TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Scooby Doo, ako sa máš II. 4-5/14 [i] 06:40 Dobrodružstvo malej pandy [i] 08:05 Můj brácha má prima bráchu [i] 09:50 Priatelia V. 12/24 [i] 10:20 Dva a pol chlapa V. 13/19 [i] 10:40 Prázdniny v Amerike [i] 12:30 FBI v sukniach [i] 14:10 Do hlbiny [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Kráska a tá druhá (HD) [i] 17:55 Vo štvorici po Slovensku [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 - VYHADZOV - LIVE [i] 22:00 Vo štvorici po Slovensku [i] 22:50 World Trade Center [i] 01:10 Sniper 2 [i] 02:35 World Trade Center [i] 04:30 Kobra 11 VI. 14/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 05:55 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 06:05 Správy STV [i] 06:45 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 07:15 Jurošík: Jurošík a medveď Michal [i] 07:25 Jurošík: Jurošík a ježibaba Filoména [i] 07:35 Včielka Maja: Maratón [i] 08:00 Traja medvedíci: Pomsta škriatkov 6 [i] 08:25 Fidlibum [i] 08:55 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:35 Leto s Katkou: Nápoj lásky 4/7 [i] 10:05 Frajeri a frajerky [i] 11:15 Alžbetin dvor: Volanie vetra 6/6 [i] 12:40 Poklady.sk: Slovensko v Cerne [i] 13:00 Hurá do záhrady [i] 13:35 On Air [i] 14:00 LOH 2012 Londýn: Moderná gymnastika [i] 16:20 Krištof Kolumbus 2 [i] 17:35 Nebíčko v papuľke [i] 18:10 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 18:20 LOH 2012 Londýn: Päť olympijských kruhov [i] 18:30 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Pošta pre teba - návraty [i] 21:15 LOH 2012 Londýn: Atletika [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:10 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 22:45 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 22:55 Podliak [i] 00:35 Krištof Kolumbus 2 [i] 01:50 On Air [i] 02:10 Podliak [i] 03:35 Cirkus, Cirkus 2010 [i] 04:30 Nebíčko v papuľke [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:30 Živá panoráma [i] 09:20 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 09:50 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 10:00 LOH 2012 Londýn: Atletická chôdza - muži [i] 10:30 LOH 2012 Londýn: Kanoistika - finále [i] 12:00 LOH 2012 Londýn: Volejbal bronz - zeny [i] 14:15 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 14:30 LOH 2012 Londýn: Cross Cuntry - ženy [i] 16:00 LOH 2012 Londýn: Futbal - muži - zlato [i] 18:00 LOH 2012 Londýn: Basketbal bronz - ženy [i] 19:50 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 20:00 LOH 2012 Londýn: Volejbal zlato - ženy [i] 21:30 LOH 2012 Londýn: Hádzaná zlato - ženy [i] 23:30 LOH 2012 Londýn: Basketbal - zlato - ženy [i] 00:00 Záznamy z LOH [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 05:45 Kutil Manny III. [i] 06:30 Aladin I. [i] 06:50 Rozprávková jazda [i] 07:15 Beyblade Metal Fusion [i] 07:40 Bakugan [i] 08:10 Malý Bigfoot [i] 10:10 Herbie: Na plný plyn [i] 12:20 Nancy Drewová [i] 14:10 Sebaobrana [i] 16:15 Vražedné vidiny - Danielin príbeh [i] 18:15 Kutyil s.r.o. II.: Milenka 7 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Zbohom, Prada [i] 22:50 Sunshine [i] 01:10 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 02:50 Sebaobrana [i] 04:20 Vražedné vidiny - Danielin príbeh [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Láska v Istanbule 39 [i] 06:45 Moderné veštenie [i] 07:45 Loď lásky 23,24 [i] 09:40 Život na zámku: Brat, Súd 27,28 [i] 11:50 Big Ben XII 6 [i] 13:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 14,15 [i] 15:50 Matlock VIII. 11,12 [i] 17:55 MacGyver 99,100 [i] 20:00 Policajt v Hongkongu [i] 22:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 14,15 [i] 00:00 Sladký život PLAYMATE III. 8,9 [i] 00:45 McBride: Ako buldog [i] 02:10 Veľký [i] 03:50 Cyranov ostrov 4 [i] 04:15 Perry Mason: Prípad vojnovej ozveny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Obhájci 10/18 [i] 07:55 Advokáti V. 14/22 [i] 08:45 Ztracený svět III.: Hora mrtvého muže 7/22 [i] 09:40 Andromeda III.: Zachráněni proti své vůli 3/22 [i] 10:35 Andromeda III.: V čí prospěch? 4/22 [i] 11:30 The Amazing Race XIX. 11/12 [i] 12:25 Advokáti V. 15/22 [i] 13:20 Obhájci 11/18 [i] 14:15 Boj o čas III. 7/22 [i] 15:15 Boj o čas III. 8/22 [i] 16:20 Firma 1/22 [i] 18:00 Posel ztracených duší V. 21/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší V. 22/22 [i] 20:00 Profil zločinu II. 11/12 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 17/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 2/13 [i] 23:55 Dívka odjinud 11/13 [i] 00:50 Profil zločinu II. 11/12 [i] 01:50 Posel ztracených duší V. 21/22 [i] 02:35 Posel ztracených duší V. 22/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Camaro vysokoškolačky [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Jízda: Rychle vpřed, rychle vzad [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 07:45 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 09:05 Impozantní lodě: MV Beluga Bremen [i] 10:00 Zlato Beringova moře: Zlatonosná zemina [i] 10:55 Zlato Beringova moře: Jedna špatná transakce [i] 11:50 Zlato Beringova moře: Odsávání [i] 12:45 Zlato Beringova moře: Pohřební loď Vikingů [i] 13:40 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 14:35 Rozebráno: Malování [i] 15:05 Rozebráno: Energetická účinnost [i] 15:30 Stěhování obrů 6 [i] 16:25 Jak se to dělá: Podvodní roboti/lasagne/pásové pily/túry na lyžích [i] 16:55 Vyrobeno v továrně 37 [i] 17:20 Krizové situace pod kontrolou: Přístavy v Los Angeles [i] 18:15 Černé nebe: Obrození tanku Badger [i] 19:10 Jak se to dělá: Bronzové zvony/Dřevěné vrtule letadla/Uhelné brikety [i] 19:40 Jak se to dělá: Zavírací nože/Stožáry elektrických transformátorů/Výrobky z mastku [i] 20:05 Nespoutaná reakce: Oheň a led [i] 21:00 Idiot na cestách: Plavání s delfíny [i] 21:55 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 22:50 Dvojí přežití: Uvíznout v blátě [i] 23:45 Hrůzné okamžiky: Smrtelný kouzelnický trik [i] 00:40 Nespoutaná reakce: Oheň a led [i] 01:40 Idiot na cestách: Plavání s delfíny [i] 02:40 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 03:40 Jak se to dělá 5 [i] 04:05 Dvojí přežití: Uvíznout v blátě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VIII: Kam se schovat 4/22 [i] 05:45 Etiketa [i] 06:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 07:00 Film o filmu Tady hlídám já! [i] 07:15 Království křivých zrcadel [i] 08:30 Měsíční medvídek a jeho kamarádi [i] 09:40 Lassie [i] 11:20 Úsměvy Josefa Kemra [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Auto