TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Kobra 11 VI. 16-17/18 [i] 10:20 90210: Nová generácia 22/24 [i] 11:05 PLÁŽ 33 - VYHADZOV [i] 13:00 Škaredá Betty III. 20/24 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 16/22 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia V. 14-15/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa V. 14/19 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IX. 3/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 - NÁSTUP [i] 21:30 Zámena manželiek: Zmena alebo rozvod! [i] 23:05 Dva a pol chlapa VIII. 12/16 [i] 23:35 Nočné Televízne noviny [i] 00:00 Náhla smrť [i] 01:50 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 20/22 [i] 02:30 Hrdinovia III. 20/25 [i] 03:10 Chuck II. 16/22 [i] 03:55 Kobra 11 VI. 16/18 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Ushuaia - expedície do prírody V.: Indonézia/Filipíny - Tajné kódy prírody 2 [i] 05:50 Slovensko v obrazoch [i] 06:15 Svet v obrazoch [i] 06:35 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 07:05 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 07:20 Správy STV [i] 08:00 Traja medvedíci: Pomsta škriatkov 6 [i] 08:30 Safari za kuchyňou: Pytliak 5/11 [i] 09:05 Tajomný ostrov 30/44 [i] 09:35 Obchod so šťastím: Trpké lásky 40 [i] 10:10 Sila lásky IV. 130 [i] 11:00 Takí sme boli: Radoslav Brzobohatý [i] 12:15 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 12:55 LOH 2012 Londýn: Záverečný ceremoniál [i] 15:55 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16.00 [i] 16:10 Góly - body - sekundy [i] 16:15 Sila lásky V. 215 [i] 17:05 Vojna kuchárov [i] 17:35 Helicops: Medzi nebom a peklom [i] 18:20 S Talianom v kuchyni: Cassoeula [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Svadba a iné katastrofy [i] 21:40 Tandemy - Maroš Kramár [i] 22:10 Nočné správy [i] 22:20 Počasie [i] 22:23 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Hlavný podozrivý II. 6/11 [i] 00:10 Helicops: Medzi nebom a peklom [i] 00:55 Svadba a iné katastrofy [i] 02:30 Hlavný podozrivý II. 6/11 [i] 04:10 Bienále ilustrácií Bratislava 2011 [i] 04:25 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Mestá a tváre: Ružomberok [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Iskriace povetrie [i] 09:00 Leto s telkou: Príbehy koníka Mateja [i] 09:10 Páni zo semafora [i] 09:20 Praženica [i] 10:10 Labyrint: Sen o Kempelenovi [i] 11:05 Mojich sedem divov: Ján Drgonec [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:10 ArtSpektrum [i] 12:15 Vyšívané obrázky zo Šoporne [i] 12:35 Siesta: Elixír [i] 13:05 Chalupárium alebo Keď v meste padla... [i] 13:55 Pod hasprunskou slivkou [i] 14:40 Medicína: Medicína - Komu pomôže intervenčná radiológia? [i] 15:50 Juraj Kubánka [i] 16:45 Vzbúrené mesto 1/3 [i] 17:35 Čarovný svet animovaného filmu: Studňa lásky [i] 17:55 Podmorský svet Chorvátska III.: Savudrija [i] 18:25 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 O čom je život podľa...: Vilmy Jamnickej [i] 19:00 Správy STV "N" [i] 19:40 Správy - Hírek [i] 19:50 Počasie [i] 19:55 Medicína: Medicína - Poruchy príjmu potravy (Anorexia, Bulímia) [i] 20:55 Nie si sám: Otec na dobu neurčitú [i] 21:25 Letné kino na Dvojke: Výťah na popravisko [i] 22:55 Súvislosti (alebo) Pokus o V.M. [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:18 6 miliárd názorov [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i] 01:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 07:40 Súdna sieň: Traja v jednom byte [i] 09:45 Dom snov II. 14 [i] 10:45 EXTRÉMNE PRÍPADY: Sestra a brat 1 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Veľké rodinné stretnutie [i] 14:55 K-9: Súkromný detektív [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Krb [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Slečna na stráženie 2 [i] 22:30 Mafiánova dcéra [i] 00:35 Hoď svišťom: Mama mia [i] 01:20 Prekliaty dom [i] 02:45 Californication - Orgie v Kalifornii II. 2 [i] 03:15 Mafstory: Deti [i] 03:55 Prekliaty dom [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska a pomsta 183 [i] 06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 60 [i] 08:15 Matlock VII. 17 [i] 09:20 Smer juh 18,19 [i] 11:10 Podvodníci I. 12 [i] 12:10 M*A*S*H 142,143 [i] 13:05 Faktor strachu V. 14 [i] 14:05 Takešiho hrad II. 51 [i] 14:35 Simpsonovci VI. 16,17 [i] 15:35 Griffinovci III. 3 [i] 16:00 Futurama III. 2 [i] 16:30 