TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:35 Dva a pol chlapa V. 9/19 [i] 09:00 Kobra 11 VI. 8-9/18 [i] 10:50 90210: Nová generácia 18/24 [i] 11:40 PLÁŽ 33 - NÁSTUP [i] 12:45 Zámena manželiek: Z prepychu až na dno [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 12/22 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia V. 6-7/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa V. 10/19 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VIII. 23/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 [i] 21:30 Expozitúra 11/16 [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 NCIS VIII. 23/24 [i] 00:30 BEAT TV - SRDCE OLYMPIÁDY [i] 01:05 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 17/22 [i] 01:45 Hrdinovia III. 17/25 [i] 02:25 Chuck II. 13/22 [i] 03:10 Kobra 11 VI. 7/18 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Sila lásky V. 210 [i] 06:10 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 06:45 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 06:55 Správy STV [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:40 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 08:10 Traja medvedíci: Poklad 2 [i] 08:35 Safari za kuchyňou: Šialený nápad 1/11 [i] 09:10 Tajomný ostrov 26/44 [i] 09:40 Obchod so šťastím: Sny sa aj plnia 32 [i] 10:15 Obchod so šťastím: Večery pri sviečkach 33 [i] 10:45 Život bez konca 2/5 [i] 11:55 Sila lásky IV. 126 [i] 12:45 Takí sme boli: Zita Furková [i] 13:50 Divoký anjel 225 [i] 14:30 LOH 2012 Londýn: Hádzaná [i] 16:30 Správy STV [i] 16:40 Góly - body - sekundy [i] 16:43 Počasie [i] 16:50 Sila lásky V. 211 [i] 17:40 Vojna kuchárov [i] 18:10 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 18:20 LOH 2012 Londýn: Päť olympijských kruhov [i] 18:30 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Cirkus Humberto 11/12 [i] 21:00 LOH 2012 Londýn: Atletika [i] 22:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VII.: Nádejný policat 21/24 [i] 22:40 Nočné správy [i] 22:50 Počasie [i] 22:55 Góly - body - sekundy [i] 23:00 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 23:30 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 23:45 Vášnivý bozk [i] 01:10 Takí sme boli: Zita Furková [i] 02:10 Divoký anjel 225 [i] 02:45 Dámsky klub "N" [i] 04:10 Sila lásky IV. 126 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:30 Živá panoráma [i] 09:05 ArtSpektrum [i] 09:20 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 09:50 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 10:30 LOH 2012 Londýn: Kanoistika [i] 11:00 LOH 2012 Londýn: Hádzaná: kvalifikácia - ženy [i] 12:00 LOH 2012 Londýn: Triatlon [i] 14:15 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 14:30 LOH 2012 Londýn: Volejbal štvrťfinále - ženy [i] 16:00 LOH 2012 Londýn: Gymnastika [i] 17:30 LOH 2012 Londýn: Futbal - semifinále - muži [i] 19:45 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 20:00 LOH 2012 Londýn: Volejbal: štvrťfinále - ženy [i] 22:00 LOH 2012 Londýn: Futbal: semifinále - muži [i] 23:00 LOH 2012 Londýn: Volejbal: štvrťfinále - ženy [i] 00:00 LOH 2012 Londýn: Basketbal: štvrťfinále - ženy [i] 01:00 Záznamy z LOH [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 07:45 Súdna sieň: "Prajný" otec [i] 09:50 Dom snov II. 10 [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY: Nudista 17 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:15 Pred svadbou nie! [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 23 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Na truc [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 EXTRÉMNE PRÍPADY: Vazektómia 18 [i] 21:30 Kosti III. 15/15 [i] 22:30 Kosti IV. 1/26 [i] 23:30 Webmaster: Monika Beňová [i] 00:45 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 2 [i] 01:35 Ochrancovia 9 [i] 02:15 Californication - Orgie v Kalifornii I. 1/12 [i] 02:45 Zločinné úmysly 9 [i] 03:30 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Láska a pomsta 179 [i] 06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 56 [i] 08:15 Matlock VII. 13 [i] 09:20 Smer juh 10,11 [i] 11:15 Podvodníci I. 8 [i] 12:10 M*A*S*H 134,135 [i] 13:10 Faktor strachu V. 10 [i] 14:10 Takešiho hrad II. 47 [i] 14:40 Simpsonovci VI. 8,9 [i] 15:40 Griffinovci II. 14 [i] 16:10 Futurama II. 14 [i] 16:35 Nitro Circus II. 5 [i] 17:15 Dom snov II. 10 [i] 18:10 RISKUJ [i] 18:40 Akty X V. 3 [i] 19:40 M*A*S*H 134 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 24 [i] 21:10 Faktor strachu V. 10 [i] 22:05 Prípady detektíva Murdocha: Vražda v zapadnutej uličke [i] 23:55 Akty X V. 3 [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 23 [i] 01:20 Nitro Circus II. 5 [i] 01:45 Diagnóza: Vražda I. 15 [i] 02:25 Loď lásky 10,11 [i] 04:05 Zasľúbená zem 40,41 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět II.: Hluboko pod kůží 6/22 [i] 07:55 Posel ztracených duší V. 12/22 [i] 08:50 Umíte tančit? VI. 16/32 [i] 09:45 Drzá Jordan 7/23 [i] 10:40 Merlin III. 7/13 [i] 11:35 Ztracený svět II.: Hluboko pod kůží 6/22 [i] 12:30 Umíte tančit? VI. 17/32 [i] 13:25 Dr. House VI. 15/22 [i] 14:20 Posel ztracených duší V. 12/22 [i] 15:15 Drzá Jordan 7/23 [i] 16:10 Ztracený svět II.: Návrat do Londýna 7/22 [i] 17:05 Merlin III. 8/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 16/22 [i] 19:00 Drzá Jordan 8/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 13/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince VII. 16/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 2/13 [i] 23:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 8/13 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5/24 [i] 01:45 Myšlenky zločince VII. 16/24 [i] 02:30 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 8/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Bel Air pro dvojčata [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce: Hadí kovboj [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Domácí medicína [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 11 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Basketbal - Tým Trail Blazers [i] 10:00 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 52 [i] 10:55 Nutné k přežití: Severní Afrika [i] 11:50 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 [i] 12:45 Opravna vraků: Pickup z roku 1952 [i] 13:40 Americký chopper: Lawless Drag Bike – 2. část a motorka z dílny PJD – 4. část [i] 14:35 Špinavé práce: Koželuh [i] 15:30 Bořiči mýtů: Explodující nárazníky [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Ptáci, kosti a krev [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 12 [i] 18:15 Říční příšery: Chladnokrevný horor [i] 19:10 Jak se to dělá: Tříkolová vozidla/baseballové pálky/umělé bonsaje/pozouny [i] 19:40 Jak to dělají?: Podzemí/výrobci zbraní [i] 20:05 Rychlokurz 1 [i] 20:35 Rychlokurz 2 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Skok v bublinovém obalu [i] 21:55 Hrůzné okamžiky 6 [i] 22:50 Gangy očima Rosse Kempa: Jamajka [i] 23:45 Nutné k přežití: Texas [i] 00:40 Rychlokurz 1 [i] 01:10 Rychlokurz 2 [i] 01:40 Hrůzné okamžiky 6 [i] 02:40 Gangy očima Rosse Kempa: Jamajka [i] 