TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa VI. 5/24 [i] 08:55 Priatelia VI. 10/25 [i] 09:15 Kobra 11 VIII.: Na večné časy 2/2 [i] 10:15 Léto s kovbojem [i] 12:00 Melrose Place: Nová generácia 11/18 [i] 12:45 Zámena manželiek: Provokatérka [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Mentalista I. 5/23 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia VI. 12-13/25 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VI. 6/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IX. 14/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 HORÚCA KRV - NOVÝ SERIÁL [i] 21:30 Najlepší ocko [i] 23:35 Nočné Televízne noviny [i] 00:00 Predátor z hlbín [i] 01:30 NCIS IX. 14/24 [i] 02:10 Smallville VIII. 5-6/22 [i] 03:30 Kobra 11 VIII.: Na večné časy 2/2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Sila lásky IV. 140 [i] 05:55 Sila lásky V. 224 [i] 06:45 Správy STV [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Práca pre teba [i] 07:35 Traja medvedíci: O medvedíkovi, ktorý chcel liatať 19 [i] 08:05 Materské znamienko: Veľká voda 5/7 [i] 08:45 Tajomný ostrov 41/44 [i] 09:15 Obchod so šťastím: Láska a hnev 51 [i] 09:50 Doktor z hôr: Noc v snehu 33/45 [i] 10:40 S Talianom v kuchyni: Match point [i] 11:20 Sila lásky IV. 141 [i] 12:10 Takí sme boli: Jozef Kroner, in memoriam [i] 13:15 Práca pre teba [i] 13:25 Divoký anjel 239 [i] 14:10 Helenine oči 11/18 [i] 15:05 Doktor z hôr: Životná poistka 34/45 [i] 15:50 Práca pre teba [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 225 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:35 Helicops: Dvojitá hra [i] 18:20 S Talianom v kuchyni: Arista [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Filmoviedky: Olé, zápražka [i] 21:35 Kto hovorí pravdu? [i] 22:30 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Spasiteľ 24/24 [i] 23:10 Nočné správy [i] 23:20 Počasie [i] 23:25 Góly - body - sekundy [i] 23:30 Helicops: Dvojitá hra [i] 00:15 Helenine oči 11/18 [i] 01:00 Divoký anjel 239 [i] 01:45 Kto hovorí pravdu? [i] 02:35 Takí sme boli: Jozef Kroner, in memoriam [i] 03:40 Nočné správy [i] 03:50 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Mestá a tváre: Kremnica [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Práca pre teba [i] 08:40 Podmorský svet Chorvátska III.: Krapanj [i] 09:10 Leto s telkou: Príbehy koníka Mateja [i] 09:20 Páni zo semafora [i] 09:35 Javorová fujarka [i] 10:50 Labyrint: Smoliar od Čiernej mačky [i] 11:40 Mojich sedem divov: Peter Michalica [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Siesta: Klub Rozmarín [i] 13:20 Chalupárium alebo Keď v meste padla... 2002 [i] 14:05 Medicína: Medicína - Srdcová nedostatočnosť [i] 15:15 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Muránska Venuša - Mária Séčiová [i] 16:10 Práca pre teba - magazín [i] 16:25 Práca pre teba [i] 16:35 Generácia: Dlhý čas čakania 1/3 [i] 17:45 Čarovný svet animovaného filmu: Tajomstvá filmového triku [i] 18:00 Súčasné bývanie 3/20 [i] 18:30 Večerníček: Nápady kocúra Strakoša 2/6 [i] 18:40 Šport minulých liet: 1975-1976 [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Pavol Cimerman [i] 20:05 Nebezpečné kalcium [i] 20:50 Nie si sama: Žena pri koňoch [i] 21:20 Meštiak šľachticom [i] 22:55 Práca pre teba [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy STV "N" [i] 00:30 ArtSpektrum [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 07:50 Súdna sieň: Rozvod dva dni po svadbe [i] 09:00 POD POVRCHOM 4 [i] 10:00 Dom snov II. 25,26 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Supernova 1,2/2 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Potrat za odpustenie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Panelák: Na mizine 2 [i] 21:30 POD POVRCHOM 5 [i] 22:30 Kosti IV. 18 [i] 23:30 Bacha na balóny [i] 01:20 Posledné minúty 7 [i] 02:10 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 7 [i] 02:55 Californication - Orgie v Kalifornii I. 12/12 [i] 03:20 Posledné minúty 7 [i] 04:05 Dobrodružstvo v čase [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Smer juh 39 [i] 06:00 Moderné veštenie [i] 07:00 Starý 71 [i] 08:00 Matlock VIII. 10 [i] 09:00 Smer juh 40,41 [i] 11:00 Nespravodlivo odsúdený 10 [i] 11:55 M*A*S*H 164,165 [i] 12:55 POD POVRCHOM 2 [i] 13:55 Takešiho hrad II. 62 [i] 14:25 Simpsonovci VII. 13,14 [i] 15:25 Griffinovci III. 14 [i] 15:55 Futurama III. 13 [i] 16:25 Nitro Circus