TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa VI. 2/24 [i] 08:55 Priatelia VI. 4/25 [i] 09:15 Kobra 11 VII. 11-12/14 [i] 11:05 PLÁŽ 33 [i] 12:10 Melrose Place: Nová generácia 4-5/18 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Mentalista I. 2/23 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia VI. 6-7/25 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VI. 3/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IX. 11/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 - ADEPTI NA VYHADZOV [i] 21:30 Expozitúra 16/16 - FINÁLE SERIÁLU [i] 23:20 Nočné Televízne noviny [i] 23:45 Beštia z hlbín [i] 01:20 NCIS IX. 11/24 [i] 02:05 Smallville VIII. 2/22 [i] 02:45 Kobra 11 VII. 9-10/14 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Sila lásky IV. 137 [i] 06:15 Sila lásky V. 222 [i] 07:05 Správy STV [i] 07:45 Traja medvedíci: Vírus 14 [i] 08:10 Materské znamienko: Silvester 2/7 [i] 08:50 Tajomný ostrov 38/44 [i] 09:20 Obchod so šťastím: Odpustenie 49 [i] 09:55 Doktor z hôr: Septembrová búrka l. 30/45 [i] 10:45 S Talianom v kuchyni: Jar [i] 11:25 Sila lásky IV. 138 [i] 12:15 Takí sme boli: Ady Hajdu [i] 13:30 Divoký anjel 236 [i] 14:10 Helenine oči 8/18 [i] 15:05 Doktor z hôr: Septembrová búrka lI. 31/45 [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 223 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:35 Helicops: Útočníci z nebies [i] 18:20 S Talianom v kuchyni: Hovädzie v zelenej omáčke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nevera po slovensky 2/3 [i] 21:20 Kaviareň Slávia [i] 22:10 Dr.House VII.: Po úradných hodinách 22/23 [i] 22:55 Nočné správy [i] 23:05 Počasie [i] 23:08 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Helicops: Útočníci z nebies [i] 23:55 Helenine oči 8/18 [i] 00:45 Divoký anjel 236 [i] 01:25 Slovensko v obrazoch [i] 01:45 Svet v obrazoch [i] 02:10 Takí sme boli: Ady Hajdu [i] 03:15 Nočné správy [i] 03:25 Pred dedinou, za dedinou [i] 04:00 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Maďarský magazín [i] 07:30 Mestá a tváre: Skalica [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Dizajn: Kocka Lego [i] 09:00 Leto s telkou: Príbehy koníka Mateja [i] 09:10 Páni zo semafora [i] 09:25 Posledná v abecede [i] 10:35 Labyrint: Posledný spln [i] 11:25 Mojich sedem divov: Jiří Grygar [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Volanie dymu [i] 13:20 Siesta: Klub Rozmarín [i] 13:50 Chalupárium alebo Keď v meste padla... 2002 [i] 14:30 Medicína: Medicína - Krv nie je voda (anémia a poruchy zrážanlivosti) [i] 15:35 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Krvavá grófka [i] 16:35 Miesto v dome: Mamičkin najkrajší 4/6 [i] 17:45 Čarovný svet animovaného filmu: Keď bábky ožijú [i] 18:05 Zelené raje III: Divoké vody - Brazília [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Príbehy z belasej maringotky 4 [i] 18:45 Varím, varíš, varíme a pečieme: Čokoládové rezy s bielym vínom [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Soňa Holúbková [i] 20:00 Osloboditelia: Námorná pechota [i] 20:50 Z mesta do mesta: Vysoké Tatry [i] 21:20 Nebo, peklo ... zem [i] 22:55 Kaviareň u Filipa [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:15 6 miliárd názorov [i] 00:20 ArtSpektrum [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 20 [i] 05:45 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Špinavé peniaze [i] 09:45 Dom snov II. 22 [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY: Utrpenie pornoherečky 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 14 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 15 [i] 15:00 Kosti IV. 15 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 9 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Urýchlené závery [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 POD POVRCHOM [i] 21:30 Kosti IV. 16,17 [i] 23:30 Webmaster: Robert Rosenberg [i] 00:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 21 [i] 01:35 Mafstory: Narodeniny tety Márgit [i] 02:20 ČREPINY [i] 02:50 Californication - Orgie v Kalifornii I. 9 [i] 03:15 NOVINY TV JOJ 03:40 Ochrancovia 14 [i] 04:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 15 