TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:25 Scooby Doo, ako sa máš II. 14/14 [i] 06:45 Flintstonovci v akcii 53-54/54 [i] 07:30 Maxove dobrodružstvá 10-11/11 [i] 08:20 Páni kluci [i] 10:05 Scooby-Doo: Prvá záhada [i] 11:35 Nebezpečne blonďavá [i] 13:30 Vulkán: Svet v ohrození [i] 17:05 Rýchle Televízne noviny [i] 17:10 Let smrti [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Ostreľovač [i] 23:00 xXx: Nová dimenzia [i] 00:55 Nukleárny cieľ [i] 02:25 Ostreľovač [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Nebíčko v papuľke [i] 06:30 Správy STV [i] 07:10 Jurošík: Jurošík a čarovné husličky [i] 07:20 Jurošík: Jurošík a záhradník Demeter [i] 07:30 Včielka Maja: Vilko nočným strážnikom [i] 07:55 Traja medvedíci: Kazisvet Medvedík 17 [i] 08:20 Maškrtníček [i] 08:50 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:35 Zlodarov les [i] 10:15 Ushuaia - expedície do prírody VI.: Poslední slobodní ľudia. 2. časť [i] 11:10 Slovensko v obrazoch [i] 11:30 Svet v obrazoch [i] 12:00 Na baňu klopajú 4/4 [i] 13:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Nemesis [i] 14:40 Film pre pamätníkov - 3 x Paľo Bielik: Kapitán Dabač [i] 16:25 Pošta pre teba - návraty [i] 17:20 Úsmev, prosím! [i] 17:50 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Októbrová noc 1/2 [i] 21:50 Októbrová noc 2/2 [i] 23:35 Góly - body - sekundy [i] 23:45 Odpískané [i] 00:15 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Nemesis [i] 01:45 Októbrová noc 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Myslenie zvierat: Delfín 5/5 [i] 07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:45 Kapura [i] 09:25 Farmárska revue [i] 09:40 Encyklopédia slov.obcí: Miková [i] 10:00 Púť k Panne Márii Kráľovnej [i] 11:50 On Air [i] 12:10 Strieborná Háta [i] 13:15 Orientácie [i] 13:50 47. Folklórne slávnosti pod Poľanou v Detve - Keby rôčky stáli... [i] 15:30 Atletický most [i] 18:15 Cesty k samostatnosti [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Príbehy z belasej maringotky 7 [i] 18:50 Táraninky: Výlety [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:45 Počasie [i] 19:55 Dokumentárny klub: Joe Strummer [i] 22:00 Noc v archíve: Ako sme začínali... [i] 23:30 Noc v archíve: Letný špeciál - Bystrické zvony [i] 00:05 6 miliárd názorov [i] 00:10 ArtSpektrum [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:40 Čarodejník [i] 08:15 Šialenci na snowboardoch [i] 10:10 Stratené duše III. 7 [i] 11:10 Vtierka Castle II. 12 [i] 12:05 Nora Robertsová: Mesiac nad Karolínou [i] 14:15 "František je děvkař" [i] 16:00 Legendárna päsť [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Bridget Jonesová: S rozumom v koncoch [i] 22:50 Lovec príšer [i] 01:10 Memento [i] 03:05 "František je děvkař" [i] 04:25 Stratené duše III. 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Čintamani a podvodník [i] 07:50 Moderné veštenie [i] 09:00 Perry Mason: Prípad večnej mladosti 24 [i] 11:00 MacGyver 103 [i] 12:00 Knight Rider 31,32 [i] 14:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 24/24 [i] 15:00 Tornádo Rampage 2011 [i] 16:10 Kutyil s.r.o. II. 5 [i] 17:00 "Ďábelské líbánky" [i] 19:00 Knight Rider 32 [i] 20:00 Moje meno je Nikto [i] 22:15 Sanitka 8,9 [i] 00:40 Pomsta Čierneho korzára [i] 02:15 Perry Mason: Prípad zradného rozhlasového moderátora, Prípad