TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Kobra 11 VII. 6/14 [i] 09:25 Chlpatá odplata [i] 11:05 PLÁŽ 33 - VYHADZOV [i] 13:00 Škaredá Betty III. 24/24 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 21/22 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia V. 24/24 [i] 15:10 Priatelia VI. 1/25 [i] 15:35 Dva a pol chlapa V. 19/19 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IX. 8/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 - NÁSTUP [i] 21:30 Zámena manželiek: Akčné ženy [i] 23:00 Dva a pol chlapa VIII. 13/16 [i] 23:30 Nočné Televízne noviny [i] 23:55 Teror vo vlaku [i] 01:25 NCIS IX. 8/24 [i] 02:05 Hrdinovia III. 24/25 [i] 02:50 Chuck II. 20/22 [i] 03:30 Kobra 11 VII. 6/14 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Ushuaia - expedície do prírody VI.: Poslední slobodní ľudia. 1. časť [i] 06:30 Svet v obrazoch [i] 06:55 Správy STV [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Traja medvedíci: Rival 11 [i] 08:15 Safari za kuchyňou: Ping a Pong 10/11 [i] 08:45 Tajomný ostrov 35/44 [i] 09:15 Obchod so šťastím: Zmeškaný let 46 [i] 09:50 Doktor z hôr: Strýko z Talianska 27/45 [i] 10:40 S Talianom v kuchyni: Veľká noc [i] 11:20 Sila lásky IV. 135 [i] 12:10 Takí sme boli: Michal Dočolomanský, in memoriam [i] 13:25 Divoký anjel 233 [i] 14:10 Helenine oči 5/18 [i] 15:05 Doktor z hôr: Rozhodnutia 28/45 [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 220 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:35 Helicops: Oldomáš [i] 18:25 S Talianom v kuchyni: Carciofi [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Manželstvo z rozumu [i] 21:40 Tandemy - Alena Heribanová [i] 22:10 Nočné správy [i] 22:20 Počasie [i] 22:23 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Hlavný podozrivý II. 7/11 [i] 00:10 Helicops: Oldomáš [i] 00:55 Helenine oči 5/18 [i] 01:45 Divoký anjel 233 [i] 02:30 Manželstvo z rozumu [i] 04:00 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Mestá a tváre: Fiat voluntas tua [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Dedičstvo otcov: Katarínka 1.časť [i] 09:00 Leto s telkou: Príbehy koníka Mateja [i] 09:10 Páni zo semafora [i] 09:25 Muzikál [i] 10:40 Labyrint: Lebka z Piltdownu [i] 11:35 Mojich sedem divov: Štefan Markuš [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:00 Piesne domova: Lubinskí varechári [i] 13:35 Siesta: Klub Rozmarín [i] 14:05 Chalupárium alebo Keď v meste padla... 2002 [i] 14:50 Medicína: Medicína - Možnosti využitia oxygenoterapie [i] 16:10 Odpískané [i] 16:40 Miesto v dome: Zlatá brána 1/6 [i] 17:45 Čarovný svet animovaného filmu: Kresba - plôška - bábka [i] 18:00 Podmorský svet Chorvátska III.: Krk [i] 18:30 Večerníček: Príbehy z belasej maringotky 1 [i] 18:45 GEN.sk: Andrej Rudavský [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Letné úrazy a moderná traumatológia [i] 20:55 Nie si sám: Vysťahovalci [i] 21:25 Letné kino na Dvojke: Kalkata [i] 23:05 On Air [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 00:10 ArtSpektrum [i] 00:15 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Ako sa bude volať? [i] 09:50 Dom snov II. 19 [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY: Podnájomníci 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Starostove starosti [i] 15:05 Krásky od kráv [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Rajcuje ma mladšia [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Slečna na stráženie 3: Dobrodružstvo v raji [i] 22:30 Rozsudok smrti [i] 00:50 Highlander IV. - Zúčtovanie [i] 02:35 Mafstory: Frankfurt [i] 03:20 ČREPINY [i] 03:50 Californication - Orgie v Kalifornii II. 3 [i] 04:15 Highlander IV. - Zúčtovanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 65 [i] 08:15 Matlock VIII. 4 [i] 09:20 Smer juh 28,29 [i] 11:10 Nespravodlivo odsúdený 4 [i] 12:05 M*A*S*H 152,153 [i] 13:00 Faktor strachu: II. 1/21 [i] 14:00 Takešiho hrad II. 56 [i] 14:30 Simpsonovci VII. 1,2/25 [i] 15:30 Griffinovci III. 8 [i] 16:00 Futurama III. 7 [i] 16:30 Nitro Circus I. 5 [i] 17:05 Dom snov II. 19 [i] 18:00 RISKUJ [i] 18:30 Akty X V. 12 [i] 19:30 Faktor strachu: II. 1/21 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 7 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 3 [i] 22:05 NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE: Biele goliere I. 1,2/15 [i] 23:50 Dexter IV. 11 [i] 00:40 Nitro Circus I. 5 [i] 01:00 Diagnóza: Vražda II. 7,8 [i] 02:35 Perry Mason: Prípad sklenenej rakvy 19 [i] 04:05 Loď lásky 21 [i] 04:50 Zasľúbená zem 60 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět II.: Umět se slitovat 15/22 [i] 07:55 Vzpomínky 16/22 [i] 08:45 Vzpomínky 17/22 [i] 09:40 Vzpomínky 18/22 [i] 10:35 Vzpomínky 19/22 [i] 11:30 Vzpomínky 20/22 [i] 12:25 Vzpomínky 21/22 [i] 13:20 Vzpomínky 22/22 [i] 14:15 xXx: Nová dimenze [i] 16:10 Ztracený svět II.: Bandita 16/22 [i] 17:05 Merlin IV. 4/13 [i] 18:00 Posel ztracených duší 3/22 [i] 19:00 Drzá Jordan 18/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 22/22 [i] 21:00 CSI: New York VII. 12/22 [i] 22:05 Mizerové [i] 00:15 Zachraň mě VI. 19/19 [i] 01:20 CSI: New York VII. 12/22 [i] 02:10 Posel ztracených duší 3/22 [i] 02:55 Zachraň mě VI. 19/19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: Umiak I [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Chovatel exotických zvířat [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Dáma pro štěstí [i] 08:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: USA [i] 09:05 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 2 [i] 10:00 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/Figuríny pro testování autonehod/Ovoce a zelenina [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 61 [i] 10:55 Nutné k přežití 10 [i] 11:50 Rození obchodníci: Lotus Elan [i] 12:45 Úpravy aut všech druhů: Královský Rover [i] 13:40 Americký chopper: Mikeyho vernisáž [i] 14:35 Špinavé práce: Údržbář izolace postřikových zařízení [i] 15:30 Bořiči mýtů: Zásah vystřelené kulky [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Musíme to stihnout [i] 17:20 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Jihoafrická republika [i] 18:15 Říční příšery: Sladkovodní žralok [i] 19:10 Jak se to dělá: Čelní skla/anglická sedla/máslo/elektrické kytary [i] 19:40 Jak to dělají?: Bezpečnostní testy/knihy/margarín [i] 20:05 Opravdový podvod 12 [i] 20:35 Opravdový podvod 13 [i] 21:00 Armáda jednoho: Těžká práce, skvělá zábava [i] 21:55 Nic osobního: Vražedný rozvod [i] 22:50 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Jihoafrická republika [i] 23:45 Téměř jsem to nepřežil: Ztraceni na moři [i] 00:40 Opravdový podvod 12 [i] 01:10 Opravdový podvod 13 [i] 01:40 Armáda jednoho: Těžká práce, skvělá zábava [i] 02:40 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Jihoafrická republika [i] 03:40 Téměř jsem to nepřežil: Ztraceni na moři [i] 04:35 Jak se to dělá: Čelní skla/anglická sedla/máslo/elektrické kytary [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pohádka o Faustovi 2/2 [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 ASHA: Podezření 8/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi kolečko 67,68/78 [i] 09:00 Letohrátky: Všechno nebo nic 32/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VIII: Stůj při mně 5/22 [i] 10:10 Chalupáři: Náhradník 9/11 [i] 11:05 Chalupa je hra [i] 11:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Televarieté [i] 13:50 13. komnata Kamily Moučkové [i] 14:20 Lékárníkových holka [i] 15:05 Kalhoty od krejčího ze Lhoty [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Hříšní lidé Města pražského: Turecké náušnice 9 [i] 21:00 Vlak dětství a naděje: Moje druhá první láska 5/6 [i] 22:05 Reportéři ČT [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 MI5 IV 6/10 [i] 00:00 Profesionálové [i] 00:50 Toulavá kamera [i] 01:20 Sváteční slovo biskupa Církve československé husitské Davida Tonzara [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Rekordy a kuriozity [i] 02:25 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:45 Hodinový manžel [i] 03:10 Vyzkoušejte si... [i] 03:30 Kde bydlely princezny [i] 03:50 Stavy rachotí 1/4 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 09:30 Ushuaia 10/26 [i] 10:00 Kamera na cestách: Kyklady [i] 10:55 Československo ve zvláštních službách 17/19 [i] 11:55 Vesnicopis [i] 12:15 Singapur [i] 13:05 Československý filmový týdeník 1962 899/2379 [i] 13:20 Made in Cuba [i] 14:15 Děti ve válce 1/2 [i] 15:10 Mýty a fakta historie: Templáři - Poslední zůstává [i] 16:00 Antonín Holý [i] 16:15 O češtině [i] 16:30 Rodinné příběhy: Montáž 6/6 [i] 17:00 Králíček Felix [i] 18:20 Mila, tisíc a jeden příběh [i] 18:25 Já a moje rodina [i] 18:40 Ankety s dětmi [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb: Konečně 25/26 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Přijímací