TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Dva a pol chlapa V. 16/19 [i] 09:00 Kobra 11 VII. 4/14 [i] 09:55 Snehulienka to má v paži [i] 11:55 PLÁŽ 33 [i] 13:00 Škaredá Betty III. 22/24 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 19/22 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia V. 20-21/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa V. 17/19 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IX. 6/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 - ADEPTI NA VYHADZOV [i] 21:30 Expozitúra 14/16 [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 O život [i] 01:20 NCIS IX. 6/24 [i] 02:00 Hrdinovia III. 23/25 [i] 02:45 Chuck II. 19/22 [i] 03:25 Kobra 11 VII. 1/14 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Nočné správy [i] 05:40 Sila lásky IV. 132 [i] 06:30 Sila lásky V. 217 [i] 07:20 Správy STV [i] 08:00 Góly - body - sekundy [i] 08:05 Traja medvedíci: Helovín 9 [i] 08:30 Safari za kuchyňou: Dovolenka 8/11 [i] 09:00 Tajomný ostrov 33/44 [i] 09:30 Obchod so šťastím: Miluj a odpúšťaj 44 [i] 10:00 S Talianom v kuchyni: Suflé [i] 10:40 Doktor z hôr: Pytliak 25/45 [i] 11:30 Sila lásky IV. 133 [i] 12:20 Takí sme boli: Vlado Muller, in memoriam [i] 13:40 Divoký anjel 231 [i] 14:20 Helenine oči 3/18 [i] 15:10 Doktor z hôr: Ruka zákona 26/45 [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 218 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:35 Helicops: Stratené deti [i] 18:20 S Talianom v kuchyni: Jahňačie [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Nevera po slovensky 1/3 [i] 21:20 Kaviareň Slávia [i] 22:05 Dr.House VII.: Riešenie 21/23 [i] 22:50 Nočné správy [i] 23:00 Počasie [i] 23:03 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Helicops: Stratené deti [i] 23:55 Helenine oči 3/18 [i] 00:45 Divoký anjel 231 [i] 01:25 Slovensko v obrazoch [i] 01:45 Svet v obrazoch [i] 02:10 Takí sme boli: Vlado Muller, in memoriam [i] 03:25 Po stopách židovskej kultúry v Kežmarku a okolí [i] 03:55 Nočné správy [i] 04:10 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy - Hírek [i] 07:05 Maďarský magazín [i] 07:35 Mestá a tváre: Sabinov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Dizajn: Stôl Compas [i] 09:00 Leto s telkou: Príbehy koníka Mateja [i] 09:10 Páni zo semafora [i] 09:25 V našom meste býva Gulliver [i] 10:35 Labyrint: Ja, Max Planck [i] 11:25 Mojich sedem divov: Stanislav Štepka [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 ArtSpektrum [i] 12:30 Siesta: Elixír [i] 12:55 Chalupárium alebo Keď v meste padla... 2002 [i] 13:45 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Veľké jasovské dobrodružstvo [i] 14:50 Medicína: Medicína - Akné - najčastejšie kožné ochorenie [i] 15:45 Integruj! [i] 16:10 Kvarteto [i] 16:40 Smutné radosti [i] 17:40 Čarovný svet animovaného filmu: Orbis pictus [i] 18:00 Zelené raje III: Džungľa a koraly - Belize [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:45 Varím, varíš, varíme a pečieme: Tvarohový koláč s drobenkou [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Stanislav Vrbický [i] 20:00 Osloboditelia: Bojové lietadlá [i] 20:50 Z mesta do mesta: Kežmarok [i] 21:20 Cinka panna [i] 23:25 Kaviareň u Filipa [i] 23:55 6 miliárd názorov [i] 00:00 ArtSpektrum [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:30 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:45 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Znásilnená babička [i] 09:55 Dom snov II. 17 [i] 10:55 EXTRÉMNE PRÍPADY: Čierne oči 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 8 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 12 [i] 15:00 Kosti IV. 9 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 5 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Nemám viac! