Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa V. 11/19 [i] 08:55 Priatelia V. 8/24 [i] 09:15 Kobra 11 VI. 12-13/18 [i] 11:05 90210: Nová generácia 20/24 [i] 11:55 PLÁŽ 33 [i] 13:00 Škaredá Betty III. 18/24 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 14/22 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia V. 10-11/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa V. 12/19 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS IX. 1/24 - NOVÁ SÉRIA [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 - ADEPTI NA VYHADZOV [i] 21:30 Expozitúra 12/16 [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 NCIS IX. 1/24 - NOVÁ SÉRIA [i] 00:30 BEAT TV - SRDCE OLYMPIÁDY [i] 01:05 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 19/22 [i] 01:45 Hrdinovia III. 19/25 [i] 02:30 Chuck II. 15/22 [i] 03:10 Kobra 11 VI. 9/18 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Sila lásky V. 212 [i] 06:00 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 06:30 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 06:45 Správy STV [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:30 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 08:00 Traja medvedíci: Strašidelný príbeh 4 [i] 08:25 Safari za kuchyňou: Zrodenie hviezdy 3/11 [i] 09:00 Tajomný ostrov 28/44 [i] 09:30 Obchod so šťastím: Zrada 36 [i] 10:05 Obchod so šťastím: Tiene minulosti 37 [i] 10:35 Život bez konca 4/5 [i] 11:55 Sila lásky IV. 128 [i] 12:45 Takí sme boli: Zuzana Kronerová [i] 13:50 Divoký anjel 227 [i] 14:30 LOH 2012 Londýn: Futbal, Synchronizované plávanie [i] 16:30 Správy STV [i] 16:40 Góly - body - sekundy [i] 16:43 Počasie [i] 16:50 Sila lásky V. 213 [i] 17:40 Vojna kuchárov [i] 18:10 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 18:20 LOH 2012 Londýn: Päť olympijských kruhov [i] 18:30 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Cirkus Humberto 12/12 [i] 21:00 LOH 2012 Londýn: Atletika [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:43 Góly - body - sekundy [i] 22:45 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 23:20 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 23:30 Tábor padlých žien [i] 01:10 Takí sme boli: Zuzana Kronerová [i] 02:10 Divoký anjel 227 [i] 02:50 Dámsky klub "N" [i] 04:05 Sila lásky IV. 128 [i] 04:55 Sila lásky V. 213 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:30 Živá panoráma [i] 09:05 ArtSpektrum [i] 09:20 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 09:50 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 10:00 LOH 2012 Londýn: Atletika [i] 10:30 LOH 2012 Londýn: Kanoistika [i] 11:30 LOH 2012 Londýn: Atletika [i] 15:45 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 16:00 LOH 2012 Londýn: Volejbal semifinále - ženy [i] 18:00 LOH 2012 Londýn: Basketbal : semifinále - ženy [i] 19:50 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 20:00 LOH 2012 Londýn: Skoky do vody - finále - ženy [i] 21:00 LOH 2012 Londýn: Futbal: zlato - ženy [i] 21:30 LOH 2012 Londýn: Beach volejbal - bronz - muži [i] 23:00 LOH 2012 Londýn: Basketbal: semifinále - ženy [i] 00:00 Záznamy z LOH [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI 05:45 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Nástroj nenávisti [i] 09:50 Dom snov II. 12 [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY: Bez detí sa obesím 19 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 2 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 9 [i] 15:00 Kosti IV. 3 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 25/25 