vražedného bozku 25,26 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Obhájci 15/18 [i] 07:50 Advokáti V. 19/22 [i] 08:45 Ztracený svět III.: Konec hry 12/22 [i] 09:40 Andromeda III.: Okamžik pro hazard 13/22 [i] 10:35 Andromeda III. 14/22 [i] 11:30 Pán času V. 4/13 [i] 12:25 Advokáti V. 20/22 [i] 13:20 Obhájci 16/18 [i] 14:15 Boj o čas III. 16/22 [i] 15:10 Boj o čas III. 17/22 [i] 16:05 Drzá Jordan II. 14/22 [i] 17:00 Drzá Jordan II. 15/22 [i] 17:55 Pláž Makaha 3/10 [i] 18:30 Vlčí mládě 4/12 [i] 19:25 Na lodi 6/13 [i] 21:00 Koktejl [i] 23:00 CSI: New York VII. 13/22 [i] 23:55 Cena za lidskost II. 9/10 [i] 00:50 Koktejl [i] 02:45 Vlčí mládě 4/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Černé nebe 8 [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Jak to dělají?: Navigační systém GPS/hliník [i] 06:50 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Cadillac – 2. část [i] 08:10 Bořiči mýtů: Plavání v sirupu [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 44 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 45 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Jihoafrický zlatý důl [i] 10:55 Rození obchodníci: Renault Alpine [i] 11:50 Špinavé práce: Vejce z drůbeží farmy [i] 12:45 Mečouni - život na udici: Bouře století [i] 13:40 Hledači pokladů na aukcích: Revolver, nůž a boxer v jednom [i] 14:10 Hledači pokladů na aukcích: Rodeo Ton [i] 14:35 Králové aukcí: Horkovzdušný balón/kel mamuta srstnatého [i] 15:05 Králové aukcí: Samurajský meč/lodní kufr [i] 15:30 Jak se dělá sport 1 [i] 16:00 To taky zvládnu 9 [i] 16:25 Impozantní letadla: Antonov 124 [i] 17:20 Nejsmrtelnější úlovek 13 [i] 18:15 Říční příšery - speciální epizoda 3 [i] 19:10 Nebezpečné rybaření 5 [i] 20:05 Rybaření rukama s venkovany: Vrať se, Loretto [i] 21:00 Sám v divočině 3 [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Lidský šrotovač [i] 22:50 Výzva k boji: Mexiko [i] 23:45 Zabavení letadel: Mezinárodní situace [i] 00:40 Nejsmrtelnější úlovek 13 [i] 01:40 Říční příšery - speciální epizoda 3 [i] 02:40 Nebezpečné rybaření 5 [i] 03:40 Jak se to dělá 10 [i] 04:05 Výzva k boji: Mexiko [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Příběhy slavných - Věra Galatíková [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Film o filmu Největší z Čechů [i] 06:40 Finley požární autíčko 7/39 [i] 07:00 Franklin [i] 07:20 Záhady starověkého Říma: Tajemný Vesuv - 2. část 2/20 [i] 07:50 Král z džungle [i] 08:10 Pohádka o prolhaném království [i] 09:15 Pan Tau [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Sváteční slovo spisovatele, Vokolka publicisty a výtvarníka Václava Posvátno [i] 11:05 O zvířatech a lidech: Vzteklina 8/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Sůva z nudlí [i] 13:55 Ošklivá princezna [i] 14:55 Manželská tonutí: Smečka cti 4/4 [i] 16:00 Bylo nás pět: Cirkus svět 5/6 [i] 17:05 Mravenci nesou smrt [i] 18:30 Na cestě po Železných horách [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Sportka 20:00 Chalupáři: Kapřín 10/11 [i] 20:40 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 21:10 Chlípník [i] 22:10 Bílá ruka 2/2 [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Podfukáři VI 3/6 [i] 00:35 Trocha šafránu z televizního archivu [i] 01:55 Rekordy a kuriozity [i] 02:05 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:30 