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Tank 23 [i] 21:30 Kosti IV. 10,11 [i] 23:30 Webmaster: Mário Toráč [i] 00:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 19 [i] 01:40 Ochrancovia 12 [i] 02:20 Californication - Orgie v Kalifornii I. 6 [i] 02:45 Mafstory: Paparazzi [i] 03:30 ČREPINY [i] 04:00 Californication - Orgie v Kalifornii I. 6 [i] 04:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 19 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 63 [i] 08:15 Matlock VIII. 2 [i] 09:20 Smer juh 24,25 [i] 11:10 Nespravodlivo odsúdený 2 [i] 12:10 M*A*S*H 148,149 [i] 13:05 Faktor strachu V. 17 [i] 14:05 Takešiho hrad II. 54 [i] 14:35 Simpsonovci VI. 22,23 [i] 15:35 Griffinovci III. 6 [i] 16:00 Futurama III. 5 [i] 16:30 Nitro Circus I. 3 [i] 17:05 Dom snov II. 17 [i] 18:00 RISKUJ [i] 18:45 Akty X V. 10 [i] 19:40 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 6 [i] 21:10 Faktor strachu V. 17 [i] 22:00 5 dní do polnoci 1,2/2 [i] 01:30 Nitro Circus I. 3 [i] 01:55 Diagnóza: Vražda II. 5,6 [i] 03:20 Láska a pomsta 187 [i] 04:05 Loď lásky 19 [i] 04:50 Zasľúbená zem 56,57 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět II.: Ochránce 13/22 [i] 07:55 Posel ztracených duší V. 19/22 [i] 08:50 Umíte tančit? VI. 23/32 [i] 09:45 Drzá Jordan 14/23 [i] 10:40 Merlin IV. 1/13 [i] 11:35 Ztracený svět II.: Ochránce 13/22 [i] 12:30 Umíte tančit? VI. 24/32 [i] 13:25 Dr. House VI. 22/22 [i] 14:20 Posel ztracených duší V. 19/22 [i] 15:15 Drzá Jordan 14/23 [i] 16:10 Ztracený svět II.: Pod tlakem 14/22 [i] 17:05 Merlin IV. 2/13 [i] 18:00 Posel ztracených duší 1/22 [i] 19:00 Drzá Jordan 15/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 20/22 [i] 21:00 Profil zločinu II. 12/12 [i] 22:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 11/24 [i] 23:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 12/24 [i] 00:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7/24 [i] 01:05 Profil zločinu II. 12/12 [i] 02:05 Námořní vyšetřovací služba IV. 11/24 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba IV. 12/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Šílený dárce ledviny [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce: Specialista na zvláštní efekty [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Zelenáči [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 6 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Olověný balón [i] 10:00 Jak to dělají?: Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 59 [i] 10:55 Nutné k přežití: Tým 2 [i] 11:50 Rození obchodníci: BMW 840 [i] 12:45 Jízda: Rychle vpřed, rychle vzad [i] 13:40 Americký chopper: Zabavení nemovitosti [i] 14:35 Špinavé práce: Výrobce koulí na čištění mořské vody [i] 15:30 Bořiči mýtů: Střely s křivkou letu [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Dlouhá bezesná noc [i] 17:20 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Kostarika [i] 18:15 Říční příšery: Evropský lidojed [i] 19:10 Jak se to dělá: Izolace ze skelné vaty/dřevěné kachny/automaty na žvýkačky/výfukové systémy [i] 19:40 Jak to dělají?: Měkká jako houba/znalosti [i] 20:05 Výrobci zbraní: Zbraň na zombie [i] 21:00 Americké zbraně: Rodinné zbraně [i] 21:55 Americký chopper: Senior versus Junior: Nemluvíme spolu [i] 22:50 Američtí dřevorubci: Neštěstí na Zlaté cestě [i] 23:45 Obnovení: Přestavba Ground Zero: Brána do New Yorku [i] 00:40 Výrobci zbraní: Zbraň na zombie [i] 01:40 Americké zbraně: Rodinné zbraně [i] 02:40 Americký chopper: Senior versus Junior: Nemluvíme spolu [i] 03:40 Američtí dřevorubci: Neštěstí na Zlaté cestě [i] 04:35 Jak se to dělá: Izolace ze skelné vaty/dřevěné kachny/automaty na žvýkačky/výfukové systémy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Všechnopárty [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 ASHA: Čarodějnice a čarodějové 6/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi sněhový pluh 63,64/78 [i] 09:00 Letohrátky: Fanfán dobyvatel 30/52 [i] 09:20 Bláznivé lásky: Když se dva rozejdou 51/52 [i] 10:20 Manéž Bolka Polívky [i] 11:30 Na cestě po Máchově kraji [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Televarieté [i] 13:50 13. komnata Marty Jandové [i] 14:15 Území bílých králů: Nový les 6/7 [i] 15:05 Pohádka o touze [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:15 Na kus řeči [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Hraběnky: Nejdelší most světa 14/17 [i] 20:55 Příběhy slavných [i] 21:50 Hezké chvilky bez záruky [i] 23:45 Hvězdy MHF Český Krumlov 2012 [i] 23:55 Profesionálové [i] 00:45 Jednoduchý plán [i] 02:45 AZ-kvíz [i] 03:10 Zajímavosti z regionů Brno [i] 03:35 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 04:00 Přezůvky s sebou [i] 04:45 Kde bydlely princezny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Království hraček [i] 05:25 Rodinné příběhy: Montáž 3/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Pařížská mírová konference 1919 [i] 10:40 Rok 68: Naděje 1/3 [i] 11:30 Vojtěch Jasný - život a film [i] 12:55 Včera, dnes a zítra na Kavkách [i] 13:20 Volání vlků [i] 15:05 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 15:30 O penězích a lidech [i] 15:40 Van Gogh [i] 16:30 Rodinné příběhy: Montáž 4/6 [i] 17:00 Bez připojení [i] 18:20 Mire Bala Kale Hin - Romské pohádky [i] 18:25 Já a moje rodina [i] 18:40 Děti kreslí písničky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb: Jak se dělá seriál / Sláva 23/26 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Ve čtyři, přesně 25/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Kyklady [i] 20:55 Postřehy odjinud [i] 21:05 Apollo 11 [i] 22:35 Sloni žijí do sta let [i] 23:35 Papá [i] 00:05 Evropa jedna báseň: Paul Maddern Irský básník očima režiséra . [i] 00:15 Evropa jedna báseň: Doris Kareva [i] 00:25 Van Gogh [i] 01:15 Neobyčejné ženy: Josephine Bakerová [i] 02:05 Léčitel mezi dvěma světy [i] 03:05 Skrytá historie diamantů [i] 03:55 Včera, dnes a zítra na Kavkách [i] 04:25 Biblická pátrání [i] 04:40 Duchovní kuchyně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Princ a chuďas [i] 11:00 S tebou je mi líp 20 [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:40 Dva a půl chlapa III 5, 6 [i] 12:30 Gilmorova děvčata IV 13 [i] 13:30 Dr. House 9 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 18 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Vnitřní nepřítel 10 [i] 16:30 Přátelé IV 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Kriminálka Miami VII: Smrt v cíli 22 [i] 18:45 Hospoda: Svačinka 27 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 40 [i] 21:25 Comeback: Taneční 15 [i] 22:00 Kobra 11 XV: Beze stopy [i] 23:05 Noční Televizní noviny [i] 23:40 Vyhnanec [i] 01:30 Novashopping 01:40 Kriminálka Las Vegas IX: Pád člověka 19 [i] 02:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 18 [i] 03:45 Powder Park 3 [i] 04:35 V dobrém i zlém II 10 [i] 04:55 Přátelé IV 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Knight Rider III: Ztracený rytíř 9 [i] 08:25 Kutil Tim IV: Zkažený žaludek 1/2 25 [i] 09:05 M*A*S*H 236 [i] 09:35 M*A*S*H 237 [i] 10:05 Slunečno, místy vraždy II: Duchové minulosti 2 [i] 11:00 Prostřeno! [i] 11:45 Diagnóza vražda II: Hledej v lidech jen to dobré 18 [i] 12:45 Můj přítel Monk VI: Pan Monk a jeho fanynka 1 [i] 13:35 Specialisté na vraždy V: Krev a voda 2/2 8 [i] 14:30 Slunečno, místy vraždy II: Ztráty a nálezy 3 [i] 15:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. I: Útok ze zálohy 8 [i] 16:15 Julie Lescautová VI: Do posledního dechu 13 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Nikdo není dokonalý [i] 22:30 Námořní vyšetřovací služba L. A. I: Lov 22 [i] 23:30 Anatomie lži III: Veronika 7 [i] 00:30 Zákon a pořádek: Los Angeles: Ballona Creek 7 [i] 01:20 Rozvedený se závazky: Na tahu 13 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Zákon a pořádek: Los Angeles: Ballona Creek 7 [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Čistá láska 26-27/170 [i] 07:10 Macocha 98/120 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 108-109/130 [i] 08:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 52/216 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Jesse I. 19-20/22 [i] 11:35 Ezel 80/142 [i] 12:25 Najlepšia družička [i] 14:20 O.C. California II. 12/24 [i] 15:10 Mladí, krásni, skazení 77/131 [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 53/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 154/238 [i] 18:00 V siedmom nebi II. 2/22 [i] 18:55 Máš pravdu, miláčik I. 21/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Sultán 113 [i] 21:30 Larina voľba 56 [i] 22:50 Ezel 81/142 [i] 23:40 Ally McBealová I. 16/23 [i] 00:35 Sex v meste II. 8/18 [i] 01:00 Adela show [i] 01:40 Frasier [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:05 O.C. California II. 12/24 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:10 Tvrdá hra [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Malí velcí podvodníci [i] 13:50 Magma [i] 15:40 Zašlá sláva Marca Pease [i] 17:10 Čekání na štěstí [i] 18:55 Panika [i] 20:40 Virus 1.0 [i] 22:20 Harry Brown [i] 00:10 Parasomnie [i] 01:55 Bojový oddíl [i] 03:30 Mé druhé já [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Business Class [i] 08:35 Skoky na lyžích [i] 09:45 Tenis [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 13:30 World Cup World Tour [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 15:45 Tenis [i] 17:00 Tenis [i] 23:00 Fotbal [i]