TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:20 Scooby Doo, ako sa máš II. 2-3/14 [i] 07:00 Maxove dobrodružstvá 3-4/11 [i] 07:45 Flintstonovci v akcii 48/54 [i] 08:10 Agent Cody Banks [i] 09:55 Priatelia V. 3/24 [i] 10:15 Roztomilé mrchy I. 18/22 [i] 11:10 William a Kate: Kráľovský príbeh lásky [i] 12:45 Tarzan, opičí muž [i] 14:55 Kliatba bratov Grimmovcov [i] 16:55 Rýchle Televízne noviny [i] 17:00 Jack Hunter a Stratený poklad Ugaritu [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Ako prísť o muža za 10 dní [i] 22:40 Catwoman [i] 00:30 BEAT TV - SRDCE OLYMPIÁDY [i] 01:05 Mníška [i] 02:45 Postav dom, zasaď strom [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 05:40 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 05:50 Správy STV [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:40 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 07:10 Jurošík: Jurošík a englický pánko [i] 07:20 Jurošík: Jurošík a maliar Cyprián [i] 07:30 Včielka Maja: Blší akrobati [i] 07:55 Pinocchio: Pomoc korytnačkám [i] 08:20 Maškrtníček [i] 08:50 Prípady detektíva Kulmena [i] 09:30 Leto s Katkou: Vohľady 3/7 [i] 10:00 Archijerejská svätá liturgia z archieparchiálnej odpustovej slávnosti [i] 12:05 Slovensko v obrazoch [i] 12:25 Svet v obrazoch [i] 12:50 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Svrbenie v prstoch [i] 14:30 LOH 2012 Londýn: Tenis, Gymnastika [i] 16:35 Pošta pre teba - návraty [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:10 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 18:20 LOH 2012 Londýn: Päť olympijských kruhov [i] 18:30 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 LOH 2012 Londýn: Atletika [i] 22:00 Góly - body - sekundy [i] 22:15 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 22:45 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 23:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Svrbenie v prstoch [i] 00:35 Anjel milosrdenstva [i] 02:10 Slovensko v obrazoch [i] 02:30 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:30 Živá panoráma [i] 09:05 ArtSpektrum [i] 09:20 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 09:50 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 10:00 LOH 2012 Londýn: Badminton [i] 10:30 LOH 2012 Londýn: Hádzaná [i] 12:00 LOH 2012 Londýn: Atletický maratón [i] 13:00 LOH 2012 Londýn: Streľba [i] 13:20 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 13:30 LOH 2012 Londýn: Atletický maratón [i] 14:30 LOH 2012 Londýn: Badminton [i] 15:00 LOH 2012 Londýn: Hádzaná [i] 17:00 LOH 2012 Londýn: Cyklistika [i] 17:30 LOH 2012 Londýn: Volejbal [i] 19:50 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 20:00 LOH 2012 Londýn: Šerm [i] 21:30 LOH 2012 Londýn: Stolný tenis [i] 23:00 LOH 2012 Londýn: Volejbal [i] 01:00 Záznamy z LOH [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 Diabolský plán [i] 06:35 Kráľova priazeň [i] 08:40 Fanaticky zamilovaný [i] 10:50 Stratené duše III. 4 [i] 11:50 Vtierka Castle II. 9 [i] 12:45 Nora Robertsová: Záhadná vražda [i] 14:50 Extrémne rodiny 4 [i] 16:20 Riaditeľka [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Largo Winch [i] 22:45 BratislavaFilm [i] 00:25 Teror [i] 02:05 Najhoršia zrada [i] 03:35 Teror [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 "Dáma na kolejích" [i] 07:10 Moderné veštenie [i] 08:10 Loď lásky 21,22 [i] 10:00 MacGyver 97,98 [i] 