TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Scooby Doo, ako sa máš II. 12-13/14 [i] 06:20 Scooby-Doo a škola príšeriek [i] 07:50 Maxove dobrodružstvá 9/11 [i] 08:15 Stať sa hviezdou [i] 10:05 Priatelia VI. 8/25 [i] 10:30 Dovolenka v Las Vegas [i] 12:15 Ženích na úteku [i] 14:10 Vrahúni [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Nebezpečne blonďavá [i] 17:55 Vo štvorici po Slovensku [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 - VYHADZOV - LIVE [i] 22:00 Vo štvorici po Slovensku [i] 22:50 Nindža zabijak (HD) [i] 00:40 Replikant [i] 02:15 Krvavá pomsta [i] 03:40 Kobra 11 VII. 11-12/14 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Sila lásky V. 224 [i] 06:20 Správy STV [i] 07:00 Jurošík: Jurošík a benátska cukrárka [i] 07:05 Jurošík: Jurošík a vodník [i] 07:15 Včielka Maja: Návšteva z mesta [i] 07:40 Traja medvedíci: Bojazlivý kocúr 16 [i] 08:10 Fidlibum [i] 08:40 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:20 Na vysokej skale: Ovčiar Bebek [i] 10:20 Najstarší zo všetkých vrabcov [i] 11:30 Na baňu klopajú 3/4 [i] 12:40 Červené víno 2/3 [i] 13:50 Hurá do záhrady [i] 14:20 Štýlovo [i] 14:50 On Air [i] 15:10 Krik čiernych vlkov [i] 16:45 Krištof Kolumbus 4 [i] 18:00 Úsmev, prosím! [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba - návraty [i] 21:10 Skutočný príbeh: Doktorka Gisella Perlová [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Únik z Puerto Vallarta [i] 01:10 Krištof Kolumbus 4 [i] 02:20 Skutočný príbeh: Doktorka Gisella Perlová [i] 04:10 Únik z Puerto Vallarta [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 09:05 Planéta Zem II.: Hlbiny oceánu [i] 09:55 V predvečer [i] 11:00 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:25 Variácie: Popcornová kultúra [i] 11:55 Film o filme: Modrý tiger [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:15 Slávne dievčatko [i] 14:45 História Slovenského futbalu 2/3 [i] 15:40 Život v pohybe: Cyklistika [i] 16:10 Kapura [i] 16:50 Farmárska revue [i] 17:10 Tristotridsaťtri strieborných prepelíc [i] 18:05 Na ceste II.: Na ceste po Atitlane [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Príbehy z belasej maringotky 6 [i] 18:50 Táraninky: Mágia [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:43 (Ne)celebrity: Světlana Tomanová [i] 19:50 Myslenie zvierat: Delfín 5/5 [i] 20:40 Anjeli strážni: Anjeli strážni Osvalda Zahradníka [i] 21:15 Letné kino na Dvojke: Prípad Salengro [i] 23:05 Vždy s úsmevom: Promülle [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:30 Československý filmový týždenník [i] 00:40 6 miliárd názorov [i] 00:41 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:35 NOVINY TV JOJ 06:00 Kutil Manny III. [i] 06:45 Aladin I. [i] 07:10 Rozprávková jazda [i] 07:35 Beyblade Metal Fusion I. [i] 08:00 Bakugan [i] 08:25 Čarodejník [i] 10:10 Kúzelníci z Waverly - Film [i] 12:10 Šialenci na snowboardoch [i] 14:10 Tu starú treba zabiť! [i] 16:00 POD POVRCHOM [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Legendárna päsť [i] 22:50 Sexi párty 3: Nováčik [i] 01:05 Boj o prežitie [i] 02:40 Posledný zabijak [i] 04:00 Kúzelníci z Waverly - Film [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Akty X V. 16 [i] 06:50 Matlock VIII. 8 [i] 07:35 Moderné veštenie [i] 08:40 Perry Mason: Prípad nevesty so zlomeným srdcom 23 [i] 10:40 Život na zámku: