TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 Scooby Doo, ako sa máš II. 8-9/14 [i] 06:25 Flintstonovci v akcii 50-51/54 [i] 07:15 Tom a Jerry: Kúzelný prsteň [i] 08:15 Deň otvorených dverí 2012 [i] 08:30 Priatelia V. 22/24 [i] 08:55 Dva a pol chlapa V. 18/19 [i] 09:20 Deň otvorených dverí 2012 [i] 09:35 Prázdniny v Európe [i] 11:15 Deň otvorených dverí 2012 - Špeciál [i] 12:15 Pestúnka v akcii [i] 13:55 Deň otvorených dverí 2012 [i] 14:10 Popoluška: Sladkých šestnásť [i] 15:55 Deň otvorených dverí 2012 [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Tvoje, moje a naše [i] 17:55 Vo štvorici po Slovensku [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 - VYHADZOV - LIVE [i] 22:00 Vo štvorici po Slovensku [i] 22:50 Apocalypto [i] 01:25 Krvavé stopy [i] 02:50 Kobra 11 VII. 5/14 [i] 03:55 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:40 Superman: Brainiac útočí [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Sila lásky V. 219 [i] 06:25 Správy STV [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Jurošík: Jurošík a obrnený rytier [i] 07:15 Jurošík: Jurošík a turecký duch Abdulláh [i] 07:25 Včielka Maja: Kráľovná Maja a princezná Tekla [i] 07:50 Traja medvedíci: Macko 8 [i] 08:15 Fidlibum [i] 08:45 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:30 Leto s Katkou: Pohroma 6/7 [i] 09:55 Nekonečná nevystupovať [i] 11:15 Bud Bindi [i] 11:55 Červené víno 1/3 [i] 13:10 Hurá do záhrady [i] 13:40 Štýlovo [i] 14:10 On Air [i] 14:35 Emil a detektívi [i] 16:25 Krištof Kolumbus 3 [i] 18:00 Úsmev, prosím! [i] 18:25 Nebíčko v papuľke [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba - návraty [i] 21:10 Viazaná tajomstvom [i] 22:35 Góly - body - sekundy [i] 22:50 Posadnutosť [i] 00:45 Krištof Kolumbus 3 [i] 02:10 On Air [i] 02:30 Viazaná tajomstvom [i] 04:00 Posadnutosť [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy - Hírek [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Planéta Zem II.: Sezónne lesy [i] 09:45 Keď jubilant plače [i] 11:05 Tempo [i] 11:20 Cesta [i] 11:50 Film o filme: Nickyho rodina [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Čo ma po nich (svet a my) [i] 13:10 Ľudmilka [i] 14:35 Potulky po Taiwane I. - Ostrov voňajúci exotikou [i] 14:55 Život v pohybe: Vodné športy [i] 15:25 História Slovenského futbalu 1/3 [i] 16:20 Košice OPEN 2012 [i] 17:45 Farmárska revue [i] 18:00 Na ceste II.: Na ceste po Ontariu [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:50 Táraninky: Veda [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 (Ne)celebrity: Srdce s veľkým S [i] 19:50 Myslenie zvierat: Prasa 4/5 [i] 20:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Tiny [i] 21:15 Letné kino na Dvojke: Bludička [i] 23:00 Vždy s úsmevom: Promülle [i] 23:35 Retro noviny [i] 00:00 Československý filmový týždenník [i] 00:10 6 miliárd názorov [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 05:50 NOVINY TV JOJ 07:00 Kutil Manny III. [i] 07:45 Aladin I. [i] 08:15 Rozprávková jazda [i] 08:40 Beyblade Metal Fusion [i] 09:05 Bakugan [i] 09:30 Malý Bigfoot 2 [i] 11:30 Kosti IV. 11 [i] 12:30 Domček v prérii 1,2,3/3 [i] 18:10 Kutyil s.r.o.: Plot [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Dedičstvo kráľa Artuša [i] 22:30 Underworld: Boj v podsvetí 2 [i] 00:55 Veľký rešpekt [i] 02:15 Underworld: Boj v podsvetí 2 [i] 04:05 Domček v prérii 1/3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 "Citlivá místa" [i] 06:40 Moderné veštenie [i] 07:40 Stefanie [i] 09:40 Život na zámku: Školník, Poľadovica 29,30 [i] 11:50 Big Ben XIII 1/5 [i] 13:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 18,19 [i] 15:50 Matlock VIII. 13,14 [i] 17:55 VTIP ZA STOVKU 1 [i] 18:55 Knight Rider 29 [i] 20:00 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 22:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 18,19 [i] 00:00 Sladký život PLAYMATE III. 10,11 [i] 00:45 McBride: Padlý anjel [i] 02:10 Iná žena [i] 03:45 Perry Mason: Prípad bezohľadného reportéra 17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Obhájci 12/18 [i] 07:50 Advokáti V. 16/22 [i] 08:45 Ztracený svět III.: Volání čarodějnic 9/22 [i] 09:40 Andromeda III.: Polibek malomocného 7/22 [i] 10:35 Andromeda III.: Komu zvoní hrana 8/22 [i] 11:25 Pán času V. 1/13 [i] 12:40 Advokáti V. 17/22 [i] 13:35 Obhájci 13/18 [i] 14:25 Boj o čas III. 11/22 [i] 15:20 Boj o čas III. 12/22 [i] 16:15 Firma 2/22 [i] 17:10 Firma 3/22 [i] 18:05 JAG 1/22 [i] 19:00 JAG 2/22 [i] 20:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7/24 [i] 21:05 Myšlenky zločince VII. 18/24 [i] 22:00 Profil zločinu II. 12/12 [i] 23:10 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 3/13 [i] 00:10 Dívka odjinud 12/13 [i] 01:05 Profil zločinu II. 12/12 [i] 02:05 JAG 1/22 [i] 02:50 JAG 2/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Bel Air party [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Jízda: Západní čtvrt [i] 07:15 Pátá rychlost 5 [i] 07:45 Pátá rychlost 6 [i] 08:10 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 09:05 Impozantní lodě: USNS Robert E Peary [i] 10:00 Bořiči mýtů: Za volantem v podpatcích [i] 10:55 Bořiči mýtů: Skákající kulka [i] 11:50 Bořiči mýtů: Skok v bublinovém obalu [i] 12:45 Bořiči mýtů: Duelové dilema [i] 13:40 Mimořádné projekty: Londýnský olympijský plavecký stadion [i] 14:35 Rozebráno: Elektroinstalace [i] 15:05 Rozebráno: Odpadové hospodářství [i] 15:30 Megastavitelé: Zaostřeno na tunel [i] 16:25 Jak se to dělá: Dřevěné trámy/terénní vozy/zeleninové hamburgery/vrtáky do dřeva [i] 16:55 Vyrobeno v továrně 38 [i] 17:20 Extrémní výbuchy: Liverpool [i] 18:15 Černé nebe 7 [i] 19:10 Jak se to dělá: Ocelové barely pro lodní přepravu/Policejní píšťalky/Miniaturní vlakové vozy [i] 19:40 Jak se to dělá: Zmrzlinové poháry/Karavany/Krém na boty/Kleště [i] 20:05 Nespoutaná reakce: Vzhůru do oblak [i] 21:00 Idiot na cestách: Pozorování velryb [i] 21:55 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 22:50 Dvojí přežití: Jíst prach [i] 23:45 Hrůzné okamžiky 6 [i] 00:40 Nespoutaná reakce: Vzhůru do oblak [i] 01:40 Idiot na cestách: Pozorování velryb [i] 02:40 Nutné k přežití: Deštný prales na Kosta Rice [i] 03:40 Jak se to dělá 7 [i] 04:05 Dvojí přežití: Jíst prach [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Bolkoviny [i] 05:45 Etiketa [i] 06:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 06:50 Budulínek Mandelinka [i] 07:15 O princezně Solimánské [i] 07:50 Max Minsky a já [i] 09:25 Divoké slepice a život [i] 11:15 Úsměvy Waldemara Matušky [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Auto Moto Styl [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:25 O Šedivákovi [i] 14:05 Než poznáš první úsměv [i] 15:20 Manéž Bolka Polívky [i] 16:35 Tělo mého nepřítele [i] 18:30 Kluci v akci [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Černý tulipán [i] 23:00 