TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Kobra 11 VI. 6-7/18 [i] 10:20 90210: Nová generácia 17/24 [i] 11:05 PLÁŽ 33 - VYHADZOV [i] 13:00 Škaredá Betty III. 16/24 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 11/22 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia V. 4-5/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa V. 9/19 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VIII. 22/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 PLÁŽ 33 - NÁSTUP [i] 21:30 Zámena manželiek: Z prepychu až na dno [i] 22:40 Dva a pol chlapa VIII. 11/16 [i] 23:15 Nočné Televízne noviny [i] 23:40 NCIS VIII. 22/24 [i] 00:30 BEAT TV - SRDCE OLYMPIÁDY [i] 01:05 Terminátor: Príbeh Sarah Connorovej II. 16/22 [i] 01:45 Hrdinovia III. 16/25 [i] 02:30 Chuck II. 12/22 [i] 03:10 Kobra 11 VI. 6/18 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 06:20 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 06:30 Správy STV [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:25 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 07:55 Traja medvedíci: Vzrušujúci výlet 1 [i] 08:20 Safari: Svadobná cesta 13/13 [i] 08:55 Tajomný ostrov 25/44 [i] 09:25 Obchod so šťastím: Boľavá pravda 30 [i] 10:00 Obchod so šťastím: Zmierenie 31 [i] 10:35 Život bez konca 1/5 [i] 11:50 Sila lásky IV. 125 [i] 12:40 Takí sme boli: Emil Horváth [i] 13:50 Divoký anjel 224 [i] 14:30 LOH 2012 Londýn: Gymnastika [i] 16:30 Správy STV [i] 16:40 Góly - body - sekundy [i] 16:43 Počasie [i] 16:50 Sila lásky V. 210 [i] 17:40 Vojna kuchárov [i] 18:10 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 18:20 LOH 2012 Londýn: Päť olympijských kruhov [i] 18:25 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 LOH 2012 Londýn: Atletika [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:50 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 23:20 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 23:30 Hlavný podozrivý II. 5/11 [i] 01:15 Takí sme boli: Emil Horváth [i] 02:15 Divoký anjel 224 [i] 02:55 Nočné správy [i] 03:05 Góly - body - sekundy [i] 03:10 Dámsky klub "N" [i] 04:30 Sila lásky IV. 125 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:30 Živá panoráma [i] 09:05 ArtSpektrum [i] 09:20 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 09:50 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 10:30 LOH 2012 Londýn: Hádzaná: Maďarsko - Srbsko - muži [i] 12:00 LOH 2012 Londýn: Atletika [i] 13:10 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 13:20 LOH 2012 Londýn: Volejbal: Rusko - Srbsko - muži [i] 14:45 LOH 2012 Londýn: Streľba - muži - finále [i] 15:05 LOH 2012 Londýn: Zápasenie - grécko -rímske - muži [i] 15:30 LOH 2012 Londýn: Basketbal: Francúzsko - Nigéria - muži [i] 15:45 LOH 2012 Londýn: Volejbal: Rusko - Srbsko - muži [i] 17:15 LOH 2012 Londýn: Streľba [i] 17:40 LOH 2012 Londýn: Cyklistika [i] 19:50 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 20:00 LOH 2012 Londýn: Vzpieranie - muži [i] 21:50 LOH 2012 Londýn: Basketbal: Španielsko - Brazília - muži [i] 22:45 LOH 2012 Londýn: Hádzaná: Francúzsko - Švédsko -muži [i] 23:45 LOH 2012 Londýn: Volejbal : Brazília - Nemecko - muži [i] 00:30 Záznamy z LOH [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Stratené duše III. 4 [i] 05:40 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:40 Súdna sieň: Neznášam otca [i] 09:50 Dom snov II. 9 [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY: Sterilizácia 16 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 Riaditeľka [i] 14:45 Largo Winch [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Zamurovaná [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Slečna na stráženie [i] 22:30 Pred svadbou nie! [i] 01:15 Hoď svišťom: Maďari [i] 01:45 Manipulátor [i] 03:30 Californication - Orgie v Kalifornii II. 1/12 [i] 03:55 Zločinné úmysly 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 55 [i] 08:15 Matlock VII. 12 [i] 09:20 Smer juh 8,9 [i] 11:15 Podvodníci I. 7 [i] 12:10 M*A*S*H 132,133 [i] 13:10 Faktor strachu V. 9 [i] 14:15 Takešiho hrad II. 46 [i] 14:40 Simpsonovci VI. 6,7 [i] 15:40 Griffinovci II. 13 [i] 16:10 Futurama II. 13 [i] 16:40 Nitro Circus II. 4 [i] 17:15 Dom snov II. 9 [i] 18:10 RISKUJ [i] 18:40 Akty X V. 2 [i] 19:40 M*A*S*H 132 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 23 [i] 21:10 Faktor strachu V. 9 [i] 22:05 Podvodníci II. 12,13 [i] 23:55 Dexter IV. 9 [i] 00:45 C.S.I.: Kriminálka Miami I. 22 [i] 01:25 Nitro Circus II. 4 [i] 01:45 Diagnóza: Vražda I. 14 [i] 02:30 Loď lásky 8,9 [i] 04:10 Zasľúbená zem 38,39 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět II.: Kamenný chlad 5/22 [i] 07:55 Posel ztracených duší V. 11/22 [i] 08:50 Umíte tančit? VI. 15/32 [i] 09:45 Drzá Jordan 6/23 [i] 10:40 Merlin III. 6/13 [i] 11:35 Ztracený svět II.: Kamenný chlad 5/22 [i] 12:30 Umíte tančit? VI. 16/32 [i] 13:25 Dr. House VI. 14/22 [i] 14:20 Posel ztracených duší V. 11/22 [i] 15:15 Drzá Jordan 6/23 [i] 16:10 Ztracený svět II.: Hluboko pod kůží 6/22 [i] 17:05 Merlin III. 7/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 15/22 [i] 19:00 Drzá Jordan 7/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 12/22 [i] 21:00 CSI: New York VII. 8/22 [i] 22:00 Pán a Paní Smithovi [i] 00:20 Zachraň mě VI. 17/19 [i] 01:15 CSI: New York VII. 8/22 [i] 02:10 Dr. House VI. 15/22 [i] 02:55 Zachraň mě VI. 17/19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Impozantní lodě: FPSO Maersk Peregrino [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce: Stavitel bilboardů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Postupná přeměna [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 10 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Vize z dávné minulosti [i] 10:00 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 51 [i] 10:55 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 11:50 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Jeep CJ7 - část 2 [i] 12:45 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: To je osobní věc [i] 13:40 Americký chopper: Lawless Drag Bike – 1. část, motorka z dílny PJD – 3. část [i] 14:35 Špinavé práce: Hadí kovboj [i] 15:30 Bořiči mýtů: Divácký trojitý speciál [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Domácí medicína [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 11 [i] 18:15 Říční příšery: Tvor, který mrzačí [i] 19:10 Jak se to dělá 65 [i] 19:40 Jak to dělají? 20 [i] 20:05 Opravdový podvod 8 [i] 20:35 Opravdový podvod 9 [i] 21:00 Armáda jednoho: Rychlejší, silnější a chytřejší [i] 21:55 Nic osobního: Krvavá pouta [i] 22:50 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Kostarika [i] 23:45 Téměř jsem to nepřežil: Přežil v ledové jeskyni [i] 00:40 Opravdový podvod 8 [i] 01:10 Opravdový podvod 9 [i] 01:40 Armáda jednoho: Rychlejší, silnější a chytřejší [i] 02:40 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Kostarika [i] 03:40 Téměř jsem to nepřežil: Přežil v ledové jeskyni [i] 04:35 Jak se to dělá 65 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:30 Paddy: Nemocný 24/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi maják 47,48/78 [i] 09:00 Letohrátky: Jak nebýt ve své kůži 22/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery VIII: Dozvuky 1/22 [i] 10:10 Chalupáři: Romeo z autobusu 7/11 [i] 11:00 Chalupa je hra [i] 11:25 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Pryč 44/52 [i] 13:30 Moje rodina III: Susanino zoufalé vrzání 3/13 [i] 14:00 Přízraky mezi námi: Pomoc 5/7 [i] 14:55 Berenika [i] 15:45 Kde bydlely princezny [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:15 Uvolněte se, prosím [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:30 Příběhy včelích medvídků [i] 18:40 Mach a Šebestová na cestách [i] 18:45 Večerníček [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset 20:00 Hříšní lidé Města pražského: Lodní uzel 7 [i] 20:45 Vlak dětství a naděje: Trápení kocoura Žolyho 3/6 [i] 21:50 Reportéři ČT [i] 22:25 Na stopě [i] 22:50 MI5 IV 4/10 [i] 23:45 Profesionálové [i] 00:35 Film o filmu Grandhotel [i] 00:50 Toulavá kamera [i] 01:20 Sváteční slovo kazatele Církve adventistů Jindřicha Černohorského [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:20 Rekordy a kuriozity [i] 02:30 Zahrada je hra [i] 02:55 Hledač pokladu [i] 03:15 Kde bydlely princezny [i] 03:35 Kamenný řád: Maryča 1/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 LOH Londýn 2012 [i] 10:00 LOH Londýn 2012 [i] 10:00 Nový Zéland - Německo / pozemní hokej, ženy 11:00 Maďarsko - Srbsko / házená, muži 12:30 Rusko - Srbsko / volejbal, muži 14:00 Stolní tenis / družstva, semifinále 2, ženy 15:00 Bude upřesněno 15:30 Dánsko - Korea / házená, muži 17:00 Maďarsko - USA / vodní pólo, muži 17:50 Gambrinus liga [i] 20:00 LOH Londýn 2012 [i] 20:00 Plážový volejbal / čtvrtfinále, muži 20:50 Stolní tenis / družstva, [i] 22:30 Francie - Švédsko / házená, muži 23:30 Argentina - USA / basketbal, muži 01:00 LOH Londýn 2012 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 První liga [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Zapomenuti 12 [i] 12:30 Gilmorova děvčata IV 5 [i] 13:30 Dr. House 1 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 10 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Obrazy 2 [i] 16:30 Přátelé III 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:45 Kriminálka Miami VII: Zdánlivá vina 15 [i] 18:45 Hospoda: Stávka 20 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 32 [i] 21:25 Kriminálka Anděl II: Messenger [i] 22:40 Noční Televizní noviny [i] 23:20 Mr. & Mrs. Bloom: Na útěku 4 [i] 00:05 Huff 13 [i] 01:20 Novashopping 01:30 Žhavé kočky 5, 6 [i] 02:25 Sue Thomas: Agentka FBI II 10 [i] 03:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Knight Rider III: Rytíř robotů 1/2 1 [i] 08:35 Kutil Tim IV: Super pohárová horečka 17 [i] 09:15 M*A*S*H 219 [i] 09:45 M*A*S*H 220 [i] 10:15 Policejní bažanti II: S trochou víry 11 [i] 11:05 Prostřeno! [i] 11:50 Diagnóza vražda II: Smrtící smích 2/2 10 [i] 12:45 Můj přítel Monk V: Pan Monk se setkává s otcem 9 [i] 13:35 Specialisté na vraždy IV: Čistý svět 8 [i] 14:35 Slunečno, místy vraždy I: Manželství je vražda 8 [i] 15:25 Hawaii 5-0: Podraz 24 [i] 16:20 Julie Lescautová VI: Otcovský instinkt 5 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 VIP PROSTŘENO! [i] 21:20 Partička [i] 22:10 Na vlastní riziko [i] 22:45 Cutter [i] 00:35 Nedokonalé zločiny IV: Můj bratr je vrah 11 [i] 01:45 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Čistá láska 10-11/170 [i] 07:25 Macocha 90/120 [i] 08:10 Sudkyňa Hatchettová III. 