zkouška 27/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Děti ve válce 2/2 [i] 21:00 Velikáni filmu: Wong Kar Wai [i] 22:30 Grázlové [i] 00:00 Queen: Rock Montreal 1981! [i] 01:00 O slušnosti [i] 01:55 Na plovárně s Lenkou Reinerovou [i] 02:20 Cesty víry: Slečna z fary [i] 02:45 Uchem jehly [i] 03:10 Zapomenuté výpravy [i] 03:35 Sabotáž [i] 04:00 Teď ve svém štěstí prosím o pomoc [i] 04:50 V zajetí železné opony [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 První liga 3 [i] 11:00 S tebou je mi líp 21 [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:40 Dva a půl chlapa III 9, 10 [i] 12:35 Gilmorova děvčata IV 15 [i] 13:30 Dr. House 11 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 20 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Šílenství 12 [i] 16:30 Přátelé IV 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Kriminálka Miami VII: Vedlejší ztráty 23 [i] 18:45 Hospoda: Nekuřácký den 28 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 42 [i] 21:25 Kriminálka Anděl II: Vesnická balada [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:15 Mr. & Mrs. Bloom: Xerxes 6 [i] 00:05 Huff II 2 [i] 01:15 Novashopping 01:25 Žhavé kočky 9, 10 [i] 02:20 Sue Thomas: Agentka FBI II 20 [i] 03:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Knight Rider III: Vrh na míru 11 [i] 08:30 Kutil Tim V: Káva na cestu 1 [i] 09:15 M*A*S*H 242 [i] 09:45 Slunečno, místy vraždy II: Riskantní vedlejšák 4 [i] 10:40 Prostřeno! [i] 11:30 Diagnóza vražda II: Nahá miminka 20 [i] 12:30 Můj přítel Monk VI: Pan Monk a nudista 3 [i] 13:20 Specialisté na vraždy VI: Na útěku 2/2 2 [i] 14:20 Slunečno, místy vraždy II: Malá tajemství 5 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba L. A. I: Vražedná víra 10 [i] 16:10 Julie Lescautová VII: Únos 2 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Partička [i] 22:10 Karate Tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se [i] 00:10 Nedokonalé zločiny IV: Úplatek 13 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Nedokonalé zločiny IV: Úplatek 13 [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Čistá láska 30-31/170 [i] 07:05 Macocha 100/120 [i] 07:50 Sudkyňa Hatchettová III. 111/130 [i] 08:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 54/216 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Na Hromnice o deň viac [i] 12:10 Larina voľba 57-58 [i] 14:10 O.C. California II. 14/24 [i] 15:05 Mladí, krásni, skazení 79/131 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 55/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 156/238 [i] 17:55 V siedmom nebi II. 4/22 [i] 18:55 Máš pravdu, miláčik I. 23/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Sultán 114 [i] 21:30 Larina voľba 59 [i] 22:45 Ezel 82/142 [i] 23:35 Ally McBealová I. 17/23 [i] 00:35 Sex v meste II. 9/18 [i] 01:00 Adela show [i] 01:40 Frasier [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 Sex v meste II. 9/18 [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:10 Na streche [i] 04:50 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Moje léto lásky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zab tu mrchu! [i] 14:00 Zákon pomsty [i] 16:05 Poslední loupež [i] 18:00 Vládce kouzel [i] 19:40 Můj soused zabiják [i] 21:25 Zapadákov [i] 23:10 Závěť [i] 01:25 Replikant [i] 03:05 V zajetí rychlosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:00 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:00 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:30 Skoky na lyžích [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 7: Učitelova schovanka 17 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: Cesta bojovníka 4 [i] 08:20 Pohotovost 4: Vřelé myšlenky 11 [i] 09:20 Vánoce s velkým V [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Bar Tall Cotton 5 [i] 12:20 Pohotovost 4: Pronikavá úleva 12 [i] 13:20 Diagnóza vražda 7: Nejsmolnější svobodný v L.A. 18 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 7: Sestry Lynnovy 6 [i] 15:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má přítele 11 [i] 16:20 Naše první Vánoce [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Místo odpočinku 19 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk je vám k službám 12 [i] 20:20 Milionový lékař 1: Neštěstí nechodí po horách.. 10 [i] 21:20 Živý terč [i] 23:20 Bouře meteorů [i] 01:20 Médium 6: Drahý tati... 12