Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 HORÚCA KRV - NOVÝ SERIÁL [i] 09:30 Kobra 11 VIII. 1/14 [i] 10:30 Kulový blesk [i] 12:10 Melrose Place: Nová generácia 12-13/18 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Mentalista I. 6/23 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia VI. 14-15/25 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VI. 7/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IX. 15/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 HORÚCA KRV - NOVÝ SERIÁL [i] 21:30 Flynn Carsen: Návrat do baní kráľa Šalamúna [i] 23:35 Nočné Televízne noviny [i] 00:00 Honba na Šakala [i] 02:00 Zahraj a neprežiješ [i] 03:10 Smallville VIII. 8/22 [i] 03:50 Kobra 11 VIII. 1/14 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub "N" [i] 06:45 Správy STV [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Práca pre teba [i] 07:40 Traja medvedíci: Supermucha 21 [i] 08:10 Materské znamienko: Bratia 7/7 [i] 08:45 Tajomný ostrov 43/44 [i] 09:15 Obchod so šťastím: Nevera 52 [i] 09:45 Doktor z hôr: Životná poistka 34/45 [i] 10:35 S Talianom v kuchyni: Daiquiri [i] 11:15 Sila lásky IV. 142 [i] 12:05 Takí sme boli: Štefan Kvietik [i] 13:15 Práca pre teba [i] 13:25 Divoký anjel 240 [i] 14:05 Helenine oči 12/18 [i] 15:00 Doktor z hôr: Nový život 35/45 [i] 15:50 Práca pre teba [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 226 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:35 Helicops: Miliardová lúpež [i] 18:20 S Talianom v kuchyni: Minestrone [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nevera po slovensky 3/3 [i] 21:20 Kaviareň Slávia [i] 22:10 Dr.House VII.: Ide sa ďalej 23/23 [i] 22:55 Nočné správy [i] 23:05 Počasie [i] 23:08 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Helicops: Miliardová lúpež [i] 00:00 Helenine oči 12/18 [i] 00:45 Divoký anjel 240 [i] 01:25 Slovensko v obrazoch [i] 01:45 Svet v obrazoch [i] 02:10 Takí sme boli: Štefan Kvietik [i] 03:15 Pohľady - 2.časť [i] 03:45 Nočné správy [i] 03:55 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Mestá a tváre: Hlohovec [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Práca pre teba [i] 08:40 Dizajn: Concorde [i] 09:05 Leto s telkou: Čo rozprávala teta Srna [i] 09:15 Páni zo semafora [i] 09:30 Posledný prázdninový príbeh [i] 10:30 Labyrint: Hypotéza o prvom občanovi vesmíru [i] 11:20 Mojich sedem divov: Daniel Hevier [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Spievala by hlasom [i] 13:00 Vojak bez zbrane [i] 13:30 Chalupárium alebo Keď v meste padla... 2002 [i] 14:10 Profily: MUDr. Pavol Strauss [i] 14:45 Medicína: Medicína - Chyby zraku [i] 15:55 Kvarteto [i] 16:20 Práca pre teba [i] 16:30 Generácia: Mŕtvi a živí 3/3 [i] 17:45 Čarovný svet animovaného filmu: Naše prejavy [i] 18:00 Zelené raje III: Nová nádej - Mozambik [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Nápady kocúra Strakoša 4/6 [i] 18:45 Varím, varíš, varíme a pečieme: Čokoládové podkovičky [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Pavol Jackovič [i] 20:00 Osloboditelia: Flotila [i] 20:50 Z mesta do mesta: Medzilaborce [i] 21:20 Netopier [i] 23:05 Kaviareň u Filipa [i] 23:35 Práca pre teba [i] 23:38 6 miliárd názorov [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 07:55 Súdna sieň: Prečo si to neriešila skôr? [i] 09:00 POD POVRCHOM 5 [i] 10:00 Dom snov II. 27,28 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 18,19 [i] 15:00 Prezidentov muž 2 - Ground Zero [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Keď matka fetuje [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Ako sa zbaviť Betky 4 [i] 21:30 POD POVRCHOM 7 [i] 22:30 Kosti IV. 20 [i] 23:30 Pach krvi 2 [i] 01:35 Posledné minúty 8 [i] 02:20 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 8 [i] 03:05 Mafstory: Banková lúpež [i] 03:50 Pach krvi 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 73 [i] 08:00 Matlock VIII. 12 [i] 09:00 Smer juh 44,45 [i] 11:00 Nespravodlivo odsúdený 12/12 [i] 11:55 M*A*S*H 166,167 [i] 12:55 POD POVRCHOM 4 [i] 13:55 Takešiho hrad II. 64 [i] 14:25 Simpsonovci VII. 17,18 [i] 15:25 Griffinovci III. 16 [i] 15:55 Futurama III. 15/15 [i] 16:25 Nitro Circus I. 12/12 [i] 17:00 Dom snov II. 27 [i] 17:55 RISKUJ [i] 18:25 Vojak cti [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 14 [i] 21:15 Faktor strachu II. 7 [i] 22:10 Jessica 1,2/2 [i] 01:55 Nitro Circus [i] 02:15 Vojak cti [i] 03:45 Zasľúbená zem 65/65 [i] 04:30 Smer juh 44,45 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět III.: Z čista jasna 1/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 7/24 [i] 08:50 Umíte tančit? VI. 32/32 [i] 09:45 Drzá Jordan II. 2/22 [i] 10:40 Merlin IV. 11/13 [i] 11:35 Ztracený svět III.: Z čista jasna 1/22 [i] 12:30 Advokáti V. 1/22 [i] 13:25 Posel ztracených duší 10/22 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba III. 7/24 [i] 15:15 Drzá Jordan II. 2/22 [i] 16:10 Ztracený svět III.: Cestovatelé 2/22 [i] 17:05 Merlin IV. 12/13 [i] 18:00 Posel ztracených duší 11/22 [i] 19:00 Drzá Jordan II. 3/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 8/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 15/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 16/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9/24 [i] 00:00 Pohřešovaný 2/7 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 15/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IV. 16/24 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 12 [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Dělník v ocelárně [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme na moře [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Jihozápadní Austrálie [i] 09:05 Bořiči mýtů: Virální hodinka [i] 10:00 Jak to dělají?: Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 5 [i] 10:55 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 11:50 Rození obchodníci: Frogeye Sprite [i] 12:45 Jízda: Velké autíčko [i] 13:40 Americký chopper: Snižování počtů [i] 14:35 Špinavé práce: Jeskynní biolog [i] 15:30 Bořiči mýtů: Odzbrojen a nezraněn [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Téměř na kolenou [i] 17:20 Nebezpečné rybaření: Thajsko [i] 18:15 Říční příšery: Rozparovač [i] 19:10 Jak se to dělá: Balené pokrmy pro letadla/Papírové pohárky/Trumpety [i] 19:40 Jak to dělají?: Nejlepší sekačky/obchody/voda [i] 20:05 Výrobci zbraní 9 [i] 21:00 Americké zbraně: Puška zraněného veterána [i] 21:55 Americký chopper: Senior versus Junior: Volný Rick [i] 22:50 Američtí dřevorubci 4 [i] 23:45 Obnovení: Přestavba Ground Zero: Příběhy z ruin [i] 00:40 Výrobci zbraní 9 [i] 01:40 Americké zbraně: Puška zraněného veterána [i] 02:40 Americký chopper: Senior versus Junior: Volný Rick [i] 03:40 Američtí dřevorubci 4 [i] 04:35 Jak se to dělá: Balené pokrmy pro letadla/Papírové pohárky/Trumpety [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Všechnopárty [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 ASHA: Ahoj, cizinče 16/26 [i] 08:45 Velryba Decimálka [i] 09:00 Letohrátky: Luďův poslední úspěch 40/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VIII: Nahoře a dole 11/22 [i] 10:15 Manéž Bolka Polívky [i] 11:25 Na cestě po Železných horách [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Televarieté [i] 13:55 13. komnata Ladislava Chudíka [i] 14:20 Ať žijí rytíři!: Strašidla na hradbách 6/7 [i] 15:20 Jamamba [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:15 Na kus řeči [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:20 Příběhy slavných - Jiří Zahajský [i] 22:10 Největší z Čechů [i] 23:50 Profesionálové [i] 00:40 Profesionálové [i] 01:30 AZ-kvíz [i] 01:55 Zajímavosti z regionů Brno [i] 02:20 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 02:45 Nehoda [i] 03:50 Hedvika [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:35 Ekoprůkopníci: Ekoauta [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Vesnicopis [i] 09:25 Černobylský přírodopis [i] 10:20 Ushuaia 11/26 [i] 10:50 O češtině [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Pyramidy? 