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Zabili sme syna [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Duch 20 [i] 21:30 Kosti IV. 4 [i] 23:30 Webmaster: Václav Bevelagua [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 17 [i] 01:15 Ochrancovia 10 [i] 01:55 Californication - Orgie v Kalifornii I. 3 [i] 02:25 Zločinné úmysly 11 [i] 03:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 17 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Láska a pomsta 181 [i] 06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 58 [i] 08:15 Matlock VII. 15 [i] 09:20 Smer juh 14,15 [i] 11:15 Podvodníci I. 10 [i] 12:10 M*A*S*H 138,139 [i] 13:10 Faktor strachu V. 12 [i] 14:10 Takešiho hrad II. 49 [i] 14:40 Simpsonovci VI. 12,13 [i] 15:40 Griffinovci III. 1/21 [i] 16:10 Futurama II. 16/16 [i] 16:35 Nitro Circus II. 7 [i] 17:15 Dom snov II. 12 [i] 18:10 RISKUJ [i] 18:40 Akty X V. 5 [i] 19:40 M*A*S*H 138 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 1/25 [i] 21:10 Faktor strachu V. 12 [i] 22:05 Legenda menom Bruce Lee: Oceľová päsť [i] 00:05 Akty X V. 5 [i] 00:50 Nitro Circus II. 7 [i] 01:15 Diagnóza: Vražda I. 17 [i] 02:00 Loď lásky 14,15 [i] 03:25 Zasľúbená zem 44,45,46 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět II.: Vězeň 8/22 [i] 07:55 Posel ztracených duší V. 14/22 [i] 08:50 Umíte tančit? VI. 18/32 [i] 09:45 Drzá Jordan 9/23 [i] 10:40 Merlin III. 9/13 [i] 11:35 Ztracený svět II.: Vězeň 8/22 [i] 12:30 Umíte tančit? VI. 19/32 [i] 13:25 Dr. House VI. 17/22 [i] 14:20 Posel ztracených duší V. 14/22 [i] 15:15 Drzá Jordan 9/23 [i] 16:10 Ztracený svět II.: Hry 9/22 [i] 17:05 Merlin III. 10/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 18/22 [i] 19:00 Drzá Jordan 10/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 15/22 [i] 21:00 Profil zločinu II. 11/12 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 9/24 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 10/24 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6/24 [i] 00:55 Profil zločinu II. 11/12 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba IV. 9/24 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba IV. 10/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Hazardní hráč SEMA [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Natěrač mostů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Víc než popíjení a hraní kostek [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 1 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Zastřelit rybu v sudu [i] 10:00 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 54 [i] 10:55 Nutné k přežití: Gruzie/východní Evropa [i] 11:50 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 2 [i] 12:45 Jízda: Letní škola [i] 13:40 Americký chopper: Motocykl pro Chicago Blackhawks - 1. část, motorka pro Bling Star – 2. část [i] 14:35 Špinavé práce: Pracovník na ostrově zvratků [i] 15:30 Bořiči mýtů: Plavání v sirupu [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Škola pro piráty [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 2 [i] 18:15 Říční příšery: Vrah v džungli [i] 19:10 Jak se to dělá: Lana/kulečníkové stoly/plachetnice [i] 19:40 Jak to dělají?: Arašídové máslo/bod zlomu [i] 20:05 Výrobci zbraní: Obrněný a nebezpečný [i] 21:00 Nic osobního: Mladé pušky [i] 21:55 Americký chopper: Senior versus Junior: Mikeyho rozhodnutí [i] 22:50 Američtí dřevorubci: Neústupní muži na ústupu [i] 23:45 Obnovení: Přestavba Ground Zero: Znovuvydobytí místa v panoramatu města - část 2 [i] 00:40 Výrobci zbraní: Obrněný a nebezpečný [i] 