Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Dva a pol chlapa V. 7/19 [i] 08:55 Priatelia IV. 24/24 [i] 09:15 Kobra 11 VI. 4-5/18 [i] 11:05 90210: Nová generácia 16/24 [i] 11:55 PLÁŽ 33 - ADEPTI NA VYHADZOV [i] 13:00 Škaredá Betty III. 15/24 [i] 13:45 Rýchle Televízne noviny [i] 13:50 Flashpoint: Smrtiaci výstrel II. 10/22 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Priatelia V. 2-3/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa V. 8/19 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS VIII. 21/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:20 POČASIE [i] 17:25 REFLEX [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:10 POČASIE [i] 20:20 Bobule [i] 22:25 AKČNÝ PIATOK: xXx [i] 00:30 BEAT TV - SRDCE OLYMPIÁDY [i] 01:10 AKČNÝ PIATOK: Vojna gangstrov [i] 02:55 Gorila to vyrieši [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Sila lásky V. 208 [i] 06:05 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 06:35 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 06:50 Správy STV [i] 07:30 Góly - body - sekundy [i] 07:35 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 08:05 Willy Fog: Súboj s chobotnicou [i] 08:30 Safari: Korunný svedok 12/13 [i] 09:00 Tajomný ostrov 24/44 [i] 09:30 Obchod so šťastím: Rozdané karty 28 [i] 10:05 Obchod so šťastím: Lentilkové katastrofy 29 [i] 10:40 Nepokojná láska: Rodina 5/5 [i] 11:55 Sila lásky IV. 124 [i] 12:45 Takí sme boli: Ida Rapaičová [i] 13:50 Divoký anjel 223 [i] 14:30 LOH 2012 Londýn: Tenis [i] 16:30 Správy STV [i] 16:40 Góly - body - sekundy [i] 16:43 Počasie [i] 16:45 Sila lásky V. 209 [i] 17:40 Vojna kuchárov [i] 18:10 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 18:20 LOH 2012 Londýn: Päť olympijských kruhov [i] 18:30 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 19:00 Správy STV [i] 19:40 Počasie [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 LOH 2012 Londýn: Atletika [i] 22:30 Nočné správy [i] 22:40 Počasie [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:50 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 23:20 LOH 2012 Londýn: Volá Londýn [i] 23:30 Miesto činu: Zabudnuté spomienky [i] 01:10 Divoký anjel 223 [i] 01:50 Dámsky klub "N" [i] 03:10 Miro jilo - Moje srdce [i] 03:20 Sila lásky IV. 124 [i] 04:10 Sila lásky V. 209 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:30 Živá panoráma [i] 09:05 ArtSpektrum [i] 09:20 LOH 2012 Londýn: Olympijský deň [i] 09:50 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 10:00 LOH 2012 Londýn: Beach volejbal [i] 10:30 LOH 2012 Londýn: Volejbal: Brazília - Čína - ženy [i] 12:30 LOH 2012 Londýn: Streľba - muži [i] 13:00 LOH 2012 Londýn: Basketbal: Rusko - Austrália - ženy [i] 13:45 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 14:00 LOH 2012 Londýn: Atletika [i] 14:30 LOH 2012 Londýn: Judo ženy a muži [i] 15:00 LOH 2012 Londýn: Streľba [i] 16:00 LOH 2012 Londýn: Hádzaná: Chorvátsko - Čierna Hora - ženy [i] 17:00 LOH 2012 Londýn: Hádzaná: Rusko - Brazília - ženy [i] 18:50 LOH 2012 Londýn: Olympijské štúdio [i] 19:00 LOH 2012 Londýn: Cyklistika [i] 19:30 LOH 2012 Londýn: Šerm muži [i] 20:30 LOH 2012 Londýn: Plávanie [i] 21:30 LOH 2012 Londýn: Hádzaná - Španielsko - Švédsko - ženy [i] 22:00 LOH 2012 Londýn: Volejbal: USA - Srbsko - ženy [i] 23:00 LOH 2012 Londýn: Hádzaná: Dánsko - Nórsko - ženy [i] 00:00 LOH 2012 Londýn: Basketbal : Česko - USA - ženy [i] 01:00 Záznamy z LOH [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 Súdna sieň: Šéf chcel odo mňa sex [i] 07:40 Panelák 2010: Živel, Útek 47,48 [i] 09:50 Dom snov II. 8 [i] 10:50 EXTRÉMNE PRÍPADY: Blázon 15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti III. 12 [i] 14:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 7 [i] 15:00 Kosti III. 14 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 21 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Riskni milión! [i] 18:00 Súdna sieň: Nič ti nie je [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:59 ŠPORT 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Rocker [i] 22:50 Pád do tmy [i] 01:00 Grindstone Road [i] 02:35 Zabudnuté manželky [i] 04:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII. 