12:00 Knight Rider 25,26 [i] 14:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 12,13 [i] 16:10 Kutyil s.r.o. II.: Svadba 2 [i] 17:00 Diagnóza smrti [i] 19:00 Knight Rider 25 [i] 20:00 Sanitka 5 [i] 21:15 "Ten svetr si nesvlíkej" [i] 22:50 "Farářův konec" [i] 00:40 Knight Rider 26 [i] 01:25 Perry Mason 12 [i] 02:55 Cyranov ostrov [i] 03:25 Láska a pomsta 178 [i] 04:05 Loď lásky 7 [i] 04:50 Zasľúbená zem 36,37 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Obhájci 9/18 [i] 07:55 Advokáti V. 13/22 [i] 08:45 Ztracený svět III.: Oheň na nebi 6/22 [i] 09:40 Andromeda III.: Kolo se nám polámalo 1/22 [i] 10:35 Andromeda III.: Úlomek vázy rimnijské 2/22 [i] 11:30 The Amazing Race XIX. 10/12 [i] 12:25 Advokáti V. 14/22 [i] 13:20 Obhájci 10/18 [i] 14:15 Boj o čas III. 5/22 [i] 15:10 Boj o čas III. 6/22 [i] 16:05 Drzá Jordan II. 8/22 [i] 17:00 Drzá Jordan II. 9/22 [i] 17:55 Pláž Makaha 1/10 [i] 18:30 Vlčí mládě 1/12 [i] 19:25 Na lodi 3/13 [i] 21:00 Krycí jméno: Donnie Brasco [i] 23:20 CSI: New York VII. 7/22 [i] 00:20 Cena za lidskost II. 6/10 [i] 01:15 Krycí jméno: Donnie Brasco [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Černé nebe: Osobní bojové přistávací těleso [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Jak to dělají?: Vlaky/kuličková pera [i] 06:50 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i] 07:15 Americký chopper: Soudný den [i] 08:10 Bořiči mýtů: Divácký trojitý speciál [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 38 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 39 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Kuvajtské věže [i] 10:55 Rození obchodníci: Fiat Dino Coupe 900 [i] 11:50 Špinavé práce: Kastrace beranů [i] 12:45 Mečouni - život na udici 10 [i] 13:40 Hledači pokladů na aukcích: Bostonští dražitelé [i] 14:10 Hledači pokladů na aukcích: Nezastavitelný Ton [i] 14:35 Králové aukcí: Kulečníkový stůl Rolling Stones [i] 15:05 Králové aukcí: Rubínový náhrdelník [i] 15:30 Jak se dělá sport 6 [i] 16:00 To taky zvládnu 6 [i] 16:25 Impozantní lodě: FPSO Maersk Peregrino [i] 17:20 Nejsmrtelnější úlovek 10 [i] 18:15 Říční příšery: Chladnokrevný horor [i] 19:10 Nebezpečné rybaření 2 [i] 20:05 Rybaření rukama s venkovany: Samá špatnost [i] 21:00 Lidské tělo: dokonalý stroj: Duševní schopnosti [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Lidský zpomalovací práh [i] 22:50 Výzva k boji: Korea [i] 23:45 Kdo uspěje?: Posádka speciálních námořních válečných plavidel [i] 00:40 Nejsmrtelnější úlovek 10 [i] 01:40 Říční příšery: Chladnokrevný horor [i] 02:40 Nebezpečné rybaření 2 [i] 03:40 Jak se to dělá 4 [i] 04:05 Výzva k boji: Korea [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:35 Husquarna [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Československý filmový týdeník 1962 897/2379 [i] 06:35 Finley požární autíčko 4/39 [i] 07:00 Franklin [i] 07:20 Dobrodružství Shirley Holmesové I: Případ tajemné zpěvačky 12/13 [i] 07:45 Král z džungle [i] 08:05 Čarovné prstýnky [i] 09:10 Pan Tau [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Sváteční slovo kazatele Církve adventistů Jindřicha Černohorského [i] 11:00 O zvířatech a lidech: Papoušek 5/13 [i] 11:55 Televarieté [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Lolinka a kníráč [i] 13:55 Loupežnická pohádka [i] 14:35 Manželská tonutí: Hledání věrné ženy 1/4 [i] 15:50 Bylo nás pět: Andělíček