01:40 Nic osobního: Mladé pušky [i] 02:40 Americký chopper: Senior versus Junior: Mikeyho rozhodnutí [i] 03:40 Američtí dřevorubci: Neústupní muži na ústupu [i] 04:35 Jak se to dělá: Lana/kulečníkové stoly/plachetnice [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Všechnopárty [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 ASHA: Ve vzduchu je cítit kuskus 1/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi vlka 53,54/78 [i] 09:00 Letohrátky: Cesta do Panda-Lá 25/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VIII: Divoká jízda 3/22 [i] 10:15 Manéž Bolka Polívky [i] 11:25 Na cestě po Podhorácku [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Věřím ti 47/52 [i] 13:25 Moje rodina III: Druhý největší příběh 6/13 [i] 13:55 Území bílých králů: Uprchlík 1/7 [i] 14:45 Modrý kosatec [i] 15:45 Kde bydlely princezny [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:30 Příběhy včelích medvídků [i] 18:40 Mach a Šebestová na cestách [i] 18:45 Večerníček [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Hraběnky: Dědictví 12/17 [i] 20:55 Příběhy slavných - Dana Medřická [i] 21:50 Grandhotel [i] 23:25 Hvězdy MHF Český Krumlov 2012 [i] 23:30 Profesionálové [i] 00:25 Bezbranná [i] 02:05 AZ-kvíz [i] 02:25 Zajímavosti z regionů Brno [i] 02:50 Zajímavosti z regionů Ostrava [i] 03:20 Kde bydlely princezny [i] 03:45 Kamenný řád: Tonek 4/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 LOH Londýn 2012 [i] 14:00 Fotbal / ženy, bronz 14:00 LOH Londýn 2012 [i] 16:00 Volejbal / 1. semifinále, ženy 17:30 Jachting / finálové jízdy, muži 18:00 Basketbal / 1. semifinále, ženy 19:30 Házená / 1. semifinále, ženy 20:00 Pozemní hokej / 1. semifinále, muži 20:30 Volejbal / 2. semifinále, ženy 22:00 Plážový volejbal / muži, finále 23:00 Basketbal / 2. semifinále, ženy 00:00 Fotbal / finále, ženy 00:30 Vodní pólo / finále, ženy 01:00 LOH Londýn 2012 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Malý Rambo [i] 10:55 S tebou je mi líp 18 [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:40 Zapomenuti 15 [i] 12:30 Gilmorova děvčata IV 8 [i] 13:30 Dr. House 4 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 13 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Mindrák 5 [i] 16:30 Přátelé IV 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Kriminálka Miami VII: Poslední let 18 [i] 18:45 Hospoda: Vynálezce 23 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 35 [i] 21:25 Comeback: Sliby chyby 13 [i] 22:00 Kobra 11 XV: Kybernetická bouře [i] 23:05 Noční Televizní noviny [i] 23:45 Pravidla boje [i] 01:55 Novashopping 02:05 Kriminálka Las Vegas IX: Smaženka a svěženka 13 [i] 02:50 Sue Thomas: Agentka FBI II 13 [i] 03:55 Vražedná čísla V 22 [i] 04:35 V dobrém i zlém II 2 [i] 04:55 Přátelé IV 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Knight Rider III: Jezdci smrti 4 [i] 08:35 Kutil Tim IV: Nahá pravda 20 [i] 09:15 M*A*S*H 225 [i] 09:45 M*A*S*H 226 [i] 10:15 Slunečno, místy vraždy I: Milionový kůň 10 [i] 11:05 Prostřeno! [i] 11:50 Diagnóza vražda II: Drákulovské blues 13 [i] 12:45 Můj přítel Monk V: Pan Monk je vám k službám 12 [i] 13:35 Specialisté na vraždy V: Podzimní děti 3 [i] 14:35 Slunečno, místy vraždy I: Kořist 11 [i] 15:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. I: Predátor 3 [i] 16:20 Julie Lescautová VI: Kauza prokurátor 8 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Nikdo není dokonalý [i] 22:30 Námořní vyšetřovací služba L. A. I: Naděje umírá poslední 21 [i] 23:30 Anatomie lži III: Věřte, nevěřte 6 [i] 00:25 Zákon a pořádek: Los Angeles: Hondo Field 6 [i] 01:15 Rozvedený se závazky: Bůh 11 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Zákon a pořádek: Los Angeles: Hondo Field 6 [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Čistá láska 16-17/170 [i] 07:20 Macocha 93/120 [i] 08:10 Sudkyňa Hatchettová III. 103/130 [i] 08:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 47/216 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Jesse I. 11-12/22 [i] 11:30 Ezel 76/142 [i] 12:25 Dievča na telefón [i] 14:25 O.C. California II. 7/24 [i] 15:15 Mladí, krásni, skazení 72/131 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 48/216 [i] 17:05 Keď budeš moja 149/238 [i] 18:05 V siedmom nebi I. 19/22 [i] 18:55 Máš pravdu, miláčik I. 16/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Sultán 110 [i] 21:30 Larina voľba 51 [i] 22:25 Ezel 77/142 [i] 23:20 Ally McBealová I. 12/23 [i] 00:10 Sex v meste II. 4/18 [i] 00:40 Adela show [i] 01:10 Frasier [i] 01:55 Veštiareň [i] 02:55 O.C. California II. 7/24 [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Putování tučňáků [i] 13:40 Lantana [i] 15:50 Zavraždění Johna Lennona [i] 17:20 Zítra nehrajeme! [i] 19:10 Banditi [i] 21:20 Úkladná vražda [i] 23:00 Lovec démonů [i] 00:45 Posedlá [i] 02:20 Zrádce [i] 04:10 Hledám impotentního muže [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Kanoistika [i] 06:00 Olympiáda [i] 06:30 Olympiáda [i] 07:00 Olympiáda [i] 07:30 Olympiáda [i] 08:00 Olympiáda [i] 08:30 Atletika [i] 10:00 Atletika [i] 10:30 Kanoistika [i] 12:00 Atletika [i] 13:00 Skoky do vody [i] 13:55 Olympiáda [i] 14:00 Týmové sporty [i] 17:00 Volejbal [i] 18:00 Házená [i] 19:25 Olympiáda [i] 19:30 Atletika [i] 23:15 Basketbal [i] 23:45 Olympiáda [i] 00:15 Skoky do vody [i] 01:15 Fotbal [i] 02:30 Atletika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Kanoistika [i] 04:00 Skoky do vody [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 2 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Sedm smrtelných hříchů 10 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Hry s myslí 19 [i] 08:20 Právo a pořádek 9: Útěk 4 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 8: 5. díl 5 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Mocní andělé 20 [i] 12:20 Pohotovost 4: Dotyk, který lečí i zraňuje 5 [i] 13:20 Milionový lékař 1: S jídlem roste chuť 4 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Jakobův žebřík 21 [i] 15:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk nevidí 4 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 6. díl 6 [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Muž přes palubu 12 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk, soukromý detektiv 5 [i] 20:20 Milionový lékař 1: Není zlato, co se třpytí 5 [i] 21:20 Hra [i] 23:50 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i] 01:40 Médium 6: Kousni si 6 [i] 02:30 Pohotovost 4: Dotyk, který lečí i zraňuje 5 [i] 03:20 Právo a pořádek 9: Útěk 4 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 1 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Budování říše 6 [i] 06:00 New York město jídla 3 [i] 06:30 New York město jídla 4 [i] 07:05 Deratizátor 1 [i] 07:35 Vášnivý jedlík III. 11 [i] 08:05 Nejpřísnější rodiče světa 28 [i] 09:15 Test osobnosti 1 [i] 10:15 Deratizátor III. 15 [i] 10:45 Deratizátor III. 16 [i] 11:20 Sběrači II. 5 [i] 12:15 Nahá věda 2 [i] 13:20 Jurské bojiště 5 [i] 14:15 Zvířecí rekordmani IV.: Divoká zábava 4 [i] 15:15 Příběhy z divočiny 1 [i] 15:50 Příběhy z divočiny 2 [i] 16:20 Nejpřísnější rodiče světa 29 [i]