Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Tisícročná včela [i] 09:00 HORÚCA KRV - NOVÝ SERIÁL [i] 10:10 O statečném kováři [i] 11:30 Vojenská akadémia [i] 13:15 Účastníci zájezdu [i] 15:40 Cesta do Ameriky [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 HORÚCA KRV - NOVÝ SERIÁL [i] 21:30 Čo to dievča chce? [i] 23:50 O život [i] 01:25 Účastníci zájezdu [i] 03:20 Smallville VIII. 7/22 [i] 04:00 Melrose Place: Nová generácia 11/18 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Sila lásky IV. 141 [i] 06:00 Sila lásky V. 225 [i] 06:50 Správy STV [i] 07:30 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Traja medvedíci: Kliatba 20 [i] 08:25 Materské znamienko: Záhradná slávnosť 6/7 [i] 09:05 Tajomný ostrov 42/44 [i] 09:30 Smoliari [i] 11:00 S Talianom v kuchyni: Arista [i] 11:35 Takí sme boli: Emília Vášáryová [i] 12:45 Film pre pamätníkov - 3 x Paľo Bielik: Vlčie diery [i] 14:45 Nedodržaný sľub [i] 17:00 Daj si pozor, La Tour! [i] 18:20 S Talianom v kuchyni: Daiquiri [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Cigán [i] 22:00 Nesmrteľní: Diabol [i] 23:25 Daj si pozor, La Tour! [i] 00:50 Nedodržaný sľub [i] 03:00 Cirkus, Cirkus 2010 [i] 03:50 Pohľady - 1.časť [i] 04:15 Takí sme boli: Emília Vášáryová [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Nebezpečné kalcium [i] 07:15 Mestá a tváre: Trebišov [i] 07:40 Práca pre teba - magazín [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Súčasné bývanie 3/20 [i] 09:00 Leto s telkou: Príbehy koníka Mateja [i] 09:10 Seminárna práca [i] 10:00 Slovenské národné povstanie [i] 11:05 Kameramani v SNP [i] 11:30 Náš vidiek [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:15 ArtSpektrum [i] 12:20 Spomienky na lúčenie [i] 13:20 Chránené územie [i] 14:40 V páse zlomená [i] 15:50 Historická panoráma: Povstaleckí generáli [i] 16:20 Generácia: Živí a mŕtvi 2/3 [i] 17:35 Vojak bez zbrane [i] 18:00 Dizajn: Concorde [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Nápady kocúra Strakoša 3/6 [i] 18:45 Huby: Koniec leta [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Slovenské národné povstanie 1944 [i] 21:25 Tvár v rose [i] 22:35 Zbohom, sladké driemoty [i] 00:00 6 miliárd názorov [i] 00:05 ArtSpektrum [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 Návrat do Cold Mountain [i] 08:15 Bacha na balóny [i] 10:15 Zabudnuté manželky [i] 12:00 Sexi komparzista [i] 14:00 Diana: Kráľovná sŕdc [i] 16:00 Krásky od kráv [i] 18:00 Súdna sieň: Lump [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Tetovací salón 3 [i] 21:30 POD POVRCHOM 6 [i] 22:30 Kosti IV. 19 [i] 23:30 Prezidentov muž 2 - Ground Zero [i] 01:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 22,23,24/24 [i] 03:30 Návrat do Cold Mountain [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Zasľúbená zem 64 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 72 [i] 08:00 Matlock VIII. 11 [i] 09:00 Smer juh 42,43 [i] 11:00 Nespravodlivo odsúdený 11 [i] 12:00 Devínsky masaker [i] 13:25 POD POVRCHOM 3 [i] 14:25 Takešiho hrad II. 63 [i] 14:55 Simpsonovci VII. 15,16 [i] 15:55 Griffinovci III. 15 [i] 16:25 Futurama III. 14 [i] 17:00 Dom snov II. 26 [i] 17:55 RISKUJ [i] 18:25 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 13 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 6 [i] 22:10 Zombie [i] 23:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 13 [i] 00:35 Diagnóza: Vražda II. 20,21,22/22 [i] 03:00 Perry Mason 29,30/30 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět II.: Cesta s ohněm 22/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 6/24 [i] 08:45 Umíte tančit? VI. 31/32 [i] 09:45 Drzá Jordan II. 1/22 [i] 10:40 Merlin IV. 10/13 [i] 11:35 Ztracený svět II.: Cesta s ohněm 22/22 [i] 12:30 Umíte tančit? VI. 32/32 [i] 13:25 Posel ztracených duší 9/22 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba III. 6/24 [i] 15:15 Drzá Jordan II. 1/22 [i] 16:10 Ztracený svět III.: Z čista jasna 1/22 [i] 17:05 Merlin IV. 11/13 [i] 18:00 Posel ztracených duší 10/22 [i] 19:00 Drzá Jordan II. 2/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 7/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 20/24 [i] 22:00 CSI: New York VII. 15/22 [i] 23:00 CSI: New York VII. 16/22 [i] 00:00 Myšlenky zločince VII. 20/24 [i] 00:55 CSI: New York VII. 15/22 [i] 01:50 CSI: New York VII. 