [i] 01:25 Laurel a Hardy: Bláznivej jak liška [i] 01:45 Laurel a Hardy: Ano, Nanynko [i] 01:55 Proměny [i] 03:15 Žena sluncem oděná [i] 04:10 Broln v Holandsku [i] 04:45 Arakain [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice: Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. 2229 [i] 09:55 Hroši v Africe [i] 11:55 Průměrňákovi 5 [i] 12:20 Tescoma s chutí [i] 12:35 Gilmorova děvčata V 2 [i] 13:30 Dr. House 20 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI III 7 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly 21 [i] 16:30 Přátelé IV 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VIII: Kde je můj ženich? [i] 18:25 Ulice: Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. 2230 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 MasterChef: Casting 1 [i] 22:25 Kill Bill 2 [i] 01:00 Novashopping 01:10 Shottas - Jamajský gang [i] 03:00 Sue Thomas: Agentka FBI III 7 [i] 03:50 Powder Park 12 [i] 04:40 V dobrém i zlém III 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Knight Rider III: Noční úder 20 [i] 08:15 Kutil Tim V: Doktor v domě 10 [i] 09:00 M*A*S*H 253 [i] 09:30 Slunečno, místy vraždy II: Útěk 13 [i] 10:20 Prostřeno! [i] 11:10 Diagnóza vražda III: Vražedná láska 7 [i] 12:10 Můj přítel Monk VI: Pan Monk jde do banky 12 [i] 13:05 Vraždy v Kitzbühelu II: Vražedné včely 3 [i] 14:05 Vraždy v Kitzbühelu II: Svatojánský oheň 4 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. I: Boj zblízka 19 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Shledání v Rose Abbey [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Rosamunde Pilcher: Ať půjdeš kamkoli [i] 22:05 Show Jana Krause [i] 23:05 Agent bez minulosti [i] 01:25 Láska k pronájmu [i] 03:25 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Čistá láska 48-49/170 [i] 07:10 Macocha 109/120 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 120/130 [i] 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 62/216 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Jesse II. 8/20 [i] 10:50 Ezel 89/142 [i] 11:45 Sultán 119 [i] 12:50 Larina voľba 66 [i] 14:00 O.C. California II. 23/24 [i] 14:55 Mladí, krásni, skazení 87/131 [i] 15:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 63/216 [i] 16:50 Keď budeš moja 164/238 [i] 17:50 V siedmom nebi II. 12/22 [i] 18:50 Máš pravdu, miláčik II. 8/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Larina voľba 67-68 [i] 22:10 Zápisník jednej lásky [i] 00:25 Tajomstvo minulosti [i] 02:00 Frasier [i] 02:45 Máš pravdu, miláčik II. 8/24 [i] 03:10 L.O.V.E. [i] 03:45 Na streche [i] 04:25 SEDEM s r.o. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Alex a Emma [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Až do dna [i] 13:40 Moje borůvkové noci [i] 15:30 Před svatbou ne! [i] 17:40 Jak vykrást banku [i] 19:10 Policajtka [i] 21:00 Naboso [i] 23:05 Krvavé stopy [i] 00:55 REC [i] 02:10 22 výstřelů [i] 04:05 Honička na chlapa [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 09:00 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 12:30 Fotbal [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 10 [i] 06:20 Diagnóza vražda 8: Slepý blafuje 2 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Ztráta zraku 13 [i] 08:20 Pohotovost 4: O lítosti minulé a strachu budoucím 20 [i] 09:20 Naše první Vánoce [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Princip 14 [i] 12:20 Pohotovost 4: Nechte malé děti 21 [i] 13:20 Rookie Blue 1: Za denního světla 5 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 7: Thunderhawk 15 [i] 15:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a špatná přítelkyně 4 [i] 16:20 Vánoční anděl [i] 18:20 Diagnóza vražda 8: Z důvodu nepříčetnosti 4 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk pomáhá s výchovou 5 [i] 20:20 Divoká řeka [i] 22:20 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Následovník 10 [i] 23:20 Havaj 5-0 1: Hrdinové a zločinci 19 [i] 00:20 Americké válečné lodě [i] 02:20 Pohotovost 4: Nechte malé děti 21 [i] 03:20 Diagnóza vražda 8: Z důvodu nepříčetnosti 4 [i] 04:15 Super erupce [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Objevy starověku 3 [i] 06:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 6 [i] 06:55 Mravenci vědí všechno 6 [i] 07:15 Deratizátor II. 4 [i] 07:45 Vášnivý jedlík : Kroniky masožravců 1 [i] 08:15 Nejpřísnější rodiče na světě 23 [i] 09:10 Utajený šéf III. 2 [i] 10:10 Kdo přežije Armagedon 5 [i] 11:15 Sběrači 5 [i] 12:15 Nejhorší světové katastrofy 9 [i] 13:15 Život 9 [i] 14:20 Zvířecí rekordmani IV.: Ti nejpohyblivější 20 [i] 15:25 Kdo přežije Armagedon 6 [i] 16:35 Nejpřísnější rodiče na světě 24 [i] 17:30 Utajený šéf III. 3 [i] 18:25 Sběrači 5 [i] 19:20 Velrybí hlídka [i] 20:20 Život 10 [i] 21:20 Vánoční hvězda [i] 22:20 Podzemí měst II. 10 [i] 23:20 Skutečné výslechy 11 [i] 23:50 Skutečné výslechy 12 [i] 00:25 Sběrači 4 [i] 01:25 Forenzní faktor 5 [i] 02:20 Skutečné výslechy 11 [i] 02:50 Skutečné výslechy 12 [i] 03:15 Podzemí měst II. 10 [i] 04:00 Kdo přežije Armagedon 6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty [i] 07:20 Opravdové country 2: Talent [i] 09:10 Thor