TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa VI. 3/24 [i] 08:55 Priatelia VI. 6/25 [i] 09:15 Kobra 11 VII. 13-14/14 [i] 11:05 PLÁŽ 33 - ADEPTI NA VYHADZOV [i] 12:10 Melrose Place: Nová generácia 6-7/18 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Mentalista I. 3/23 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia VI. 8-9/25 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VI. 4/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IX. 12/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 AKČNÝ PIATOK: Vrahúni [i] 22:25 AKČNÝ PIATOK: Krvavá pomsta [i] 00:20 Nukleárny cieľ [i] 01:50 Železní rytieri [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Sila lásky IV. 138 [i] 06:05 Sila lásky V. 223 [i] 06:55 Správy STV [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Traja medvedíci: Džony Stres 15 [i] 08:05 Materské znamienko: Pytliaci 3/7 [i] 08:45 Tajomný ostrov 39/44 [i] 09:15 Obchod so šťastím: Nechcené dieťa 50 [i] 09:50 Doktor z hôr: Septembrová búrka lI. 31/45 [i] 10:40 S Talianom v kuchyni: Hovädzie v zelenej omáčke [i] 11:20 Sila lásky IV. 139 [i] 12:10 Takí sme boli: Eliška Balzerová [i] 13:25 Divoký anjel 237 [i] 14:10 Helenine oči 9/18 [i] 15:05 Doktor z hôr: Dohadzovačka 32/45 [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 224 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:35 Helicops: Snežný král a samuraj [i] 18:20 S Talianom v kuchyni: Gnocchi [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Olympic [i] 22:10 Nočné správy [i] 22:20 Počasie [i] 22:23 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Stopy v snehu [i] 00:35 Helicops: Snežný král a samuraj [i] 01:20 Dámsky klub "N" [i] 02:40 Stopy v snehu [i] 04:40 Sila lásky IV. 139 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Mestá a tváre: Rajec [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Zelené raje III: Divoké vody - Brazília [i] 09:00 Leto s telkou: Príbehy koníka Mateja [i] 09:10 Páni zo semafora: Pešia zóna [i] 09:25 Aj kone sa hrajú [i] 10:30 Labyrint: Príliš mnoho šťastia [i] 11:20 Mojich sedem divov: Jozef Gruska [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Čaro gemerskej hliny [i] 13:15 Moment kritického zaťaženia [i] 14:40 Medicína: Medicína - Letné úrazy a moderná traumatológia [i] 15:45 Osloboditelia: Námorná pechota [i] 16:35 Miesto v dome: Chladná jar 5/6 [i] 17:45 Čarovný svet animovaného filmu: Do sveta [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: Príbehy z belasej maringotky 5 [i] 18:45 Encyklopédia slov.obcí: Miková [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Mojmír Murín [i] 20:00 Planéta Zem II.: Hlbiny oceánu [i] 20:55 Família: Família - Život plný zázrakov [i] 21:25 Letné kino na Dvojke: Dovidenia, chlapci [i] 23:10 BJD z roku 2010: BJD 2010 Milo Suchomel(Slovensko) [i] 00:12 ArtSpektrum [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 21 [i] 05:45 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Čí vlastne si? [i] 09:45 Dom snov II. 23 [i] 10:45 EXTRÉMNE PRÍPADY: Týraný Kevin 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 16 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 16 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 22 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 10 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Manželka puberťáčka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Nepi ten džús [i] 22:30 Sexi párty [i] 00:35 Živí mŕtvi [i] 02:15 Sexi párty [i] 03:45 Živí mŕtvi [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Smer juh 34 [i] 06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 69 [i] 08:15 Matlock VIII. 8 [i] 09:20 Smer juh 36,37 [i] 11:10 Nespravodlivo odsúdený 8 [i] 12:05 M*A*S*H 160,161 [i] 13:00 Faktor strachu: II. 5 [i] 14:00 Takešiho hrad II. 60 [i] 14:30 Simpsonovci VII. 9,10 [i] 15:30 Griffinovci III. 12 [i] 16:00 Futurama III. 11 [i] 16:30 Nitro Circus I. 9 [i] 17:05 Dom snov II. 23 [i] 18:00 RISKUJ [i] 18:30 Akty X V. 16 [i] 19:30 Faktor strachu: II. 5 [i] 20:20 VTIP ZA STOVKU 2 [i] 21:15 Inkognito [i] 22:15 Sľub večnej lásky [i] 00:05 Smrteľný vírus [i] 01:30 Dračia kniha [i] 03:00 Perry Mason: Prípad nevesty so zlomeným srdcom 23 [i] 04:25 Anastázia [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět II.: Pirátova kletba 19/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 3/24 [i] 08:50 Umíte tančit? VI. 28/32 [i] 