TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa V. 15/19 [i] 08:55 Priatelia V. 16/24 [i] 09:15 Kobra 11 VII. 2-3/14 [i] 11:05 90210: Nová generácia 24/24 [i] 11:55 PLÁŽ 33 [i] 13:00 Škaredá Betty III. 21/24 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 18/22 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia V. 18-19/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa V. 16/19 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IX. 5/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 [i] 21:30 Snehulienka to má v paži [i] 23:40 Nočné Televízne noviny [i] 00:05 Dementi z palubovky [i] 01:35 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 22/22 [i] 02:20 Hrdinovia III. 22/25 [i] 03:00 Chuck II. 18/22 [i] 03:40 Kobra 11 VI. 18/18 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Sila lásky IV. 131 [i] 06:30 Sila lásky V. 216 [i] 07:20 Správy STV [i] 08:00 Góly - body - sekundy [i] 08:05 Traja medvedíci: Macko 8 [i] 08:30 Safari za kuchyňou: Čau, pán lev 7/11 [i] 09:00 Tajomný ostrov 32/44 [i] 09:30 Obchod so šťastím: Odhalená pravda 43 [i] 10:05 Doktor z hôr: Podaj mi ruku, drahá 24/45 [i] 10:50 S Talianom v kuchyni: Pizza [i] 11:30 Sila lásky IV. 132 [i] 12:20 Takí sme boli: Anna Javorková [i] 13:35 Divoký anjel 230 [i] 14:20 Helenine oči 2/18 [i] 15:10 Doktor z hôr: Pytliak 25/45 [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 217 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:30 Helicops: Kleopatrino zlato [i] 18:20 S Talianom v kuchyni: Suflé [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Moje dcéry 3/4 [i] 21:40 Nesmrteľní: Kvety a Lucia [i] 22:55 Nočné správy [i] 23:05 Počasie [i] 23:10 Góly - body - sekundy [i] 23:15 Helicops: Kleopatrino zlato [i] 00:00 Helenine oči 2/18 [i] 00:45 Divoký anjel 230 [i] 01:25 Moje dcéry 3/4 [i] 03:00 Takí sme boli: Anna Javorková [i] 04:05 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Mestá a tváre: Topoľčianky [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Súčasné bývanie 1/20 [i] 09:00 Leto s telkou: Príbehy koníka Mateja [i] 09:05 Páni zo semafora [i] 09:20 Monika a pes [i] 10:10 Labyrint: Hra o tretie jablko [i] 11:00 Mojich sedem divov: Ľubomír Feldek [i] 11:30 Živá panoráma [i] 11:50 ArtSpektrum [i] 11:55 Hanka Hulejová [i] 12:30 Siesta: Elixír [i] 13:00 Chalupárium alebo Keď v meste padla... [i] 13:55 Medicína: Medicína - Žlčníkové kamene [i] 15:00 Prípad Natasche Kampuschovej [i] 15:55 Tempo [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:40 Vzbúrené mesto 3/3 [i] 17:40 Čarovný svet animovaného filmu: Oko animovaného filmu [i] 18:00 Dizajn: Stôl Compas [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:45 Huby: Letné huby [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Marcel Pecník [i] 20:00 Albert Marenčin [i] 20:55 Spomienky akademickej maliarky Evy Ricottiovej [i] 21:25 Letné kino na Dvojke: Milenci [i] 22:55 Udalosti ČT [i] 23:40 Správy STV "N" [i] 00:18 6 miliárd názorov [i] 00:20 ArtSpektrum [i] 00:25 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 07:40 Súdna sieň: Potupa cez internet [i] 09:45 Dom snov II. 16 [i] 10:45 EXTRÉMNE PRÍPADY: Cigáň nedostane mobil 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 6 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 11 [i] 15:00 Kosti IV. 7 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 4 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Samota je smrť [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Iba kradneš! 