TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa V. 12/19 [i] 08:55 Priatelia V. 10/24 [i] 09:15 Kobra 11 VI. 14-15/18 [i] 11:05 90210: Nová generácia 21/24 [i] 11:55 PLÁŽ 33 - ADEPTI NA VYHADZOV [i] 13:00 Škaredá Betty III. 19/24 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 15/22 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia V. 12-13/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa V. 13/19 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IX. 2/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 2Bobule [i] 22:30 AKČNÝ PIATOK: Do hlbiny [i] 00:30 BEAT TV - SRDCE OLYMPIÁDY [i] 01:10 AKČNÝ PIATOK: Až do smrti [i] 02:55 Kobra 11 VI. 10-11/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 06:15 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 06:30 Správy STV [i] 07:10 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 07:40 Traja medvedíci: Supergénius 5 [i] 08:05 Safari za kuchyňou: Nepozvaní hostia 4/11 [i] 08:35 Tajomný ostrov 29/44 [i] 09:10 Obchod so šťastím: Úteky 38 [i] 09:45 Obchod so šťastím: Láska nie je na predaj 39 [i] 10:15 Život bez konca 5/5 [i] 11:45 Sila lásky IV. 129 [i] 12:35 Takí sme boli: Eva Kristínová [i] 13:45 Divoký anjel 228 [i] 14:30 LOH 2012 Londýn: Box [i] 16:30 Správy STV [i] 16:40 Góly - body - sekundy [i] 16:43 Počasie [i] 16:45 Sila lásky V. 214 [i] 17:35 Vojna kuchárov [i] 18:10 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 18:20 LOH 2012 Londýn: Päť olympijských kruhov [i] 18:30 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 LOH 2012 Londýn: Atletika [i] 22:00 Nočné správy [i] 22:10 Počasie [i] 22:15 Góly - body - sekundy [i] 22:20 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 22:50 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 23:00 Miesto činu: Borowski a otázka chuti [i] 00:40 Takí sme boli: Eva Kristínová [i] 01:40 Divoký anjel 228 [i] 02:25 Dámsky klub "N" [i] 03:45 Sila lásky IV. 129 [i] 04:35 Sila lásky V. 214 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:30 Živá panoráma [i] 09:05 ArtSpektrum [i] 09:20 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 09:50 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 10:30 LOH 2012 Londýn: Kanoistika [i] 12:50 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 13:00 LOH 2012 Londýn: Plávanie Maratón 10 km - muži [i] 13:30 LOH 2012 Londýn: Zápasenie - muži [i] 15:30 LOH 2012 Londýn: Volejbal:semifinále - muži [i] 18:00 LOH 2012 Londýn: Basketbal: semifinále - muži [i] 19:20 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 19:30 LOH 2012 Londýn: Atletika [i] 20:00 LOH 2012 Londýn: Vodné pólo [i] 21:00 LOH 2012 Londýn: Hádzaná: semifinále - muži [i] 23:00 LOH 2012 Londýn: Basketbal: semifinále - muži [i] 00:00 Záznamy z LOH [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:05 KRIMI 07:40 Súdna sieň: Poďme na to, Bubi! [i] 09:50 Dom snov II. 13 [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY: Duch 20 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 4 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 10 [i] 15:00 Kosti IV. 5 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 1/25 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Gádža [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Herbie: Na plný plyn [i] 22:45 Čiernočierna tma [i] 01:05 Zavraždená, ale.. [i] 02:45 Moja žena a iné katastrofy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska a pomsta 182 [i] 06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 59 [i] 08:15 Matlock VII. 16 [i] 09:20 Smer juh 16,17 [i] 11:15 Podvodníci I. 11 [i] 12:10 M*A*S*H 140,141 [i] 13:10 Faktor strachu V. 13 [i] 14:10 Takešiho hrad II. 50 [i] 14:40 Simpsonovci VI. 14,15 [i] 15:40 Griffinovci III. 2 [i] 16:10 Futurama III. 1/15 [i] 16:35 Nitro Circus II. 8 [i] 17:15 Dom snov II. 13 [i] 18:10 RISKUJ [i] 18:40 Akty X V. 6 [i] 19:40 M*A*S*H 140 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 2 [i] 21:10 Faktor strachu V. 13 [i] 22:05 Dievča od vedľa [i] 00:15 Priznanie [i] 01:40 Prípady detektíva Murdocha: Vražda v zapadnutej uličke [i] 03:05 Zasľúbená zem 47 [i] 03:50 Perry Mason: Prípad otráveného pera [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět II.: Hry 9/22 [i] 07:55 Posel ztracených duší V. 15/22 [i] 08:50 Umíte tančit? VI. 19/32 [i] 09:45 Drzá Jordan 10/23 [i] 10:40 Merlin III. 10/13 [i] 11:35 Ztracený svět II.: Hry 9/22 [i] 12:30 Umíte tančit? VI. 20/32 [i] 13:25 Dr. House VI. 18/22 [i] 14:20 Posel ztracených duší V. 15/22 [i] 15:15 Drzá Jordan 