policajt 2/6 [i] 16:50 Odvážná slečna [i] 18:20 Na cestě po Podhorácku [i] 18:45 Večerníček [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Šťastných deset a Šance milion 19:58 Sportka a Šance 20:00 Chalupáři: Romeo z autobusu 7/11 [i] 20:45 Toulavá kamera vychutnává Česko [i] 21:15 Dobrodružství pod postelí [i] 22:45 Komisař Moulin [i] 00:15 Losování Sportky a Šance 00:20 Podfukáři V 6/6 [i] 01:15 Všechnopárty [i] 02:05 Zázraky přírody [i] 03:05 Kuchařská pohotovost [i] 03:30 Banánové rybičky [i] 03:55 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:15 Přezůvky s sebou [i] 04:55 Rovnováha [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 LOH Londýn 2012 [i] 12:15 LOH Londýn 2012 [i] 12:15 Angola - Česko / basketbal, ženy 12:45 Stolní tenis / družstva, čtvrtfinále, muži 13:00 Tenis / smíšená čtyřhra, finále 14:00 Badminton / dvouhra, čtyřhra, finále muži 15:00 Tenis / dvouhra, čtyřhra, finále muži 17:45 Itálie - Rusko / volejbal, ženy 19:15 Plážový volejbal / čtvrtfinále, ženy 20:30 Norsko - Španělsko / házená, ženy 21:30 Studio fotbal - Dohráno [i] 22:15 Tenis / družstva, semifinále 1., ženy 22:15 LOH Londýn 2012 [i] 23:00 Plážový volejbal / čtvrtfinále, ženy 00:50 Brazílie - Srbsko / volejbal, ženy 02:00 LOH Londýn 2012 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 V dobrém i zlém 18, 19 [i] 05:45 Novashopping 06:25 Veterinář z Bondi Beach 12 [i] 06:55 Pepek námořník [i] 07:10 Sylvester a Tweety III: Kanárek, co nevěří kocourovi, a kocour s věčnou chutí na kanárka. 24 [i] 07:25 Senzační Spiderman 20 [i] 07:55 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 6 [i] 08:20 Tučňáci z Madagaskaru 20 [i] 08:50 Flash Gordon 6 [i] 09:40 Zlaté rybky [i] 11:40 Plavba snů: Bermudy [i] 13:35 Lásky mezi kapkami deště [i] 15:45 Dračí příběh [i] 17:35 Grand restaurant pana Septima [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Farma 31 [i] 21:50 Česko k neuvěření: Hrdinové Česka [i] 22:25 Zodiak [i] 00:25 Mladý Van Helsing 6 [i] 01:20 Novashopping 01:25 Policejní odznak VII 13, 14 [i] 02:55 DO-RE-MI [i] 03:45 Áčko [i] 04:35 V dobrém i zlém 20, 21 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Miláčci [i] 06:35 Zpravodajství FTV Prima 07:40 Mistr Manny II: Hodný, zlý a šikovný 39 [i] 08:05 M*A*S*H 217 [i] 08:35 M*A*S*H 218 [i] 09:05 Tajemství 2. světové války: Poslední dny Adolfa Hitlera 2 [i] 10:05 Ženy na cestách [i] 10:50 Columbo: Columbo v přestrojení [i] 12:45 Receptář prima nápadů [i] 13:50 Perfektní záskok [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru VII: Lesní muž [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Zelená míle [i] 23:50 Sběratelé kostí II: Pravda v louhu 5 [i] 00:40 Sběratelé kostí II: Dívka v pokoji 2103 6 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Tajemství 2. světové války: Poslední dny Adolfa Hitlera 2 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i] 04:55 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Ružové okuliare [i] 06:05 Všetci sú za dverami [i] 07:15 J.P.P. - Jožo Pročko pokúša [i] 08:05 Máša 26/60 [i] 08:55 Úbohá Nasťa 38/80 [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Columbo V. 3/6 [i] 12:40 Summerland I. 10/13 [i] 13:30 Povedz, kto ťa zabil II. 11/13 [i] 14:35 Poľovačka na ženu [i] 16:20 Rodinné hriechy [i] 18:00 Naša írska farma: Nový život [i] 20:00 TALENTMANIA [i] 22:00 Skutočný príbeh: Sedem rokov v