22 [i] 21:30 Kosti IV. 8,9 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 23 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 18 [i] 01:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 11 [i] 02:05 Californication - Orgie v Kalifornii I. 5 [i] 02:30 Mafstory: Hotel [i] 03:15 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 23 [i] 03:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 62 [i] 08:15 Matlock VIII. 1/22 [i] 09:20 Smer juh 22,23 [i] 11:10 Nespravodlivo odsúdený 1/12 [i] 12:10 M*A*S*H 146,147 [i] 13:05 Faktor strachu V. 16 [i] 14:05 Takešiho hrad II. 53 [i] 14:35 Simpsonovci VI. 20,21 [i] 15:35 Griffinovci III. 5 [i] 16:00 Futurama III. 4 [i] 16:30 Nitro Circus I. 2 [i] 17:05 Dom snov II. 16 [i] 18:00 RISKUJ [i] 18:30 Akty X V. 9 [i] 19:30 Faktor strachu V. 16 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 5 [i] 21:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 2 [i] 22:00 Walking Dead II. 10,11 [i] 00:00 Mafstory: Sultán [i] 00:50 Akty X V. 9 [i] 01:30 Nitro Circus I. 2 [i] 01:55 Diagnóza: Vražda II. 3,4 [i] 03:20 Láska a pomsta 186 [i] 04:05 Loď lásky 18 [i] 04:50 Zasľúbená zem 54,55 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět II.: Královna Woo Doo 12/22 [i] 07:55 Posel ztracených duší V. 18/22 [i] 08:50 Umíte tančit? VI. 22/32 [i] 09:45 Drzá Jordan 13/23 [i] 10:40 Merlin III. 13/13 [i] 11:35 Ztracený svět II.: Královna Woo Doo 12/22 [i] 12:30 Umíte tančit? VI. 23/32 [i] 13:25 Dr. House VI. 21/22 [i] 14:20 Posel ztracených duší V. 18/22 [i] 15:15 Drzá Jordan 13/23 [i] 16:10 Ztracený svět II.: Ochránce 13/22 [i] 17:05 Merlin IV. 1/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 22/22 [i] 19:00 Drzá Jordan 14/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 19/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 18/24 [i] 22:00 CSI: New York VII. 11/22 [i] 23:00 CSI: New York VII. 12/22 [i] 00:00 Californication IV.: Další krásný den 9/12 [i] 00:35 Californication IV.: Soud 10/12 [i] 01:10 CSI: New York VII. 11/22 [i] 02:00 CSI: New York VII. 12/22 [i] 02:45 Californication IV.: Další krásný den 9/12 [i] 03:15 Californication IV.: Soud 10/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Komfortní auto [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Holič zvířat [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Mohawkové a bláznivost, dobrota a radost [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 5 [i] 09:05 Bořiči mýtů: James Bond speciál - část 1 [i] 10:00 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 58 [i] 10:55 Nutné k přežití: Fanoušci versus divočina [i] 11:50 Rození obchodníci: VW T2 Panel Van [i] 12:45 Auto budoucnosti: Extrémy [i] 13:40 Americký chopper: Lee se vrací [i] 14:35 Špinavé práce: Specialista na zvláštní efekty [i] 15:30 Bořiči mýtů: Jízda na kapotě auta [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Zelenáči [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 6 [i] 18:15 Říční příšery: Aligátor Gar [i] 19:10 Jak se to dělá: Tradiční luky/automaty na kávu/maskoti/houpací sítě [i] 19:40 Jak to dělají?: Pneumatiky letadel/revolvery/umělá tráva [i] 20:05 Lety po divoké Aljašce: Odvaha a uznání [i] 21:00 Zlatá horečka - Aljaška: Zlá krev [i] 21:55 Nebezpečné rybaření: Thajsko [i] 22:50 Říční příšery: Zabiják z Konga [i] 23:45 Rybaření rukama s venkovany: Chci toho velkého [i] 00:40 Lety po divoké Aljašce: Odvaha a uznání [i] 01:40 Nebezpečné rybaření: Thajsko [i] 02:40 Říční příšery: Zabiják z Konga [i] 03:40 Rybaření rukama s venkovany: Chci toho velkého [i] 04:35 Jak se to dělá: Tradiční luky/automaty na kávu/maskoti/houpací sítě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Bolkoviny [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 ASHA: Značkový 5/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi chobotnici 61,62/78 [i] 09:00 Letohrátky: Ostrov pirátů 29/52 [i] 09:25 Neobyčejné životy [i] 10:15 Den dobrých skutků [i] 11:25 Objektiv [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Televarieté [i] 13:55 13. komnata Miroslava Etzlera [i] 14:20 Území bílých králů: Výlet 5/7 [i] 15:10 O spící princezně, šípkových růžích a uražené víle [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:15 Na kus řeči [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Sportka 20:00 Proč bychom se netopili: Křižákův návrat 8/10 [i] 20:55 Pošta pro tebe - Návraty [i] 21:50 To je šoubyznys [i] 23:20 Podfukáři VI 2/6 [i] 00:15 Losování Sportky a Šance 00:20 Bratři a sestry II: Dvě místa 6/16 [i] 01:00 Dům na úskalí [i] 02:35 AZ-kvíz [i] 03:00 Sváteční slovo básníka Petra Hrušky [i] 03:05 Týden v regionech Brno [i] 03:30 Týden v regionech Ostrava [i] 04:05 