TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:55 Scooby Doo, ako sa máš II. 10-11/14 [i] 06:35 Flintstonovci v akcii 52/54 [i] 07:00 Maxove dobrodružstvá 7-8/11 [i] 07:50 Brácha za všechny peníze [i] 09:25 Roztomilé mrchy I. 21-22/22 - FINÁLE SÉRIE [i] 11:10 Tvoje, moje a naše [i] 12:45 Tarzan [i] 15:10 Marabunta: Vraždiace mravce [i] 16:55 Rýchle Televízne noviny [i] 17:00 Jack Hunter a Nebeská hviezda [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Chlpatá odplata [i] 22:10 Prekliatie hrobky kráľa Tutanchamóna [i] 01:25 Apocalypto [i] 03:30 Bitka o byt [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Nebíčko v papuľke [i] 06:15 Správy STV [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Jurošík: Jurošík a šarkan Jachym [i] 07:15 Jurošík: Jurošík a svätojánske svetielko [i] 07:25 Včielka Maja: Alexander vo fľaši [i] 07:50 Traja medvedíci: Helovín 9 [i] 08:20 Maškrtníček [i] 08:45 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:30 Leto s Katkou: Svadba 7/7 [i] 09:55 Ushuaia - expedície do prírody VI.: Poslední slobodní ľudia. 1. časť [i] 10:50 Slovensko v obrazoch [i] 11:15 Svet v obrazoch [i] 11:40 Na baňu klopajú 1/4 [i] 12:40 Na baňu klopajú 2/4 [i] 13:35 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Sittafordská záhada [i] 15:15 Film pre pamätníkov - 3 x Paľo Bielik: Varúj..! [i] 16:45 Pošta pre teba - návraty [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Drážďanské peklo 1/2 [i] 21:40 Drážďanské peklo 2/2 [i] 23:10 Góly - body - sekundy [i] 23:20 Odpískané [i] 23:45 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Sittafordská záhada [i] 01:20 Drážďanské peklo 1/2 [i] 02:50 Drážďanské peklo 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Myslenie zvierat: Prasa 4/5 [i] 10:30 Encyklopédia slov.obcí: Drienov [i] 10:40 Profily: Som rád, že namiesto domov a mostov staviam tance [i] 11:55 On Air [i] 12:15 Zlatý kolovrátok [i] 13:30 Orientácie [i] 14:00 Vysviacka evanjelických kňazov [i] 16:05 Família: Família - Deviati za stolom [i] 16:40 Anjeli strážni: Anjeli strážni Tiny [i] 17:10 Parazit [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:50 Táraninky: Papier [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 ArtSpektrum [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Dokumentárny klub: Čas, ktorý žijeme [i] 20:55 Dedičstvo otcov: Katarínka 1.časť [i] 21:25 Noc v archíve: Auto-moto [i] 22:25 Noc v archíve - letný špeciál: Motoristi na minútku [i] 23:15 Retro noviny [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:25 6 miliárd názorov [i] 00:30 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:40 Abeceda vraždy: Posledné dostihy [i] 08:15 Nepovedzte mamičke, že opatrovateľka zomrela [i] 10:30 Stratené duše III. 6 [i] 11:30 Vtierka Castle II. 11 [i] 12:20 Nora Robertsová: Modrý dym [i] 14:25 Utajené životy [i] 16:25 Dedičstvo kráľa Artuša [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Indiana Jones a Kráľovstvo krištáľovej lebky [i] 23:10 O 28 týždňov [i] 01:20 Dokonalý podnájomník [i] 02:50 Nora Robertsová: Modrý dym [i] 04:20 Abeceda vraždy: Posledné dostihy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Vojna Roseovcov [i] 07:05 Moderné veštenie [i] 08:05 Stefanie 1,2/51 [i] 10:05 MacGyver 101,102 [i] 12:10 Knight Rider 29,30 [i] 14:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 20,21 [i] 16:10 Kutyil s.r.o. II. 4 [i] 17:10 "Hvězda zvaná Pelyněk" [i] 19:00 Knight Rider 29 [i] 20:00 Sanitka 7 [i] 21:10 "Vítr v kapse" [i] 22:50 Dvaja v tom [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 21 [i] 01:25 Perry Mason: Prípad očierneného mafiána 18 [i] 02:55 Cyranov ostrov [i] 03:20 Láska a pomsta 188 [i] 04:05 Loď lásky 20 [i] 04:50 Zasľúbená zem 58,59 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Obhájci 13/18 [i] 07:50 Advokáti V. 17/22 [i] 08:45 Ztracený svět III.: Bratři ve zbrani 10/22 [i] 09:40 Andromeda III.: A tvé srdce odletí pryč 9/22 [i] 10:35 Andromeda III.: Neporazitelný muž 10/22 [i] 11:30 Pán času V. 2/13 [i] 12:25 Advokáti V. 18/22 [i] 13:20 Obhájci 14/18 [i] 14:15 Boj o čas III. 13/22 [i] 15:15 Toy Story - Příběh hraček [i] 16:50 Drzá Jordan II. 12/22 [i] 17:45 Drzá Jordan II. 13/22 [i] 18:40 Vlčí mládě 3/12 [i] 19:35 Na lodi 5/13 [i] 21:00 xXx: Nová dimenze [i] 23:00 CSI: New York VII. 11/22 [i] 00:00 Cena za lidskost II. 8/10 [i] 00:55 Vlčí mládě 3/12 [i] 01:50 Drzá Jordan II. 12/22 [i] 02:35 Drzá Jordan II. 13/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Černé nebe 7 [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Jak to dělají?: Džínovina/skleničky na víno [i] 06:50 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i] 07:15 Americký chopper: Motorka pro Cadillac – 1. část [i] 08:10 Bořiči mýtů: Uklouznutí na slupce od banánu? [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 42 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 43 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Rozvod elektrické energie v Rio De Janeiro [i] 10:55 Rození obchodníci: BMW M5 [i] 11:50 Špinavé práce: Továrna na výrobu figurín [i] 12:45 Mečouni - život na udici: Dlouhá lana a vznětlivost [i] 13:40 Hledači pokladů na aukcích: Naftová rypadla [i] 14:10 Hledači pokladů na aukcích: Skateboardové naděje [i] 14:35 Králové aukcí: Hodinky pro špiona/model A [i] 15:05 Králové aukcí: Zub dinosaura/nábytek ve viktoriánském stylu [i] 15:30 Jak se dělá sport 8 [i] 16:00 To taky zvládnu 8 [i] 16:25 Impozantní lodě: Umiak I [i] 17:20 Nejsmrtelnější úlovek 12 [i] 18:15 Říční příšery - speciální epizoda 2 [i] 19:10 Nebezpečné rybaření 4 [i] 20:05 Rybaření rukama s venkovany: Chci toho velkého [i] 21:00 Sám v divočině 2 [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Lidská testovací figurína [i] 22:50 Výzva k boji: Indonézie [i] 23:45 Zabavení letadel: Nepřipraveno k letu [i] 00:40 Nejsmrtelnější úlovek 12 [i] 01:40 Říční příšery - speciální epizoda 2 [i] 02:40 Nebezpečné rybaření 4 [i] 03:40 Jak se to dělá 8 [i] 04:05 Výzva k boji: Indonézie [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Příběhy slavných [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Ahoj na jaře, Drobečku [i] 06:35 Finley požární autíčko 6/39 [i] 06:55 Franklin [i] 07:20 Záhady starověkého Říma: Tajemný Vesuv 1/20 [i] 07:45 Král z džungle [i] 08:10 Dvojčata [i] 09:15 Pan Tau [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Sváteční slovo biskupa Církve československé husitské Davida Tonzara [i] 11:05 O zvířatech a lidech: Revize 7/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak se peče štěstí [i] 14:05 Jak vyženit z pekla štěstí [i] 14:55 Manželská tonutí: Nejsem líná, jsem chudokrevná 3/4 [i] 16:10 Bylo nás pět: Pokoj lidem dobré vůle 4/6 [i] 17:10 Případ ještě nekončí [i] 18:30 Na cestě po Ostravsku [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Sportka 20:00 Chalupáři: Náhradník 9/11 [i] 20:50 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 21:20 Ceremoniář [i] 23:05 Bílá ruka 1/2 [i] 00:35 Losování Sportky a Šance 00:40 Podfukáři VI 2/6 [i] 01:30 Rebelové - film o filmu [i] 01:50 Trocha šafránu z televizního archivu [i] 03:00 Kuchařská pohotovost [i] 03:25 Banánové rybičky [i] 03:55 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:15 Večer v Rozmarýnu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Hudci [i] 06:00 Cesty víry: Sedmipočetníci - svatí učedníci svatých [i] 06:20 Příběh trnové koruny [i] 06:35 Putování za vínem: Chile II [i] 07:05 Soukromé století [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Československý filmový týdeník 1962 899/2379 [i] 08:50 Hledání ztraceného času: S kamerou po dolním Labi 1 [i] 09:10 Svět očima Hanzelky a Zikmunda: Na druhé výpravě 8/13 [i] 09:35 Van Gogh [i] 10:30 Laurel a Hardy: Špindírové [i] 10:40 Království divočiny: Šakal čabrakový [i] 11:10 Návrat nosorožců do Mkomazi [i] 12:00 Hlídač č. 47 [i] 13:15 Na návštěvě u Hugo Haase [i] 14:15 Lysá hora [i] 15:15 Zapomenuté výpravy [i] 15:40 Peňu Peňu - želvy z Celebeského moře [i] 16:30 Cesty víry: Slečna z fary [i] 16:55 Uchem jehly [i] 17:25 Černobílý doktor [i] 17:50 Tintinova dobrodružství: Sedm křišťálových koulí - 2. část 30/39 [i] 18:15 Včelka Mája: Únos v mlze 95/104 [i] 18:40 Ovečka Shaun [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Jak se žije komparsistům podle [i] 19:15 Život s handicapem: Šárka aneb [i] 19:30 Červený trpaslík: Návrat do reality 30/52 [i] 20:00 Cestující potraviny [i] 20:55 Neobyčejné ženy: Indira Gándhíová [i] 21:50 Na plovárně s Lenkou Reinerovou [i] 22:15 Filmový klub: Claude Chabrol [i] 00:15 Pravá krev III: Potíže 5/12 [i] 01:10 Zlodějíčkové [i] 02:50 Technika proti teroru [i] 03:40 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 03:50 Milníky prošlých věků [i] 04:45 Cro Magnon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 V dobrém i zlém II 12, 13 [i] 05:50 Novashopping 06:30 Veterinář z Bondi Beach 14 [i] 06:55 Pepek námořník [i] 07:15 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 26 [i] 07:30 Senzační Spiderman 22 [i] 07:55 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 10 [i] 08:20 Tučňáci z Madagaskaru 24 [i] 08:50 Flash Gordon 8 [i] 09:40 Past na kachnu [i] 11:10 Bejvalky a já [i] 13:10 Cesta peklem [i] 15:05 Správná volba [i] 17:35 Kamarád do deště 2: Příběh z Brooklynu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 41 [i] 21:50 Střepiny [i] 22:25 Rychlejší než smrt [i] 00:40 Městečko Eastwick 2 [i] 01:30 Novashopping 01:40 Kriminálka Las Vegas IX: Návštěvníci 20 [i] 02:20 Kriminálka Las Vegas IX: Kladivo na kriminalisty 21 [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 03:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:35 V dobrém i zlém II 14, 15 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Hero Factory: My stavíme hrdiny 1 [i] 07:55 Mistr Manny I: Nářadí v porcelánu; Vítejte v Sádrových vrších 4 [i] 08:20 M*A*S*H 240 [i] 08:45 M*A*S*H 241 [i] 09:15 Tajemství 2. světové války: Hitlerův vpád do Ameriky 4 [i] 10:20 Ženy na cestách [i] 11:05 Columbo: Vražda s příliš mnoha notami [i] 12:55 Receptář prima nápadů [i] 14:05 Risknem to s Polly [i] 16:05 Vraždy v Midsomeru VII: Jezerní panna [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Titanic [i] 23:55 Sběratelé kostí II: Vetřelci v kosmické lodi 9 [i] 00:45 Sběratelé kostí II: Bezhlavá čarodějnice v lese 10 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Tajemství 2. světové války: Hitlerův vpád do Ameriky 4 [i] 04:10 Nezkrotná touha [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Ružové okuliare [i] 06:10 Všetci sú za dverami [i] 07:10 J.P.P. - Jožo Pročko pokúša [i] 08:05 Máša 29-30/60 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Columbo VI. 1/4 [i] 12:20 Summerland II. 1/13 [i] 13:10 Bolesti slávnych [i] 14:15 Na Hromnice o deň viac [i] 16:10 V Údolí divých ruží: Až na koniec sveta [i] 17:55 Inga Lindströmová: Môj falošný snúbenec [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 22:05 Skutočný príbeh: Gracina voľba [i] 23:55 Dáma vo vode [i] 01:40 Gracina voľba [i] 03:05 Dereš [i] 03:50 Anderov rebrinák [i] 04:20 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Surikaty [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 13:45 Kouzelná flétna [i] 16:15 Sláva vítězům [i] 18:15 Tajnosti [i] 20:00 Žít po svém [i] 21:55 V zajetí rychlosti [i] 00:05 Hlad [i] 01:45 Planeta Teror [i] 03:25 Předčítač [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:00 Fotbal [i] 10:00 Skoky na lyžích [i] 11:00 Fotbal [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 16:45 Cyklistika [i] 17:45 Fotbal [i] 19:00 Plážový fotbal [i] 20:00 Plážový fotbal [i] 21:00 Tenis [i] 22:00 Tenis [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Umírám láskou 7 [i] 06:00 Vánoce v oblacích [i] 08:00 Vánoční zásilka [i] 10:00 Diagnóza vražda 7: Příliš mnoho kuchařů 14 [i] 11:00 Diagnóza vražda 7: Jakeovy ženy 15 [i] 12:00 Diagnóza vražda 7: Vražda na dálku 16 [i] 13:00 Diagnóza vražda 7: Učitelova schovanka 17 [i] 14:00 Diagnóza vražda 7: Nejsmolnější svobodný v L.A. 18 [i] 15:00 Bouře meteorů [i] 17:00 Křivé svědectví [i] 19:00 Transplantační jednotka: Nejšťastnější muž na světě 7 [i] 20:00 Námořní hlídka 5: Černé lety 7 [i] 21:00 Skandál 1: Roztomilé dítě 1 [i] 22:00 Skandál 1: Špinavá tajemství 2 [i] 23:00 Wyatt Earp [i] 02:30 Právo a pořádek 9: Punk 8 [i] 03:20 Médium 6: Nové možnosti 7 [i] 04:15 Vánoce s velkým V [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Divotvorná voda 1 [i] 06:35 Tři v podnájmu 2 [i] 07:10 Rybí večeře 3 [i] 07:45 Mravenci vědí všechno 1 [i] 08:00 Život v korunách stromů 3 [i] 09:00 Jídlo je detektivka II. 1 [i] 09:30 Sedm epoch randění [i] 10:40 10 věcí, které potřebujete vědět o spaní [i] 11:40 Vášnivý jedlík uvádí 3 [i] 12:10 Sběrači III. 1 [i] 13:00 Utajený šéf 9 [i] 14:00 Hostina se smrtí 7 [i] 15:00 Vesmír IV. 17 [i] 15:55 Vesmír IV. 18 [i] 16:55 Hughova kampaň za ryby 3 [i] 17:55 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Cena 6 [i] 18:55 Zvláštní jedlíci 3 [i] 20:05 Sběrači III.: Kathleen a Margree 8 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 12 [i] 22:00 Oživlé dějiny 8 [i] 23:00 Smrtící válečníci III.: Pol Pot vs. Saddam Hussein 6 [i] 23:55 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i] 01:00 Amazonka s Brucem Parrym 6 [i] 02:05 Život v korunách stromů 3 [i] 03:05 Hodování se smrtí 1 [i] 04:00 Hodování se smrtí 2 [i] 04:55 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Cena 6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:15 Real Sex: Jak jsem na tom v posteli? 31