Moto Revue [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Svět ČT [i] 13:25 O princi Bečkovi [i] 14:05 Třetí táta [i] 15:10 Manéž Bolka Polívky [i] 16:20 Strach nad městem [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:45 Večerníček [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 20:55 Já a moji synové... [i] 22:05 Angelika a sultán [i] 23:40 Losování Euromiliony 23:45 Tajemné okno [i] 01:15 Auto Moto Revue [i] 01:40 Sváteční slovo kazatele Církve adventistů Jindřicha Černohorského [i] 01:45 Výpravy [i] 02:05 Ostrovy zapomenutého klidu [i] 02:40 Zahrada je hra [i] 03:00 Vyzkoušejte si... [i] 03:25 Školení [i] 03:40 Kamenný řád [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 LOH Londýn 2012 [i] 08:15 LOH Londýn 2012 [i] 08:15 Vodní pólo / semifinále, muži 09:00 Fotbal / muži, bronz 10:00 Atletika / závod chůze 50km, muži 12:45 Volejbal / ženy, bronz 14:30 Házená / 2. semifinále, muži 16:00 Fotbal / muži, finále 17:50 Gambrinus liga [i] 20:00 LOH Londýn 2012 [i] 20:00 Volejbal / ženy, finále 21:00 Pozemní hokej / muži, finále 22:00 Basketbal / ženy, finále 00:00 Házená / ženy, finále 01:30 LOH Londýn 2012 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 V dobrém i zlém II 3 [i] 05:30 Přátelé IV 3 [i] 05:50 Novashopping 06:30 Skippy 26 [i] 07:00 Pepek námořník [i] 07:15 Co nového Scooby-Doo? II 13 [i] 07:40 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 7 [i] 08:05 Tučňáci z Madagaskaru 21 [i] 08:35 Čarodějka Tara 11 [i] 09:05 Hannah Montana navěky IV 8, 9 [i] 10:00 Kung Fu máma [i] 12:10 Fantom Morrisvillu [i] 14:10 Můj přítel Monk VIII 10 [i] 15:00 Mr. Bean: Udělej si sám, pane Beane [i] 15:35 Konec starých časů [i] 17:15 Láska na hlídání [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho [i] 23:10 Přepadení 2: Temné území [i] 01:15 Živý kokon [i] 02:55 Novashopping 03:00 DO-RE-MI [i] 04:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:45 V dobrém i zlém II 4, 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Mistr Manny I: Slepení pomocníci; Malování 1 [i] 07:45 M*A*S*H 228 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Columbo: Podivní spojenci [i] 11:30 Mořská panna [i] 13:35 Rozvod po francouzsku [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru VII: Špatné zprávy [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zralé víno [i] 22:10 Král Škorpion [i] 00:05 Satan přichází [i] 02:05 Volejte Věštce [i] 03:50 Miláčci [i] 04:35 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Anderov rebrinák [i] 05:40 SEDEM s r.o. [i] 06:15 Bzzz!!! [i] 06:45 Všetci sú za dverami [i] 07:55 Máša 27/60 [i] 08:40 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 120/129 [i] 09:55 Veštiareň [i] 10:55 Columbo V. 4/6 [i] 12:30 Summerland I. 11/13 [i] 13:15 Povedz, kto ťa zabil II. 12/13 [i] 14:20 Princezná Fantaghiró II. 1-2/2 [i] 18:00 Robin Pilcher: Večnosť oceánu [i] 20:00 Inga Lindströmová: Svadobný deň [i] 21:50 Súmrak nad Afrikou 1-2/2 [i] 01:20 Robin Pilcher: Večnosť oceánu [i] 02:45 Columbo V. 4/6 [i] 04:00 Dereš [i] 04:45 Anderov rebrinák [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Doors - When You Are Strange [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Tristan a Izolda [i] 13:40 Dračí klon [i] 15:20 