Svadba 31 [i] 11:45 Big Ben XIII 2 [i] 13:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 22,23 [i] 15:50 Matlock VIII. 15,16 [i] 17:55 VTIP ZA STOVKU 3 [i] 19:00 Knight Rider 31 [i] 20:00 "Poprask na silnici E4" [i] 21:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 22,23 [i] 23:40 Črepiny [i] 00:20 11. september [i] 01:35 Grék Zorba [i] 04:05 Cyranov ostrov 8 [i] 04:35 Perry Mason: Prípad večnej mladosti 24 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Obhájci 14/18 [i] 07:50 Advokáti V. 18/22 [i] 08:45 Ztracený svět III.: Doba ledová 11/22 [i] 09:40 Andromeda III.: Zkouška 11/22 [i] 10:35 Andromeda III.: Temnota pozpátku 12/22 [i] 11:30 Pán času V. 3/13 [i] 12:25 Advokáti V. 19/22 [i] 13:20 Obhájci 15/18 [i] 14:15 Boj o čas III. 14/22 [i] 15:10 Boj o čas III. 15/22 [i] 16:10 Firma 4/22 [i] 17:05 Firma 5/22 [i] 18:00 JAG 3/22 [i] 19:00 JAG 4/22 [i] 20:00 Profil zločinu III. 1/12 [i] 21:05 Myšlenky zločince VII. 19/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 4/13 [i] 23:55 Dívka odjinud 13/13 [i] 00:50 Profil zločinu III. 1/12 [i] 01:50 JAG 3/22 [i] 02:45 JAG 4/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 9 [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Jízda: Velké autíčko [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 07:45 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Most šejka Zayeda v Abu Dhabi [i] 09:05 Impozantní lodě: Skandi Arctic [i] 10:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 10:55 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 11:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 12:45 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 13:40 Mimořádné projekty: Stavba nejdelšího mostu v Srbsku [i] 14:35 Rozebráno: Dřevo [i] 15:05 Rozebráno: Beton [i] 15:30 Megastavitelé 2 [i] 16:25 Jak se to dělá: Turbokompresory/enchilady/hodinky [i] 16:55 Vyrobeno v továrně 39 [i] 17:20 Extrémní výbuchy: Korálové štíty [i] 18:15 Černé nebe 8 [i] 19:10 Jak se to dělá: Dalekohledy/prskavky/gumové holínky/kotoučové pily [i] 19:40 Jak se to dělá: Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky [i] 20:05 Nespoutaná reakce: Rychlost [i] 21:00 Idiot na cestách: Seznámení s gorilou [i] 21:55 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 22:50 Dvojí přežití: Ošetření rány [i] 23:45 Hrůzné okamžiky 7 [i] 00:40 Nespoutaná reakce: Rychlost [i] 01:40 Idiot na cestách: Seznámení s gorilou [i] 02:40 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 03:40 Jak se to dělá 9 [i] 04:05 Dvojí přežití: Ošetření rány [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VIII: Tři dcery 8/22 [i] 05:45 Etiketa [i] 06:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 06:50 O buchtách a milování [i] 07:35 Oheň, voda a lstivé úskoky [i] 09:00 Mary Poppins [i] 11:15 Úsměvy Aleny Vránové [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Auto Moto Revue [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:25 O myrtové panně [i] 14:25 Až bude padat hvězda [i] 15:45 Manéž Bolka Polívky [i] 16:55 Lovec hlav [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Trapasy [i] 21:00 Hitparáda televizní zábavy [i] 21:55 Sisi 1/2 [i] 23:35 Losování Euromiliony 23:40 Bratři Bloomovi [i] 01:30 Auto Moto Revue [i] 01:55 Sváteční slovo biskupa Církve československé husitské Davida Tonzara [i] 02:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:30 Hodinový manžel [i] 02:50 Průběžná O(s)trava krve [i] 03:50 Bludiště [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:25 Rodinné příběhy: Přímoří 4/6 [i] 06:00 Jak se žije komparsistům podle [i] 06:15 Postřehy odjinud [i] 06:20 Sovětský svaz - laboratoř člověka zítřka [i] 07:05 Dozorkyní ve Státech 2/2 [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Putování starými cestami [i] 09:05 Turnov - srdce Českého ráje, město drahokamů a českého granátu [i] 09:30 Vesnicopis [i] 09:55 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 10:20 Děti 50. let [i] 10:45 Mému otci - Miroslava Bočková [i] 11:15 Architektura 31/45 [i] 11:40 Petrolejové lampy [i] 13:20 Film o seriálu Vyprávěj [i] 13:35 Prezidentovi v patách aneb [i] 14:25 Objevování Afriky 5/5 [i] 15:20 Kamera na cestách: Sicílie [i] 16:15 Medvíďata sama v lese [i] 17:00 Ranč U Zelené sedmy 31/42 [i] 17:30 O zlatém pokladu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Sen o nejtěžší hoře světa [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Pyramidy? 1/5 [i] 20:45 Koncert ze Schönbrunnu [i] 22:20 Bílá vrána [i] 23:45 Distrikt! [i] 01:15 Červený trpaslík: Psirény 31/52 [i] 01:45 Mighty Boosh III: Ouhoři 1/6 [i] 02:15 Pink Floyd: 1967-2005 [i] 03:15 Klíč [i] 03:40 Sabotáž [i] 04:05 Osudové okamžiky [i] 04:20 V zajetí železné opony [i] 04:35 Pod pokličkou [i] 04:55 Hon na svatého Maura [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 V dobrém i zlém II 19 [i] 05:30 Přátelé IV 13 [i] 05:55 Novashopping 06:35 Skippy 28 [i] 07:00 Pepek námořník [i] 07:20 Co nového Scooby-Doo? III 1 [i] 07:45 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 11 [i] 08:15 Tučňáci z Madagaskaru 25 [i] 08:45 Čarodějka Tara 13 [i] 09:15 Hannah Montana navěky IV 12, 13 [i] 10:10 Hanni a Nanni [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Ženy v ofsajdu [i] 14:25 Můj přítel Monk VIII 12 [i] 15:30 V podstatě jsme normální [i] 17:30 Taková normální holka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Chlupatá odplata [i] 22:15 S.W.A.T. - jednotka rychlého nasazení [i] 00:30 Boj o moc 2/2 [i] 02:10 Novashopping 02:15 Volejte Novu [i] 02:45 DO-RE-MI [i] 03:35 Áčko [i] 04:40 V dobrém i zlém III 1, 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Hero Factory: My stavíme hrdiny: Jaderná krize 2 [i] 07:20 Mistr Manny I: Zvířecí problém; Křížkova nová práce 5 [i] 07:50 M*A*S*H 247 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:40 Columbo: Columbo má rád noční život [i] 11:35 Osudové léto [i] 13:50 Bohové musí být šílení II [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru VII: Čarodějnice [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Parta hic [i] 22:10 Van Helsing [i] 00:40 Sunshine [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:25 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 SEDEM s r.o. [i] 05:55 Bzzz!!! [i] 06:25 Všetci sú za dverami [i] 07:25 Úbohá Nasťa 41/80 [i] 08:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 122/129 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Columbo VI. 2/4 [i] 12:05 Summerland II. 2/13 [i] 12:55 Bolesti slávnych [i] 14:05 Princezná Fantaghiró IV. 1-2/2 [i] 18:00 Rosamunde Pilcherová: Vo svetle ohňa [i] 20:00 Inga Lindströmová: Šum vetra [i] 21:55 V Údolí divých ruží: Ako srdce rozkáže [i] 23:50 Zabijak: Denník vrážd [i] 01:25 Rosamunde Pilcherová: Vo svetle ohňa [i] 02:55 Columbo VI. 2/4 [i] 04:05 Dereš [i] 04:45 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Holka na hlídání [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Želvy Ninja [i] 13:35 Bratři Bloomovi [i] 15:40 Manželská klec [i] 17:20 Stíny strachu [i] 19:00 Před svatbou ne! [i] 21:10 Surfařská svoboda [i] 22:50 Auto zabiják [i] 00:35 Stopy vraha [i] 02:35 Wolf Creek [i] 04:15 Romance a cigarety [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Snooker [i] 14:00 Formule [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Snooker [i] 21:30 Tenis [i] 22:45 Plážový fotbal [i] 23:45 Cyklistika [i] 00:45 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 6 [i] 06:00 Naše první Vánoce [i] 08:00 Domů na svátky [i] 10:00 Milionový lékař 1: Neštěstí nechodí po horách.. 10 [i] 11:00 Milionový lékař 1: Nikdo není dokonalý 11 [i] 12:00 Milionový lékař 1: Abys byl milován, miluj! 12 [i] 13:00 Rookie Blue 1: Čerstvá barva 1 [i] 14:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk je vám k službám 12 [i] 15:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk je ve vysílání 13 [i] 16:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk navštěvuje farmu 14 [i] 17:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a opravdu, opravdu mrtvý chlap 15 [i] 18:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde do nemocnice 16 [i] 19:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Nekalé obchody 9 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Hrdinové a zločinci 19 [i] 21:00 Půlnoční běh [i] 23:30 Chvění [i] 01:30 Polda a bandita 2 [i] 03:15 Médium 6: Drahý tati... 12 [i] 04:15 Jeden a půl policajta [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Technika nemožného 3 [i] 06:00 Muzeum života 4 [i] 07:10 Vraky snů 16 [i] 07:40 Vraky snů 17 [i] 08:10 Odkrytý Egypt 5 [i] 09:15 Po stopách divoké zvěře x01 [i] 10:20 Po stopách divoké zvěře 2 [i] 11:20 Příběhy z divočiny 7 [i] 11:50 Příběhy z divočiny 3 [i] 12:25 Jídlo je detektivka II. 3 [i] 12:55 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Seattle, USA 4 [i] 14:05 Hostina se smrtí 6 [i] 15:00 Vesmír IV. 19 [i] 15:55 Vesmír IV. 20 [i] 16:55 Hughova kampaň za ryby 3 [i] 17:50 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Cena 6 [i] 18:50 Zvláštní jedlíci 3 [i] 20:00 Sběrači III.: Kathleen a Margree 8 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 12 [i] 21:55 Odkrytý Egypt 8 [i] 22:55 Smrtící válečníci III.: Pol Pot vs. Saddam Hussein 6 [i] 23:50 Forenzní faktor 2 [i] 00:45 On The Spot: Reportéři v akci: Ukřižování [i] 01:45 Hannibal: Nepřítel Říma 2 [i] 02:50 Příběhy z divočiny 7 [i] 03:20 Příběhy z divočiny 3 [i] 03:55 Hughova kampaň za ryby 3 [i] 04:50 Ondinésie [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Superhvězda Superman [i] 07:15 Hezké vstávání [i] 09:05 Den naruby [i] 10:25 Arthur [i] 12:15 Deník malého poseroutky 2 [i] 13:55 Tvůj snoubenec, můj milenec [i] 15:45 A-Team [i] 18:00 Voda pro slony [i] 20:00 Tři mušketýři [i] 21:50 Prostředníci [i] 23:40 Táta šampión [i] 01:15 Vyhazovači [i] 02:50 Vikingové II [i] 04:40 Ukradené vánoce Tima Burtona [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Liga mimořádných tanečníků: Tajemství Ra [i] 07:40 Filmy a filmové hvězdy IV. 34 [i] 08:05 Šance [i] 09:35