Hodinový manžel [i] 02:55 Kavárnička dříve narozených [i] 03:40 Kdo má rád [i] 04:15 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Cesty víry: Slečna z fary [i] 06:25 O penězích a lidech [i] 06:35 Putování za vínem: Argentina - Mendoza [i] 07:05 Soukromé století [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Československý filmový týdeník 1962 900/2379 [i] 08:50 Hledání ztraceného času: S kamerou po dolním Labi 2 [i] 09:05 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Napříč Sovětským svazem 9/13 [i] 09:35 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 1/6 [i] 10:25 Laurel a Hardy: Ano, Nanynko [i] 10:40 Království divočiny: Žirafy z pouště Namib [i] 11:05 Kešm - křehký ráj v Íránu [i] 12:10 Podivné okouzlení [i] 13:30 Muž, který obul svět [i] 14:10 Zapomenuté výpravy [i] 14:30 Piráti 21. století [i] 15:30 Ladislav Smoček [i] 16:30 Cesty víry: Nevyzpytatelné křivky života [i] 16:55 Uchem jehly [i] 17:20 Ve stínu lebek [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Cesta k slunečnímu chrámu - 1. část 31/39 [i] 18:10 Včelka Mája: Velké lyžařské závody 96/104 [i] 18:35 Ovečka Shaun [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Jak se žije na brněnském nádraží podle Vladimíra Morávka [i] 19:15 Život s handicapem: Adam aneb [i] 19:25 Červený trpaslík: Psirény 31/52 [i] 20:00 Černobylský přírodopis [i] 20:55 Neobyčejné ženy: Agatha Christie [i] 21:50 Na plovárně s Janem Wienerem [i] 22:15 Filmový klub: Claude Chabrol [i] 00:00 Pravá krev III: Mám právo zpívat blues 6/12 [i] 00:55 Ed Wood [i] 03:00 ČT Live - No Name [i] 03:50 Sabotáž [i] 04:20 V zajetí železné opony [i] 04:30 Pod pokličkou [i] 04:55 Slezský ráj to na pohled [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:05 Veterinář z Bondi Beach II 1 [i] 06:35 Pepek námořník [i] 06:55 Sylvester a Tweety IV: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 1 [i] 07:10 Senzační Spiderman 23 [i] 07:35 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 12 [i] 08:05 Tučňáci z Madagaskaru 26 [i] 08:30 Flash Gordon 9 [i] 09:20 Radikální řez [i] 11:15 Jak ztratit kluka v 10 dnech [i] 13:45 Moto GP - Velká cena České republiky [i] 15:10 K. O. [i] 17:10 Kvaska [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 46 [i] 21:50 Střepiny [i] 22:25 8 mm [i] 00:55 Městečko Eastwick 3 [i] 01:50 Novashopping 01:55 Zvláštní poldové 2 [i] 02:35 DO-RE-MI [i] 03:25 Áčko [i] 04:35 V dobrém i zlém III 3, 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Miláčci [i] 06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Hero Factory: My stavíme hrdiny: Vnitřní nepřítel 3 [i] 07:25 Mistr Manny I: Frantíkova neškodná věž; Skřipka se trápí 6 [i] 07:55 M*A*S*H 248 [i] 08:25 Tajemství 2. světové války: Přepadení Brunevalu 5 [i] 09:30 Prima SVĚT [i] 09:55 Ženy na cestách [i] 10:45 Columbo: Semínko pochyb [i] 12:30 Receptář prima nápadů [i] 13:35 Přístav naděje [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru VII: Duchové minulosti [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Gladiátor [i] 23:15 Vrána: Město andělů [i] 01:10 Sběratelé kostí II: Jidáš na kříži 11 [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Tajemství 2. světové války: Přepadení Brunevalu 5 [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 SEDEM s r.o. [i] 