I. 11 [i] 17:00 Dom snov II. 25 [i] 17:55 RISKUJ [i] 18:25 Legenda menom Bruce Lee: Oceľová päsť [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 12 [i] 21:15 Faktor strachu II. 6 [i] 22:30 Stratená dcéra 1,2/2 [i] 01:45 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 02:20 Diagnóza: Vražda II. 18,19 [i] 03:45 Perry Mason: Prípad osudného životného štýlu 28 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět II.: Muž s vizí 21/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 5/24 [i] 08:45 Umíte tančit? VI. 30/32 [i] 09:40 Drzá Jordan 23/23 [i] 10:35 Merlin IV. 9/13 [i] 11:30 Ztracený svět II.: Muž s vizí 21/22 [i] 12:25 Umíte tančit? VI. 31/32 [i] 13:25 Posel ztracených duší 8/22 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba III. 5/24 [i] 15:15 Drzá Jordan 23/23 [i] 16:10 Ztracený svět II.: Cesta s ohněm 22/22 [i] 17:05 Merlin IV. 10/13 [i] 18:00 Posel ztracených duší 9/22 [i] 19:00 Drzá Jordan II. 1/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 6/24 [i] 21:00 Profil zločinu III. 2/12 [i] 22:10 Myšlenky zločince VII. 19/24 [i] 23:10 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 5/13 [i] 00:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 11/13 [i] 01:00 Profil zločinu III. 2/12 [i] 02:00 Myšlenky zločince VII. 19/24 [i] 02:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 10 [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce 63 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Za pět minut dvanáct [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Severovýchodní Austrálie [i] 09:05 Bořiči mýtů: Ninjové 2 [i] 10:00 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 3 [i] 10:55 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 11:50 Rození obchodníci: Mini Moke [i] 12:45 Opravna vraků: Komfortní auto [i] 13:40 Americký chopper: Vyrovnání [i] 14:35 Špinavé práce 64 [i] 15:30 Bořiči mýtů: Vybírání popelnic [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední běh [i] 17:20 Nebezpečné rybaření: Cape Cod [i] 18:15 Říční příšery: Zabijáci příkopové propadliny [i] 19:10 Jak se to dělá: Dřevěné misky/Řetězové pily/Tvarované bramborové lupínky [i] 19:40 Jak to dělají?: Káva bez kofeinu/uzené potraviny/vodní trysky [i] 20:05 Rychlokurz 7 [i] 20:35 Rychlokurz 8 [i] 21:00 Bořiči mýtů 189 [i] 21:55 Hrůzné okamžiky: Pumové útoky v Gruzii [i] 22:50 Gangy očima Rosse Kempa: Východní Timor [i] 23:45 Nutné k přežití: Oregon [i] 00:40 Rychlokurz 7 [i] 01:10 Rychlokurz 8 [i] 01:40 Hrůzné okamžiky: Pumové útoky v Gruzii [i] 02:40 Gangy očima Rosse Kempa: Východní Timor [i] 03:40 Nutné k přežití: Oregon [i] 04:35 Jak se to dělá: Dřevěné misky/Řetězové pily/Tvarované bramborové lupínky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VIII: Prokletí 9/22 [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 ASHA: Modrá, růžová, auto, kuchyň 14/26 [i] 08:45 Velryba Decimálka [i] 09:00 Letohrátky: Mazánku, máš na kahánku 38/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VIII: Mateřská láska 10/22 [i] 10:10 Hříšní lidé Města pražského: Kaprova smrt 10 [i] 11:05 Film o seriálu Vyprávěj [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Televarieté [i] 13:55 13. komnata Luďka Soboty [i] 14:25 Ať žijí rytíři!: Láska na tvrzi 4/7 [i] 15:20 O Rozárce a zakletém králi [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Hraběnky: Louky naproti 17/17 [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Nejlepší Bakaláři [i] 21:20 Neobyčejné životy [i] 22:15 Každý den karneval [i] 23:40 Losování Euromiliony 23:45 Californication IV: Další krásný den 9/12 [i] 00:15 MI5 IV 7/10 [i] 01:05 Kalendárium [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Chalupa je hra [i] 02:30 Kuchařská pohotovost [i] 03:00 Banánové rybičky [i] 03:20 Přezůvky s sebou [i] 04:00 Papírový most [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Rodinné příběhy: Přímoří 5/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Putování starými cestami [i] 09:35 Černobylský přírodopis [i] 10:30 Neobyčejné ženy: Amelia Earhartová [i] 11:25 Piráti 21. století [i] 12:20 Zapomenuté výpravy [i] 12:45 Objevování Afriky 5/5 [i] 13:40 Ladislav Smoček [i] 14:40 Království divočiny: Žirafy z pouště Namib [i] 15:05 Putování za vínem: Nový Zéland I. [i] 15:35 Geneticky modifikované potraviny [i] 16:30 Rodinné příběhy: Přímoří 6/6 [i] 17:00 Čtyři děti a jeden otec III [i] 18:30 Já a