Váleční ptáci [i] 17:00 Prime [i] 18:55 Duše jako kaviár [i] 20:50 Děkujeme, že kouříte [i] 22:35 Biznis [i] 00:20 Skrytá agenda [i] 02:00 Probuzení [i] 03:25 Sex 100+1 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Olympiáda [i] 06:30 Olympiáda [i] 07:00 Olympiáda [i] 07:30 Olympiáda [i] 08:00 Olympiáda [i] 08:30 Atletika [i] 10:00 Atletika [i] 10:30 Kanoistika [i] 12:00 Skoky do vody [i] 13:00 Atletika [i] 13:45 Týmové sporty [i] 15:55 Olympiáda [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Házená [i] 19:40 Olympiáda [i] 19:45 Atletika [i] 22:00 Házená [i] 23:15 Basketbal [i] 00:00 Olympiáda [i] 00:30 Skoky do vody [i] 01:30 Atletika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Fotbal [i] 04:00 Kanoistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 4 [i] 06:00 Vraždy v Midsomeru 8: 3. díl 3 [i] 08:00 Diagnóza vražda 7: Santa Claudie 11 [i] 09:00 Milionový lékař 1: Aby se vlk nažral.. 2 [i] 10:00 Milionový lékař 1: Zadarmo ani kuře nehrabe.. 3 [i] 11:00 Milionový lékař 1: S jídlem roste chuť 4 [i] 12:00 Milionový lékař 1: Není zlato, co se třpytí 5 [i] 13:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a stávka popelářů 2 [i] 14:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a velký zápas 3 [i] 15:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk nevidí 4 [i] 16:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk, soukromý detektiv 5 [i] 17:00 Můj přítel Monk 5: Pan Monk na kolejním srazu 6 [i] 18:00 Bratři a sestry 4: Naděje 23 [i] 19:00 Bratři a sestry 4: Zase na cestě 24 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Pirát 17 [i] 21:00 Hra [i] 23:30 Ďáblova milenka 1 [i] 01:30 Sejměte Cartera [i] 03:15 Médium 6: Záchrana miminka 5 [i] 04:15 VRAŽDA.COM [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Budování říše 8 [i] 06:00 Muzeum života 2 [i] 07:10 Vraky snů 12 [i] 07:40 Vraky snů 13 [i] 08:10 Odkrytý Egypt 3 [i] 09:15 Dokonalí predátoři [i] 10:20 Život 10 [i] 11:20 Příběhy z divočiny 3 [i] 11:50 Příběhy z divočiny 4 [i] 12:25 Jídlo je detektivka II. 1 [i] 12:55 Nejpřísnější rodiče světa IV.: Západní mys, Jižní Afrika 2 [i] 14:05 Hodování se smrtí 4 [i] 15:00 Vesmír III. 11 [i] 15:55 Vesmír IV. 12 [i] 16:50 Hughova kampaň za ryby 1 [i] 17:50 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Letní radovánky 4 [i] 18:50 Zvláštní jedlíci 1 [i] 20:00 Sběrači III.: Robin a Ken 5 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 10 [i] 21:55 Odkrytý Egypt 6 [i] 22:55 Smrtící válečníci III.: Gurkhové vs. Francouzská cizinecká legie 4 [i] 23:45 Obchodování s nevěstami odhaleno [i] 00:45 On The Spot: Reportéři v akci: Charlie Gun [i] 01:45 Turínské plátno a Leonardo da Vinci [i] 02:45 Příběhy z divočiny 3 [i] 03:20 Příběhy z divočiny 4 [i] 03:55 Hughova kampaň za ryby 1 [i] 04:55 Život 10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy IV. 32 [i] 06:00 Za všechno může má matka [i] 07:40 Zima za války [i] 09:20 Opravdové country 2: Talent [i] 11:10 Zbohatlíci [i] 12:45 Jsem číslo čtyři [i] 14:35 Cinema verite [i] 16:05 Králičí nora [i] 17:35 Harry Potter a Relikvie smrti - část 1. [i] 20:00 Červená Karkulka [i] 21:40 Kamarád taky rád [i] 23:30 Paranormal Activity 2 [i] 01:00 Galimatyáš [i] 02:45 Ďáblova slza [i] 04:15 Červená Karkulka