Kde bydlely princezny [i] 04:20 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Náš člověk v Paříži - A. J. Liehm [i] 05:30 Rodinné příběhy: Montáž 2/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Sucho [i] 09:25 Magie kouzla zbavená [i] 10:10 Skrytá historie diamantů [i] 11:00 Lom Leštinka, zatopená historie [i] 11:55 Trnka z Čech: Nedílnou součástí většiny 9/10 [i] 12:15 Bohoslužba [i] 13:15 Kam zmizel ten starý song [i] 13:55 Veselé panie z Windsoru [i] 15:40 Codex Gigas - Ďáblova bible [i] 16:30 Rodinné příběhy: Montáž 3/6 [i] 17:00 Kouzelné pírko [i] 18:25 Mila, tisíc a jeden příběh [i] 18:30 Já a moje rodina [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb 22/26 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Vražedné líbánky 24/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 O slušnosti [i] 21:00 Neobyčejné ženy: Josephine [i] 21:50 Hořký sníh [i] 23:30 Léčitel mezi dvěma světy [i] 00:30 Expedice Grand Canyon [i] 00:55 Soudružská móda [i] 01:50 Veselé panie z Windsoru [i] 03:35 Laurel a Hardy: Jdem na to [i] 03:55 Jánuš Kubíček [i] 04:25 Recitál Jana Nedvěda [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Černý korzár [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:40 Dva a půl chlapa III 3, 4 [i] 12:30 Gilmorova děvčata IV 12 [i] 13:30 Dr. House 8 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 17 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Spořádaný lékař 9 [i] 16:30 Přátelé IV 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Kriminálka Miami VII: Napadrť 21 [i] 18:50 Hospoda: Schůze 26 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 39 [i] 21:25 Chlapci a chlapi: Samopal 8 [i] 22:50 Noční Televizní noviny [i] 23:25 Znovuzrozená [i] 01:15 Kriminálka Las Vegas IX: Maska 18 [i] 02:00 Novashopping 02:05 Sue Thomas: Agentka FBI II 17 [i] 02:55 Áčko [i] 03:45 Powder Park 2 [i] 04:35 V dobrém i zlém II 9 [i] 04:55 Přátelé IV 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Knight Rider III: Zbaven služby 8 [i] 08:25 Kutil Tim IV: Sestry a bratři 24 [i] 09:05 M*A*S*H 234 [i] 09:35 M*A*S*H 235 [i] 10:05 Slunečno, místy vraždy II: Rodinná pouta 1 [i] 11:00 Prostřeno! [i] 11:45 Diagnóza vražda II: Hra se smrtí 17 [i] 12:45 Můj přítel Monk V: Pan Monk jde do nemocnice 16 [i] 13:35 Specialisté na vraždy V: Krev a voda 1/2 7 [i] 14:30 Slunečno, místy vraždy II: Duchové minulosti 2 [i] 15:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. I: Závan minulosti 7 [i] 16:15 Julie Lescautová VI: Julie v Paříži 12 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:30 Slunečno, místy vraždy II: Vražedná pláž 11 [i] 23:25 Sběratelé kostí IV: Princezna na hrušce 15 [i] 00:25 Anatomie lži II: Zapomenutá válka 14 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Anatomie lži II: Zapomenutá válka 14 [i] 03:50 Česko na talíři [i] 04:25 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 24-25/170 [i] 07:05 Macocha 97/120 [i] 07:50 Sudkyňa Hatchettová III. 107/130 [i] 08:25 La Tormenta: Pokušenie lásky 51/216 [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Jesse I. 17-18/22 [i] 11:10 Ezel 79/142 [i] 12:00 Sultán 112 [i] 13:10 Larina voľba 55 [i] 14:20 O.C. California II. 11/24 [i] 15:10 Mladí, krásni, skazení 76/131 [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 52/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 153/238 [i] 17:50 V siedmom nebi II. 1/22 [i] 18:45 Máš pravdu, miláčik I. 20/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Najlepšia družička [i] 22:05 Ezel 80/142 [i] 23:05 Ally McBealová I. 15/23 [i] 23:55 Sex v meste II. 7/18 [i] 00:20 Adela show [i] 01:00 Frasier [i] 01:45 Veštiareň [i] 02:45 O.C. California II. 11/24 [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:15 Na streche [i] 04:55 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:25 Dračí klon [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Něco na těch mužích je [i] 13:35 Skleněná past [i] 15:20 Korsický případ [i] 17:05 Malí velcí podvodníci [i] 18:50 Magma [i] 20:35 Mé druhé já [i] 22:15 Bojový oddíl [i] 23:55 Krvavá hostina