Losování Euromiliony 23:05 Stín nad Saint-Michel [i] 00:30 Auto Moto Styl [i] 00:55 Sváteční slovo básníka Petra Hrušky [i] 01:00 Kuchařská pohotovost [i] 01:25 Banánové rybičky [i] 01:50 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:10 Hovory přes rampu [i] 03:10 Léto bez dovolené [i] 04:10 Pohádka o Faustovi 1/2 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Rodinné příběhy: Montáž 5/6 [i] 06:00 Jak se žije převozníkům podle [i] 06:15 Technika proti teroru [i] 07:05 Dozorkyní ve Státech 1/2 [i] 08:00 Panorama [i] 08:30 Osobnost na Dvojce [i] 08:35 Kameny v české krajině [i] 09:05 Český ráj [i] 09:35 Vesnicopis [i] 09:55 Ta naša kapela [i] 10:25 Děti 50. let [i] 10:50 Jeden život - Ludmila Voříšková [i] 11:15 Architektura 30/45 [i] 11:45 Veterány mezi ploty [i] 12:00 Kočár do Vídně [i] 13:20 Made in Cuba [i] 14:20 Laurel a Hardy: Show [i] 14:45 Objevování Afriky 4/5 [i] 15:35 Kamera na cestách: Kyklady [i] 16:30 Zázračná planeta: Soukromý život primátů: Gorily 4/4 [i] 17:20 Ranč U Zelené sedmy: Jak se Elis postavila globalizaci 30/42 [i] 17:50 Vodnická čertovina [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Umění čínských akrobatů [i] 19:40 Ekoprůkopníci: Ekoauta [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Templáři - Poslední zůstává [i] 20:55 Celebration Jazz [i] 21:50 Yves Saint Laurent: spalující láska [i] 23:35 Panika v městečku [i] 00:50 Červený trpaslík: Návrat do reality 30/52 [i] 01:20 Mighty Boosh II: Noční můra o Mléčném Joeovi 6/6 [i] 01:50 Queen: Rock Montreal 1981! [i] 02:50 Magdalena [i] 03:40 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 04:10 Setkávání [i] 04:20 Mistrovské taneční třídy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Přátelé IV 8 [i] 05:40 Novashopping 06:20 Skippy 27 [i] 06:45 Pepek námořník [i] 07:05 Co nového Scooby-Doo? II 14 [i] 07:30 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 9 [i] 07:55 Tučňáci z Madagaskaru 23 [i] 08:20 Čarodějka Tara 12 [i] 08:50 Hannah Montana navěky IV 10, 11 [i] 09:50 Studentka ro(c)ku [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:25 Lidé z maringotek [i] 14:20 Můj přítel Monk VIII 11 [i] 15:05 Mr. Bean: Dobrou noc, pane Beane [i] 15:40 Pátek není svátek [i] 17:30 Tuxedo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Beowulf [i] 22:40 Ctihodný občan [i] 00:50 Solární armagedon [i] 02:30 Novashopping 02:35 Volejte Novu [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 03:55 Áčko [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Mistr Manny I: Těsný úkol; Příšera u Juliety 3 [i] 07:55 M*A*S*H 239 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:45 Columbo: Popel popelu [i] 11:45 John Tucker musí zemřít [i] 13:45 Bohové musí být šílení [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru VII: Hříšná porota [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Mladé víno [i] 22:10 Král Škorpion II: Zrození válečníka [i] 00:25 Equilibrium [i] 02:20 Sběratelé kostí II: Žena v písku 8 [i] 03:05 Volejte Věštce [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 SEDEM s r.o. [i] 06:00 Bzzz!!! [i] 06:30 Všetci sú za dverami [i] 07:30 Úbohá Nasťa 40/80 [i] 08:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 121/129 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Columbo V. 6/6 [i] 12:25 Summerland I. 13/13 [i] 13:15 Bolesti slávnych [i] 14:20 Princezná Fantaghiró III. 1-2/2 [i] 18:05 Rosamunde Pilcherová: Augustové