10/23 [i] 16:10 Ztracený svět II.: Pramen 10/22 [i] 17:05 Merlin III. 11/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 19/22 [i] 19:00 Drzá Jordan 11/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 16/22 [i] 21:00 Vlčí mládě 11/12 [i] 22:00 Dívka odjinud 11/13 [i] 23:00 Cena za lidskost II. 7/10 [i] 00:00 Dr. House VII. 21/23 [i] 00:55 Vlčí mládě 11/12 [i] 01:50 Dívka odjinud 11/13 [i] 02:35 Cena za lidskost II. 7/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Pickup z roku 1952 [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Pracovník na ostrově zvratků [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Škola pro piráty [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 2 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Piráti 2! [i] 10:00 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 55 [i] 10:55 Nutné k přežití: Západní Pacifik [i] 11:50 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 2 [i] 12:45 Pátá rychlost 7 [i] 13:15 Pátá rychlost 8 [i] 13:40 Americký chopper: Motocykl pro Chicago Blackhawks, 2. část; motorka pro Carolina Carports, 1. část [i] 14:35 Špinavé práce: Sběrač krokodýlích vajec [i] 15:30 Bořiči mýtů: Auto v dešti [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Ostrov [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 3 [i] 18:15 Říční příšery: Tichý vrah [i] 19:10 Jak se to dělá: Bezpečnostní pásy/okna/voskové figuríny/horkovzdušné balóny [i] 19:40 Jak to dělají?: Hladký jako mramor/pálivá omáčka/deštníky [i] 20:05 Zvědavost: Stvořil Bůh vesmír? [i] 21:00 Dřevorubci v močálech: Bod zlomu [i] 21:55 Zbraně, které změnily svět: Puška M1 Garand [i] 22:50 Strašení: Casa De Los Muertos [i] 23:45 Strašení: Monstrum v bytě [i] 00:40 Zvědavost: Stvořil Bůh vesmír? [i] 01:40 Dřevorubci v močálech: Bod zlomu [i] 02:40 Zbraně, které změnily svět: Puška M1 Garand [i] 03:40 Strašení: Casa De Los Muertos [i] 04:35 Jak se to dělá: Bezpečnostní pásy/okna/voskové figuríny/horkovzdušné balóny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VIII: Divoká jízda 3/22 [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 ASHA: SOS 2/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi kraba 55,56/78 [i] 09:00 Letohrátky: Dámská jízda 26/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VIII: Kam se schovat 4/22 [i] 10:10 Babička se zbláznila [i] 11:25 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Už nehraju 48/52 [i] 13:30 Moje rodina III: Čekání na šluka 7/13 [i] 14:00 Území bílých králů: Požár 2/7 [i] 14:50 Bludiště cest [i] 15:45 Kde bydlely princezny [i] 16:00 Cestománie [i] 16:30 AZ-kvíz [i] 16:55 Černé ovce [i] 17:10 Uvolněte se, prosím [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Chalupa je hra [i] 18:45 Večerníček [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Tajemství Lesní země [i] 21:15 13. komnata Dany Zátopkové [i] 21:40 Všechnopárty [i] 22:25 Hitparáda televizní zábavy [i] 23:15 Kriminálka Paříž: Zdání klame 15/62 [i] 00:05 Město žen I: Zúčtování 24/24 [i] 00:25 Co nám dělá dokonalá těla? 12,13/39 [i] 01:10 Na stopě [i] 01:30 AZ-kvíz [i] 02:00 Vyzkoušejte si... [i] 02:20 Slivovice [i] 02:35 Halabalašou [i] 03:25 Kde bydlely princezny [i] 03:45 Kamenný řád: Jotidom 5/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 LOH Londýn 2012 [i] 12:00 LOH Londýn 2012 [i] 12:00 Pozemní hokej / 2. semifinále, muži 13:20 Plážový volejbal / muži, bronz 14:10 Házená / 2. semifinále, ženy 16:00 Volejbal / 1. semifinále, muži 17:30 Vodní pólo / semifinále, muži 18:00 Basketbal / 1. semifinále, muži 20:00 Házená / 1. semifinále, muži 20:30 Volejbal / 2. semifinále, muži 22:00 Basketbal / 2. semifinále, muži 00:00 Pozemní hokej / finále, ženy 01:30 LOH Londýn 2012 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Sudá a lichá [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Zapomenuti 16 [i] 12:30 Gilmorova děvčata IV 9 [i] 13:30 Dr. House 5 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 14 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Oběť bez tváře 6 [i] 16:30 Přátelé IV 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Grilování s Vodouchem: Dětská párty [i] 18:15 Výměna manželek [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Na vlastní nebezpečí [i] 22:25 Kráčející skála [i] 00:05 Berlínské spiknutí [i] 02:20 Novashopping 02:25 Sue Thomas: Agentka FBI II 14 [i] 03:10 Vražedná čísla V 23 [i] 03:55 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Knight Rider III: Ďábelský Halloween 5 [i] 08:35 Kutil Tim