Nitro Circus II. 9/9 [i] 17:05 Dom snov II. 14 [i] 18:00 RISKUJ [i] 18:30 Akty X V. 7 [i] 19:30 Faktor strachu V. 14 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 3 [i] 21:10 Faktor strachu V. 14 [i] 22:00 Podvodníci II. 14,15/15 [i] 23:55 Dexter IV. 10 [i] 00:50 Akty X V. 7 [i] 01:30 Nitro Circus II. 9/9 [i] 01:55 Diagnóza: Vražda I. 18,19/19 [i] 03:20 Láska a pomsta 184 [i] 04:05 Loď lásky 16 [i] 04:50 Zasľúbená zem 50,51 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět II.: Pramen 10/22 [i] 07:55 Posel ztracených duší V. 16/22 [i] 08:50 Umíte tančit? VI. 20/32 [i] 09:45 Drzá Jordan 11/23 [i] 10:40 Merlin III. 11/13 [i] 11:35 Ztracený svět II.: Pramen 10/22 [i] 12:30 Umíte tančit? VI. 21/32 [i] 13:25 Dr. House VI. 19/22 [i] 14:20 Posel ztracených duší V. 16/22 [i] 15:15 Drzá Jordan 11/23 [i] 16:10 Ztracený svět II.: Trofeje 11/22 [i] 17:05 Merlin III. 12/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 20/22 [i] 19:00 Drzá Jordan 12/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 17/22 [i] 21:00 CSI: New York VII. 10/22 [i] 22:00 Charlieho andílci [i] 23:55 Zachraň mě VI. 18/19 [i] 00:55 CSI: New York VII. 10/22 [i] 01:50 Charlieho andílci [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: USS Gravely [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce: Sběrač krokodýlích vajec [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Ostrov [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 3 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Spoluviník parní dělo [i] 10:00 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 56 [i] 10:55 Nutné k přežití: Severní Austrálie [i] 11:50 Rození obchodníci: Jensen Interceptor [i] 12:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Den soudu [i] 13:40 Americký chopper: Motocykl pro Hair Club For Men, 1. část; motorka pro Carolina Carports, 2. část [i] 14:35 Špinavé práce: Lov divokých hus [i] 15:30 Bořiči mýtů: Houpačka [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Čichám, čichám velké problémy [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 4 [i] 18:15 Říční příšery – na návštěvě u domorodců [i] 19:10 Jak se to dělá: Vzduchové filtry/kulečníková tága/ledové sochy/obleky [i] 19:40 Jak to dělají?: Černé pivo/hedvábí/konzervování [i] 20:05 Opravdový podvod 10 [i] 20:35 Opravdový podvod 11 [i] 21:00 Armáda jednoho: Nejnebezpečnější chlap v okolí [i] 21:55 Nic osobního: Mladé pušky [i] 22:50 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: USA [i] 23:45 Téměř jsem to nepřežil: Noční můra v kaňonu [i] 00:40 Opravdový podvod 10 [i] 01:10 Opravdový podvod 11 [i] 01:40 Armáda jednoho: Nejnebezpečnější chlap v okolí [i] 02:40 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: USA [i] 03:40 Téměř jsem to nepřežil: Noční můra v kaňonu [i] 04:35 Jak se to dělá: Vzduchové filtry/kulečníková tága/ledové sochy/obleky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Lavice, moje žena a já [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 ASHA: Nová epocha 3/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi helikoptéru 57,58/78 [i] 09:00 Letohrátky: Velká letecká loupež 27/52 [i] 09:20 Bláznivé lásky: Mezi tebou a mořem 49/52 [i] 10:20 Chalupáři: Režisér 8/11 [i] 11:05 Chalupa je hra [i] 11:30 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Televarieté [i] 13:50 13. komnata Jiřího Krampola [i] 14:20 Území bílých králů: Tajná chodba 3/7 [i] 15:10 Hadač od Saidovy zahrady [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:15 Na kus řeči [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Hříšní lidé Města pražského: Telegram z Neapole 8 [i] 20:55 Vlak dětství a naděje: Válka si nevybírá 4/6 [i] 22:00 Reportéři ČT [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 MI5 IV 5/10 [i] 23:55 Profesionálové [i] 00:45 Toulavá kamera [i] 01:15 Sváteční slovo básníka Petra Hrušky [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 02:35 Přezůvky s sebou [i] 03:20 Kde bydlely princezny [i] 03:35 Smrt v kruhu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:00 Osobnost na Dvojce [i] 09:05 Klíč [i] 09:30 Expedice Grand Canyon [i] 10:00 Čtvero Alp [i] 10:55 Československo ve zvláštních službách: Přátelé poradci 16/19 [i] 11:55 České kořeny ve Švýcarsku [i] 13:10 Československý filmový týdeník 1962 898/2379 [i] 13:25 Hranica [i] 14:40 Pařížská mírová konference 1919 [i] 16:15 O češtině [i] 