06:20 Bzzz!!! [i] 07:05 Všetci sú za dverami [i] 07:55 Máša 31-32/60 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Columbo VI. 3/4 [i] 12:10 Summerland II. 3/13 [i] 13:00 Bolesti slávnych [i] 14:10 Princezná Fantaghiró V. 1-2/2 [i] 17:50 Inga Lindströmová: Šum vetra [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 22:55 Skutočný príbeh: DreamGirls [i] 01:15 Salón [i] 02:50 Dereš [i] 03:35 Slávici na ulici [i] 04:05 Ružové okuliare [i] 04:50 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Charlie Bartlett [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Autopohádky [i] 13:40 Dokaž to! [i] 15:20 Alex a Emma [i] 17:05 Krycí jméno: Farewell [i] 19:05 2 dny v Paříži [i] 20:55 Dva muži a batole [i] 22:55 Clerks 2: Muži za pultem [i] 00:40 Na pokraji šílenství [i] 02:20 Auto zabiják [i] 04:05 Surfařská svoboda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Skoky na lyžích [i] 09:45 Motorky [i] 10:00 Motorky [i] 10:45 Formule [i] 11:45 Snooker [i] 13:30 Motorky [i] 14:30 Cyklistika [i] 16:15 Cyklistika [i] 17:45 Vytrvalostní závody [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 22:00 Fotbal [i] 23:00 Motorky [i] 23:55 Technology of Champions [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:10 Business Class [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Každý den jsou Vánoce [i] 08:00 Vánoční polibek [i] 10:00 Diagnóza vražda 7: Místo odpočinku 19 [i] 11:00 Diagnóza vražda 7: Vražda v Grilu u Boba 20 [i] 12:00 Diagnóza vražda 7: Dvě mouchy jedním Sloanem 21 [i] 13:00 Diagnóza vražda 7: Labutí píseň 22 [i] 14:00 Diagnóza vražda 7: Z minulosti část 1. 23 [i] 15:00 Jeden a půl policajta [i] 17:00 Titanic 2 [i] 19:00 Transplantační jednotka: Laskavost cizích lidí 8 [i] 20:00 Námořní hlídka 5: Podmořská past 8 [i] 21:00 Skandál 1: Pekelná zloba 3 [i] 22:00 Skandál 1: Nepřítel státu 4 [i] 23:00 Polda a bandita 2 [i] 01:00 Podivná věda [i] 03:00 Médium 6: Senzibil 13 [i] 04:00 Domů na svátky [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Po stopách divoké zvěře x01 [i] 07:00 Po stopách divoké zvěře 2 [i] 08:00 Divokost Severního moře [i] 09:00 Jídlo je detektivka II. 2 [i] 09:30 Jak žít se ženou 1 [i] 10:35 Jak žít se ženou 2 [i] 11:40 Vášnivý jedlík uvádí 4 [i] 12:10 Sběrači III.: Carolyn a Jo 2 [i] 13:00 Utajený šéf 10 [i] 13:55 Odvěká cesta lidstva 1 [i] 15:00 Vesmír IV. 21 [i] 15:55 Vesmír IV. 22 [i] 16:50 Hughova kampaň za ryby 4 [i] 17:55 Na chalupě den za dnem 1 [i] 18:55 Zvláštní jedlíci 4 [i] 20:05 Sběrači III.: Theresa a Karen 9 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 13 [i] 22:00 Oživlé dějiny 9 [i] 23:00 Smrtící válečníci III.: NKSOF vs. Vojenská policie 7 [i] 23:55 Lidská elektrárna [i] 01:05 Pouštní lvi [i] 02:05 Divokost Severního moře [i] 03:05 Hodování se smrtí 3 [i] 04:00 Hodování se smrtí 4 [i] 04:55 Na chalupě den za dnem 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Tři mušketýři [i] 07:50 Filmy a filmové hvězdy IV. 34 [i] 08:15 Na vlásku [i] 09:55 Newsroom 4 [i] 11:00 Marmaduk [i] 12:25 Tohle mi nejde, tohle mi jde [i] 13:00 Harry Potter a Relikvie smrti - část 1. [i] 15:25 Počátek [i] 17:50 Single Man [i] 19:30 Před kamerou IX. 35 [i] 20:00 Captain America: První Avenger [i] 22:05 Galimatyáš [i] 23:45 Projekt LAZAR [i] 01:20 Rychlejší [i] 02:55 Díra [i] 04:25 Božská extáze