Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Dva a pol chlapa V. 14/19 [i] 08:50 Kobra 11 VI. 18/18 [i] 09:45 Kobra 11 VII. 1/14 [i] 10:40 90210: Nová generácia 23/24 [i] 11:30 PLÁŽ 33 [i] 12:35 Zámena manželiek: Zmena alebo rozvod! [i] 13:50 Rýchle Televízne noviny [i] 13:55 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 17/22 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia V. 16-17/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa V. 15/19 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IX. 4/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 [i] 21:30 Expozitúra 13/16 [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 Jack Hunter: Kliatba Achnatonovej hrobky [i] 01:25 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 21/22 [i] 02:10 Hrdinovia III. 21/25 [i] 02:50 Chuck II. 17/22 [i] 03:30 Kobra 11 VI. 17/18 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Sila lásky IV. 130 [i] 06:35 Sila lásky V. 215 [i] 07:25 Správy STV [i] 08:05 Góly - body - sekundy [i] 08:10 Traja medvedíci: Osamelý strom 7 [i] 08:35 Safari za kuchyňou: Volanie divočiny 6/11 [i] 09:05 Tajomný ostrov 31/44 [i] 09:35 Obchod so šťastím: Vytriezvenie 41 [i] 10:10 Obchod so šťastím: Konce a začiatky 42 [i] 10:40 S Talianom v kuchyni: Cassoeula [i] 11:20 Sila lásky IV. 131 [i] 12:10 Takí sme boli: Eva Večerová [i] 13:30 Divoký anjel 229 [i] 14:15 Helenine oči 1/18 [i] 15:05 Doktor z hôr: Podaj mi ruku, drahá 24/45 [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 216 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:35 Helicops: Jonnyho posledná show [i] 18:20 S Talianom v kuchyni: Pizza [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Filmoviedky: Obhliadka [i] 21:30 Kto hovorí pravdu? [i] 22:05 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Otrasená 22/24 [i] 22:50 Nočné správy [i] 23:00 Počasie [i] 23:03 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Helicops: Jonnyho posledná show [i] 23:55 Helenine oči 1/18 [i] 00:35 Divoký anjel 229 [i] 01:20 Kto hovorí pravdu? [i] 02:10 Takí sme boli: Eva Večerová [i] 03:20 Diabetes mellitus a recepty na zdravie [i] 04:10 Nočné správy [i] 04:20 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy - Hírek [i] 07:30 Mestá a tváre: Rožňava [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Podmorský svet Chorvátska III.: Savudrija [i] 09:00 Leto s telkou: Príbehy koníka Mateja [i] 09:10 Páni zo semafora [i] 09:20 Posledné hry [i] 10:15 Labyrint: Evaristove revolúcie [i] 11:05 Mojich sedem divov: Martin Porubjak [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:15 ArtSpektrum [i] 12:20 Ujo Mišenko-tanečník zo Šariša [i] 12:40 D ako divadlo,T ako Trnava [i] 13:15 Siesta: Elixír [i] 13:40 Chalupárium alebo Keď v meste padla... [i] 14:45 Medicína: Medicína - Detská ortopédia [i] 15:50 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Noc na hrade Z;Život a smrť Valenta Balašu [i] 16:45 Vzbúrené mesto 2/3 [i] 17:40 Čarovný svet animovaného filmu: Dvaja majstri [i] 17:55 Súčasné bývanie 1/20 [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:45 Šport minulých liet: 1971-1972 [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:53 (Ne)celebrity: Pedro Gonzales [i] 20:05 Prípad Natasche Kampuschovej [i] 20:55 Nie si sama [i] 21:25 Pozvánka do divadla: Oko za oko [i] 22:45 Udalosti ČT [i] 23:33 6 miliárd názorov [i] 23:35 Správy STV "N" [i] 00:15 ArtSpektrum [i] 00:20 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 07:40 Súdna sieň: Vymenené [i] 09:50 Dom snov II. 15 [i] 10:45 EXTRÉMNE PRÍPADY: Cigánska