TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa V. 10/19 [i] 08:55 Priatelia V. 6/24 [i] 09:15 Kobra 11 VI. 10-11/18 [i] 11:00 90210: Nová generácia 19/24 [i] 11:55 PLÁŽ 33 [i] 13:00 Škaredá Betty III. 17/24 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 13/22 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia V. 8-9/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa V. 11/19 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VIII. 24/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 [i] 21:30 Ako ukradnúť nevestu [i] 23:35 Nočné Televízne noviny [i] 23:55 NCIS VIII. 24/24 [i] 00:40 BEAT TV - SRDCE OLYMPIÁDY [i] 01:15 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 18/22 [i] 02:00 Hrdinovia III. 18/25 [i] 02:40 Chuck II. 14/22 [i] 03:20 Kobra 11 VI. 8/18 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky V. 211 [i] 05:50 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 06:20 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 06:35 Správy STV [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:20 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 07:50 Traja medvedíci: Labyrint škriatkov 3 [i] 08:15 Safari za kuchyňou: Slávny herec Jerry 2/11 [i] 08:45 Tajomný ostrov 27/44 [i] 09:15 Obchod so šťastím: Manželské karamboly 34 [i] 09:55 Obchod so šťastím: Odhalenie 35 [i] 10:25 Život bez konca 3/5 [i] 11:40 Sila lásky IV. 127 [i] 12:35 Takí sme boli: Jiří Menzel [i] 13:45 Divoký anjel 226 [i] 14:30 LOH 2012 Londýn: Basketbal [i] 16:30 Správy STV [i] 16:40 Góly - body - sekundy [i] 16:43 Počasie [i] 16:50 Sila lásky V. 212 [i] 17:40 Vojna kuchárov [i] 18:10 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 18:20 LOH 2012 Londýn: Päť olympijských kruhov [i] 18:30 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Moje dcéry 2/4 [i] 21:30 LOH 2012 Londýn: Atletika [i] 23:00 Nočné správy [i] 23:10 Počasie [i] 23:15 Góly - body - sekundy [i] 23:20 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 23:50 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 00:05 Moje dcéry 2/4 [i] 01:35 Takí sme boli: Jiří Menzel [i] 02:40 Nočné správy [i] 02:50 Góly - body - sekundy [i] 03:00 Dámsky klub "N" [i] 04:25 Sila lásky IV. 127 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:30 Živá panoráma [i] 09:05 ArtSpektrum [i] 09:20 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 09:50 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 10:30 LOH 2012 Londýn: Kanoistika [i] 12:00 LOH 2012 Londýn: Hádzaná: štvrťfinále - muži [i] 13:50 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 14:00 LOH 2012 Londýn: Stolný tenis muži - bronz [i] 15:00 LOH 2012 Londýn: Volejbal: štvrťfinále muži [i] 17:00 LOH 2012 Londýn: Basketbal: štvrťfinále - muži [i] 18:50 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 19:00 LOH 2012 Londýn: Atletika [i] 21:30 LOH 2012 Londýn: Volejbal: štvrťfinále - muži [i] 22:30 LOH 2012 Londýn: Beach volejbal - o zlato - ženy [i] 23:00 LOH 2012 Londýn: Basketbal: štvrťfinále - muži [i] 01:00 Záznamy z LOH [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Ona má šesť prstov [i] 09:50 Dom snov II. 11 [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY: Vazektómia 18 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti III. 15/15 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 8 [i] 15:00 Kosti IV. 1/26 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 24 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Smetiarka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Bez detí sa obesím 19 [i] 21:30 Kosti IV. 2 