Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa V. 17/19 [i] 08:55 Priatelia V. 20/24 [i] 09:15 Kobra 11 VII. 5/14 [i] 10:10 Kráľovské výkupné [i] 11:55 PLÁŽ 33 - ADEPTI NA VYHADZOV [i] 13:00 Škaredá Betty III. 23/24 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 20/22 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia V. 22-23/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa V. 18/19 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IX. 7/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Pestúnka v akcii [i] 22:20 AKČNÝ PIATOK: Kód smrti [i] 00:15 Red Bull X-Fighters 2012 [i] 00:25 AKČNÝ PIATOK: Teror vo vlaku [i] 01:55 Kód smrti [i] 03:20 Kobra 11 VII. 4/14 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Sila lásky IV. 133 [i] 06:20 Sila lásky V. 218 [i] 07:10 Správy STV [i] 07:50 Góly - body - sekundy [i] 07:55 Traja medvedíci: Zajatí v snehu 10 [i] 08:20 Safari za kuchyňou: Požiar 9/11 [i] 08:50 Tajomný ostrov 34/44 [i] 09:20 Obchod so šťastím: Na čom záleží 45 [i] 09:55 S Talianom v kuchyni: Jahňačie [i] 10:30 Doktor z hôr: Ruka zákona 26/45 [i] 11:25 Sila lásky IV. 134 [i] 12:15 Takí sme boli: Anna Šišková [i] 13:25 Divoký anjel 232 [i] 14:15 Helenine oči 4/18 [i] 15:05 Doktor z hôr: Strýko z Talianska 27/45 [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 219 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:35 Helicops: Sprisahanie [i] 18:20 S Talianom v kuchyni: Veľká noc [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Legendy popu: Marika Gombitová [i] 22:15 Nočné správy [i] 22:25 Počasie [i] 22:28 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Miesto činu Tango pre Borowskeho [i] 00:10 Helicops: Sprisahanie [i] 00:55 Helenine oči 4/18 [i] 01:45 Miesto činu Tango pre Borowskeho [i] 03:15 Nočné správy [i] 03:25 Dámsky klub "N" [i] 04:45 Sila lásky IV. 134 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Mestá a tváre: Kysuce, Medziobdobie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Zelené raje III: Džungľa a koraly - Belize [i] 09:00 Leto s telkou: Príbehy koníka Mateja [i] 09:10 Páni zo semafora [i] 09:25 Čarbák [i] 10:30 Labyrint: Kúzelník Meliés [i] 11:20 Mojich sedem divov: Ján Štrasser [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Integruj! [i] 13:00 Kvarteto [i] 13:30 Eva Rysová jubiluje: Navráťte sa k otcom svojim [i] 14:35 Medicína: Medicína - Poruchy príjmu potravy (Anorexia, Bulímia) [i] 15:40 Osloboditelia: Bojové lietadlá [i] 16:30 Súboj [i] 17:40 Čarovný svet animovaného filmu: Z rozprávky do rozprávky [i] 17:55 Televíkend [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 Encyklopédia slov.obcí: Drienov [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Nevidiaci manželia [i] 20:00 Planéta Zem II.: Sezónne lesy [i] 20:55 Família: Família - Deviati za stolom [i] 21:25 Letné kino na Dvojke: Zazie v metre [i] 22:55 BJD - zostrihy: BJD Viktor Toth Ensemble (Maďarsko) [i] 23:59 6 miliárd názorov [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 05:55 NOVINY TV JOJ 07:50 Súdna sieň: Moja žena je blázon [i] 09:55 Dom snov II. 18 [i] 10:55 EXTRÉMNE PRÍPADY: Cigánska svadba 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 21 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 13 [i] 15:00 Kosti IV. 10 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 6 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Ja platím, on si užíva [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Pod toskánskym slnkom [i] 23:00 Cesta bojovníka [i] 01:10 