03:40 Nutné k přežití: Texas [i] 04:35 Jak se to dělá: Tříkolová vozidla/baseballové pálky/umělé bonsaje/pozouny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VIII: Dozvuky 1/22 [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Paddy: Fredo a koťátko 25/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi myš 49,50/78 [i] 09:00 Letohrátky: Baron Balú von Brumwald 23/52 [i] 09:20 McLeodovy dcery VIII: Osidla lásky 2/22 [i] 10:05 Hříšní lidé Města pražského: Lodní uzel 7 [i] 10:50 Objektiv [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Bez slitování 45/52 [i] 13:30 Moje rodina III: O myších a Benovi 4/13 [i] 14:00 Přízraky mezi námi: Karneval 6/7 [i] 14:55 Král lenochů [i] 15:45 Kde bydlely princezny [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:30 Příběhy včelích medvídků [i] 18:40 Mach a Šebestová na cestách [i] 18:45 Večerníček [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Euromiliony 20:00 Hraběnky: Rodinná oslava 11/17 [i] 20:55 Neobyčejné životy [i] 21:50 Území strachu [i] 23:25 Hvězdy MHF Český Krumlov 2012 [i] 23:30 Losování Euromiliony 23:35 Californication IV: Právníci, zbraně a prachy 6/12 [i] 00:05 MI5 IV 4/10 [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:10 Chalupa je hra [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 02:00 AZ-kvíz [i] 02:25 Zahrada je hra [i] 02:50 Vyzkoušejte si... [i] 03:10 Kde bydlely princezny [i] 03:30 Kamenný řád: Karolina 2/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 LOH Londýn 2012 [i] 09:30 Korea - Nizozemsko / pozemní hokej, muži 09:30 LOH Londýn 2012 [i] 11:00 Házená / čtvrtfinále, ženy 13:00 Stolní tenis / družstva, ženy, bronz 14:00 Volejbal / 1. čtvrtfinále, ženy 15:30 Basketbal / 1. čtvrtfinále, ženy 16:45 Stolní tenis / družstva, finále, ženy 19:00 Házená / 3. čtvrtfinále, ženy 20:00 Volejbal / 3. čtvrtfinále, ženy 21:00 Basketbal / 3. čtvrtfinále, ženy 21:30 Fotbal / semifinále, muži; [i] 22:00 Volejbal / čtvrtfinále, ženy; [i] 23:15 Basketbal / 4. čtvrtfinále, ženy 01:00 LOH Londýn 2012 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Kid [i] 11:00 S tebou je mi líp 17 [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:40 Zapomenuti 13 [i] 12:30 Gilmorova děvčata IV 6 [i] 13:30 Dr. House 2 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 11 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Opičí láska 3 [i] 16:30 Přátelé III 25 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Kriminálka Miami VII: V nebezpečných vodách 16 [i] 18:45 Hospoda: Prvorodič 21 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 33 [i] 21:25 Comeback: Zlatá rybka 12 [i] 22:00 Kriminálka Las Vegas XI: Utržená ze řetězu 19 [i] 23:00 Noční Televizní noviny [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti X: Neznámá osoba 8 [i] 00:30 Kriminálka Las Vegas IX: Ještě jedna 10 [i] 01:20 Kriminálka Las Vegas IX: Temná šichta 11 [i] 02:10 Novashopping 02:15 Sue Thomas: Agentka FBI II 11 [i] 03:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:50 Vražedná čísla V 20 [i] 04:35 V dobrém i zlém 22 [i] 04:55 Přátelé III 25 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Knight Rider III: Rytíř robotů 2/2 2 [i] 08:35 Kutil Tim IV: Rozdělený dům 18 [i] 09:15 M*A*S*H 221 [i] 09:45 M*A*S*H 222 [i] 10:15 Policejní bažanti II: V utajení 12 [i] 11:05 Prostřeno! [i] 11:50 Diagnóza vražda II: Vražedný dům 11 [i] 12:45 Můj přítel Monk V: Pan Monk a malomocný muž 10 [i] 13:35 Specialisté na vraždy V: Leť, andílku! 