IV: Ne, ne Godota 21 [i] 09:15 M*A*S*H 227 [i] 09:45 M*A*S*H 228 [i] 10:15 Slunečno, místy vraždy I: Kořist 11 [i] 11:05 Prostřeno! [i] 11:50 Diagnóza vražda II: Mladí lékaři 14 [i] 12:45 Můj přítel Monk V: Pan Monk je ve vysílání 13 [i] 13:35 Specialisté na vraždy V: Hra se smrtí 4 [i] 14:35 Slunečno, místy vraždy I: Skandál 12 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba L. A. I: Najdi a znič 4 [i] 16:20 Julie Lescautová VI: Právo zabíjet 9 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Rosamunde Pilcher: Cesta za štěstím [i] 22:00 Show Jana Krause [i] 23:05 Spy Game [i] 01:35 Bolest bez příčiny [i] 03:15 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 V tieni [i] 05:25 Čistá láska 18-19/170 [i] 07:15 Macocha 94/120 [i] 08:05 Sudkyňa Hatchettová III. 104/130 [i] 08:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 48/216 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Jesse I. 13-14/22 [i] 11:20 Ezel 77/142 [i] 12:15 Sultán 110 [i] 13:10 Larina voľba 51 [i] 14:20 O.C. California II. 8/24 [i] 15:10 Mladí, krásni, skazení 73/131 [i] 16:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 49/216 [i] 17:00 Keď budeš moja 150/238 [i] 17:55 V siedmom nebi I. 20/22 [i] 18:50 Máš pravdu, miláčik I. 17/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Larina voľba 52-53 [i] 22:30 Harlequin: Hra nervov [i] 00:15 Žiar tela [i] 02:05 Harlequin: Hra nervov [i] 03:35 L.O.V.E. [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Druhý muž [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zítra nehrajeme! [i] 13:55 Banditi [i] 16:10 Nomád [i] 18:10 Hladina adrenalinu [i] 19:50 Prokletý [i] 21:25 Sex 100+1 [i] 23:30 Probuzení [i] 00:55 Krvavá hostina [i] 02:20 Lovec démonů [i] 04:00 Úkladná vražda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Fotbal [i] 06:00 Olympiáda [i] 06:30 Olympiáda [i] 07:00 Olympiáda [i] 07:30 Olympiáda [i] 08:00 Olympiáda [i] 08:30 Atletika [i] 10:30 Kanoistika [i] 13:00 Týmové sporty [i] 15:55 Olympiáda [i] 16:00 Volejbal [i] 18:00 Házená [i] 19:30 Basketbal [i] 19:55 Olympiáda [i] 20:00 Atletika [i] 22:30 Házená [i] 23:00 Basketbal [i] 00:00 Olympiáda [i] 00:30 Skoky do vody [i] 01:30 Atletika [i] 03:00 Skoky do vody [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Atletika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 3 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Santa Claudie 11 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Mocní andělé 20 [i] 08:20 Pohotovost 4: Dotyk, který lečí i zraňuje 5 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 8: 6. díl 6 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Jakobův žebřík 21 [i] 12:20 Pohotovost 4: Nulový bod 6 [i] 13:20 Milionový lékař 1: Není zlato, co se třpytí 5 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Po zlém 1.část 22 [i] 15:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk, soukromý detektiv 5 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 7. díl 7 [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Hraničář 13 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk na kolejním srazu 6 [i] 20:20 Rozpoutané peklo [i] 22:20 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Umírám láskou 7 [i] 23:20 Havaj 5-0 1: V ochraně 16 [i] 00:20 Bratři a sestry 4: Naděje 23 [i] 01:20 Bratři a sestry 4: Zase na cestě 24 [i] 02:20 Pohotovost 4: Nulový bod 6 [i] 03:20 Právo a pořádek 9: Utrpení 5 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 1 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Budování říše 7 [i] 06:00 New York město jídla 5 [i] 06:30 New York město jídla 6 [i] 07:05 Deratizátor 2 [i] 07:35 Vášnivý jedlík III. 12 [i] 08:10 Nejpřísnější rodiče světa 29 [i] 09:20 Test osobnosti 2 [i] 10:15 Deratizátor III. 17 [i] 10:45 Deratizátor III. 18 [i] 11:15 Sběrači II. 6 [i] 12:15 Nejhorší světové katastrofy 6 [i] 13:15 Jurské bojiště 6 [i] 14:05 Zvířecí rekordmani IV.: Extrémní příšery 5 [i] 15:05 Příběhy z divočiny 3 [i] 15:35 Příběhy z divočiny 4 [i] 16:05 Nejpřísnější rodiče světa 30 [i] 17:15 Lidská elektrárna [i] 18:25 Sběrači II. 6 [i] 19:20 Bojovníci se špínou 19 [i] 19:50 Bojovníci se špínou 20 [i] 20:25 Jurské bojiště 7 [i] 21:20 Čas 2 [i] 22:20 Podzemí měst 8 [i] 23:15 Po prvních 48 hodinách 9 [i] 00:15 Sběrači II. 5 [i] 01:10 Turínské plátno a Leonardo da Vinci [i] 02:10 Po prvních 48 hodinách 9 [i] 03:05 Podzemí měst 8 [i] 04:00 Život v korunách stromů 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Králova řeč [i] 07:55 Muži v naději