Hannibal [i] 03:20 V osídlach vášne [i] 04:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 64 [i] 08:15 Matlock VIII. 3 [i] 09:20 Smer juh 26,27 [i] 11:10 Nespravodlivo odsúdený 3 [i] 12:10 M*A*S*H 150,151 [i] 13:05 Faktor strachu V. 18 [i] 14:05 Takešiho hrad II. 55 [i] 14:35 Simpsonovci VI. 24,25/25 [i] 15:35 Griffinovci III. 7 [i] 16:00 Futurama III. 6 [i] 16:30 Nitro Circus I. 4 [i] 17:05 Dom snov II. 18 [i] 18:00 RISKUJ [i] 18:30 Akty X V. 11 [i] 19:30 Faktor strachu V. 18 [i] 20:20 VTIP ZA STOVKU 1 [i] 21:15 Inkognito [i] 22:15 Uniesol som dieťa! [i] 00:10 Nepriestrelný Cadillac [i] 01:35 Konstáblova smrť [i] 03:00 Perry Mason: Prípad tvrdohlavej dcéry 16 [i] 04:30 Črepiny PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět II.: Pod tlakem 14/22 [i] 07:55 Posel ztracených duší V. 20/22 [i] 08:50 Umíte tančit? VI. 24/32 [i] 09:45 Drzá Jordan 15/23 [i] 10:40 Merlin IV. 2/13 [i] 11:35 Ztracený svět II.: Pod tlakem 14/22 [i] 12:30 Umíte tančit? VI. 25/32 [i] 13:25 Posel ztracených duší 1/22 [i] 14:20 Posel ztracených duší V. 20/22 [i] 15:15 Drzá Jordan 15/23 [i] 16:10 Ztracený svět II.: Umět se slitovat 15/22 [i] 17:05 Merlin IV. 3/13 [i] 18:00 Posel ztracených duší 2/22 [i] 19:00 Drzá Jordan 16/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 21/22 [i] 21:00 Vlčí mládě 12/12 [i] 22:00 Dívka odjinud 12/13 [i] 23:00 Cena za lidskost II. 8/10 [i] 00:00 Dr. House VII. 22/23 [i] 00:55 Vlčí mládě 12/12 [i] 01:50 Dívka odjinud 12/13 [i] 02:35 Cena za lidskost II. 8/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Kojot a Road Runner kabriolet [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce koulí na čištění mořské vody [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Dlouhá bezesná noc [i] 08:10 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Kostarika [i] 09:05 Bořiči mýtů: Letadlo na dopravním pásu [i] 10:00 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 60 [i] 10:55 Nutné k přežití 9 [i] 11:50 Rození obchodníci: Triumph Stag [i] 12:45 Pátá rychlost 9 [i] 13:15 Pátá rychlost 10 [i] 13:40 Americký chopper: Bez práce [i] 14:35 Špinavé práce: Chovatel exotických zvířat [i] 15:30 Bořiči mýtů: Chemická reakce terminu s ledem [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Dáma pro štěstí [i] 17:20 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: USA [i] 18:15 Říční příšery: Zabijáci z Amazonky [i] 19:10 Jak se to dělá: Řetězy/cedrové kánoe/gramofonové desky/housky [i] 19:40 Jak to dělají?: Převážení peněz/úlovek dne/překrásný zvuk [i] 20:05 Zvědavost: Existuje paralelní vesmír? [i] 21:00 Dřevorubci v močálech 12 [i] 21:55 Zbraně, které změnily svět: Samopal Thompson [i] 22:50 Strašení: Zkoumání legendy [i] 23:45 Strašení: Horor v Lake Clubu [i] 00:40 Zvědavost: Existuje paralelní vesmír? [i] 01:40 Dřevorubci v močálech 12 [i] 02:40 Zbraně, které změnily svět: Samopal Thompson [i] 03:40 Strašení: Zkoumání legendy [i] 04:35 Jak se to dělá: Řetězy/cedrové kánoe/gramofonové desky/housky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Bolkoviny [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 ASHA: Černý král 7/26 [i] 08:45 Matýsek 65,66/78 [i] 09:00 Letohrátky: Občan Khan 31/52 [i] 09:20 Bláznivé lásky: Love is in the air 52/52 [i] 10:25 Třetí táta [i] 11:30 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Televarieté [i] 13:50 13. komnata Veroniky Žilkové [i] 14:20 Území bílých králů: Dopadení 7/7 [i] 15:10 Co medvědi nevědí [i] 15:55 Cestománie [i] 16:25 AZ-kvíz [i] 16:50 Chalupa je hra [i] 17:10 Na kus řeči [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 O uloupené divožence [i] 21:00 13. komnata Nadi Konvalinkové [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:10 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:05 Kriminálka Paříž: Závislost 16/62 [i] 00:00 Město žen II: Mišmaš 1/22 [i] 00:20 Co nám dělá dokonalá těla? 14,15/39 [i] 01:05 Na stopě [i] 01:25 AZ-kvíz [i] 01:50 Kuchařská pohotovost [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:40 Přezůvky s sebou [i] 03:20 Prokop Diviš [i] 04:40 Kde bydlely princezny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Poutní místa [i] 05:25 Rodinné příběhy: Montáž 4/6 [i] 05:50 Osobnost na Dvojce [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Povodně [i] 09:25 Havel jede na dovolenou [i] 10:45 Babylon [i] 11:10 Čtvero Alp [i] 12:05 Soukromé století [i] 13:00 Trnka z Čech 10/10 [i] 13:15 Reggae: Kořeny [i] 14:50 Ushuaia 10/26 [i] 15:20 Království divočiny: Šakal čabrakový [i] 15:45 Expedice Grand Canyon [i] 16:15 Film o filmu Polski film [i] 16:30 Rodinné příběhy: Montáž 5/6 [i] 17:00 Dámě kord nesluší? [i] 17:50 Mire Bala Kale Hin - Romské pohádky [i] 18:00 Hodina zpěvu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb: Na start 24/26 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Král silnic 26/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Soukromý život primátů: Gorily 4/4 [i] 20:55 Tajemné zlato [i] 21:45 Velikáni filmu: Francis Ford Coppola [i] 00:15 Mighty Boosh II: Noční můra o Mléčném Joeovi 6/6 [i] 00:45 Putování za vínem: Chile II [i] 01:15 Laurel a Hardy: Jdem na to [i] 01:35 Hořký sníh [i] 03:10 Trnka z Čech 9/10 [i] 03:30 Trnka z Čech 10/10 [i] 03:45 Evropské hudební kořeny: Alpský roh, hudební symbol Švýcarska [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i] 04:55 Víno bílé, víno bílé, vínko naše červené [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Dva poldové [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Dva a půl chlapa III 7, 8 [i] 12:30 Gilmorova děvčata IV 14 [i] 13:30 Dr. House 10 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 19 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Třetí jezdec 11 [i] 16:30 Přátelé IV 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Grilování s Vodouchem: Ryby [i] 18:10 Výměna manželek [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 František je děvkař [i] 22:15 Mstitel [i] 00:10 Všichni královi muži [i] 02:30 Novashopping 02:35 Sue Thomas: Agentka FBI II 19 [i] 03:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:05 Powder Park 4 [i] 04:55 V dobrém i zlém II 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Knight Rider III: Chameleon 10 [i] 08:25 Kutil Tim IV: Zkažený žaludek 2/2 26 [i] 09:05 M*A*S*H 238 [i] 09:35 M*A*S*H 239 [i] 10:05 Slunečno, místy vraždy II: Ztráty a nálezy 3 [i] 11:00 Prostřeno! [i] 11:45 Diagnóza vražda II: Jak zavraždit svého právníka 19 [i] 12:45 Můj přítel Monk VI: Pan Monk a raper 2 [i] 13:35 Specialisté na vraždy VI: Na útěku 1/2 1 [i] 14:30 Slunečno, místy vraždy II: Riskantní vedlejšák 4 [i] 15:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. I: Úmyslná náhoda 9 [i] 16:15 Julie Lescautová VII: Predátoři 1 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Rosamunde Pilcher: Roztoužená srdce [i] 22:00 Show Jana Krause [i] 23:05 Fantastická čtyřka [i] 01:10 Darjeeling s ručením omezeným [i] 02:50 Volejte Věštce [i] 04:35 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 28-29/170 [i] 07:05 