Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa VI. 1/24 [i] 08:55 Priatelia VI. 2/25 [i] 09:15 Kobra 11 VII. 9-10/14 [i] 11:05 PLÁŽ 33 [i] 12:10 Melrose Place: Nová generácia 2-3/18 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Mentalista I. 1/23 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia VI. 4-5/25 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VI. 2/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IX. 10/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 [i] 21:30 Princ a ja 2: Kráľovská svadba [i] 23:35 Nočné Televízne noviny [i] 00:00 Buchty, buchty, buchtičky [i] 01:35 NCIS IX. 10/24 [i] 02:15 Smallville VIII. 1/22 [i] 02:55 Chuck II. 22/22 [i] 03:35 Kobra 11 VII. 8/14 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Sila lásky IV. 136 [i] 06:05 Sila lásky V. 221 [i] 06:55 Správy STV [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Traja medvedíci: Nepokoj v lese 13 [i] 08:05 Materské znamienko: Psia pestúnka 1/7 [i] 08:45 Tajomný ostrov 37/44 [i] 09:15 Obchod so šťastím: Rozchod 48 [i] 09:55 Doktor z hôr: Pomoc utečencovi 29/45 [i] 10:45 S Talianom v kuchyni: Asparagi [i] 11:25 Sila lásky IV. 137 [i] 12:15 Takí sme boli: Marián Geišberg [i] 13:30 Divoký anjel 235 [i] 14:10 Helenine oči 7/18 [i] 15:05 Doktor z hôr: Septembrová búrka l. 30/45 [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 222 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:35 Helicops: Chamtivosť [i] 18:20 S Talianom v kuchyni: Jar [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Moje dcéry 4/4 [i] 21:40 Nesmrteľní: Hon na legendu [i] 22:55 Nočné správy [i] 23:05 Počasie [i] 23:10 Góly - body - sekundy [i] 23:15 Helicops: Chamtivosť [i] 00:00 Helenine oči 7/18 [i] 00:50 Divoký anjel 235 [i] 01:30 Moje dcéry 4/4 [i] 03:00 Takí sme boli: Marián Geišberg [i] 04:05 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy - Hírek [i] 07:30 Mestá a tváre: Liptovský Mikuláš [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Súčasné bývanie 2/20 [i] 09:00 Leto s telkou: Príbehy koníka Mateja [i] 09:05 Páni zo semafora [i] 09:20 Prešporská kasáreň maľovaná [i] 10:15 Labyrint: Opatrnosť márna [i] 10:55 Variácie: Herci s taktovkou [i] 11:35 Mojich sedem divov: Karol Kállay [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Pod Rohačkou zvonce opäť spievajú [i] 13:05 Siesta: Klub Rozmarín [i] 13:45 Chalupárium alebo Keď v meste padla... 2002 [i] 14:20 Medicína: Medicína - Poruchy sluchu [i] 15:25 Moderné otroctvo [i] 16:20 Maďarský magazín [i] 16:50 Miesto v dome: Lastovičky 3/6 [i] 17:50 Čarovný svet animovaného filmu: Chcel by som byť ceruzkou [i] 18:05 Dizajn: Kocka Lego [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Príbehy z belasej maringotky 3 [i] 18:45 Huby: Kozáky [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Lekár ducha [i] 20:00 Ladislav Chudík [i] 21:20 Letné kino na Dvojke: Lacombe Lucien [i] 23:35 6 miliárd názorov [i] 23:40 ArtSpektrum [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Dvojitý život [i] 09:45 Dom snov II. 21 [i] 10:45 EXTRÉMNE PRÍPADY: Cigánsky tanec 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 12 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 14 [i] 15:00 Kosti IV. 13 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 8 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Ješiťák [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 POD POVRCHOM [i] 21:30 Kosti IV. 14,15 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 24/24 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 20 [i] 01:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 14 [i] 02:10 Mafstory: Colníčka [i] 02:55 ČREPINY [i] 03:25 Californication - Orgie v Kalifornii I. 8 [i] 03:50 KRIMI 04:20 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 24/24 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Smer juh 30 [i] 06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 67 [i] 08:15 Matlock VIII. 6 [i] 09:20 Smer juh 32,33 [i] 11:05 Nespravodlivo odsúdený 6 [i] 12:05 M*A*S*H 156,157 [i] 13:00 Faktor strachu: II. 3 [i] 14:00 Takešiho hrad II. 58 [i] 14:30 Simpsonovci VII. 5,6 [i] 15:30 Griffinovci III. 10 [i] 16:00 Futurama III. 9 [i] 16:30 Nitro Circus I. 7 [i] 17:05 Dom snov II. 21 [i] 18:00 RISKUJ [i] 18:30 Akty X V. 14 [i] 19:30 Faktor strachu: II. 3 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 9 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 4 [i] 22:05 Walking Dead II. 12,13/13 [i] 00:00 Mafstory: Mŕtvy muž prichádza [i] 00:45 Akty X V. 14 [i] 01:30 Nitro Circus I. 7 [i] 01:50 Diagnóza: Vražda II. 11,12 [i] 03:20 Perry Mason: Prípad osudných obrazov 21 [i] 04:50 Loď lásky 23 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět II.: Symbol dravce 17/22 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba III. 1/24 [i] 08:50 Umíte tančit? VI. 26/32 [i] 09:45 Drzá Jordan 19/23 [i] 10:40 Merlin IV. 5/13 [i] 11:35 Ztracený svět II.: Symbol dravce 17/22 [i] 12:30 Umíte tančit? VI. 27/32 [i] 13:25 Posel ztracených duší 4/22 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba III. 1/24 [i] 15:15 Drzá Jordan 19/23 [i] 16:10 Ztracený svět II.: Kdo přežije 18/22 [i] 17:05 Merlin IV. 6/13 [i] 18:00 Posel ztracených duší 5/22 [i] 19:00 Drzá Jordan 20/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 2/24 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 19/24 [i] 22:05 CSI: New York VII. 13/22 [i] 23:00 CSI: New York VII. 14/22 [i] 23:55 Californication IV.: Poslední večeře 11/12 [i] 00:30 Californication IV.: ...a spravedlnost pro všechny 12/12 [i] 01:05 CSI: New York VII. 13/22 [i] 02:00 CSI: New York VII. 14/22 [i] 02:45 Californication IV.: Poslední večeře 11/12 [i] 03:15 Californication IV.: ...a spravedlnost pro všechny 12/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků 6 [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce: Veterinář velkých zvířat [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Smrtící zima [i] 08:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Evropa [i] 09:05 Bořiči mýtů: MacGyverovy mýty [i] 10:00 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 63 [i] 10:55 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 11:50 Rození obchodníci: Land Rover Defender [i] 12:45 Kustomizér: Hračky dospělých [i] 13:40 Americký chopper: Soudný den [i] 14:35 Špinavé práce 60 [i] 15:30 Bořiči mýtů: Namazaný blesk [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Muž přes palubu [i] 17:20 Nebezpečné rybaření: Vancouver [i] 18:15 Říční příšery: Smrtící ryba [i] 19:10 Jak se to dělá: Domácí ohřívače vody/airbagy/želé bonbóny s příchutí/úprava ledu [i] 19:40 Jak to dělají?: Výroba cukru/chov ryb/rychlé obleky [i] 20:05 Lety po divoké Aljašce: Na vrcholku světa [i] 21:00 Zlatá horečka - Aljaška: Podloží nebo nic [i] 21:55 Nebezpečné rybaření: Filipíny [i] 22:50 Říční příšery: Zabijáci příkopové propadliny [i] 23:45 Rybaření rukama s venkovany: Vrať se, Loretto [i] 00:40 Lety po divoké Aljašce: Na vrcholku světa [i] 01:40 Nebezpečné rybaření: Filipíny [i] 02:40 Říční příšery: Zabijáci příkopové propadliny [i] 03:40 Rybaření rukama s venkovany: Vrať se, Loretto [i] 04:35 Jak se to dělá: Domácí ohřívače vody/airbagy/želé bonbóny s příchutí/úprava ledu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VIII: Na dosah 6/22 [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 ASHA: Křehkost 10/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi dostavník 71,72/78 [i] 09:00 Letohrátky: Tajná letecká škola 34/52 [i] 09:25 Neobyčejné životy [i] 10:20 Archiv [i] 11:40 Film o filmu Polski film [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Televarieté [i] 13:50 13. komnata Daniela Bárty [i] 14:20 Lékárníkových holka [i] 15:25 O brokátové růži a slavíku z perleti [i] 16:10 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Sportka 20:00 Proč bychom se netopili: Návrat háčků 9/10 [i] 20:55 Pošta pro tebe - Návraty [i] 21:50 To je šoubyznys [i] 23:00 Podfukáři VI 3/6 [i] 23:50 Losování Sportky a Šance 23:55 Bratři a sestry II: 36 hodin 7/16 [i] 00:40 Mrtvá dívka [i] 02:10 AZ-kvíz [i] 02:30 Sváteční slovo biskupa Církve československé husitské Davida Tonzara [i] 02:40 Týden v regionech Brno [i] 03:05 Týden v regionech Ostrava [i] 03:30 Hodinový manžel [i] 03:55 Stavy rachotí 3/4 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:25 Rodinné příběhy: Přímoří 1/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Český ráj [i] 09:35 Návrat nosorožců do Mkomazi [i] 10:25 O slušnosti [i] 11:20 Děti 50. let [i] 11:45 Jeden život - Ludmila Voříšková [i] 12:15 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Na druhé výpravě 8/13 [i] 12:40 Kam zmizel ten starý song [i] 13:20 Film o filmu Sestra [i] 13:35 Prefíkaná vdova [i] 15:05 Postřehy odjinud [i] 15:10 Architektura 30/45 [i] 15:40 Čí je Evropa? [i] 16:30 Rodinné příběhy: Přímoří 2/6 [i] 17:00 Delfín, příběh o snílkovi [i] 18:20 Mila, tisíc a jeden příběh [i] 18:30 Já a moje rodina [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb II: Lochnoská příšera 1/39 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Člověk nad propastí 29/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Na hranicích impéria [i] 20:55 Neobyčejné ženy: Amelia Earhartová [i] 21:50 Sestra [i] 22:55 Yves Saint Laurent: spalující láska [i] 00:35 Objevování Afriky 4/5 [i] 01:30 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Na druhé výpravě 8/13 [i] 01:55 Prefíkaná vdova [i] 03:20 Tajemné zlato [i] 04:10 Lapidárium Národního muzea v Praze [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 V zajetí železné opony [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Jestli se rozzlobíme, budeme zlí [i] 11:00 Průměrňákovi 1 [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:40 Dva a půl chlapa III 13, 14 [i] 12:30 Gilmorova děvčata IV 17 [i] 13:30 Dr. House 13 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 22 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Člověk člověku vlkem 14 [i] 16:30 Přátelé IV 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Kriminálka Miami VII: Útěk z vězení 25 [i] 18:45 Hospoda: Úraz 30 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 44 [i] 21:25 Chlapci a chlapi: Trápení 9 [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Zloděj životů [i] 01:20 Kriminálka Las Vegas IX: Hra o všechno 24 [i] 02:10 Novashopping 02:15 Sue Thomas: Agentka FBI II 22 [i] 03:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:45 Powder Park 6 [i] 04:35 V dobrém i zlém II 17 [i] 04:55 Přátelé IV 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Knight Rider III: Nebezpečný odpad 13 [i] 08:30 Kutil Tim V: Myšlenky na nevěru 3 [i] 09:15 M*A*S*H 244 [i] 09:45 Slunečno, místy vraždy II: Město monster 6 [i] 10:40 Prostřeno! [i] 11:30 Diagnóza vražda II: Mé dítě je z jiného světa 22 [i] 12:30 Můj přítel Monk VI: Pan Monk pomáhá s výchovou 5 [i] 13:20 Specialisté na vraždy VI: Tajemství vlků 2/2 4 [i] 14:20 Slunečno, místy vraždy II: Propadlí lásce 7 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba L. A. I: Ozvěna starých časů 12 [i] 16:10 Julie Lescautová VII: Dobrovolníci 4 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:30 Slunečno, místy vraždy II: Kořalka 12 [i] 23:25 Sběratelé kostí IV: Kost, která pěnila 16 [i] 00:25 Myšlenky zločince I 1 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Sběratelé kostí I 1 [i] 03:45 Česko na talíři [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 34-35/170 [i] 07:05 Macocha 102/120 [i] 07:50 Sudkyňa Hatchettová III. 113/130 [i] 08:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 56/216 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Jesse II. 1/20 [i] 10:50 Ezel 83/142 [i] 11:40 Sultán 115 [i] 12:40 Larina voľba 60 [i] 14:10 O.C. California II. 16/24 [i] 15:00 Mladí, krásni, skazení 81/131 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 57/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 158/238 [i] 17:50 V siedmom nebi II. 6/22 [i] 18:45 Máš pravdu, miláčik II. 1/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Zabijak na poschodí [i] 22:05 Ezel 84/142 [i] 23:10 Ally McBealová I. 19/23 [i] 00:05 Sex v meste II. 11/18 [i] 00:35 Adela show [i] 01:15 Frasier [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 Sex v meste II. 11/18 [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:15 Na streche [i] 04:55 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Adrenalin [i] 13:55 Holka na hlídání [i] 15:55 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 17:35 Lavina [i] 19:15 Nevěřte mužům [i] 21:00 Záhadný muž [i] 22:45 Elitní jednotka [i] 00:45 Krvavá hostina 2: Masakr [i] 02:25 Svatý boj [i] 04:05 Stříbrný muž [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:15 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:15 Fotbal [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Business Class [i] 17:50 Business Class [i] 17:55 Business Class [i] 18:00 Business Class [i] 18:05 Wednesday Selection [i] 18:10 Jezdectví [i] 19:10 Jezdectví [i] 20:10 Jezdectví [i] 21:10 Jezdectví [i] 21:15 Month Selection 21:20 Golf [i] 22:15 Month Selection [i] 22:20 Golf [i] 23:20 Golf [i] 23:50 Alexia's Selection [i] 23:55 Golf [i] 00:00 Jachting [i] 00:05 Wednesday Selection [i] 00:10 Business Class [i] 00:15 Sport Destination [i] 00:20 Cyklistika [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 3 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Místo odpočinku 19 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Sestry Lynnovy 6