1 [i] 14:35 Slunečno, místy vraždy I: Prokletá kytara 9 [i] 15:25 Námořní vyšetřovací služba L. A. I 1 [i] 16:15 Julie Lescautová VI: Jasný případ 6 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Léto s Italem [i] 22:15 Sběratelé kostí V: Konec kuřecího muže 6 [i] 23:10 Myšlenky zločince VI: Zákon nabídky a poptávky 24 [i] 00:05 Anatomie lži II: Duel s ďáblem 11 [i] 00:55 Rozvedený se závazky: Zubař / Tarese 10 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Anatomie lži II: Duel s ďáblem 11 [i] 03:50 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Čistá láska 12-13/170 [i] 07:20 Macocha 91/120 [i] 08:10 Sudkyňa Hatchettová III. 101/130 [i] 08:45 La Tormenta: Pokušenie lásky 45/216 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Jesse I. 9/22 [i] 11:05 Ezel 74/142 [i] 12:10 Sultán 108 [i] 13:05 Larina voľba 49 [i] 14:30 O.C. California II. 5/24 [i] 15:20 Mladí, krásni, skazení 70/131 [i] 16:10 La Tormenta: Pokušenie lásky 46/216 [i] 17:10 Keď budeš moja 147/238 [i] 18:05 V siedmom nebi I. 17/22 [i] 18:55 Máš pravdu, miláčik I. 14/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Sultán 109 [i] 21:30 Larina voľba 50 [i] 22:40 Ezel 75/142 [i] 23:40 Ally McBealová I. 10/23 [i] 00:30 Sex v meste II. 2/18 [i] 00:55 Adela show [i] 01:25 Frasier [i] 02:10 Veštiareň [i] 03:10 O.C. California II. 5/24 [i] 03:55 L.O.V.E. [i] 04:40 Anderov rebrinák [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Iron Man [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Coronado [i] 13:40 Zavraždění Johna Lennona [i] 15:15 Letec [i] 18:10 Lulu se vrací [i] 19:55 Panic je nanic [i] 21:40 Útok žraloka [i] 23:20 Sniper [i] 01:05 Boogeyman [i] 02:30 Život je peklo [i] 04:20 Věznice [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Skoky do vody [i] 06:00 Olympiáda [i] 06:30 Olympiáda [i] 07:00 Olympiáda [i] 07:30 Olympiáda [i] 08:00 Olympiáda [i] 08:30 Atletika [i] 09:30 Týmové sporty [i] 11:00 Atletika [i] 13:30 Týmové sporty [i] 15:00 Gymnastika [i] 15:25 Olympiáda [i] 15:30 Gymnastika [i] 18:00 Cyklistika [i] 19:00 Týmové sporty [i] 19:55 Olympiáda [i] 20:00 Atletika [i] 22:30 Týmové sporty [i] 23:30 Olympiáda [i] 00:00 Vzpírání [i] 01:00 Skoky do vody [i] 02:00 Atletika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Cyklistika [i] 04:00 Gymnastika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Zpověď opravdové ženy v domácnosti 12 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Gangland 1/2 8 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Není cesty zpět 17 [i] 08:20 Pohotovost 4: Něco nového 2 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 8: 3. díl 3 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Bratři ve zbrani 18 [i] 12:20 Pohotovost 4: Příznivý oheň 3 [i] 13:20 Milionový lékař 1: Aby se vlk nažral.. 2 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Hry s myslí 19 [i] 15:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a stávka popelářů 2 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 4. díl 4 [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Sedm smrtelných hříchů 10 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a velký zápas 3 [i] 20:20 Milionový lékař 1: Zadarmo ani kuře nehrabe.. 3 [i] 21:20 Bratři a sestry 4: Naděje 23 [i] 22:20 Bratři a sestry 4: Zase na cestě 24 [i] 23:15 Kull dobyvatel [i] 01:20 Médium 6: V médiu se skrývá zpráva 4 [i] 02:20 Pohotovost 4: Příznivý oheň 3 [i] 03:20 Právo a pořádek 9: Přestupek černá pleť 2 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 3: Zpověď opravdové ženy v domácnosti 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Budování říše 4