100/130 [i] 08:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 44/216 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Poľovačka na ženu [i] 12:25 Larina voľba 47-48 [i] 14:35 O.C. California II. 4/24 [i] 15:25 Mladí, krásni, skazení 69/131 [i] 16:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 45/216 [i] 17:15 Keď budeš moja 146/238 [i] 18:05 V siedmom nebi I. 16/22 [i] 18:55 Máš pravdu, miláčik I. 13/24 [i] 19:25 Frasier [i] 20:15 Sultán 108 [i] 21:30 Larina voľba 49 [i] 22:35 Ezel 74/142 [i] 23:40 Ako byť trendy [i] 00:15 Sex v meste II. 1/18 [i] 00:45 Adela show [i] 01:15 Frasier [i] 02:00 Veštiareň [i] 03:00 O.C. California II. 4/24 [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Malí letci [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Krotitelé upírů [i] 14:00 Druhá strana postele [i] 16:00 Bláznivej sejf [i] 17:40 Coronado [i] 19:15 Koma [i] 21:00 Věznice [i] 22:40 Život je peklo [i] 00:35 Síla odvahy [i] 02:30 Hnízdo neřesti [i] 04:25 Tělo na tělo [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Skoky do vody [i] 06:00 Olympiáda [i] 06:30 Olympiáda [i] 07:00 Olympiáda [i] 07:30 Olympiáda [i] 08:00 Olympiáda [i] 08:30 Atletika [i] 09:30 Týmové sporty [i] 11:00 Atletika [i] 13:30 Týmové sporty [i] 15:00 Gymnastika [i] 15:25 Olympiáda [i] 15:30 Gymnastika [i] 17:15 Jezdectví [i] 18:00 Cyklistika [i] 19:40 Olympiáda [i] 19:45 Atletika [i] 22:30 Skoky do vody [i] 23:00 Olympiáda [i] 23:30 Basketbal [i] 01:00 Vzpírání [i] 01:30 Atletika [i] 02:30 Skoky do vody [i] 03:00 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Gymnastika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Diagnóza vražda 7: Gangland 1/2 7 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Dívky z internetu 16 [i] 08:20 Pohotovost 4: Léčka 1 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 8: 2. díl 2 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Není cesty zpět 17 [i] 12:20 Pohotovost 4: Něco nového 2 [i] 13:20 Diagnóza vražda 7: Gangland 1/2 8 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Bratři ve zbrani 18 [i] 15:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a herec 1 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 3. díl 3 [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Ústa, která řvala 9 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a stávka popelářů 2 [i] 20:20 Milionový lékař 1: Aby se vlk nažral.. 2 [i] 21:20 PREMIÉRA FILM Kull dobyvatel [i] 23:20 2012: Doba ledová [i] 01:20 Médium 6: Lék proti bolestem 3 [i] 02:20 Pohotovost 4: Něco nového 2 [i] 03:20 Právo a pořádek 9: Opatrované děti 1 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 3: Uvítejte nevěstu 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Jen dva mohou hrát [i] 07:05 Bojovníci se špínou II. 10 [i] 07:35 Vášnivý jedlík III. 8 [i] 08:10 Lidská elektrárna [i] 09:20 Sběrači 5 [i] 10:15 Deratizátor III. 9 [i] 10:45 Deratizátor III. 10 [i] 11:15 Sběrači II. 2 [i] 12:15 Čas 1 [i] 13:15 Jurské bojiště 2 [i] 14:15 Zvířecí rekordman IV. 1 [i] 15:20 Naděje pro divočinu 11 [i] 16:20 Nejpřísnější rodiče světa 26 [i] 17:30 Sběrači 6 [i] 18:25 Sběrači II. 2 [i] 19:20 Bojovníci se špínou 11 [i] 19:50 Bojovníci se špínou 12 [i] 20:25 Jurské bojiště 3 [i] 21:20 Planeta Země po vymření lidstva 20 [i] 22:20 Podzemí měst 4 [i] 23:15 Po prvních 48 hodinách 5 [i] 00:15 Sběrači II. 1 [i] 01:15 Když se Země zatřese: Hrozba Slunce 6 [i] 02:20 Po prvních 48 hodinách 5 [i] 03:15 Podzemí měst III. 9 [i] 04:10 Ian Wright: Cesty bez hranic 4