fašírka 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Mafiánova dcéra [i] 15:00 Profesionáli IV.: Profibomba 10 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Uštvala ma [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Chudera mamička 21 [i] 21:30 Kosti IV. 6,7 [i] 23:30 Webmaster: Kuly [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 3 [i] 01:30 Ochrancovia 11 [i] 02:10 Californication - Orgie v Kalifornii I. 4 [i] 02:40 Mafstory: Zločin a trest [i] 03:25 Californication - Orgie v Kalifornii I. 4 [i] 03:50 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 61 [i] 08:15 Matlock VII. 18/18 [i] 09:20 Smer juh 20,21 [i] 11:10 Podvodníci I. 13/13 [i] 12:10 M*A*S*H 144,145 [i] 13:05 Faktor strachu V. 15 [i] 14:05 Takešiho hrad II. 52 [i] 14:35 Simpsonovci VI. 18,19 [i] 15:35 Griffinovci III. 4 [i] 16:00 Futurama III. 3 [i] 16:30 Nitro Circus I. 1/12 [i] 17:05 Dom snov II. 15 [i] 18:00 RISKUJ [i] 18:45 Akty X V. 8 [i] 19:40 Riskni milión! [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 4 [i] 21:10 Faktor strachu V. 15 [i] 22:00 Konstáblova smrť [i] 23:55 Akty X V. 8 [i] 00:40 Smer juh 21 [i] 01:30 Nitro Circus I. 1/12 [i] 01:50 Diagnóza: Vražda II. 1,2/22 [i] 03:20 Láska a pomsta 185 [i] 04:05 Loď lásky 17 [i] 04:50 Zasľúbená zem 52,53 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět II.: Trofeje 11/22 [i] 07:55 Posel ztracených duší V. 17/22 [i] 08:50 Umíte tančit? VI. 21/32 [i] 09:45 Drzá Jordan 12/23 [i] 10:40 Merlin III. 12/13 [i] 11:35 Ztracený svět II.: Trofeje 11/22 [i] 12:30 Umíte tančit? VI. 22/32 [i] 13:25 Dr. House VI. 20/22 [i] 14:20 Posel ztracených duší V. 17/22 [i] 15:15 Drzá Jordan 12/23 [i] 16:10 Ztracený svět II.: Královna Woo Doo 12/22 [i] 17:05 Merlin III. 13/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 21/22 [i] 19:00 Drzá Jordan 13/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 18/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince VII. 17/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 3/13 [i] 00:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 9/13 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6/24 [i] 01:50 Myšlenky zločince VII. 17/24 [i] 02:35 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 9/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Auto pro vojáka [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Lov divokých hus [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Čichám, čichám velké problémy [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 4 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Hodina létání [i] 10:00 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 57 [i] 10:55 Nutné k přežití: Extrémní poušť [i] 11:50 Rození obchodníci: Ford Cosworth [i] 12:45 Opravna vraků: Camaro vysokoškolačky [i] 13:40 Americký chopper: Přijaté pozvání [i] 14:35 Špinavé práce: Holič zvířat [i] 15:30 Bořiči mýtů: Aljaška - speciál 2 [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Mohawkové a bláznivost, dobrota a radost [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 5 [i] 18:15 Říční příšery: úkryt obrů 2 [i] 19:10 Jak se to dělá: Madla eskalátorů/ zvýrazňovače/kytarové struny/paruky [i] 19:40 Jak to dělají?: Hasicí přístroje/výletní lodě [i] 20:05 Rychlokurz 3 [i] 20:35 Rychlokurz 4 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Duelové dilema [i] 21:55 Hrůzné okamžiky 7 [i] 22:50 Gangy očima Rosse Kempa: Jamajka [i] 23:45 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 00:40 Rychlokurz 3 [i] 01:10 Rychlokurz 4 [i] 01:40 Hrůzné okamžiky 7 [i] 02:40 