hviezdy [i] 20:00 Inga Lindströmová: Môj falošný snúbenec [i] 21:50 V Údolí divých ruží: Až na koniec sveta [i] 23:40 Rosamunde Pilcherová: Augustové hviezdy [i] 01:15 Vabank [i] 03:05 Columbo V. 6/6 [i] 04:35 Dereš [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Království surikat: příběh začíná [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Lišák Renart [i] 13:55 Moje léto lásky [i] 15:35 Poslední loupež [i] 17:30 Desatero [i] 19:15 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 20:55 Předčítač [i] 23:00 Planeta Teror [i] 00:45 Replikant [i] 02:25 May [i] 03:55 Mrtví k snídani [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 World Cup World Tour [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:30 Plážový fotbal [i] 11:45 Plážový fotbal [i] 13:00 World Cup World Tour [i] 14:00 Tenis [i] 14:30 Tenis [i] 16:00 Skoky na lyžích [i] 16:45 Skoky na lyžích [i] 17:45 Cyklistika [i] 18:45 Cyklistika [i] 20:45 Skoky na lyžích [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:15 Jezdectví [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 1 [i] 06:00 Vánoční anděl [i] 08:00 Vánoční polibek [i] 10:00 Milionový lékař 1: Kdo chce s vlky výti 6 [i] 11:00 Milionový lékař 1: Co je šeptem, to je čertem 7 [i] 12:00 Milionový lékař 1: Pro jedno kvítí slunce nesvítí 8 [i] 13:00 Milionový lékař 1: Bylo nebylo, toť otázka 9 [i] 14:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má nového psychiatra 7 [i] 15:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde na rockový koncert 8 [i] 16:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk se setkává s otcem 9 [i] 17:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a malomocný muž 10 [i] 18:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má přítele 11 [i] 19:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Láska na ledě 8 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Dlouhé loučení 18 [i] 21:00 Wyatt Earp [i] 00:40 Ďáblova milenka 2 [i] 02:30 Křivé svědectví [i] 04:15 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Schopní a ochotní 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Budování říše 13 [i] 06:00 Muzeum života 3 [i] 07:10 Vraky snů 14 [i] 07:40 Vraky snů 15 [i] 08:10 Odkrytý Egypt 4 [i] 09:15 Divotvorná voda 1 [i] 09:50 Tři v podnájmu 2 [i] 10:25 Rybí večeře 3 [i] 11:00 Mravenci vědí všechno 2 [i] 11:20 Příběhy z divočiny 5 [i] 11:50 Příběhy z divočiny 6 [i] 12:25 Jídlo je detektivka II. 2 [i] 12:55 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Delhi, India 3 [i] 14:05 Hostina se smrtí 5 [i] 15:00 Vesmír IV. 15 [i] 15:55 Vesmír IV. 16 [i] 16:50 Hughova kampaň za ryby 2 [i] 17:50 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Síla 5 [i] 18:50 Zvláštní jedlíci 2 [i] 20:00 Sběrači III.: Dawn a Linda 7 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 11 [i] 21:55 Odkrytý Egypt 7 [i] 22:55 Smrtící válečníci III.: Lawrence z Arabie vs. Teddy Roosevelt 5 [i] 23:50 Forenzní faktor 1 [i] 00:45 On the Spot: Hinduistická slavnost Thaipusam [i] 01:50 Hannibal: Nepřítel Říma 1 [i] 02:50 Příběhy z divočiny 5 [i] 03:20 Příběhy z divočiny 6 [i] 03:50 Hughova kampaň za ryby 2 [i] 04:50 Divokost Severního moře [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy IV. 33 [i] 06:00 Píseň mého srdce [i] 07:40 Před kamerou IX. 33 [i] 08:05 Poznáš až to příjde? [i] 10:00 Knoflíková válka [i] 11:35 Před očima [i] 13:00 Ondine [i] 14:45 Škola života