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 22 [i] 00:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 16 [i] 01:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 8 [i] 02:05 Californication - Orgie v Kalifornii I. 2 [i] 02:30 Zločinné úmysly 10 [i] 03:15 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 22 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Láska a pomsta 180 [i] 06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 57 [i] 08:15 Matlock VII. 14 [i] 09:20 Smer juh 12,13 [i] 11:15 Podvodníci I. 9 [i] 12:15 M*A*S*H 136,137 [i] 13:10 Faktor strachu V. 11 [i] 14:15 Takešiho hrad II. 48 [i] 14:40 Simpsonovci VI. 10,11 [i] 15:40 Griffinovci II. 15/15 [i] 16:10 Futurama II. 15 [i] 16:40 Nitro Circus II. 6 [i] 17:15 Dom snov II. 11 [i] 18:10 RISKUJ [i] 18:40 Akty X V. 4 [i] 19:40 M*A*S*H 136 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 25/25 [i] 21:10 Faktor strachu V. 11 [i] 22:05 Walking Dead II. 8,9 [i] 00:05 Mafstory: Ali šejkom [i] 00:50 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 24/24 [i] 01:35 Nitro Circus II. 6 [i] 01:55 Diagnóza: Vražda I. 16 [i] 02:40 Loď lásky 12,13 [i] 04:05 Zasľúbená zem 42,43 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět II.: Návrat do Londýna 7/22 [i] 07:55 Posel ztracených duší V. 13/22 [i] 08:50 Umíte tančit? VI. 17/32 [i] 09:45 Drzá Jordan 8/23 [i] 10:40 Merlin III. 8/13 [i] 11:35 Ztracený svět II.: Návrat do Londýna 7/22 [i] 12:30 Umíte tančit? VI. 18/32 [i] 13:25 Dr. House VI. 16/22 [i] 14:20 Posel ztracených duší V. 13/22 [i] 15:15 Drzá Jordan 8/23 [i] 16:10 Ztracený svět II.: Vězeň 8/22 [i] 17:05 Merlin III. 9/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 17/22 [i] 19:00 Drzá Jordan 9/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 14/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VII. 17/24 [i] 22:00 CSI: New York VII. 9/22 [i] 23:00 CSI: New York VII. 10/22 [i] 00:00 Californication IV.: Odmítnutá 7/12 [i] 00:35 Californication IV.: Světla. Kamera. Blbec. 8/12 [i] 01:10 CSI: New York VII. 9/22 [i] 02:00 CSI: New York VII. 10/22 [i] 02:45 Californication IV.: Odmítnutá 7/12 [i] 03:15 Californication IV.: Světla. Kamera. Blbec. 8/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Nejlepší auta [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: Koželuh [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Ptáci, kosti a krev [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 12 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Výbuch boileru na vodu [i] 10:00 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 53 [i] 10:55 Nutné k přežití: Nejlepších 25 Bearových zážitků [i] 11:50 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 2 [i] 12:45 Auto budoucnosti: Pohonná paliva [i] 13:40 Americký chopper: Motocykl pro padlé hrdiny, motorka pro Bling Star – 1. část [i] 14:35 Špinavé práce: Natěrač mostů [i] 15:30 Bořiči mýtů: Uklouznutí na slupce od banánu? [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Víc než popíjení a hraní kostek [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 1 [i] 18:15 Říční příšery: Predátor s ostrými zuby [i] 19:10 Jak se to dělá: Pružiny/dlažební kostky/piána [i] 19:40 Jak to dělají?: Bagry/chuť Orientu/do prázdna [i] 20:05 Lety po divoké Aljašce: Tomorrow Island [i] 21:00 Zlatá horečka - Aljaška: Na mizině [i] 21:55 Nebezpečné rybaření: Jihozápadní Austrálie [i] 22:50 Říční příšery: Binga tygří [i] 23:45 Rybaření rukama s venkovany: Nezištně [i] 00:40 Lety po divoké Aljašce: Tomorrow Island [i] 01:40 Nebezpečné rybaření: Jihozápadní Austrálie [i] 02:40 Říční příšery: Binga tygří [i] 03:40 Rybaření rukama s venkovany: Nezištně [i] 04:35 Jak se to dělá: Pružiny/dlažební kostky/piána [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VIII: Osidla lásky 2/22 [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Paddy: Houbová směs 26/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi sovu 51,52/78 [i] 09:00 Letohrátky: Není hláska jako hláska 24/52 [i] 09:25 Neobyčejné životy [i] 10:20 Území strachu [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Alespoň ty na celém světě 46/52 [i] 13:20 Moje rodina III: Nedokonalí neznámí 5/13 [i] 13:50 Přízraky mezi námi: Souboj 7/7 [i] 14:45 Chán Sulejmán a víla Fatmé [i] 15:45 Kde bydlely princezny [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:30 Příběhy včelích medvídků [i] 18:35 Mach a Šebestová na cestách [i] 18:45 Večerníček [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Sportka 20:00 Proč bychom se netopili: Vodácká svatba 7/10 [i] 20:55 Pošta pro tebe - Návraty [i] 21:45 To je šoubyznys [i] 23:20 Podfukáři VI 1/6 [i] 00:10 Losování Sportky a Šance 00:20 Bratři a sestry II: Domácí problém 5/16 [i] 01:00 Jedovaté pero [i] 02:30 AZ-kvíz [i] 02:55 Týden v regionech [i] 03:20 Týden v regionech [i] 03:45 Sváteční slovo kazatele Církve adventistů Jindřicha Černohorského [i] 03:55 Kamenný řád: Blažena 3/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 LOH Londýn 2012 [i] 12:00 Házená / čtvrtfinále, muži 12:00 LOH Londýn 2012 [i] 14:00 Stolní tenis / družstva, muži, bronz 15:00 Basketbal / 1. čtvrtfinále, muži 16:45 Volejbal / čtvrtfinále, muži 18:00 Stolní tenis / družstva, muži, finále 19:30 Házená / 3. čtvrtfinále, muži 21:00 Volejbal / 3. čtvrtfinále, muži 22:00 Plážový volejbal / ženy, finále 22:50 Házená / 4. čtvrtfinále, muži 23:15 Basketbal / 4. čtvrtfinále, muži 01:00 LOH Londýn 2012 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Sandokan se vrací [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Zapomenuti 14 [i] 12:30 Gilmorova děvčata IV 7 [i] 13:30 Dr. House 3 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 12 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Věrnost 4 [i] 16:30 Přátelé IV 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Kriminálka Miami VII: Rozvodová párty 17 [i] 18:45 Hospoda: Fotbal 22 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 34 [i] 21:25 Chlapci a chlapi: Zimní zkoušky 7 [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:10 Životní zkouška [i] 02:00 Novashopping 02:10 Kriminálka Las Vegas IX: Odzbrojený a nebezpečný 12 [i] 03:00 Sue Thomas: Agentka FBI II 12 [i] 03:55 Vražedná čísla V 21 [i] 04:35 V dobrém i zlém II 1 [i] 04:55 Přátelé IV 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Knight Rider III: Ledoví zloději 3 [i] 08:35 Kutil Tim IV: Mluv se mnou 19 [i] 09:15 M*A*S*H 223 [i] 09:45 M*A*S*H 224 [i] 10:15 Policejní bažanti II: Boží vůle 13 [i] 11:05 Prostřeno! [i] 11:50 Diagnóza vražda II: Osudné vítězství 12 [i] 12:45 Můj přítel Monk V: Pan Monk má přítele 11 [i] 13:35 Specialisté na vraždy V: Born a ženy 2 [i] 14:35 Slunečno, místy vraždy I: Milionový kůň 10 [i] 15:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. I: Ztracená čest 2 [i] 16:15 Julie Lescautová VI: Nebezpečné schůzky 7 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:30 Slunečno, místy vraždy II: Temné bažiny 10 [i] 23:25 Sběratelé kostí IV: Hrobník znovu na scéně 14 [i] 00:25 Anatomie lži II: Staré rány 12 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Anatomie lži II: Staré rány 12 [i] 03:45 Česko na talíři [i] 04:20 Trní: Mám za sebou 12 potratů! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 14-15/170 [i] 07:15 Macocha 92/120 [i] 08:00 Sudkyňa Hatchettová III. 102/130 [i] 08:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 46/216 [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Jesse I. 10/22 [i] 11:00 Ezel 75/142 [i] 11:55 Sultán 109 [i] 12:55 Larina voľba 50 [i] 14:15 O.C. California II. 6/24 [i] 15:05 Mladí, krásni, skazení 71/131 [i] 15:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 47/216 [i] 16:55 Keď budeš moja 148/238 [i] 17:55 V siedmom nebi I. 18/22 [i] 18:45 Máš pravdu, miláčik I. 15/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Dievča na telefón [i] 22:05 Ezel 76/142 [i] 23:10 Ally McBealová I. 11/23 [i] 00:00 Sex v meste II. 3/18 [i] 00:30 Adela show [i] 01:00 Frasier [i] 01:40 Máš pravdu, miláčik I. 15/24 [i] 02:05 Veštiareň [i] 03:05 O.C. California II. 6/24 [i] 03:45 L.O.V.E. [i] 04:30 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Doktor Strange [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Lulu se vrací [i] 13:50 Koma [i] 15:40 Chladnokrevně [i] 17:25 Putování tučňáků [i] 19:00 Lantana [i] 21:05 Hledám impotentního muže [i] 22:50 Zrádce [i] 00:50 Cabin Fever 2: Spring Fever [i] 02:15 Film o filmu: Czech Made Man [i] 02:45 Sniper [i] 04:20 Útok žraloka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Vzpírání [i] 06:00 Olympiáda [i] 06:30 Olympiáda [i] 07:00 Olympiáda [i] 07:30 Olympiáda [i] 08:00 Olympiáda [i] 08:30 Atletika [i] 10:30 Kanoistika [i] 12:00 Atletika [i] 14:40 Olympiáda [i] 14:45 Týmové sporty [i] 16:45 Jezdectví [i] 17:10 Olympiáda [i] 17:15 Stolní tenis [i] 19:00 Atletika [i] 23:00 Olympiáda [i] 23:30 Týmové sporty [i] 00:15 Basketbal [i] 01:00 Skoky do vody [i] 01:30 Kanoistika [i] 02:30 Jezdectví [i] 03:00 Atletika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Skoky do vody [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 1 1 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Ústa, která řvala 9 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Bratři ve zbrani 18 [i] 08:20 Pohotovost 4: Příznivý oheň 3 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 8: 4. díl 4 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Hry s myslí 19 [i] 12:20 Diagnóza vražda 7: Sedm smrtelných hříchů 10 [i] 13:20 Milionový lékař 1: Zadarmo ani kuře nehrabe.. 3 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Mocní andělé 20 [i] 15:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a velký zápas 3 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 5. díl 5 [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Santa Claudie 11 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk nevidí 4 [i] 20:20 Milionový lékař 1: S jídlem roste chuť 4 [i] 21:20 Super erupce [i] 23:20 Sejměte Cartera [i] 01:20 Médium 6: Záchrana miminka 5 [i] 02:20 Pohotovost 4: Když se ucho utrhne 4 [i] 03:20 Právo a pořádek 9: Návnada 3 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 1 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Budování říše 5 [i] 06:00 New York město jídla 1 [i] 06:30 New York město jídla 2 [i] 07:05 Bojovníci se špínou II. 12 [i] 07:35 Vášnivý jedlík III. 10 [i] 08:10 Nejpřísnější rodiče světa 27 [i] 09:20 Sběrači 7 [i] 10:15 Deratizátor III. 13 [i] 10:45 Deratizátor III. 14 [i] 11:20 Sběrači II. 4 [i] 12:15 Jak vznikla Země 23 [i] 13:15 Jurské bojiště 4 [i] 14:10 Zvířecí rekordmani IV.: Odolná mláďata 3 [i] 15:10 Naděje pro divočinu 13 [i] 16:10 Nejpřísnější rodiče světa 28 [i] 17:20 Test osobnosti 1 [i] 18:25 Sběrači II. 4