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Smer juh 32 [i] 06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 68 [i] 08:15 Matlock VIII. 7 [i] 09:20 Smer juh 34,35 [i] 11:05 Nespravodlivo odsúdený 7 [i] 12:05 M*A*S*H 158,159 [i] 13:00 Faktor strachu: II. 4 [i] 14:00 Takešiho hrad II. 59 [i] 14:30 Simpsonovci VII. 7,8 [i] 15:30 Griffinovci III. 11 [i] 16:00 Futurama III. 10 [i] 16:30 Nitro Circus I. 8 [i] 17:05 Dom snov II. 22 [i] 18:00 RISKUJ [i] 18:40 Akty X V. 15 [i] 19:40 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 10 [i] 21:05 Faktor strachu: II. 4 [i] 22:05 Zabudnuté tajomstvá [i] 23:55 Akty X V. 15 [i] 00:40 Nitro Circus I. 8 [i] 01:00 Diagnóza: Vražda II. 13,14 [i] 02:30 Perry Mason: Prípad prelietavého Rómea 22 [i] 04:05 Loď lásky 24 [i] 04:45 Zasľúbená zem 62 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět II.: Kdo přežije 18/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 2/24 [i] 08:50 Umíte tančit? VI. 27/32 [i] 09:45 Drzá Jordan 20/23 [i] 10:40 Merlin IV. 6/13 [i] 11:35 Ztracený svět II.: Kdo přežije 18/22 [i] 12:30 Umíte tančit? VI. 28/32 [i] 13:25 Posel ztracených duší 5/22 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba III. 2/24 [i] 15:15 Drzá Jordan 20/23 [i] 16:10 Ztracený svět II.: Pirátova kletba 19/22 [i] 17:05 Merlin IV. 7/13 [i] 18:00 Posel ztracených duší 6/22 [i] 19:00 Drzá Jordan 21/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 3/24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 13/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 14/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8/24 [i] 00:00 Pohřešovaný 1/7 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 13/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IV. 14/24 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 7 [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce 60 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Muž přes palubu [i] 08:10 Nebezpečné rybaření: Vancouver [i] 09:05 Bořiči mýtů: Zaměřeno na Aljašku [i] 10:00 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 64 [i] 10:55 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 11:50 Rození obchodníci: Volvo P1800S [i] 12:45 Jízda: Západní čtvrt [i] 13:40 Americký chopper: Odmítnutá nabídka [i] 14:35 Špinavé práce 61 [i] 15:30 Bořiči mýtů: Vývoj mýtů [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Nadějné vyhlídky [i] 17:20 Nebezpečné rybaření: Aljaška [i] 18:15 Říční příšery: Hrůza na Aljašce [i] 19:10 Jak se to dělá: Obojživelná vozidla/putter/modely lodí/barevné voskovky [i] 19:40 Jak to dělají?: Peníze/boty [i] 20:05 Výrobci zbraní 8 [i] 21:00 Americké zbraně: Odvaha a uznání [i] 21:55 Americký chopper: Senior versus Junior: Porucha komunikace [i] 22:50 Američtí dřevorubci: Těžba v plném proudu [i] 23:45 Obnovení: Přestavba Ground Zero: Nová metropole [i] 00:40 Výrobci zbraní 8 [i] 01:40 Americké zbraně: Odvaha a uznání [i] 02:40 Americký chopper: Senior versus Junior: Porucha komunikace [i] 03:40 Američtí dřevorubci: Těžba v plném proudu [i] 04:35 Jak se to dělá: Obojživelná vozidla/putter/modely lodí/barevné voskovky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Všechnopárty [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 ASHA: Vši 11/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi mamuta 73,74/78 [i] 09:00 Letohrátky: Jak Balú ke štěstí přišel 35/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VIII: Jak se chová Bombat 7/22 [i] 10:10 Manéž Bolka Polívky [i] 11:25 Na cestě po Ostravsku [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Televarieté [i] 13:50 13. komnata Evy Holubové [i] 14:20 Ať žijí rytíři!: Královský posel 1/7 [i] 15:15 Statečný Azmun [i] 16:10 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Hraběnky: Vyrovnané účty 16/17 [i] 20:55 Příběhy slavných - Věra Galatíková [i] 21:50 Rebelové [i] 23:40 Hvězdy MHF Český Krumlov 2012 [i] 23:50 Profesionálové [i] 00:40 Noční vlak [i] 02:10 AZ-kvíz [i] 02:35 Zajímavosti z regionů Brno [i] 03:00 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 03:25 Zloděj [i] 03:35 Balíček [i] 03:55 Stavy rachotí 4/4 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:20 Rodinné příběhy: Přímoří 2/6 [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 O češtině [i] 09:20 Vesnicopis [i] 09:40 Cestující potraviny [i] 10:30 Ushuaia 10/26 [i] 11:00 Mýty a fakta historie: Templáři - Poslední zůstává [i] 11:50 Ta naša kapela [i] 12:20 Rok 68: Zrada 2/3 [i] 13:15 Černobílý doktor [i] 13:40 Třináctý rok [i] 15:10 Klíč [i] 15:40 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 1/6 [i] 16:30 Rodinné příběhy: Přímoří 3/6 [i] 17:00 Tajemství tety Eleanory [i] 18:10 Tom Paleček 1, 2/4 [i] 18:40 Ankety s dětmi [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II 2/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Cizí bota někdy tlačí 30/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Sicílie [i] 21:00 Postřehy odjinud [i] 21:05 Opouštíme ráj [i] 22:00 Polaroidy [i] 23:55 Evropa jedna báseň: Morten Sondergaard [i] 00:05 Evropa jedna báseň: Immanuel Mifsud [i] 00:10 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 1/6 [i] 01:00 Uchem jehly [i] 01:30 Český ráj [i] 01:55 Neobyčejné ženy: Amelia Earhartová [i] 02:50 Na návštěvě u Hugo Haase [i] 03:50 Babylon [i] 04:15 Sabotáž [i] 04:40 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:50 V zajetí železné opony [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Divoký Stomp [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Dva a půl chlapa III 15, 16 [i] 12:30 Gilmorova děvčata IV 18 [i] 13:30 Dr. House 14 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI III 1 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly 15 [i] 16:30 Přátelé IV 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Kriminálka Miami VIII: Zpátky v čase [i] 18:45 Hospoda: Léčitel 31 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 45 [i] 21:25 Comeback: CzechSteh 18 [i] 22:00 Kobra 11 XV: Operace Tygr [i] 23:05 Noční Televizní noviny [i] 23:40 Atentát [i] 01:40 Novashopping 01:50 Zvláštní poldové 1 [i] 02:40 Sue Thomas: Agentka FBI III 1 [i] 03:45 Powder Park 7 [i] 04:35 V dobrém i zlém II 18 [i] 04:55 Přátelé IV 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Knight Rider III: Odkoupení 14 [i] 08:30 Kutil Tim V: Jill slaví narozeniny 4 [i] 09:15 M*A*S*H 245 [i] 09:45 Slunečno, místy vraždy II: Propadlí lásce 7 [i] 10:40 Prostřeno! [i] 11:30 Diagnóza vražda III: Nevinná vražda 1 [i] 12:30 Můj přítel Monk VI: Pan Monk a zakopaný poklad 6 [i] 13:20 Specialisté na vraždy VI: Děti 1/2 5 [i] 14:20 Slunečno, místy vraždy II: Druhá tvář 8 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba L. A. I: Nezvěstný 13 [i] 16:10 Julie Lescautová VII: Nedotknutelný 5 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Nikdo není dokonalý [i] 22:30 Námořní vyšetřovací služba L. A. I: Odhalení 23 [i] 23:30 Anatomie lži III: Podraz 8 [i] 00:30 Zákon a pořádek: Los Angeles: Záletný golfista 8 [i] 01:15 TOP STAR magazín [i] 02:10 Volejte Věštce [i] 03:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 36-37/170 [i] 07:05 Macocha 103/120 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 114/130 [i] 08:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 57/216 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Jesse II. 2-3/20 [i] 11:15 Ezel 84/142 [i] 12:15 Zabijak na poschodí [i] 14:15 O.C. California II. 17/24 [i] 15:05 Mladí, krásni, skazení 82/131 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 58/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 159/238 [i] 18:00 V siedmom nebi II. 7/22 [i] 18:55 Máš pravdu, miláčik II. 2/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Sultán 116 [i] 21:30 Larina voľba 61 [i] 22:45 Ezel 85/142 [i] 23:40 Ally McBealová I. 20/23 [i] 00:35 Sex v meste II. 12/18 [i] 01:05 Adela show [i] 01:45 Frasier [i] 02:10 Veštiareň [i] 03:10 Sex v meste II. 12/18 [i] 03:35 L.O.V.E. [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Tajnosti [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Lavina [i] 13:45 Nevěřte mužům [i] 15:35 Kouzelná flétna [i] 18:00 Na hraně [i] 19:40 Charlie Bartlett [i] 21:25 Ruská ruleta [i] 23:00 Peklo ve městě [i] 00:45 Hlad [i] 02:20 Elitní jednotka [i] 04:15 Záhadný muž [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:00 Tenis [i] 22:45 Bojové sporty [i]