16/22 [i] 02:35 Posel ztracených duší 10/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 11 [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce 64 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední běh [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Cape Cod [i] 09:05 Bořiči mýtů: Řízení auta poslepu [i] 10:00 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 4 [i] 10:55 Nutné k přežití: Muži versus divočina s Jakem Gyllenhaalem [i] 11:50 Rození obchodníci: Range Rover [i] 12:45 Kustomizér 2 [i] 13:40 Americký chopper: Návrat černé vdovy [i] 14:35 Špinavé práce: Dělník v ocelárně [i] 15:30 Bořiči mýtů: Únik z vězení pomocí antacidu [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme na moře [i] 17:20 Nebezpečné rybaření: Jihozápadní Austrálie [i] 18:15 Říční příšery: Skrytý predátor [i] 19:10 Jak se to dělá: Drátěná vlna/Tvarované svíce/Automaty na mince [i] 19:40 Jak to dělají?: Vyšetřovatelé požárů/duby [i] 20:05 Lety po divoké Aljašce: Nehoda [i] 21:00 Zlatá horečka - Aljaška: Nikdy nemluv o smrti [i] 21:55 Nebezpečné rybaření 1 [i] 22:50 Říční příšery: Skrytý predátor [i] 23:45 Rybaření rukama s venkovany: Roztodivná skupina [i] 00:40 Lety po divoké Aljašce: Nehoda [i] 01:40 Nebezpečné rybaření 1 [i] 02:40 Říční příšery: Skrytý predátor [i] 03:40 Rybaření rukama s venkovany: Roztodivná skupina [i] 04:35 Jak se to dělá: Drátěná vlna/Tvarované svíce/Automaty na mince [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VIII: Mateřská láska 10/22 [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 ASHA: Píseň pro tebe 15/26 [i] 08:45 Velryba Decimálka [i] 09:00 Letohrátky: Vulkanická pizza 39/52 [i] 09:30 Neobyčejné životy [i] 10:25 Každý den karneval [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Televarieté [i] 13:45 13. komnata Hany Zagorové [i] 14:15 Ať žijí rytíři!: V pasti 5/7 [i] 15:10 Pastýř a princezna [i] 16:10 Cestománie [i] 16:40 AZ-kvíz [i] 17:05 Černé ovce [i] 17:20 Na kus řeči [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Sportka 20:00 Proč bychom se netopili: Poslední plavba 10/10 [i] 20:55 Pošta pro tebe - Návraty [i] 21:51 To je šoubyznys [i] 23:00 Podfukáři VI 4/6 [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 Bratři a sestry II: Něco nového 8/16 [i] 00:40 Poslední legie [i] 02:20 Film o seriálu Vyprávěj [i] 02:30 AZ-kvíz [i] 02:55 Sváteční slovo spisovatele, publicisty a výtvarníka Václava Vokolka [i] 03:00 Týden v regionech Brno [i] 03:25 Týden v regionech Ostrava [i] 03:55 Archimedův bod [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Rodinné příběhy: Přímoří 6/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Turnov - srdce Českého ráje, město drahokamů a českého granátu [i] 09:30 Kešm - křehký ráj v Íránu [i] 10:35 Na hranicích impéria [i] 11:30 Děti 50. let [i] 11:55 Mému otci - Miroslava Bočková [i] 12:25 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Napříč Sovětským svazem 9/13 [i] 12:50 Kam zmizel ten starý song [i] 13:25 Triptych o láske [i] 14:50 Film o seriálu Vyprávěj [i] 15:00 Postřehy odjinud [i] 15:10 Architektura 31/45 [i] 15:35 Mostar United [i] 16:30 Komu šplouchá na maják: Příběhy sourozenců Kocourkových 1/3 [i] 17:00 Pohádky z lesa [i] 18:20 Mila, tisíc a jeden příběh [i] 18:30 Já a moje rodina [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Perry snáší vejce / Hra proti hře 6/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Až zmíněný zemře 34/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Po dlouhé noci den [i] 21:00 Neobyčejné ženy: Ruth [i] 21:55 Proměny [i] 23:15 Bílá vrána [i] 00:40 Objevování Afriky 5/5 [i] 01:30 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Napříč Sovětským svazem 9/13 [i] 01:55 Triptych o láske [i] 03:20 Geneticky modifikované potraviny [i] 04:15 Laurel a Hardy: Bláznivej jak liška [i] 04:35 Sen o nejtěžší hoře světa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice: Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. 2227 [i] 09:55 Šimon a Matouš [i] 12:00 Průměrňákovi 3 [i] 12:25 Tescoma s chutí [i] 12:35 Gilmorova děvčata IV 22 [i] 13:30 Dr. House 18 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI III 5 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Prokletý 19 [i] 16:30 Přátelé IV 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VIII: Boj o letadlo [i] 18:25 Ulice: Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. 