Tibete [i] 00:35 Jade [i] 02:05 Columbo V. 3/6 [i] 03:35 Dereš [i] 04:25 Ružové okuliare [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Ultimate Avengers II: konečná pomsta II [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Iron Man [i] 13:35 Malí letci [i] 15:30 Druhý muž [i] 17:05 Chladnokrevně [i] 18:50 Nomád [i] 20:45 Síla odvahy [i] 22:55 Hnízdo neřesti [i] 01:00 Posedlá [i] 02:35 Rytíři nebes [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Olympiáda [i] 06:30 Olympiáda [i] 07:00 Olympiáda [i] 07:30 Olympiáda [i] 08:00 Olympiáda [i] 08:30 Atletika [i] 09:30 Týmové sporty [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:30 Atletika [i] 14:30 Týmové sporty [i] 15:00 Gymnastika [i] 15:25 Olympiáda [i] 15:30 Gymnastika [i] 17:15 Vzpírání [i] 18:15 Cyklistika [i] 19:55 Olympiáda [i] 20:00 Atletika [i] 23:00 Olympiáda [i] 23:30 Volejbal [i] 00:30 Skoky do vody [i] 01:00 Tenis [i] 02:00 Atletika [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vraždy v Midsomeru 7: 7. díl 7 [i] 08:00 Diagnóza vražda 7: Vzplanutí 5 [i] 09:00 Diagnóza vražda 7: Vražda v domácím týmu 6 [i] 10:00 Diagnóza vražda 7: Gangland 1/2 7 [i] 11:00 Diagnóza vražda 7: Gangland 1/2 8 [i] 12:00 Dobrá manželka 3: Tým snů 22 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Miluj bližního svého 22 [i] 14:00 2012: Doba ledová [i] 16:00 Pidilidi [i] 18:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: 13. díl 13 [i] 19:00 PREMIÉRA FILM Princ a tanečnice [i] 21:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 4: Naděje 23 [i] 22:00 PREMIÉRA Bratři a sestry 4: Zase na cestě 24 [i] 23:00 Život v buši [i] 01:25 Moře lásky [i] 03:15 Médium 6: Kdo je ta holka? 2 [i] 04:15 Vraždy v Midsomeru 8: 1. díl 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Pouštní lvi [i] 07:05 Žralok U 5 [i] 08:00 Život v korunách stromů 1 [i] 09:00 Jídlo je detektivka 9 [i] 09:30 Jamieho drůbeží hostina [i] 10:35 Jamieho revoluce ve stravování 6 [i] 11:30 Vášnivý jedlík uvádí 1 [i] 12:05 Sběrači 6 [i] 13:00 Utajený šéf 1 [i] 14:00 Hostina se smrtí 5 [i] 15:00 Vesmír III. 9 [i] 15:55 Vesmír III. 10 [i] 16:50 Hughova kampaň za ryby 1 [i] 17:55 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Letní radovánky 4 [i] 18:55 Zvláštní jedlíci 1 [i] 20:05 Sběrači III.: Robin a Ken 5 [i] 21:00 Vzestup a pád Římské říše 10 [i] 22:00 Oživlé dějiny 6 [i] 23:00 Smrtící válečníci III.: Gurkhové vs. Francouzská cizinecká legie 4 [i] 23:55 Amazonka s Brucem Parrym 1 [i] 01:00 Amazonka s Brucem Parrym 2 [i] 02:05 Život v korunách stromů 1 [i] 03:05 Žralok U 5 [i] 04:00 Nejpřísnější rodiče světa 17 [i] 04:55 Na chalupě - Já se svou zeleninou: Letní radovánky 4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy IV. 31 [i] 06:00 Protivný sprostý holky 2 [i] 07:35 Poznáš muže svých snů [i] 09:15 Deník slabocha [i] 10:50 Newsroom 1 [i] 12:05 Šachová královna [i] 13:45 Poznáš až to příjde? [i] 15:45 TRON: Legacy [i] 17:50 Ondine [i] 19:30 Před kamerou IX. 32 [i] 20:00 Kamarád taky rád [i] 21:50 Parchanti [i] 23:25 Jackass 3 [i] 00:55 Tři dny ke svobodě [i] 03:05 Neviditelné rány války 1861-2010 [i] 04:10 Kamarád taky rád [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Děti z Timpelbachu [i] 07:35 Jedině ona [i] 09:15 Holka s prknem [i] 10:50 Sociální síť [i] 12:45 Hamlet [i] 14:50 Máma mezi Marťany [i] 16:15 Vlk [i] 17:45 Souboj Titánů [i] 19:30 Za lepší