16:30 Rodinné příběhy: Montáž 1/6 [i] 17:00 Lotosová lucerna [i] 18:25 Mila, tisíc a jeden příběh [i] 18:30 Mire Bala Kale Hin - Romské pohádky [i] 18:40 Knížka do batůžku [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Phineas a Ferb: A přijíždí Bettys / Létající rybář 20/26 [i] 19:25 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Opravdu vydařené narozeniny 22/80 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Děti ve válce 1/2 [i] 20:55 Skrytá historie diamantů [i] 21:50 Velikáni filmu: Francis Ford Coppola [i] 23:55 Čas opilých koní [i] 01:10 Reggae: Kořeny [i] 02:45 Zlato pro Elišku [i] 03:40 České kořeny ve Švýcarsku [i] 04:50 Dolanka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 První liga 2 [i] 11:00 S tebou je mi líp 19 [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:40 Zapomenuti 17 [i] 12:30 Gilmorova děvčata IV 10 [i] 13:30 Dr. House 6 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 15 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Jed 7 [i] 16:30 Přátelé IV 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Kriminálka Miami VII: Tým v ohrožení 19 [i] 18:45 Hospoda: Bomba 24 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 37 [i] 21:25 Kriminálka Anděl II: Minuta ticha [i] 22:45 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Mr. & Mrs. Bloom: Bez dcery neodejdu 5 [i] 00:05 Huff II 1 [i] 01:15 Novashopping 01:25 Žhavé kočky 7, 8 [i] 02:20 Sue Thomas: Agentka FBI II 15 [i] 03:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Knight Rider III: K.I.T.T. versus K.A.A.R. 6 [i] 08:25 Kutil Tim IV: Wilsonova přítelkyně 22 [i] 09:05 M*A*S*H 230 [i] 09:35 M*A*S*H 231 [i] 10:05 Slunečno, místy vraždy I: Skandál 12 [i] 11:00 Prostřeno! [i] 11:45 Diagnóza vražda II: Klauzule nepopiratelnosti 15 [i] 12:45 Můj přítel Monk V: Pan Monk navštěvuje farmu 14 [i] 13:35 Specialisté na vraždy V: Pokrevní pouto 5 [i] 14:30 Slunečno, místy vraždy I: Zločin na golfovém hřišti 13 [i] 15:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. I: Korejská spojka 5 [i] 16:15 Julie Lescautová VI: Vybočení z mezí 10 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Partička [i] 22:10 Vnitřní nepřítel [i] 00:15 Nedokonalé zločiny IV: V přímém přenosu 12 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Nedokonalé zločiny IV: V přímém přenosu 12 [i] 04:00 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Čistá láska 20-21/170 [i] 07:10 Macocha 95/120 [i] 07:55 Sudkyňa Hatchettová III. 105/130 [i] 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 49/216 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Navzdory všetkému: Príbeh Marilyn Gambrellovej [i] 12:05 Larina voľba 52-53 [i] 14:25 O.C. California II. 9/24 [i] 15:15 Mladí, krásni, skazení 74/131 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 50/216 [i] 17:05 Keď budeš moja 151/238 [i] 18:00 V siedmom nebi I. 21/22 [i] 18:55 Máš pravdu, miláčik I. 18/24 [i] 19:20 Frasier [i] 20:15 Sultán 111 [i] 21:30 Larina voľba 54 [i] 22:30 Ezel 78/142 [i] 23:20 Ally McBealová I. 13/23 [i] 00:15 Sex v meste II. 5/18 [i] 00:40 Adela show [i] 01:10 Frasier [i] 01:55 Veštiareň [i] 02:55 O.C. California II. 9/24 [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Tristan a Izolda [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Hladina adrenalinu [i] 13:45 Prokletý [i] 15:25 Prime [i] 17:20 Magická hlubina 2 [i] 18:55 Mamut [i] 20:35 Neznámý vojín [i] 22:20 Hrozba v poušti [i] 23:55 Skrytá agenda [i] 01:35 Nine [i] 03:25 Klepání na nebeskou bránu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 10:15 Olympiáda [i] 11:30 Business Class [i] 11:45 Motorky [i] 12:30 Motorky [i] 13:15 Motorky [i] 14:00 Watts [i] 14:45 Olympiáda [i] 16:30 Tenis [i] 17:00 Tenis [i] 20:45 Watts [i] 21:15 Wrestling [i] 21:45 Wrestling [i] 22:45 Olympiáda [i] 00:30 Olympiáda [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 7: Muž přes palubu 12 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Jakobův žebřík 21 [i] 08:20 Pohotovost 4: Nulový bod 6 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 8: 7. díl 7 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Po zlém 1.část 22 [i] 12:20 Pohotovost 4: Otcové a synové 7 [i] 13:20 Diagnóza vražda 7: Hraničář 13 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 7: Po zlém 2.část 1 [i] 15:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk na kolejním srazu 6