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:20 Moderné veštenie [i] 07:20 Starý 54 [i] 08:15 Matlock VII. 11 [i] 09:20 Smer juh 6,7 [i] 11:15 Podvodníci I. 6 [i] 12:15 M*A*S*H 130,131 [i] 13:10 Faktor strachu V. 8 [i] 14:10 Takešiho hrad II. 45 [i] 14:40 Simpsonovci VI. 4,5 [i] 15:40 Griffinovci II. 12 [i] 16:10 Futurama II. 12 [i] 16:40 Nitro Circus II. 3 [i] 17:15 Dom snov II. 8 [i] 18:10 RISKUJ [i] 18:40 Akty X V. 1/21 [i] 19:40 M*A*S*H 130 [i] 20:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 22 [i] 21:00 Faktor strachu V. 8 [i] 22:00 Psychopat [i] 00:00 Tanec v temnotách [i] 01:30 11. september [i] 03:05 Zasľúbená zem 35 [i] 03:50 Perry Mason: Prípad smrtiacej lekcie 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ztracený svět II.: Dávné právo 4/22 [i] 07:55 Posel ztracených duší V. 10/22 [i] 08:50 Umíte tančit? VI. 14/32 [i] 09:45 Drzá Jordan 5/23 [i] 10:40 Merlin III. 5/13 [i] 11:35 Ztracený svět II.: Dávné právo 4/22 [i] 12:30 Umíte tančit? VI. 15/32 [i] 13:25 Dr. House VI. 13/22 [i] 14:20 Posel ztracených duší V. 10/22 [i] 15:15 Drzá Jordan 5/23 [i] 16:10 Ztracený svět II.: Kamenný chlad 5/22 [i] 17:05 Merlin III. 6/13 [i] 18:00 Dr. House VI. 14/22 [i] 19:00 Drzá Jordan 6/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 11/22 [i] 21:00 Vlčí mládě 10/12 [i] 22:00 Dívka odjinud 10/13 [i] 23:00 Cena za lidskost II. 6/10 [i] 00:00 Dr. House VII. 20/23 [i] 00:55 Vlčí mládě 10/12 [i] 01:45 Dívka odjinud 10/13 [i] 02:30 Cena za lidskost II. 6/10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Opravna vraků: Obtížný Dodge [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce: Uklizeč parníku [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Závěrečná oslava [i] 08:10 Nebezpečné rybaření 9 [i] 09:05 Bořiči mýtů: Červený prapor pro býka [i] 10:00 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 50 [i] 10:55 Nutné k přežití: Kanadské Skalisté hory [i] 11:50 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa - část 1 [i] 12:20 Rození obchodníci: Porsche 911 - část 2 [i] 12:45 Pátá rychlost 5 [i] 13:15 Pátá rychlost 6 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka z dílny PJD – 2. část, motorka pro Geico – 1. část a motorka pro FBI [i] 14:35 Špinavé práce: Stavitel bilboardů [i] 15:30 Bořiči mýtů: Finále s výbuchem [i] 16:25 Nejsmrtelnější úlovek: Postupná přeměna [i] 17:20 Nebezpečné rybaření 10 [i] 18:15 Říční příšery: Rozparovač [i] 19:10 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/figuríny/ponožky/jehly pro injekční stříkačky [i] 19:40 Jak to dělají? 19 [i] 20:05 Zvědavost: Jakou má hodnotu Amerika? [i] 21:00 Dřevorubci v močálech: Konec v nedohlednu [i] 21:55 Zbraně, které změnily svět: Pistole M1911 [i] 22:50 Strašení: Lovkyně duchů [i] 23:45 Strašení: Pronásledováni zlem [i] 00:40 Zvědavost: Jakou má hodnotu Amerika? [i] 01:40 Dřevorubci v močálech: Konec v nedohlednu [i] 02:40 Zbraně, které změnily svět: Pistole M1911 [i] 03:40 Strašení: Lovkyně duchů [i] 04:35 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/figuríny/ponožky/jehly pro injekční stříkačky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 McLeodovy dcery VII: Různé zprávy 31/32 [i] 05:45 Etiketa [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Paddy: Alex