Macocha 99/120 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 110/130 [i] 08:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 53/216 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Jesse I. 21/22 [i] 10:50 Ezel 81/142 [i] 11:45 Sultán 113 [i] 12:50 Larina voľba 56 [i] 14:15 O.C. California II. 13/24 [i] 15:05 Mladí, krásni, skazení 78/131 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 54/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 155/238 [i] 17:55 V siedmom nebi II. 3/22 [i] 18:50 Máš pravdu, miláčik I. 22/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Larina voľba 57-58 [i] 22:00 Harlequin: Nežná Evangelina [i] 23:45 Vabank [i] 01:50 Frasier [i] 02:35 Harlequin: Nežná Evangelina [i] 04:00 L.O.V.E. [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Váleční ptáci [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Čekání na štěstí [i] 13:50 Panika [i] 15:40 Sexy 40 [i] 17:20 Zab tu mrchu! [i] 19:15 Zákon pomsty [i] 21:15 Mrtví k snídani [i] 22:50 May [i] 00:30 Krvavá hostina 2: Masakr [i] 02:10 Harry Brown [i] 03:50 Virus 1.0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 11:00 Plážový fotbal [i] 12:15 Plážový fotbal [i] 13:30 Plážový fotbal [i] 14:45 World Cup World Tour [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Silové sporty [i] 00:15 Tenis [i] 00:45 Business Class [i] 00:50 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 8 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Vražda na dálku 16 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 7: V bezpečí 3 [i] 08:20 Pohotovost 4: Vidíš to co já? 10 [i] 09:20 Vánoční zásilka [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Cesta bojovníka 4 [i] 12:20 Pohotovost 4: Vřelé myšlenky 11 [i] 13:20 Milionový lékař 1: Bylo nebylo, toť otázka 9 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 7: Bar Tall Cotton 5 [i] 15:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a malomocný muž 10 [i] 16:20 Vánoce s velkým V [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Nejsmolnější svobodný v L.A. 18 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má přítele 11 [i] 20:20 Rodičovství [i] 22:50 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Láska na ledě 8 [i] 23:50 Havaj 5-0 1: Pirát 17 [i] 00:50 Bratři a sestry 4: Zase na cestě 24 [i] 01:50 Médium 6: Věčná láska 11 [i] 02:50 Pohotovost 4: Vřelé myšlenky 11 [i] 03:20 Právo a pořádek 9: Nenávist 10 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 1 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Budování říše 12 [i] 06:00 Příběh sýra 2 [i] 06:30 Příběh sýra 3 [i] 07:10 Deratizátor 7 [i] 07:40 Vášnivý jedlík III. 17 [i] 08:10 Nejpřísnější rodiče světa 34 [i] 09:20 Utajený šéf 7 [i] 10:15 Prehistorický park 1 [i] 11:15 Sběrači II. 11 [i] 12:15 Nejhorší světové katastrofy 7 [i] 13:20 Jurské bojiště 11 [i] 14:15 Zvířecí rekordmani IV.: Největší tlamy 10 [i] 15:20 Prehistorický park 2 [i] 16:20 Nejpřísnější rodiče světa 35 [i] 17:30 Utajený šéf 8 [i] 18:25 Sběrači II. 11 [i] 19:20 Bojovníci se špínou 29 [i] 19:50 Bojovníci se špínou 30 [i] 20:25 Jurské bojiště 12 [i] 21:20 Čas 3 [i] 22:20 Podzemí měst 13 [i] 23:15 Po prvních 48 hodinách 14 [i] 00:15 Sběrači II. 10 [i] 01:15 Pravdivé příběhy 5 [i] 02:15 Po prvních 48 hodinách 14 [i] 03:10 Podzemí měst 13 [i] 04:05 Unášen divokou vodou 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Krásný chlapec [i] 07:35 Před kamerou IX. 33 [i] 08:05 Tvůj snoubenec, můj milenec [i] 09:55 Cesta ke slávě Tonyho Curtise