2228 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Policie Modrava [i] 21:55 Chlapci a chlapi: Řádná dovolená 10 [i] 23:15 Noční Televizní noviny [i] 23:50 Věk draků [i] 01:40 Novashopping 01:50 Zvláštní poldové 4 [i] 02:40 Sue Thomas: Agentka FBI III 5 [i] 03:45 Powder Park 10 [i] 04:35 V dobrém i zlém III 6 [i] 04:55 Přátelé IV 16 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 07:00 Knight Rider III: Smrt v kamionu 18 [i] 08:15 Kutil Tim V: Pokoj bez výhledu 8 [i] 09:00 M*A*S*H 251 [i] 09:30 Slunečno, místy vraždy II: Vražedná pláž 11 [i] 10:30 Prostřeno! [i] 11:15 Diagnóza vražda III: Vražda na útěku 1/2 5 [i] 12:15 Můj přítel Monk VI: Pan Monk a muž, který postřelil Santa Clause 10 [i] 13:10 Vraždy v Kitzbühelu II 1 [i] 14:15 Slunečno, místy vraždy II: Kořalka 12 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. I: Na plný plyn 17 [i] 16:05 Rosamunde Pilcher: Dej, ať je to láska [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:30 Slunečno, místy vraždy II: Útěk 13 [i] 23:25 Sběratelé kostí IV: Sůl v ráně 17 [i] 00:25 Myšlenky zločince I 3 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Sběratelé kostí I: Kluk na stromě 3 [i] 03:50 Česko na talíři [i] 04:25 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 V tieni [i] 05:25 Čistá láska 44-45/170 [i] 07:15 Macocha 107/120 [i] 08:00 Sudkyňa Hatchettová III. 118/130 [i] 08:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 61/216 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Jesse II. 6/20 [i] 11:00 Ezel 87/142 [i] 11:55 Sultán 118 [i] 12:55 Larina voľba 65 [i] 14:05 O.C. California II. 21/24 [i] 15:00 Láska z výťahu [i] 16:45 Moja druhá láska [i] 18:45 Máš pravdu, miláčik II. 6/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Láska nebeská [i] 22:50 Ezel 88/142 [i] 23:50 Ally McBealová I. 23/23 [i] 00:40 Sex v meste II. 15/18 [i] 01:10 Adela show [i] 01:50 Frasier [i] 02:15 Veštiareň [i] 03:15 Sex v meste II. 15/18 [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Autopohádky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zuřivost v krvi [i] 14:05 ZigZag [i] 16:00 2 dny v Paříži [i] 17:50 Nicota [i] 19:25 Ano [i] 21:10 Vyprovokovaná [i] 23:10 Nevinná [i] 00:55 Krvavá hostina 3: Šťastný konec [i] 02:20 Masakr v kopcích [i] 03:50 Pronásledovaný [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Tenis [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 01:00 Tenis [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 8 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Z minulosti část 2. 24 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Uzdravení 11 [i] 08:20 Pohotovost 4: Instinktivní reakce 18 [i] 09:20 Záhady ostrova Shadow: Poslední Vánoce [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Otázka víry 12 [i] 12:20 Pohotovost 4: Odstíny šedi 19 [i] 13:20 Rookie Blue 1: Boxerská noc 3 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 7: Ztráta zraku 13 [i] 15:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a raper 2 [i] 16:20 Vánoce s velkým V [i] 18:20 Diagnóza vražda 8: Slepý blafuje 2 [i] 19:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk a nudista 3 [i] 20:20 Rookie Blue 1: Špatné signály 4 [i] 21:20 PREMIÉRA FILM Americké válečné lodě [i] 23:20 Lhář Lhář [i] 01:20 Médium 6: Krevní skupina B 18 [i] 02:20 Pohotovost 4: Odstíny šedi 19 [i] 03:20 Právo a pořádek 9: Mladistvý 18 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 2 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Objevy starověku 1 [i] 06:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 4 [i] 06:55 Mravenci vědí všechno 4 [i] 07:15 Deratizátor II. 2 [i] 07:45 Vášnivý jedlík uvádí 5 [i] 08:15 Nejpřísnější rodiče na světě 21 [i] 09:10 Utajený šéf II. 5 [i] 10:15 Kdo přežije Armagedon 3 [i] 11:20 Sběrači 3 [i] 12:15 Jak vznikla Země 26 [i] 13:15 Život 7 [i] 14:20 Zvířecí rekordmani IV.: Atleti 18 [i] 15:25 Kdo přežije Armagedon 4 [i] 16:35 Nejpřísnější rodiče na světě 22 [i] 17:30 Utajený šéf II. 6 [i] 18:25 Sběrači 3 [i] 19:20 Bojovníci se špínou II. 11 [i] 19:50 Bojovníci se špínou II. 12 [i] 20:20 Život 8 [i] 21:20 Nahá věda 10 [i] 22:20 Podzemí měst II. 8 [i] 23:20 Skutečné výslechy 7 [i] 23:50 Skutečné výslechy 8 [i] 00:25 Sběrači 2 [i] 01:25 Forenzní faktor 3