v kleci 23/26 [i] 08:45 Matýsek: Matýsku, nakresli mi žirafu 45,46/78 [i] 09:00 Letohrátky: Legendární větrostop Janda 21/52 [i] 09:30 McLeodovy dcery VII: Tichá noc 32/32 [i] 10:15 Utopím si ho sám [i] 11:40 Film o filmu Polski film [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Bláznivé lásky: Moře v zimě 43/52 [i] 13:30 Moje rodina III: Kovářova kobyla 2/13 [i] 14:00 Přízraky mezi námi: Důkaz 4/7 [i] 14:50 O třech bratřích [i] 15:45 Kde bydlely princezny [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 AZ-kvíz [i] 17:00 Černé ovce [i] 17:15 Na kus řeči [i] 17:55 Počasí v Evropě [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Chalupa je hra [i] 18:45 Večerníček [i] 18:56 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Šťastných deset a Šance milion 20:00 O víle Arnoštce [i] 20:55 13. komnata Kateřiny Emmons [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:00 Hitparáda televizní zábavy [i] 22:55 Kriminálka Paříž: Zlomené srdce 14/62 [i] 23:50 Město žen I: Odhalení 23/24 [i] 00:10 Co nám dělá dokonalá těla? 10,11/39 [i] 00:55 Na stopě [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:45 Bolkoviny [i] 02:35 Kuchařská pohotovost [i] 03:05 Banánové rybičky [i] 03:30 Kde bydlely princezny [i] 03:50 Kaktus, bomba, letadlo [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 LOH Londýn 2012 [i] 10:00 Badminton / semifinále dvouhry žen, čtyřhra muži o bronz 10:00 LOH Londýn 2012 [i] 12:15 Plážový volejbal 13:00 Tenis / semifinále dvouher; [i] 14:00 Japonsko - Rusko / volejbal, ženy 16:15 Badminton / semifinále dvouhry mužů, finále smíšené čtyřhry 18:00 Fotbal / čtvrtfinále, ženy 19:45 Plážový volejbal 20:30 Fotbal / čtvrtfinále, ženy 21:00 USA - Srbsko / volejbal, ženy 22:30 Dánsko - Norsko / házená, ženy 23:15 Česko - USA / basketbal, ženy 00:45 LOH Londýn 2012 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Superpolda [i] 11:00 S tebou je mi líp 16 [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:35 Zapomenuti 11 [i] 12:30 Gilmorova děvčata IV 4 [i] 13:30 Nemocnice Chicago Hope III 11 [i] 14:30 Sue Thomas: Agentka FBI II 9 [i] 15:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly: Krvavé zlato 1 [i] 16:30 Přátelé III 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Víkend: Prázdniny s prasetem [i] 18:05 Výměna manželek [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Vy nám taky, šéfe! [i] 22:20 Mistři hazardu [i] 00:25 Babel [i] 03:05 Novashopping 03:10 Nemocnice Chicago Hope III 11 [i] 04:25 Kriminálka Las Vegas IX: 19 svisle 9 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Zpravodajství FTV Prima 07:25 Knight Rider II: Železo na prodej 24 [i] 08:35 Kutil Tim IV: To je můj večírek 16 [i] 09:15 M*A*S*H 215 [i] 09:45 M*A*S*H 216 [i] 10:15 Policejní bažanti II: Člověk míní, život mění 10 [i] 11:05 Prostřeno! [i] 11:50 Diagnóza vražda II: Smrtící smích 1/2 9 [i] 12:45 Můj přítel Monk V: Pan Monk jde na rockový koncert 8 [i] 13:35 Specialisté na vraždy IV: Rozhovor s mrtvým 7 [i] 14:35 Slunečno, místy vraždy I: Město jasnovidců 7 [i] 15:25 Hawaii 5-0: Až do konce 23 [i] 16:15 Julie Lescautová VI: Klamné zdání 4 [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:20 Krimi zprávy [i] 19:35 Krimi plus [i] 19:50 VIP zprávy [i] 20:00 Rosamunde Pilcher: Sňatek z rozumu [i] 22:00 Show Jana Krause [i] 23:05 Soumrak mrtvých [i] 01:00 Řeka [i] 03:10 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Čistá láska 8-9/170 [i] 07:15 Macocha 89/120 [i] 08:00 Sudkyňa Hatchettová III. 99/130 [i] 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 43/216 [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Jesse I. 7-8/22 [i] 11:15 Ezel 73/142 [i] 12:15 Sultán 107 [i] 13:15 Larina voľba 46 [i] 14:25 O.C. California