Gangy očima Rosse Kempa: Jamajka [i] 03:40 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 04:35 Jak se to dělá: Madla eskalátorů/ zvýrazňovače/kytarové struny/paruky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Bolkoviny [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 ASHA: Maskatýři 4/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi kozorožce 59,60/78 [i] 09:00 Letohrátky: Nečekaný únos 28/52 [i] 09:25 Bláznivé lásky: Nejlepší roky našeho života 50/52 [i] 10:25 Hříšní lidé Města pražského: Telegram z Neapole 8 [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Televarieté [i] 13:55 13. komnata Kamily Magálové [i] 14:25 Území bílých králů: Otrávená voda 4/7 [i] 15:15 Rudá Divuše [i] 16:05 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Černé ovce [i] 17:10 Na kus řeči [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Hraběnky: Milionář 13/17 [i] 20:55 Neobyčejné životy [i] 21:50 Den dobrých skutků [i] 23:00 Hvězdy MHF Český Krumlov 2012 [i] 23:05 Californication IV: Odmítnutá 7/12 [i] 23:35 Losování Euromiliony 23:40 MI5 IV 5/10 [i] 00:30 Film o filmu Konfident [i] 00:45 Kalendárium [i] 00:55 Chalupa je hra [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:15 Přezůvky s sebou [i] 02:55 Cestování s dětmi [i] 04:05 Kde bydlely princezny [i] 04:35 Tři chlapi a dáma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Rodinné příběhy: Montáž 1/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 O češtině [i] 09:20 Svět dálnic [i] 10:45 Magdalena [i] 11:40 Valdéz, ráj velryb [i] 12:40 Moderní architektura na Slovensku [i] 13:35 Vojtěch Jasný - život a film [i] 15:00 Putování za vínem: Chile II [i] 15:30 Přežijeme na naší planetě? 8/8 [i] 16:30 Rodinné příběhy: Montáž 2/6 [i] 17:00 Mstitelka Zora [i] 18:35 Perly: Čertův švagr [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb: Pořádné leknutí by mělo stačit! 21/26 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Láhev 23/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dozorkyní ve Státech 1/2 [i] 20:55 Rok 68: Naděje 1/3 [i] 21:50 Filmový klub: Americké nezávislé léto [i] 23:30 Evropa jedna báseň: Neringa Abrutyte [i] 23:35 Evropa jedna báseň: Dimitri Vazemsky [i] 23:45 Přežili jsme svoje děti [i] 00:45 Pařížská mírová konference 1919 [i] 02:20 Postřehy odjinud [i] 02:25 Babylon [i] 02:50 Evropa jedna báseň: Dimitris P. Kraniotis [i] 03:00 Evropa jedna báseň: Roland Acsai [i] 03:05 Evropa jedna báseň: Stanka Hrastelj [i] 03:15 Evropa jedna báseň: Manfred Chobot Rakouský básník očima režiséra . [i] 03:25 V zubech nůž pokory [i] 03:50 Joža Uprka - barvy a písně [i] 04:25 Strážnice 2008 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Číslo 5 žije 2 [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Dva a půl chlapa III 1, 2 [i] 12:30 Gilmorova děvčata IV 11 [i] 13:30 Dr. House 7 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 16 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Pohádka o odpuštění 8 [i] 16:30 Přátelé IV 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Kriminálka Miami VII: Vlk v rouše beránčím 20 [i] 18:50 Hospoda: Dlužník 25 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 38 [i] 21:25 Comeback: Simonina volba 14 [i] 22:00 Kriminálka Las Vegas XI: Otec nevěsty 20 [i] 22:55 Noční Televizní noviny [i] 23:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Posttraumatická porucha 9 [i] 00:25 Kriminálka Las Vegas IX: Dál, dál, dál 16 [i] 01:15 Kriminálka Las Vegas IX: Bez východiska 17 [i] 02:00 Novashopping 02:05 Sue Thomas: Agentka FBI II 16 [i] 02:55 Áčko [i] 03:45 Powder Park 1 [i] 04:35 V dobrém i zlém II 8 [i] 04:55 Přátelé IV 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Knight Rider III: Zkažená jablka 7 [i] 08:25 Kutil Tim IV: Sledovaný muž 23 [i] 09:05 M*A*S*H 232 [i] 09:35 M*A*S*H 233 [i] 10:05 Slunečno, místy vraždy I: Zločin na golfovém hřišti 13 [i] 11:00 Prostřeno! [i] 11:45 Diagnóza vražda II: Stín minulosti 16 [i] 12:45 Můj přítel Monk V: Pan Monk a opravdu, opravdu mrtvý chlap 15 [i] 13:35 Specialisté na vraždy V: Všechny moje lásky 6 [i] 14:30 Slunečno, místy vraždy II: Rodinná pouta 1 [i] 15:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. I: K nerozeznání 6 [i] 16:15 Julie Lescautová VI: Nový život 11 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Léto s Italem [i] 22:15 Sběratelé kostí V: Trpaslík v bahně 7 [i] 23:10 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 1 [i] 00:10 Anatomie lži II: Čistá pravda 13 [i] 01:05 Rozvedený se závazky: Trénink 12 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Anatomie lži II: Čistá pravda 13 [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Čistá láska 22-23/170 [i] 07:10 Macocha 96/120 [i] 08:00 Sudkyňa Hatchettová III. 106/130 [i] 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 50/216 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Jesse I. 15-16/22 [i] 11:20 Ezel 78/142 [i] 12:10 Sultán 111 [i] 13:15 Larina voľba 54 [i] 14:25 O.C. California II. 10/24 [i] 15:15 Mladí, krásni, skazení 75/131 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 51/216 [i] 17:05 Keď budeš moja 152/238 [i] 18:00 V siedmom nebi I. 22/22 [i] 18:55 Máš pravdu, miláčik I. 19/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Sultán 112 [i] 21:30 Larina voľba 55 [i] 22:30 Ezel 79/142 [i] 23:25 Ally McBealová I. 14/23 [i] 00:15 Sex v meste II. 6/18 [i] 00:45 Adela show [i] 01:25 Frasier [i] 02:10 Veštiareň [i] 03:10 L.O.V.E. [i] 03:55 Na streche [i] 04:35 Anderov rebrinák [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:40 Malý Indián [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Magická hlubina 2 [i] 13:40 Mamut [i] 15:25 Duše jako kaviár [i] 17:20 Něco na těch mužích je [i] 18:50 Skleněná past [i] 20:30 Ztráta paměti [i] 22:10 Air Marshal [i] 23:50 Divoký Mesiáš [i] 01:30 Hrozba v poušti [i] 03:00 Neznámý vojín [i] 04:35 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:15 Olympiáda [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 13:00 Jezdectví [i] 13:10 Business Class [i] 13:15 Watts [i] 14:00 Olympiáda [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:15 Tenis [i] 23:00 Cestovní vozy [i] 23:30 Motorky [i] 00:15 Motorky [i] 00:45 Motorky [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 5 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Hraničář 13 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Po zlém 1.část 22 [i] 08:20 Pohotovost 4: Otcové a synové 7 [i] 09:20 Vánoční anděl [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 7: Po zlém 2.část 1 [i] 12:20 Pohotovost 4: Podivná show 8 [i] 13:20 Milionový lékař 1: Kdo chce s vlky výti 6 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 7: Odpočítávání 2 [i] 15:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk má nového psychiatra 7 [i] 16:20 Vánoční polibek [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Jakeovy ženy 15 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk jde na rockový koncert 8 [i] 20:20 Milionový lékař 1: Co je šeptem, to je čertem 7 [i] 21:20 PREMIÉRA FILM Dvojčata [i] 23:20 Rychle a zběsile [i] 01:20 Médium 6: Jednou za život 8