moje rodina [i] 18:40 Knížka do batůžku [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Ani nemrkni / U ptakopyska 5/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Nevděčný pacient 33/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Restrepo [i] 20:50 Rok 68: Bezčasí 3/3 [i] 21:45 Filmový klub: Americké nezávislé léto [i] 23:30 Evropa jedna báseň: Hermann Jan Ooster Německý básník očima režiséra . [i] 23:35 Evropa jedna báseň: Maria Grazia [i] 23:45 Výzva [i] 00:40 Ve stínu lebek [i] 01:05 Neobyčejné ženy: Agatha Christie [i] 02:00 Jak se žije na brněnském nádraží podle Vladimíra Morávka [i] 02:15 Život s handicapem: Adam aneb [i] 02:25 Postřehy odjinud [i] 02:30 Babylon [i] 02:55 Evropa jedna báseň: Joan-Elies Adell [i] 03:05 Evropa jedna báseň: Michal [i] 03:10 Evropa jedna báseň: Morten [i] 03:20 Evropa jedna báseň: Immanuel [i] 03:30 Putování za písničkou 03:55 Žďárské vrchy [i] 04:25 La Banda Negra [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice: Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. 2226 [i] 09:55 Krásky od krav [i] 11:50 Průměrňákovi 2 [i] 12:15 Tescoma s chutí [i] 12:30 Gilmorova děvčata IV 21 [i] 13:30 Dr. House 17 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI III 4 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Hříchy minulosti 18 [i] 16:30 Přátelé IV 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami VIII: Blesk z čistého nebe [i] 18:25 Ulice: Možná je to vaše ulice. Možná jste to vy. 2227 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Dálnice do pekla 351 [i] 21:45 Kriminálka Las Vegas XI: V temném domě 22 [i] 22:50 Noční Televizní noviny [i] 23:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Cizinka 11 [i] 00:15 Zvláštní poldové 3 [i] 01:00 Novashopping 01:10 Sue Thomas: Agentka FBI III 4 [i] 01:55 DO-RE-MI [i] 02:45 Áčko [i] 03:45 Powder Park 9 [i] 04:35 V dobrém i zlém III 5 [i] 04:55 Přátelé IV 15 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Knight Rider III: Černý krystal 17 [i] 08:30 Kutil Tim V: Sveřepý pohled 7 [i] 09:20 M*A*S*H 250 [i] 09:50 Slunečno, místy vraždy II: Temné bažiny 10 [i] 10:45 Prostřeno! [i] 11:30 Diagnóza vražda III: Vražda u soudního dvora 4 [i] 12:25 Můj přítel Monk VI: Pan Monk nemůže v noci spát 9 [i] 13:20 Specialisté na vraždy VI: Smrtící polibek 8 [i] 14:15 Slunečno, místy vraždy II: Vražedná pláž 11 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba L. A. I: Čínská čtvrť 16 [i] 16:05 Julie Lescautová VII: Časovka 8 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Nikdo není dokonalý [i] 22:35 Sběratelé kostí VI 18 [i] 23:35 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Nevidět zlo 3 [i] 00:30 Anatomie lži II: Mladí delikventi 16 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Anatomie lži II: Mladí delikventi 16 [i] 04:00 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:25 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Čistá láska 42-43/170 [i] 07:15 Macocha 106/120 [i] 08:00 Sudkyňa Hatchettová III. 117/130 [i] 08:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 60/216 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Jesse II. 5/20 [i] 11:00 Ezel 86/142 [i] 11:55 Sultán 117 [i] 13:00 Larina voľba 64 [i] 14:10 O.C. California II. 20/24 [i] 15:05 Mladí, krásni, skazení 85/131 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 61/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 162/238 [i] 17:55 V siedmom nebi II. 10/22 [i] 18:55 Máš pravdu, miláčik II. 5/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Sultán 118 [i] 21:30 Larina voľba 65 [i] 22:30 Ezel 87/142 [i] 23:25 Ally McBealová I. 22/23 [i] 00:20 Sex v meste II. 14/18 [i] 00:45 Adela show [i] 01:30 Frasier [i] 01:50 Veštiareň [i] 02:55 Sex v meste II. 14/18 [i] 03:15 Máš pravdu, miláčik II. 5/24 [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Dokaž to! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dvě na jednoho [i] 13:45 Můj soused zabiják 2 [i] 15:35 Manželská klec [i] 17:10 Zuřivost v krvi [i] 19:05 ZigZag [i] 20:55 Pronásledovaný [i] 22:35 Masakr v kopcích [i] 00:10 Stopy vraha [i] 02:05 Šílenec [i] 03:45 Cena mlčení [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Tenis [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Tenis [i] 13:30 Vytrvalostní závody [i] 14:30 Formule [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Tenis [i] 01:00 Tenis [i]