II. 3/24 [i] 15:15 Mladí, krásni, skazení 68/131 [i] 16:05 La Tormenta: Pokušenie lásky 44/216 [i] 17:05 Keď budeš moja 145/238 [i] 17:55 V siedmom nebi I. 15/22 [i] 18:50 Máš pravdu, miláčik I. 12/24 [i] 19:15 Frasier [i] 20:15 Larina voľba 47-48 [i] 22:25 Harlequin: Diamantové dievča [i] 00:05 Rosamunde Pilcherová: Rozorvané srdcia [i] 01:40 Harlequin: Diamantové dievča [i] 03:10 O.C. California II. 3/24 [i] 03:50 L.O.V.E. [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Oko 3 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kamufláž [i] 13:50 Nebezpečná sopka [i] 15:35 Schůzka s Drew [i] 17:20 Krotitelé upírů [i] 19:15 Druhá strana postele [i] 21:10 Darwinovy ceny [i] 22:50 Zkratka ke smrti [i] 00:20 Cabin Fever 2: Spring Fever [i] 01:45 Těžký prachy [i] 03:25 Elitní jednotka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Gymnastika [i] 06:00 Olympiáda [i] 06:30 Olympiáda [i] 07:00 Olympiáda [i] 07:30 Olympiáda [i] 08:00 Olympiáda [i] 08:30 Plavání [i] 09:30 Týmové sporty [i] 11:00 Atletika [i] 14:40 Olympiáda [i] 14:45 Týmové sporty [i] 17:00 Vzpírání [i] 18:15 Cyklistika [i] 19:40 Olympiáda [i] 19:45 Týmové sporty [i] 20:30 Plavání [i] 21:30 Atletika [i] 23:00 Olympiáda [i] 23:30 Volejbal [i] 00:30 Vzpírání [i] 01:30 Atletika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Plavání [i] 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 3: Diamanty jsou nejlepším přítelem ženy 10 [i] 06:20 Diagnóza vražda 7: Vražda v domácím týmu 6 [i] 07:20 Walker, Texas Ranger 6: Tým Cherokee 2.část 15 [i] 08:20 Pohotovost 3: Ještě jeden na cestu 22 [i] 09:20 Vraždy v Midsomeru 8: 1. díl 1 [i] 11:20 Walker, Texas Ranger 6: Dívky z internetu 16 [i] 12:20 Pohotovost 4: Léčka 1 [i] 13:20 Milionový lékař 1: Hůl se vždy najde.. 1 [i] 14:20 Walker, Texas Ranger 6: Není cesty zpět 17 [i] 15:20 Můj přítel Monk 6: Pan Monk je na útěku (část 2.) 16 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 8: 2. díl 2 [i] 18:20 Diagnóza vražda 7: Gangland 1/2 8 [i] 19:20 Můj přítel Monk 5: Pan Monk a herec 1 [i] 20:20 Pidilidi [i] 22:20 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 9: Schopní a ochotní 6 [i] 23:20 Havaj 5-0 1: Přílivová vlna 15 [i] 00:20 Bratři a sestry 4: Miluj bližního svého 22 [i] 01:20 Médium 6: Kdo je ta holka? 2 [i] 02:20 Pohotovost 4: Léčka 1 [i] 03:20 Dvojí identita 1: Z lítosti 13 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 3: Diamanty jsou nejlepším přítelem ženy 10 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Budování říše 2 [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 20 [i] 06:35 Současná architektura v Budapešti 3 [i] 07:10 Bojovníci se špínou II. 9 [i] 07:40 Vášnivý jedlík III. 7 [i] 08:15 10 věcí, které potřebujete vědět o spaní [i] 09:20 Sběrači 4 [i] 10:15 Deratizátor III. 7 [i] 10:45 Deratizátor III. 8 [i] 11:20 Sběrači II. 1 [i] 12:15 Nejhorší světové katastrofy 5 [i] 13:15 Jurské bojiště 1 [i] 14:15 Zvířecí rekordmani III. 10 [i] 15:15 Naděje pro divočinu 10 [i] 16:15 Lidská elektrárna [i] 17:25 Sběrači 5 [i] 18:25 Sběrači II. 1 [i] 19:20 Machu Picchu: Rozluštěno [i] 20:25 Jurské bojiště 2 [i] 21:20 Čas 1 [i] 22:20 Podzemí měst 3 [i] 23:15 Po prvních 48 hodinách 4 [i] 00:15 Stacey Dooleyová vyšetřuje 4 [i] 01:25 Když se Země zatřese: Jak byl stvořen Západ 5 [i] 02:25 Po prvních 48 hodinách 4 [i] 03:15 Podzemí měst III. 8 [i] 04:05 Ian Wright: Cesty bez hranic 3 [i] 04:55 Budování říše 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty [i] 07:20 Před kamerou IX. 31 [i] 07:50 Single Man [i] 09:25 Hezké vstávání [i] 11:15 Na vlásku [i] 12:55 Umění odpadu [i] 14:30 Caddyshack II. [i] 16:05 Arthur [i] 17:55 Filmy a filmové hvězdy IV. 31 [i] 18:20 Píseň mého srdce [i] 20:00 Cedar Rapids