09:45 Drzá Jordan 21/23 [i] 10:40 Merlin IV. 7/13 [i] 11:35 Ztracený svět II.: Pirátova kletba 19/22 [i] 12:30 Umíte tančit? VI. 29/32 [i] 13:25 Posel ztracených duší 6/22 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba III. 3/24 [i] 15:15 Drzá Jordan 21/23 [i] 16:10 Ztracený svět II.: Návštěva 20/22 [i] 17:05 Merlin IV. 8/13 [i] 18:00 Posel ztracených duší 7/22 [i] 19:00 Drzá Jordan 22/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 4/24 [i] 21:00 Síly temna [i] 23:00 Dívka odjinud 13/13 [i] 00:00 Cena za lidskost II. 9/10 [i] 00:55 Dr. House VII. 23/23 [i] 01:50 Síly temna [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 8 [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce 61 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Nadějné vyhlídky [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Aljaška [i] 09:05 Bořiči mýtů: NASA – Přistání na Měsíci [i] 10:00 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 1 [i] 10:55 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 11:50 Rození obchodníci: Subaru Impreza WRX [i] 12:45 Pátá rychlost 1 [i] 13:15 Pátá rychlost 2 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Cadillac – 1. část [i] 14:35 Špinavé práce 62 [i] 15:30 Bořiči mýtů: Rána, třesk a plameny [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Dobrý rybolov [i] 17:20 Nebezpečné rybaření: Nový Zéland [i] 18:15 Říční příšery: Binga tygří [i] 19:10 Jak se to dělá: Plné obruče/Tvarohový koláč/Pádlo pro kánoe/Glóbusy [i] 19:40 Jak to dělají?: Autobaterie/čokoláda/kartáčky na zuby [i] 20:05 Zvědavost: Jak získala Amerika svůj tvar? [i] 21:00 Dřevorubci v močálech 13 [i] 21:55 Zbraně, které změnily svět: Houfnice M777 Howitzer [i] 22:50 Strašení: Strašení v Summerwindu [i] 23:45 Strašení: Pekelný dům [i] 00:40 Zvědavost: Jak získala Amerika svůj tvar? [i] 01:40 Dřevorubci v močálech 13 [i] 02:40 Zbraně, které změnily svět: Houfnice M777 Howitzer [i] 03:40 Strašení: Strašení v Summerwindu [i] 04:35 Jak se to dělá: Plné obruče/Tvarohový koláč/Pádlo pro kánoe/Glóbusy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VIII: Jak se chová Bombat 7/22 [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 ASHA 12/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi tchoře 75,76/78 [i] 09:00 Letohrátky: My fair Balú 36/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VIII: Tři dcery 8/22 [i] 10:10 Než poznáš první úsměv [i] 11:25 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Televarieté [i] 13:45 13. komnata Václava Vydry [i] 14:15 Ať žijí rytíři!: Zrada 2/7 [i] 15:10 Zlatá flétna [i] 15:55 Cestománie [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Chalupa je hra [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Láska rohatá [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:10 Kriminálka Paříž: Tak už to v životě chodí 17/62 [i] 00:00 Město žen II: Tak si jdi! 2/22 [i] 00:20 Co nám dělá dokonalá těla? 16,17/39 [i] 01:05 Na stopě [i] 01:25 AZ-kvíz [i] 01:50 Rekordy a kuriozity [i] 02:00 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:30 Hodinový manžel [i] 02:50 Napříč světem [i] 03:20 Výpravy [i] 03:40 Zahrada je hra [i] 04:05 Na hodinu v Rozmarýnu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:25 Rodinné příběhy: Přímoří 3/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Architektura 30/45 [i] 09:30 Čí je Evropa? [i] 10:25 Neobyčejné ženy: Indira Gándhíová [i] 11:15 Babylon [i] 11:45 Kameny v české krajině [i] 12:15 Soukromé století [i] 13:05 Film o seriálu Vyprávěj [i] 13:20 Vračka [i] 13:35 Na plovárně s Lenkou Reinerovou [i] 14:00 Laurel a Hardy: Špindírové [i] 14:10 Ostrov lorda Howea [i] 15:05 Ushuaia 11/26 [i] 15:30 Království divočiny: Žirafy z pouště Namib [i] 16:00 Jak se žije komparsistům podle [i] 16:15 Život s handicapem: Šárka aneb [i] 16:30 Rodinné příběhy: Přímoří 4/6 [i] 17:00 Plivník [i] 18:00 Hodina zpěvu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Patnáctimetrová sestra útočí / 3/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Krtek 31/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Prokletí rodu Kennedyů [i] 21:45 Velikáni filmu: Wong Kar Wai [i] 23:15 Mighty Boosh III: Ouhoři 1/6 [i] 23:45 Zpráva o Králi Šumavy [i] 00:40 Putování za vínem: Argentina - Mendoza [i] 01:05 Laurel a Hardy: Krátké suknice [i] 01:25 Laurel a Hardy: Špindírové [i] 01:35 Sestra [i] 02:40 Zatřást kostmi [i] 03:35 