1/5 [i] 11:50 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 12:15 Rok 68: Bezčasí 3/3 [i] 13:10 Ve stínu lebek [i] 13:40 Král džungle [i] 15:10 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 15:35 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 2/6 [i] 16:30 Komu šplouchá na maják: Příběhy sourozenců Kocourkových 2/3 [i] 17:00 Pohádky z lesa 2 [i] 18:15 Tom Paleček: Král Artuš, Návrat 3,4/4 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Meapova kronika 7/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Specialita podniku 35/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Maroko [i] 20:55 Postřehy odjinud [i] 21:05 Noc, kdy zemřela Diana [i] 22:00 Sirup [i] 23:55 Evropa jedna báseň: José Antonio [i] 00:05 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 2/6 [i] 00:55 Uchem jehly [i] 01:20 Turnov - srdce Českého ráje, město drahokamů a českého granátu [i] 01:50 Neobyčejné ženy: Ruth [i] 02:40 Ladislav Smoček [i] 03:35 Cesty víry: Nevyzpytatelné křivky života [i] 04:05 Babylon [i] 04:30 Paradox Trio [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice: Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. 2228 [i] 09:55 Sněhová královna [i] 11:50 Průměrňákovi 4 [i] 12:15 Tescoma s chutí [i] 12:30 Gilmorova děvčata V 1 [i] 13:30 Dr. House 19 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI III 6 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Policejní odznak 20 [i] 16:30 Přátelé IV 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VIII: Zaseté zlo [i] 18:25 Ulice: Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. 2229 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Sex nebo grog? 352 [i] 21:50 Kriminálka Miami IX: Téměř dokonalý plán 1 [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Elita armády [i] 01:35 Novashopping 01:40 Zvláštní poldové 5 [i] 02:30 Sue Thomas: Agentka FBI III 6 [i] 03:45 Powder Park 11 [i] 04:35 V dobrém i zlém III 7 [i] 04:55 Přátelé IV 17 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Knight Rider III: Víkendové sny 19 [i] 08:15 Kutil Tim V: Chicago hope 9 [i] 09:00 M*A*S*H 252 [i] 09:35 Slunečno, místy vraždy II: Kořalka 12 [i] 10:30 Prostřeno! [i] 11:15 Diagnóza vražda III: Vražda na útěku 2/2 6 [i] 12:15 Můj přítel Monk VI: Pan Monk vstupuje do sekty 11 [i] 13:10 Vraždy v Kitzbühelu II: Pytlák 2 [i] 14:15 Slunečno, místy vraždy II: Útěk 13 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. I: Pokrevní bratři 18 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Láska navzdory celému světu [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Nikdo není dokonalý [i] 22:35 Námořní vyšetřovací služba L. A. I: Callen G. 24 [i] 23:35 Anatomie lži III: Ústav 9 [i] 00:35 Zákon a pořádek: Los Angeles: Westwood 9 [i] 01:25 TOP STAR magazín [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 46-47/170 [i] 07:05 Macocha 108/120 [i] 07:50 Sudkyňa Hatchettová III. 119/130 [i] 08:25 L.O.V.E. [i] 09:20 Veštiareň [i] 10:20 Jesse II. 7/20 [i] 10:45 Ezel 88/142 [i] 11:40 Láska nebeská [i] 14:20 O.C. California II. 22/24 [i] 15:10 Mladí, krásni, skazení 86/131 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 62/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 163/238 [i] 17:55 V siedmom nebi II. 11/22 [i] 18:55 Máš pravdu, miláčik II. 7/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Sultán 119 [i] 21:30 Larina voľba 66 [i] 22:30 Ezel 89/142 [i] 23:30 Ally McBealová II. 1/24 [i] 00:25 Sex v meste II. 16/18 [i] 00:55 Adela show [i] 01:35 Frasier [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 Sex v meste II. 16/18 [i] 03:30 Máš pravdu, miláčik II. 7/24 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Želvy Ninja [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Nicota [i] 13:40 Ano [i] 15:30 Krycí jméno: Farewell [i] 17:25 Až do dna [i] 19:00 Moje borůvkové noci [i] 20:45 Honička na chlapa [i] 22:20 22 výstřelů [i] 00:20 Na pokraji šílenství [i] 02:00 Nevinná [i] 03:35 Vyprovokovaná [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Formule [i] 09:00 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 12:30 Fotbal [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 9 [i] 06:20 Diagnóza vražda 8: Příliš dokonalý plán 1 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Otázka víry 12 [i] 08:20 Pohotovost 4: Odstíny šedi 19 [i] 09:20 Vánoce s velkým V [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Ztráta zraku 13 [i] 12:20 Pohotovost 4: O lítosti minulé a strachu budoucím 20 [i] 13:20 Rookie Blue 1: Špatné signály 4 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 7: Princip 14 [i] 15:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a nudista 3 [i] 16:20 Naše první Vánoce [i] 18:20 Diagnóza vražda 8: Eskamotáž 3 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a špatná přítelkyně 4 [i] 20:20 Rookie Blue 1: Za denního světla 5