Tam za kopci je Lužice [i] 03:55 Cesty víry: Slečna z fary [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 V zajetí železné opony [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Malý unavený Joe [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:40 Dva a půl chlapa III 17, 18 [i] 12:30 Gilmorova děvčata IV 19 [i] 13:30 Dr. House 15 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI III 2 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Fantóm 16 [i] 16:30 Přátelé IV 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Grilování s Vodouchem: Dámská jízda [i] 18:10 Výměna manželek [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jak se krotí krokodýli [i] 22:50 Kill Bill [i] 01:00 Boj o moc 1/2 [i] 02:45 Novashopping 02:50 Sue Thomas: Agentka FBI III 2 [i] 03:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:20 Powder Park 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Knight Rider III: Štěnice 15 [i] 08:30 Kutil Tim V: Když kocour není doma 5 [i] 09:15 M*A*S*H 246 [i] 09:45 Slunečno, místy vraždy II: Druhá tvář 8 [i] 10:40 Prostřeno! [i] 11:30 Diagnóza vražda III: Svědek vraždy 2 [i] 12:30 Můj přítel Monk VI: Pan Monk a odvážlivec 7 [i] 13:20 Specialisté na vraždy VI: Děti 2/2 6 [i] 14:20 Slunečno, místy vraždy II: Zbraně v ulicích 9 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba L. A. I: Smrtelná dávka 14 [i] 16:10 Julie Lescautová VII: Slepá vášeň 6 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Rosamunde Pilcher: Když srdce pláče [i] 22:00 Show Jana Krause [i] 23:05 Fantastická 4 a Silver Surfer [i] 01:05 Moje místo pod sluncem [i] 03:00 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 38-39/170 [i] 07:05 Macocha 104/120 [i] 07:50 Sudkyňa Hatchettová III. 115/130 [i] 08:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 58/216 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Jesse II. 4/20 [i] 10:50 Ezel 85/142 [i] 11:45 Sultán 116 [i] 12:45 Larina voľba 61 [i] 14:10 O.C. California II. 18/24 [i] 15:00 Mladí, krásni, skazení 83/131 [i] 15:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 59/216 [i] 16:50 Keď budeš moja 160/238 [i] 17:50 V siedmom nebi II. 8/22 [i] 18:50 Máš pravdu, miláčik II. 3/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Larina voľba 62-63 [i] 22:15 Harlequin: Recept na pomstu [i] 00:00 Nezabudnuteľná cesta [i] 01:50 Frasier [i] 02:15 Harlequin: Recept na pomstu [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Desatero [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Na hraně [i] 13:45 Charlie Bartlett [i] 15:35 Žít po svém [i] 17:30 Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv [i] 19:10 Mein Kampf [i] 21:10 Romance a cigarety [i] 23:00 Wolf Creek [i] 00:45 Krvavá hostina 3: Šťastný konec [i] 02:10 Film o filmu: Czech Made Man [i] 02:40 Peklo ve městě [i] 04:15 Ruská ruleta [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Cyklistika [i] 09:55 Technology of Champions 10:00 Plážový fotbal [i] 11:15 Plážový fotbal [i] 12:30 Snooker [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Snooker [i] 21:00 Box [i] 22:55 Business Class [i] 23:00 Tenis [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 5 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Dvě mouchy jedním Sloanem 21 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Zabiják 8 [i] 08:20 Pohotovost 4: Exodus 15 [i] 09:20 Každý den jsou Vánoce [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Bojuj nebo zemři 9 [i] 12:20 Pohotovost 4: Strážcem bratra svého 16 [i] 13:20 Rookie Blue 1: Čerstvá barva 1 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 7: Využij příležitosti 10 [i] 15:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a opravdu, opravdu mrtvý chlap 15 [i] 16:20 Vánoční polibek [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Z minulosti část 1. 23 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde do nemocnice 16 [i] 20:20 Chvění [i] 22:20 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Nekalé obchody 9 [i] 23:20 Havaj 5-0 1: Dlouhé loučení 18 [i] 00:20 Živý terč [i] 02:20 Pohotovost 4: Strážcem bratra svého 16 [i] 03:20 Právo a pořádek 9: Následovník 15 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 2 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Technika nemožného 2 [i] 06:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 1 [i] 07:00 Mravenci vědí všechno 1 [i]